Článek

Paroubek se rozčílil nad chováním vůči Assangemu. Je to neslýchané a nelidské

 
O staženém obvinění Juliana Assange se rozepsal Jiří Paroubek na serveru VašeVěc.cz. Assange, jenž je zakladatelem serveru WikiLeaks, byl obviněn ze znásilnění. Švédská prokuratura nyní po pěti letech obvinění stáhla.
20.05.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků) , Julian Assange (112 článků)
Podobné články

Austrálie poskytne zatčenému Assangemu konzulární pomoc

 
Austrálie poskytne zatčenému zakladateli serveru WikiLeaks Julianu Assangemu konzulární pomoc, oznámil australský ministr zahraničí Kevin Rudd. Assangeho zadrželi ve Velké Británii na základě evropského zatykače, který vydalo Švédsko, informuje ve středu agentura Reuters.
08.12.2010 02:40 |

podobné články

Osobnosti: Julian Assange (112 článků)

Pan etiketa Špaček o primátorovi Hudečkovi: Pohrdání řetězem je neslýchané!

 
Jako nejmladší primátor Prahy si Tomáš Hudeček (34) může připsat další prvenství, které získal v den nástupu do funkce. Jako první odmítl primátorský řetěz s tím, že vypadá jako z Pána prstenů. Ne všichni ale jeho volbu kvitují a podle Ladislava Špačka je takové pohrdání neslýchané.
22.06.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (656 článků)

Kritika do vlastních řad. Podmínky pro uprchlíky jsou prý v Česku nelidské

 
Uprchlíci často neví, proč jsou zavíráni. A chybí toalety. Ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) Martin Rozumek označil podmínky v českých takzvaných detenčních zařízeních pro uprchlíky za nelidské a ponižující. Řekl to v rozhovoru se švýcarským rozhlasem a televizí (SRF).
07.10.2015 23:00 |

podobné články

Krejčíře chtějí dohnat k sebevraždě biblí: Rodina si stěžuje na nelidské podmínky ve vězení

 
Úplná izolace a nelidské podmínky! Rodina Radovana Krejčíře (47) si stěžuje na zacházení s českým uprchlíkem, který v přísně střežené věznici v Jihoafrické republice čeká na verdikt soudu. Podle rodiny Krejčíř nemá na cele přístup k ničemu jinému než k bibli.
19.01.2016 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (707 článků)

Paroubek poděkoval exmanželce: Díky za velkorysost, napsal v knize

 
Expremiér Jiří Paroubek se do povědomí veřejnosti zapsal i svým osobním životem. A to především rozvodem se svou ženou Zuzanou a sňatkem s tehdejší Petrou Kováčovou. „Lhal bych, kdybych tvrdil, že to na Zuzanu nepůsobilo. To by bylo nelidské, kdyby ne. Držela se ale statečně,“ píše Paroubek ve své nové knize Plnou parou v politice o exmanželce Zuzaně, když ji kvůli rozvodu drtila média.
14.09.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků)

Zemana více potrápí jeho palec, než všichni protivníci dohromady. Prezident třetího řádu Horáček. Jiří Paroubek sledoval, co předvádí "podhradí", a jen kroutil hlavou

 
ROZHOVOR Ministr vlády přece nemůže organizovat protivládní demonstrace, podivuje se bývalý premiér Jiří Paroubek v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz. „To, co provedl ministr Herman, je naprosto neslýchané,“ domnívá se. Hraje se tu podle něj nefér hra, takže se k prezidentovi možná přikloní i někteří jeho dosavadní kritici. A jeho protikandidáti? „Co jsem je viděl, tak prezident Zeman musí věnovat více pozornosti svému nemocnému palci než jim,“ konstatoval.
02.11.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků) , Jiří Zeman (1111 článků)

Paroubek (NS-LEV 21): Neslýchané vydírání ze strany katolické církve

 
Podle médií pan Vlk, již penzionovaný primas český, zvažuje žalobu vůči státu kvůli určení vlastnictví tzv. Mladotova domu na Pražském hradě.
20.08.2014 07:40 |

podobné články

Šéf Wikileaks hrozí mediálnímu magnátovi!

 
Spoluzakladatel serveru WikiLeaks Julian Assange má přes 500 tajných amerických diplomatických depeší. Některé se týkají mediálního magnáta Ruperta Murdocha (vlastník například The Times). Pokud se Assangemu něco stane, tak vyjde pravda o Murdochovi napovrch.
13.01.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Julian Assange (112 článků) , Rupert Murdoch (44 článků)

Ten ksindl ze 168 hodin... Tomio Okamura se rozčílil a před ním zrovna běžela veřejnoprávní kamera

 
Tomio Okamura opět dal svým odpůrcům příležitost rozčilovat se nad jeho chováním vůči veřejnoprávní České televizi. Redaktora pořadu 168 hodin totiž nazval „ksindlem“. Vše natočila kamera České televize, která vše následně rozmázla.
19.03.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2064 článků)

Nevkusné divadlo! Expremiér Paroubek se rozčílil na Zemana

 
Ke včerejší „frašce“ na Pražském hradě se vyjádřil i expremiér Jiří Paroubek. Podle něj bylo včerejší setkání prezidenta Miloše Zemana a premiéra Bohuslava Sobotky nevkusným divadlem. „Je nutné říci, že tento nevkus byl dílem prezidenta republiky. A to je vážné,“ podotkl Paroubek.
05.05.2017 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků) , Miloš Zeman (20953 článků)

Byl jsem šokován, vzpomíná Paroubek a odhaluje, co před lety zařídil kvůli Bakalovi a OKD

 
Předseda LEV 21 Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro časopis Týden některé okolnosti ohledně smlouvy o prodeji OKD včetně bytů. Podle něj chtěl Paroubek přimět Zdeňka Bakalu, aby splnil sliby, které dostali nájemníci. Bakala prý na oplátku investoval miliony, aby se Paroubek premiérem nestal. Paroubek také říká, že byl šokován z analýzy privatizace OKD, kterou si v roce 2009 nechal zpracovat právničkou Hanou Marvanovou.
22.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků) , Andrej Babiš (13071 článků)

Paroubek: Na exministra Drábka podám trestní oznámení

 
Pětinásobné předražení systému na výplatu sociálních dávek, ke kterému podle zjištění NKÚ došlo za ministra Jaromíra Drábka z TOP 09 je naprosto neslýchané.
09.09.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Paroubek: Tragické zprávy z Nice

 
Uprostřed letní sezóny v jednom z největších a nejznámějších center Azurového pobřeží, na nejslavnějším bulváru v Nice, bulváru Promenade des Anglais, došlo k nečekanému a neslýchaně krutému útoku teroristy, který vraždil naprosto promyšleně. Nákladním autem ve velké rychlosti najížděl do lidí.
16.07.2016 14:10 |

podobné články

Hvězda Případů 1. oddělení Bolek Polívka se rozčílil: Vyvolal válku s ČT!

 
Valašský král má pěkný průšvih! Když se Bolek Polívka (66) rozčílil nad tím, že ČT nenatáčí nové díly populární Manéže, kterou natáčela od roku 1987, dopadlo to jeho předvoláním na kobereček. Vedení televize vadilo, že dění v instituci přirovnal ke komunistickému režimu.
23.02.2016 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (521 článků)

Ovčáček se před odletem z Ruska rozčílil: Ruská fake news. Nejprve hnus o okupaci a teď...

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se na svém facebookovém profilu rozčílil nad, podle jeho slov, další ruskou fake news.
24.11.2017 15:50 |

podobné články

Manželé napadli strážníka, zpacifikoval je elektrickým šokem

 
Arizonský manželský pár se minulý týden rozčílil nad chováním strážníka z Foley v Alabamě, který se procházel po místním diskontním obchodním centru. Své rozhořčení neudrželi na uzdě a strážníka nejprve slovně, poté i fyzicky napadli.
14.07.2011 11:45 |

podobné články

Že by nad ÚS stál Sokol? Neslýchané, rozzlobil se Rychetský

 
Nad Ústavním soudem (ÚS) by měla stát instituce, která by posuzovala, jestli řádně platí České poště. Konkrétně by to měla být společnost pro rozhodčí řízení advokátní kanceláře Brož Sokol Novák. Předsedovi ÚS se toto bytostně nelíbí.
17.10.2011 12:50 |

podobné články

Ředitel Slavie Platil: Rozmyslím si svou další budoucnost

 
Generální ředitel fotbalistů Slavie Praha Miroslav Platil vyjádřil velké zklamání nad chováním části fanoušků, kteří agresivním chováním přerušili čtvrteční zápas s Olomoucí. V rozhovoru pro web Slavie Platil prohlásil, že si přes víkend rozmyslí své další účinkování v „sešívaném“ celku.
06.05.2011 10:55 |

podobné články

Madonně zakázali vstup do kina: Víme, čím diváky obtěžovala

 
Americký řetězec kin Alamo Drafthouse Cinema zakázal Madonně vstup do všech svých poboček. Popová královna totiž během premiérového promítání filmu na Newyorském filmovém festivalu v jednom z kin celou projekci smskovala. Znechucení nad jejím chováním vyjádřila také řada těch, které svým chováním rušila.
14.10.2013 15:00 |

podobné články