Článek

Paroubek: Prezidentovo ostudné vyjádření... A jindy se vyjadřuje ke každému pšouku

 
Kdo se v pátek večer díval na televizní zpravodajství, musel při vyjádřeních M. Zemana užasnout. Tedy přesněji při odpovědi na otázku související s kauzou „Čapího hnízda“ a roli A. Babiše v ní.
15.03.2016 17:25 |

podobné články

Podobné články

RECENZE: Nová česká filmová pohádka je Řachanda

 
Klasická pohádka Josefa Čapka Jak pejsek s kočičkou vařili dort dostala novou podobu ve filmu Řachanda. Debutující autor Daniel Miňovský dal na dno scenáristické misky Pyšnou princeznu, zadělal ji Avatarem, přidal Shrečí uši a všechny důkladně provařené pohádkové ingredience, skrze bábu kořenářku to zamíchal množstvím hlupáků v čele se dvěma zloději a dochutil humorem, který přesně odpovídá názvu. Řachanda je tvořená tím nejjednodušším způsobem včetně pšouků, které nepochybně vyvolají u malých dětí nadšený smích.
25.02.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Čapek (43 článků)

Klaus argumentuje jako komunista, kritizuje Nečas prezidentovo veto

 
Premiér Petr Nečas se dnes nezdráhal přirovnat prezidenta Václava Klause ke komunistům. Reagoval tak na prezidentovo veto, které Klaus vynesl jako protest proti zavedení druhého pilíře důchodového systému.
24.09.2012 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8252 článků) , Petr Nečas (9162 článků)

Sklenák (ČSSD): Sněmovna přehlasovala prezidentovo veto novely školského zákona. Jde o dobrou zprávu

 
Poslanecká sněmovna většinou 106 hlasů přehlasovala prezidentovo veto novely školského zákona. Zákon tak platí v té podobě, v níž jej schválila Sněmovna i Senát Parlamentu ČR.
24.05.2016 21:55 |

podobné články

Zeman se nepoučil z minulosti a v otázce sankcí se chová ostudně, tvrdí polský europoslanec

 
Polský europoslanec a místopředseda nejsilnější Evropské lidové strany Jacek Saryusz-Wolski míní, že Evropa udělala spoustu chyb, válku s Ruskem o Ukrajinu ale ještě údajně neprohrála. Aby k tomu nedošlo, musí přitvrdit sankce, které podle něj jako jediné fungují. A český prezident, který tvrdí opak, se prý chová ostudně.
06.10.2014 07:30 |

podobné články

Uprchlíci si zaslouží pomoc. Co zažíváme, je ostudné, prohlásila Merkelová ve městě nepokojů

 
Německá kancléřka Angela Merkelová předstoupila před novináře po návštěvě uprchlického zařízení v Heidenau v Sasku, kde se v minulých týdnech odehrály násilné protesty proti uprchlíkům. Nejmocnější dáma EU je považuje za ostudné a absolutně nepřijatelné.
26.08.2015 14:32 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1478 článků)

Ostudné a blouznivé prohlášení. Šéf evropských socialistů se pustil do Zemana za jeho návrh k "deportacím uprchlíků"

 
Výroky českého prezidenta Miloše Zemana o deportaci uprchlíků jsou ostudné a blouznivé, řekl dnes šéf frakce socialistů v Evropském parlamentu Gianni Pittella. Italský polik tak reagoval na rozhovor, který Zeman poskytl britskému listu Financial Times při návštěvě na řeckém ostrově Rhodos.
04.10.2016 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Gianni Pittella (3 články) , Miloš Zeman (15118 článků)

Byl jsem šokován, vzpomíná Paroubek a odhaluje, co před lety zařídil kvůli Bakalovi a OKD

 
Předseda LEV 21 Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro časopis Týden některé okolnosti ohledně smlouvy o prodeji OKD včetně bytů. Podle něj chtěl Paroubek přimět Zdeňka Bakalu, aby splnil sliby, které dostali nájemníci. Bakala prý na oplátku investoval miliony, aby se Paroubek premiérem nestal. Paroubek také říká, že byl šokován z analýzy privatizace OKD, kterou si v roce 2009 nechal zpracovat právničkou Hanou Marvanovou.
22.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3030 článků) , Andrej Babiš (7385 článků)

Paroubek: Západ svým tlakem na Rusko dosáhl zejména toho, že nahnal Kreml do náruče Pekingu

 
Peking je připraven pomoci Rusku a podle ministra zahraničí ČLR je ochoten na to dát své téměř neomezené prostředky. Na zprávu reaguje někdejší premiér Jiří Paroubek. Po takovém vyjádření Číny prý nemá smysl pokračovat v ekonomické válce vůči Rusku, včetně útoků na rubl. „Západu, tedy zejména Evropské unii, tak na krku zůstane bankrotující Ukrajina a zvyšující se vojenské výdaje. Opravdu nepříliš perspektivní základ pro hospodářské oživení v Evropě,“ napsal Paroubek ve vyjádření, které poslal médiím.
25.12.2014 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3030 článků)

Paroubek varuje před Babišovým Komárkem. Má prý fašizující sklony

 
Expremiér Jiří Paroubek (NS-LEV 21), jenž vede kandidátku strany do nadcházejících eurovoleb, vyjadřuje znepokojení nad nápadem poslance Martina Komárka (ANO). Ten by si rád posvítil na to, jak veřejnoprávní Česká televize informuje o dění na Ukrajině, Paroubek to považuje za velmi varující pokus.
22.05.2014 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3030 článků)

Paroubek se opět pustil do Zemana. Je prý ostudné, že si ministry zve esemeskou

 
Bývalý premiér Jiří Paroubek kritizuje Pražský hrad za to, že jsou kandidáti na ministry zváni na schůzky s prezidentem republiky esemeskami, píší Prvnízprávy.cz.
23.01.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3030 článků) , Jiří Zeman (662 článků)

Paroubek: Prezidentovo vystoupení bylo obsahem i formou zajímavé a inspirativní

 
Stanovisko k vystoupení prezidenta Zemana v Poslanecké sněmovně
07.05.2013 18:00 |

podobné články

Paroubek: Chápu prezidentovo zoufalství

 
Prezident Miloš Zeman označil Českou televizi jako neschopnou plnit svou veřejnoprávní funkci a podpořil návrh na využití koncesionářských poplatků pro veřejně prospěšné účely.
09.03.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15118 článků)

Jakl: Média mě a prezidentovo okolí lynčují za naše názory

 
ParlamentníListy.cz získaly exkluzivní vyjádření prezidentova tajemníka Ladislava Jakla k článku v MF Dnes kritizujícího jeho osobu v souvislosti s ropnou havárií v Mexickém zálivu a jeho kritickým vyjádřením k dílu Alfonse Muchy Slovanská epopej.
19.08.2010 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Alfons Mucha (176 článků)

Jandák a další se zastali Zemana proti petici. A z novin už létají odpovědi

 
Ve čtvrtečním tisku pokračuje přestřelka o slova z inauguračního projevu prezidenta Zemana, že značná část českých médií je „ostrovem negativní deviace“. Na přetřes se dostala i některá vyjádření pro ParlamentníListy.cz, která hájila prezidentovo právo kritizovat mediální scénu.
14.03.2013 08:55 |

podobné články

Zeman objasnil situaci… Kníže komentuje prezidentova slova pro Haló noviny

 
Prezident Miloš Zeman objasnil situaci, ve skutečnosti mu jde jen o moc, píše předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Komentuje tak prezidentovo vyjádření pro Haló noviny o tom, že komunisté by měli podpořit případnou vládu ČSSD.
16.08.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3510 článků) , Miloš Zeman (15118 článků)

Hodně nezvyklé vyjádření lásky k Vladimiru Putinovi. Podívejte se sami

 
Ruský prezident Putin slaví dvaašedesáté narozeniny daleko od civilizace na Sibiři. Jeho příznivci si však prezidentovo životní jubileum spontánně připomínají po celém Rusku. Britská média BBC a Guardian přinášejí informace o dvou skutečně svérázných projevech jejich náklonnosti.
08.10.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2485 článků)

Fiedler (Úsvit): Třaskavá pravda, prezidentovo ticho a vrtění psem

 
V den, kdy startuje patrně nejpečlivěji sledované přesouvání munice z bodu A do bodu B v novodobých dějinách České republiky, je pozoruhodné sledovat, jaká stanoviska či vyjádření se v kauze Vrbětice ozývají z Hradu. Pátrali byste marně. Neozývá se totiž nic.
02.02.2015 09:41 |

podobné články

Pane redaktore, Vy mi připomínáte Klementa Gottwalda. Velké prezidentovo představení v Babišově tisku

 
Rozhovor Miloše Zemana s Josefem Kopeckým, redaktorem serveru iDNES.cz, přinesl kromě tradičních bonmotů, tentokrát o možném využití ruských „zelených mužíků“, též prognostickou úvahu o tom, co zamýšlí ruský prezident, a rovněž vyjádření k zavedení povinných armádních odvodů.
12.03.2015 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Klement Gottwald (96 článků) , Miloš Zeman (15118 článků)

Paroubek obvinil ODS z přípravy provokace se zraněním člověka, podle Topolánka lže

 
Šéf ČSSD Jiří Paroubek ve středu obvinil konkurenční ODS, že chystá na závěr volební kampaně provokaci na mítinku jeho strany. Výsledkem by prý mělo být zranění mladého člověka. Paroubek dokonce hovoří o "variantě Kubiceho afektu". Lídr ODS Mirek Topolánek to vzápětí ostře odmítl. Paroubek podle něj lže a poškozuje politickou kulturu v zemi.
03.06.2009 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3030 článků) , Mirek Topolánek (1773 článků)