Článek

Paroubek: Serióznost argumentů. Zemanovi se nějak nedaří...

 
Je vůbec otázkou, zda se prezident republiky jako ústavní prezident má plést do denního výkonu politiky vlády. Jsem přesvědčen, že nikoliv. Nečil to rozhodně ani T. Masaryk, už vůbec ne po svém návratu do republiky v roce 1945 E. Beneš a jako prezident tak prakticky nečinil ani V. Havel.
05.03.2015 15:36 |

podobné články

Podobné články

Sládek (SPR-RSČ): Svátku matek se nějak nedaří zakotvit

 
Hezký večer, v našich zemích se dlouho slavil Mezinárodní den žen, asi tak dlouho, že se Svátku matek nějak nedaří zakotvit.
14.05.2017 21:20 |

podobné články

Bureš (ODS): Bouře nad poplatky bez argumentů

 
Několik argumentů k poplatkům za vypouštěné emise.
15.02.2012 14:25 |

podobné články

Spor o písmo. Rozpoutali jsme souboj drsných argumentů mezi grafoložkou a písmoznalcem

 
ROZHOVOR Zpochybněny tisíce soudních rozsudků, znalkyně bojuje se státním ústavem. Takto otitulkovaný článek vzbudil velké pobouření u odborné veřejnosti. Letitý soudní znalec z oboru písmoznalectví Jiří Straka se článku vysmál. Znalkyně Anna Grabowská si v něm stěžovala, že písmoznalci z Kriminalistického ústavu v Praze (KÚP) zcela ovládli soudy a ničí konkurenci. Proto jsme je oba posadili ke kulatému stolu a došlo k souboji argumentů.
09.05.2014 22:05 |

podobné články

Na odvolání prezidenta nemají dost argumentů, říká Přemysl Sobotka

 
I když se místopředsedovi Senátu za ODS Přemyslu Sobotkovi chování prezidenta Miloše Zemana mnohdy nelíbí, na vyhlášení nedůvěry, jak požadují signatáři petice, kterou se bude zabývat tento týden senátní petiční výbor, není podle něj dost argumentů.  Zato stranické kolegy v dolní komoře s jejich rozhodnutím vyvolat hlasování o nedůvěře vládě podporuje. 
26.05.2015 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (461 článků) , Miloš Zeman (20493 článků)

Petice za validaci kruhového argumentu

 
My, níže podepsaní, tímto vyjadřujeme svůj nesouhlas s uvedením kruhového argumentu (petitio principii) v seznamu logických chyb. Domníváme se, že tento argument či jeho využití při důkazu kruhem je naprosto validní logickou metodou, což lze také jednoznačně prokázat.
07.07.2017 17:30 |

podobné články

Paroubek k Zemanovi: Nespolupracuji s neúspěšnými, je to jako mor

 
Expředseda ČSSD Jiří Paroubek striktně odmítá, že by uvažoval o jakémkoliv spojení s dalším expremiérem a expředsedou ČSSD Milošem Zemanem, jak o tom psalo ve středu Právo. Paroubek, který v nejbližích dnech opustí ČSSD, informaci deníku označil za úplný nesmysl. Pro ParlamentníListy.cz uvedl, že se nehodlá spojovat ani spolupracovat s "neúspěšnými stranami". Za naprostou kachnu označil spojení i Miloš Zeman. Paroubek s téměř stoprocentní pravděpodobností vstoupí do ČSNS 2005, kterou chce výrazně změnit - jak personálně, tak programově. Připraven má i nový název - Národní socialisté - levice 21. století.
06.10.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Miloš Zeman (20493 článků)

Byl jsem šokován, vzpomíná Paroubek a odhaluje, co před lety zařídil kvůli Bakalovi a OKD

 
Předseda LEV 21 Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro časopis Týden některé okolnosti ohledně smlouvy o prodeji OKD včetně bytů. Podle něj chtěl Paroubek přimět Zdeňka Bakalu, aby splnil sliby, které dostali nájemníci. Bakala prý na oplátku investoval miliony, aby se Paroubek premiérem nestal. Paroubek také říká, že byl šokován z analýzy privatizace OKD, kterou si v roce 2009 nechal zpracovat právničkou Hanou Marvanovou.
22.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Andrej Babiš (12461 článků)

Exkluzivně: Dara vzdala klasickou cestu! S Rytmusem si pořizují dítě ze zkumavky! Víme, kde skladují jeho rapperské spermie!

 
"Darinka Rolins":http://www.extra.cz/tema/dara-rolins (41) a ředitel slovenské a české ulice, rapper "Rytmus":http://www.extra.cz/tema/patrik-rytmus-vrbovsky-raper (37) do toho bušili dlouho a nedaří se a nedaří, tedy stojí mu, ale početí se nedaří, a tak od slov o umělém oplodnění, které pár šířil loni, přešli po dítěti toužící rodiče k činům.
10.04.2014 13:50 |

podobné články

Daně rostou, lidé šetří, firmy utíkají do daňových rájů ...

 
České vládě se to s daněmi nějak nedaří a nedaří. I když stát zvyšuje DPH, výnos z ní neroste. Nafta je tak drahá, že který kamion jenom trochu může, natankuje v cizině. Kuřáci přestávají kouřit nebo si libují v pašovaných cigaretách. Takže ani výnos ze spotřební daně nenaplňuje očekávání. Firmy odcházejí do daňových rájů. A obyvatelstvo ani podniky nevědí, co mají od vlády vlastně čekat.
31.08.2012 11:20 |

podobné články

Schwarzenberg: Česko kvůli plánům na referendum k euru ztrácí serióznost

 
AKTUALIZOVÁNO. Česká republika požadavky na referendum o přijetí eura zpochybňuje to, co slíbila v přístupové smlouvě k EU, míní šéf české diplomacie Karel Schwarzenberg (TOP 09). Ministr reagoval na středeční jednání vlády, podle níž by případné přistoupení země k chystané finanční smlouvě mohli lidé rozhodovat v rámci referenda o vstupu ČR do eurozóny.
19.01.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3715 článků)

VIDEO: Miláček Britů získal zlato a komentátoři skákali po židlích

 
Britský zpravodajský kolos BBC si tradičně potrpí na serióznost a objektivní tvář. Zisk zlaté medaile vytrvalce Mo Faraha však rozpumpoval komentátory tak silně, že skákali po židlích.
05.08.2012 14:10 |

podobné články

Novým italským prezidentem je ústavní soudce Mattarella

 
Italský parlament napočtvrté zvolil nového prezidenta. Stal se jím 73letý ústavní soudce Sergio Mattarella. Italský premiér Matteo Renzi kolegům po zvolení nové hlavy státu poděkoval "za jejich serióznost".
31.01.2015 15:51 |

podobné články

Trapas BBC: obvinila poslance, že spí! Jenže on je jen hluchý

 
Vychvalovaná a vynášená do nebes za svou serióznost je britská televize BBC. Teď si ovšem uřízla pořádnou ostudu!
16.09.2015 23:20 |

podobné články

Po otci hrudník nezdědila: Serióznost sama Duchková umí své přednosti prodat i v nudném kostýmu

 
Sympatická moderátorka Štěpánka Duchková  (42) nikdy nepatřila k těm, které by lacině prodávaly své ženství, a tak není divu, že se zrovna neřadí k největším celebritním idolům českých mužů. Přitom kdyby neučila argumentovat politiky a nemoderovala v rozhlase, všichni by na jejích odvážných róbách oči mohli nechat. Bývalá hvězda Primy totiž rozhodně nemá vnady po tatínkovi.
29.09.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Duchková (150 článků)

Lži a manipulace v médiích, dokonce i veřejnoprávních. Už ani já se v tom nevyznám, přiznal zkušený Ondřej Neff

 
Novinář a spisovatel Ondřej Neff patří k nejzkušenějším českým novinářům, mimo jiné je zakladatelem nejstaršího českého internetového deníku Neviditelný pes. Přesto se ve svém středečním úvodníku přiznává, že v poslední době prakticky nedokáže rozlišit, co je pravda a co mediální manipulace. A to dokonce ani u veřejnoprávních médií, u kterých by člověk očekával serióznost.
17.08.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků)

Generálmajor Hynek Blaško: To vaše serióznost utrpěla, pane ministře

 
V nedávné době jsem byl velmi překvapen aktivitou MV, kterou chce doplnit Ústavu ČR o článek, podobný Ústavě USA, o právu občana držet zbraň a mít možnost ji použít při obraně ČR atd.
04.01.2017 18:55 |

podobné články

Charizma, snaha o sexy vzhled nebo serióznost? Premiéři zarůstají

 
V poslední době se mezi českými politiky rozmohl nový trend. Nechali si narůst vousy. Bývalí premiéři i současný předseda vlády se podle některých odborníků snaží změnou své image působit seriózněji.
09.09.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Hegerová (146 článků)

Přemysl Votava: Novinář popleta, nebo jasný záměr?

 
Dovídáme se, že Zeman ztratil voliče…. Matematika, která sice nesedí, ale účel nejspíše světí prostředky..... Přesto stačí otevřít příslušnou statistiku a pravda leze ven. Hon na Zemana probíhá již celých pět let. Přesto určitá pravidla a serióznost by se měla, v médiích dodržovat.
15.01.2018 14:50 |

podobné články

Perkausovou čeká premiéra ve Zprávách: Musí trénovat serióznost!

 
A je to oficiální! Prima potvrdila, co Blesk psal už řadu dní – tedy že novou moderátorkou Zpráv po boku Romana Šebrleho (43) bude Eva Perkausová (23)! S image rozverné sexy kočky tak má na nějaký čas utrum!
28.02.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (295 článků) , Eva Perkausová (397 článků)