Článek

Paroubek: Porošenkova zaslepenost proti Rusku nezná mezí

 
Kyjevská vláda, v první řadě P. Porošenko a A. Jaceňuk, se stále snaží o komplikaci vztahů s Ruskem a pokouší se tak vlastně vmanipulovat Západ k tomu, aby zaujímal protiruská stanoviska.
24.11.2015 11:41 |

podobné články

Podobné články

Vdala se proti vůli matky, manžela skoro nevidí. Marina Porošenková prozradila detaily ze života

 
Marina Porošenková (52), manželka ukrajinského prezidenta, neodolala nabídce a nechala se vyfotografovat na titul nejnovějšího vydání ukrajinského vydání magazínu Elle. Časopisu současně poskytla rozsáhlý rozhovor, v němž prozradila některé detaily ze života s Petrem Porošenkem (48), čokoládovým oligarchou a současným prezidentem Ukrajiny.
23.08.2014 13:45 |

podobné články

Šéfredaktor Čulík se rozepsal o mimořádné zoufalosti českého národa. Zde je rázná reakce od krajana z Kanady

 
JINÝMA OČIMA Ideologická zaslepenost v Česku jistě existuje, ale je výsledkem obrovské protiputinovské propagandy. Takhle se přírodovědec a krajan z Kanady Jiří Jírovec zamýšlí nad článkem šéfredaktora Britských listů (BL) Jana Čulíka o Rusku, který se jmenuje: Zvládne Česká republika současnou krizi? Mimo jiné jej zaujalo, že pokud se v textu na tomto serveru objeví slovo Rusko, vždy následuje varování před prezidentem Putinem.
21.03.2015 04:51 |

podobné články

Kouří se, kouří: Tady se nežije ukrajinsky, pane Porošenko. Ukrajina má ještě větší problém, než se zdálo

 
ANALÝZA Víkendové dění na západě Ukrajiny v podobě přestřelky Pravého sektoru s místní policií má další dohru v podobě medializovaného problému pašování na západní Ukrajině a zesíleného boje proti korupci a pašování. To je samo o sobě určitě dobrá zpráva. Na druhou stranu mukačevská přestřelka staví nové otazníky nad reformami a bojem s korupcí, top prioritou Porošenkova prezidentství, a nad obecnějším stavem ukrajinského státu jako instituce. Pro ParlamentníListy.cz se na další stránku mukačevské přestřelky zaměřila Veronika Sušová-Salminen.
15.07.2015 20:06 |

podobné články

Byl jsem šokován, vzpomíná Paroubek a odhaluje, co před lety zařídil kvůli Bakalovi a OKD

 
Předseda LEV 21 Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro časopis Týden některé okolnosti ohledně smlouvy o prodeji OKD včetně bytů. Podle něj chtěl Paroubek přimět Zdeňka Bakalu, aby splnil sliby, které dostali nájemníci. Bakala prý na oplátku investoval miliony, aby se Paroubek premiérem nestal. Paroubek také říká, že byl šokován z analýzy privatizace OKD, kterou si v roce 2009 nechal zpracovat právničkou Hanou Marvanovou.
22.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3405 článků) , Andrej Babiš (12023 článků)

Paroubek: Západ svým tlakem na Rusko dosáhl zejména toho, že nahnal Kreml do náruče Pekingu

 
Peking je připraven pomoci Rusku a podle ministra zahraničí ČLR je ochoten na to dát své téměř neomezené prostředky. Na zprávu reaguje někdejší premiér Jiří Paroubek. Po takovém vyjádření Číny prý nemá smysl pokračovat v ekonomické válce vůči Rusku, včetně útoků na rubl. „Západu, tedy zejména Evropské unii, tak na krku zůstane bankrotující Ukrajina a zvyšující se vojenské výdaje. Opravdu nepříliš perspektivní základ pro hospodářské oživení v Evropě,“ napsal Paroubek ve vyjádření, které poslal médiím.
25.12.2014 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3405 článků)

Generál Kostelka, exministr obrany: Putinova popularita je obrovská, opozice slabá. Rusové přežijí sankce i o chlebu a vodě. Zatvrdí se a nikdo s nimi nehne

 
Expert přes leteckou bezpečnost, exministr obrany a bývalý velvyslanec v Rusku Miroslav Kostelka upozornil, že obviňování ruského prezidenta Vladimira Putina z viny za sestřelení malajsijského letadla jeho postavením v Rusku neotřese. „Spoléhat na to, že se objeví nějaká velmi silná vnitřní opozice v Rusku, je podle toho, jak jsem situaci v Rusku znal a jak ji trochu stále ještě sleduji, v současné době fikcí. Popularita Putina byla v červnu kolem sedmdesáti tří procent. Rusové jsou lidi, kteří přežijí o chlebu a vodě. Takže se spíš bojím, že sankce budou kontraproduktivní,“ vysvětlil přední český odborník v otázkách vojenské bezpečnosti v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz svůj postoj k tragédii na Ukrajině, hledání viníků i přitvrzení sankcí vůči Rusku ze strany Evropy.
23.07.2014 09:05 |

podobné články

Paroubek: Cynismus církví nezná mezí

 
Ekumenická rada církví dnes odmítla jakékoliv změny v tzv. církevních restitucích. Církve se bez jakékoliv širší politické shody, jejíž absenci si musely uvědomovat, dohodly s Nečasovou vládou na jejich plnění. Přitom každému rozumnému člověku přitom muselo být jasné, že nová vláda bude požadovat logické změny. Cynismus církví v tomto směru skutečně nezná mezí.
28.11.2013 21:05 |

podobné články

Příměří o víkendu zmírnění napětí na východě Ukrajiny nepřineslo

 
Jednostranný klid zbraní, který v pátek večer ohlásil ukrajinský prezident Petro Porošenko, o víkendu citelnější snížení napětí na jihovýchodě Ukrajiny nepřinesl. Kyjev a proruští separatisté se vzájemně obviňovali z porušování příměří, které je součástí širšího Porošenkova mírového plánu.
22.06.2014 20:25 |

podobné články

Porošenkova pozice se hroutí. Přijde o další území, píše světová agentura

 
Tragédie Ukrajiny prý zdaleka nekončí. Po ztrátě města Debalceve se dá očekávat ztráta dalších měst a další porážky ukrajinské armády. A s každou takovou porážkou se výrazně oslabuje i pozice prezidenta Porošenka.
26.02.2015 10:51 |

podobné články

Křenek (KSČM): Blízký konec národního klauna

 
Porošenkova klauniáda určitě brzo nalezne své místo i v lidových příslovích, která bude znít: "Lže jako Porošenko".
27.07.2015 08:36 |

podobné články

Ukrajina zakázala ruský „nekonečný“ seriál, v němž hrála i Porošenkova dcera

 
Ruský televizní seriál, ve kterém si epizodní roli zahrála tehdy jedenáctiletá dcera ukrajinského prezidenta Petra Porošenka, je nyní na Ukrajině zakázán. Na paradoxní situaci upozornil ve svém ukrajinském vydání list Komsomolskaja pravda. Důvodem zákazu se podle něj stala skutečnost, že seriál ukazuje v kladném světle ruské policisty.
04.11.2015 08:35 |

podobné články

Porošenkova garnitura už má menší důvěru, než měl kdy uprchlý Janukovyč. V Kyjevě se prý schyluje k velkým věcem

 
Vzhledem k tomu, že současní ukrajinští vládní činitelé ztratili důvěru veřejnosti, chystá se na Ukrajině vznik nové proamerické strany. Na serveru Literarky.cz o tom píše analytička Tereza Spencerová.
30.12.2015 18:01 |

podobné články

Václav Danda: Ukrajinu by podle Savčenkové vedl lépe Putin než Porošenko. Znárodnění podniků na Donbasu jako další krok k samostatnosti?

 
Porošenkův režim na Ukrajině se navzdory hlasité propagandě začíná dostávat do stále větší mezinárodní izolace. Ani situace na domácí scéně nevypadá po třech letech od Západem zinscenovaného krvavého převratu právě růžově. Porošenkova snaha zajistit si podporu radikálů dobytím Donbasu silou zkrachovala na odmítnutí evropských spojenců podporovat toto krvavé dobrodružství a otevřeně tak odmítnout Minské dohody.
12.03.2017 17:35 |

podobné články

Paroubek může za dluhy ČSSD, tvrdí straníci. A žádají audit

 
Ústecká krajská organizace ČSSD žádá vedení strany, aby nechalo prověřit hospodaření sociálních demokratů v době, kdy stranu vedl Jiří Paroubek (dnes NS-LEV21). Podle straníků je to on, kdo může za současnou nelehkou ekonomickou situaci ČSSD. Spory mezi Jiřím Paroubkem a ústeckou krajskou organizací se táhnou od doby, co ji Paroubek se svými spolupracovníky ovládl. S blížícími se volbami krajskými se tyto spory ještě stupňují, Paroubek už bude kandidovat proti ČSSD.
18.01.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3405 článků)

Hönig (SPOZ): Vládní slepenec rovná se předvolební zaslepenost

 
V posledních dnech doslova otřásá politickou scénou aféra okolo politické strany Věci veřejné.
12.04.2011 17:40 |

podobné články

Dolejš (KSČM): Zaslepenost nebo plán „věrozvěsta“ nespoutaného trhu?

 
Na žofínském fóru se prezident Václav Klaus vyslovil nejen k současné vládní krizi, ale i k ekonomickým perspektivám země.
04.04.2012 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků)

Český europoslanec setřel adepta Bílého domu. Omezenče, jsi druhý Bush!

 
Libor Rouček, který za ČSSD vykonává funkci místopředsedy Evropského parlamentu, se na stranickém webu opřel do Mitta Romneyho, prezidentského kandidáta americké republikánské strany. Vzpomněl citátu Marka Twaina, že cestování ničí předsudky a zaslepenost a poznamenal, že pan Romney toho nejspíš příliš nenacestoval.
05.08.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Mark Twain (15 článků) , Mitt Romney (63 článků) , Libor Rouček (206 článků)

Je to jak u blbejch. Kalouskův bývalý kolega sepsul sockartu i Drábka

 
Kolem sKaret to začíná pořádně vřít. Do ministra financí Miroslava Kalouska, vytrvalého zastánce projektu, který je od svého vzniku provázen kritikou, se opřel i jeho bývalý spolustraník. Nynejší předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek poukazuje na ministrovu zaslepenost a tvůrce sKaret exministra Drábka označuje za lháře.
11.04.2013 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6347 článků) , Pavel Bělobrádek (1483 článků)

Britka přibrala kvůli muži milujícímu kypré tvary 45 kilo. Ten ji přitom podváděl s osmi hubenými ženami

 
Co někdy dokáže "láska":http://www.extra.cz/pravda-sila-a-laska-aneb-3-recepty-na-neuveritelne-napoje-z-vina-vyzkousejte-je-a-presvedcte-se nebo v tomto případě možná spíš zaslepenost, je až neuvěřitelné. Cassie Payne z Londýna se rozhodla přibrat kvůli svému příteli 45 kilogramů, protože jí řekl, že má rád ženy při těle. Jak velké bylo ale její překvapení, když zjistila, že ji podváděl s osmi štíhlými dívkami.
24.10.2013 10:30 |

podobné články