Článek

Partyšovou útok Ornelly pěkně nadzvedl ze židle: Co jí vzkazuje?

 
Dávné antipatie mezi Gabrielou Partyšovou  (36) a Ornellou Koktovou  (22) opět ožívají v plné síle. Při včerejším vystoupení v televizním pořadu Týden v ringu si Ornella pustila pusu na špacír a otevřeně se vyjadřovala nejen ke svému pestrému sexuálnímu životu , ale taky k osobě moderátorky, které před pár lety odvlekla manžela téměř přímo z postele, a ještě ji obvinila z toho, že zakazuje svému exmanželovi vídat jejich jediného syna Kristiana .
08.04.2015 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (283 článků)
Podobné články

Pomsta Ornelly: Připravila Partyšovou o chlapa i o práci!

 
Těhotná milenka ženatého Josefa Kokty (55) Ornella Štiková (19) dokazuje, že není žádná naivka, za kterou ji mnozí označují. Svou nově nabytou slávu se rozhodla zúročit a všem, v čele s Koktovou manželkou Gábinou Partyšovou (34) »vytřít« zrak! Z Ornelly se totiž už v listopadu stane moderátorka! Pokud uspěje, začne Partyšové fušovat do řemesla. A může jí tak obírat o případné kšefty.
04.10.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (817 článků) , Ornella Štiková (973 článků)

Františka: Solidarita Marešové s podvedenou Partyšovou smrdí

 
S moderátorkou Gábinou Partyšovou, jež musí čelit veřejně propírané avantýře svého muže a navíc šíleným atakům jeho gravidní exmilenky Ornelly, musí kdejaká žena soucítit. Nicméně způsob, jakým projevila sounáležitost manželka moderátora Mareše, Monika, svádí k dojmu, že ji tato kauza posloužila k vlastní propagaci.
13.09.2012 09:35 |

podobné články

Ministra Kubu nadzvedl projekt, který má za 150 miliónů hodnotit hotely

 
Projekt za 150 miliónů korun, který má hodnotit úroveň českých hotelů a penziónů, s nímž přichází ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), nadzvedl ministra průmyslu a obchodu Martina Kubu (ODS).
10.05.2013 08:25 |

podobné články

Silný vítr nadzvedl jedoucí auto a odmrštil ho pryč

 
Nad Tchaj-wanem se o víkendu přehnal mohutný tajfun Soudelor, který napáchal značné škody. Video z města Tchaj-nan zachycuje, jak silný poryv větru doprovázející tajfun nadzvedl do vzduchu jedoucí auto.
12.08.2015 03:20 |

podobné články

Přišla o dceru, peníze a teď ještě tohle: Soud matce Ornelly Štikové zakázal mluvit!

 
Matka Ornelly Štikové  (20) , dívky, která, ač je to k nevíře, zaujala čtenáře natolik, že se letos i loni stala nejsledovanější českou osobností, má pořádnou smůlu. Nejprve se pohádala s dcerou , ta pak Super.cz svěřila, že na ní matka za každou cenu chtěla vydělávat co nejvíc peněz , a tak se s ní rozkmotřila (na to Monika reagovala tím, že její dítě ovládá Kokta a že chtěla rodinu okrást ). Nyní má zaděláno na další malér. Podle informací Super.cz na ni totiž podal žalobu Tomio Okamura, údajný expřítel Ornelly. Soud jí zakázal až do vydání rozsudku o bývalém kandidátovi na prezidenta mluvit!
11.06.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1562 článků) , Ornella Štiková (973 článků)

Obézní tlouštík zarostl do židle! Kálel a močil pod sebe

 
Obézní muž z amerického Ohia zarostl do židle, v níž seděl uplynulé dva roky. Muž ze židle vůbec nevstával a veškeré potřeby vykonával přímo pod sebe, nyní je v péči lékařů, informovala v úterý agentura AFP.
30.03.2011 08:10 |

podobné články

Není židle jako židle... aneb na čem všem se dá sedět

 
Sedět se dá na lecčems. Na patníku, na zemi, na přepravce od piva... Ovšem na následujících kouscích se nábytkoví designéři doslova vyřádili, co se tvarů, materiálů a vůbec nápadů týče. Přesvědčte se sami, že "obyčejná" židle může být skvělým originálem! 
28.08.2013 00:45 |

podobné články

Vysoká dětská židle AGNIESZKA I není stabilní

 
Vysoké dětské židle jsou skvělý vynález. Jsou určeny dětem od 6 měsíců do tří let věku a umožňují jim účastnit se stolování ve společnosti svých nejbližších. Aby však tyto výrobky plnily svou funkci ke spokojenosti všech, musí být především bezpečné. Tento základní požadavek však nesplnila vysoká dřevěná židle AGNIESZKA I, jejíž nabídku na trhu zjistili inspektoři ČOI v rámci mezinárodní kontrolní akce, zaměřené právě na tento druh nábytku, určený nejmenším dětským uživatelům.
23.11.2014 11:31 |

podobné články

Po Praze se začnou objevovat židle. A stoly. Aby místní měli kde sedět, uvedla primátorka

 
Na jaře 2016 se na různých veřejných prostranstvích Prahy objeví židle a stolky. Nový městský mobiliář Pražanům umožní pobývat i v místech, kde zatím podobná možnost chyběla. „Oživit a kultivovat veřejný prostor se dá i bez složitých a nákladných stavebních zásahů,“ řekla primátorka Adriana Krnáčová. „Městská židle je navíc symbolem, značkou, spoluvytváří image města pro všechny.“
18.11.2015 13:31 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (550 článků)

Krnáčová (ANO): Židle je symbolem, který spoluvytváří image města pro všechny

 
Již na jaře 2016 se na různých veřejných prostranstvích Prahy objeví židle a stolky. Nový městský mobiliář Pražanům umožní pobývat i v místech, kde zatím podobná možnost chyběla. „Oživit a kultivovat veřejný prostor se dá i bez složitých a nákladných stavebních zásahů,“ říká primátorka Adriana Krnáčová. „Městská židle je navíc symbolem, značkou, spoluvytváří image města pro všechny.“
19.11.2015 04:30 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (550 článků)

Manžel Čejkové Marek Vít zuří: Mirku vyhodila Obzinová!

 
PRAHA – Konec moderátorky Mirky Čejkové (47) ve zpravodajství televize Prima pořádně nadzvedl ze židle jejího muže Marka Víta (38)! Zatímco sama televizní hvězda zachovává jako pravá profesionálka loajálně mlčení, její muž se obul do vedení televize. „Udělali největší chybu svého života!“ zlobí se Marek Vít.
12.08.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (204 článků)

Jitka Kocurová se ohákla jako do šantánu

 
Modelka a herečka Jitka Kocurová nikdy nepatřila mezi oběti módy, ale na jedné akci překvapila modelem, který leckoho nadzvedl ze židle. Vyvinutá kráska si tento kousek měla nechat spíš na návštěvu kabaretu. Komentovala módní redaktorka Markéta H.
09.10.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Kocurová (103 článků)

Huml: Bárta řekl, že VV už jsou malí dinosauři a nabídl "pomoc"

 
U soudu s Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou se vytahují hromady špinavého prádla. Odpadlík Věcí veřejných Stanislav Huml nadzvedl Bártu ze židle. Prozradil, že Radek John bral k platu navíc 150 000 Kč, dále že Bárta (před nabídkou pomoci poslancům) označil VV za malé dinosaury. U Bárty doma se prý scházeli náměstci ministerstva vnitra a Huml je přesvědčen, že skutečným šéfem VV je právě Bárta.
08.03.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2458 článků) , Vít Bárta (2821 článků) , Stanislav Huml (447 článků) , Jaroslav Škárka (520 článků)

Propagandistické prase Erik Tabery, naštval se spoluzakladatel ODS

 
Politický komentátor a spoluzakladatel ODS Petr Štěpánek se tvrdě pustil do šéfa časopisu Respekt Erika Taberyho. Ze židle ho nadzvedl Taberyho příspěvek na Facebooku. Šéfredaktor tam vložil archivní fotku, na níž je Václav Klaus s Milošem Zemanem a mezi nimi čerstvě odsouzený lékař Jaroslav Barták.
07.02.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8469 článků) , Petr Štěpánek (540 článků) , Petr Štěpánek (540 článků) , Miloš Zeman (16383 článků)

Tomio Okamura to spočítal novinářům: Myslí si, že mají svobodu lhát

 
Minulý týden nadzvedl mnoho lidí ze židle příspěvek na blogu senátora Tomia Okamury, kde hovoří o tom, že sociální dávky dělají z lidí lenochy a podvodníky. On sám se ale nyní brání nařčení, že by kritizoval např. maminky na mateřské dovolené. Jedná se podle něj o mediální manipulaci.
12.04.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1562 článků)

Rozhovor Renziho v Právu nadzvedl české politiky

 
Slova italského premiéra Mattea Renziho v Právu, že je reálná úvaha, podle níž by země V4 měly dostat méně dotací z evropských fondů kvůli svému postoji k migraci, nadzvedla ze židle české politiky. Podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) potřebuje Evropa spolupráci na řešení migrační krize, nikoli rozdělování.
26.02.2016 11:35 |

podobné články

Zhovadilost, malér, padalo z experta ČSSD nad novinami, kde se chválil Kalousek

 
Ze židle nadzvedl ekonomického experta sociálních demokratů Jana Mládka rozhovor deníku Právo s odcházejícím ministrem financí Miroslavem Kalouskem. Ten totiž opětovně chválil své kroky, jež učinil v rámci veřejných rozpočtů. „Kalousek si napíná triko s těmi svými několika úspěchy, ale už mlčí o svých fatálních selháních,“ poznamenal Mládek na konto Kalouska. I jinou kritiku ale vyslovil...
09.07.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5957 článků)

Teroristi, nebo hrdinové? Politici se znovu hádali o Mašínech

 
Diskusi osmi nejsilnějších lídrů v Plzeňském kraji ve čtvrtek v České televizi hned zkraje rozvířilo téma bratří Mašínů, kdy se měli reprezentanti stran vyjádřit, zda je pokládají za hrdiny zasluhující si vyznamenání, či je mají za vrahy nevinných osob. Politici se neshodli, ale ze židle většinu nadzvedl projev lídra komunistů Karla Šidla, který označil Mašíny za vrahy a teroristy zastal se bývalého prezidenta Klementa Gottwalda.
03.10.2013 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Klement Gottwald (102 článků)

Václav Moravec je vymývač mozků, ozval se opět aktivista

 
V posledních Otázkách Václava Moravce probíhala debata mezi náměstkyní ministryně spravedlnosti Hanou Marvanovou a poslancem TOP 09 Stanislavem Polčákem. Podle Zdeňka Jemelíka se jednalo o klidnou debatu, při které hosté nepřekračovali meze věcné výměny odborných názorů. Diváky proto mohl pořad nudit. Našel se tam ale moment, který Jemelíka nadzvedl ze židle.
26.05.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (331 článků) , Stanislav Polčák (229 článků)