Článek

Paroubek: Kolosální neschopnost ukrajinských „elit“. Aprílový žertík?

 
Před týdnem se z Kyjeva ozývalo přesvědčené volání, že Ukrajina ruský plyn nepotřebuje. A aby jej z Ruska dále odebírala, bude muset být výrazně levnější, nebo s odběry 1. dubna končí a nahradí je zvýšením zpětných dodávek z Maďarska, Polska a Slovenska… Měl jsem to za hodně odvážné vyjádření.
31.03.2015 20:36 |

podobné články

Podobné články

Aprílový žertík si dopřál i Bílý dům. Podívejte se na malého prezidenta!

 
Bílý dům si ztropil aprílový žert z návštěvníků jeho twitterového účtu. V pondělí na něm upozornil na  video  s poselstvím prezidenta. Zpoza řečnického pultíku se však vynořil Robby Novak, jenž v sérii populárních videí na YouTube představuje "dětského prezidenta". 
02.04.2013 13:15 |

podobné články

Kalouska rozhodil aprílový žertík. Na tiskovce nebyl ve své kůži

 
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) nebyl na úterní tiskové konferenci podle nejsledovanější zpravodajské relace TV Nova ve své kůži a působil prý hodně zvláštním způsobem. Podle reportérky hlavního zpravodajství je otázkou, zda za jeho rozrušením stál aprílový žert imitátora Petra Jablonského, který se v telefonu vydával za prezidenta Miloše Zemana, nebo měl ministr jen hodně náročné Velikonoce.
03.04.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (38 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků) , Miloš Zeman (20457 článků)

Jourová předvedla na ministerstvu totální neschopnost, nebo monumentální korupci, píše Paroubek

 
Expremiér a nynější předseda strany Lev 21 – Národní socialisté Jiří Paroubek považuje za skandální cenu monitorovacího systému o evropských projektech financovaných eurofondy. Jsme svědky kolosální neschopnosti ministryně Jourové nebo korupce monumentálních rozměrů, zní jeho ortel.
23.07.2014 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Kim Kardashian předvedla odhalená prsa a kolosální zadek s obřími krátery!

 
Reality star Kim Kardashian (37) fotila na pláži v Malibu pořádně odvážný set. Na paparazzi fotkách jde vidět, že její postava rozhodně není dokonalá a některé přítomné šokoval Kimin kolosální zadek, na kterém byly vidět obrovské ďolíčky. Výsledné fotky budou jistě okouzlující, ale realita je poněkud jiná.
28.01.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

Paroubek: Kolosální neschopnost Nečasovy vlády, pokles českého hospodářství se prohlubuje

 
Politické strany se hádají navzájem s církvemi návdavkem a prakticky nikdo si nevšímá další velmi negativní zprávy o vývoji českého hospodářství za druhé čtvrtletí a první pololetí tohoto roku. První čísla ČSÚ hovoří o meziročním poklesu dokonce o 1,2 %.
14.08.2012 19:50 |

podobné články

Kanadský žertík málem stál mladého muže život

 
Možná až příliš krutý kanadský žertík si připravila skupina amerických filmařů. Chvíli poté, co se jejich nic netušící oběti usadily do foto kabinky a začaly se usmívat do objektivu, vybafli na ně dva muži a hrozili jim smrtí. Podle mnohých je ovšem vtípek za hranou, například u mladíka z posledního páru se totiž zdálo, že nápor leknutí nevydrží.
24.07.2013 09:55 |

podobné články

Svatba tohohle páru málem skončila bleskovým rozvodem! Podívejte se, jaký nechutný žertík si nevěsta přichystala na ženicha

 
Američanka si pro svého snoubence připravila nepěkný žertík. Jeho zákeřnost pochopí hlavně srdcoví sportovní fanoušci.
13.05.2015 18:39 |

podobné články

Ministr pózoval s nafukovací pannou. Žertík ho asi bude stát místo

 
Nechtěnou publicitu a velké trable přinesl žertík s erotickou pomůckou chilskému ministrovi hospodářství, který se dočkal ostrých slov od samotné prezidentky Michelle Bacheletové. Jeden z předních členů vlády během večeře pořádané asociací chilských exportérů (Asexma) se širokým úsměvem pózoval fotografům s nafukovací pannou.
15.12.2016 07:45 |

podobné články

Nepříliš vydařený žertík na uvítanou: Vězení za arašídové máslo!

 
Měl to být vtípek na uvítanou, na první pohled nevinný žertík se ale zvrhl v boj o život!
17.04.2017 05:15 |

podobné články

Příhody, co vypadají jako apríl, ale nejsou

 
Ne každá podivná příhoda, k níž dojde na počátku dubna, musí být aprílový žertík.
07.04.2010 11:50 |

podobné články

Izraelský generál přichystal podřízeným krutý apríl

 
Odvážný aprílový žertík, který se ale nesetkal s větším pochopením, si na své podřízené připravil jistý izraelský generál. V sobotu večer oznámil kapitánům třech vojenských lodí, které nyní kotví v Haifě, že ráno musí vyplout na manévry k italským břehům. Že šlo o vtip, prozradil generál svým podřízeným až ráno.
02.04.2012 11:50 |

podobné články

Darina Rychtářová skončila v nemocnici. Krátce před tím vyhrožovala, že se zabije

 
Další díl říčanské telenovely je tady!  Zdálo se, že štěstí Ivety Bartošové  (45) a Josefa Rychtáře  (53) už po jeho rozvodu s manželkou Darinou nestojí  již nic v cestě. V neděli večer se ovšem odehrálo další nečekané drama. Darinu Rychtářovou do nemocnice odvezla záchranka poté, co zkolabovala a vyhrožovala, že se zabije.  A nejednalo se rozhodně o žádný aprílový žertík.
03.04.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Darina Rychtářová skončila v nemocnici. Krátce před tím prý vyhrožovala, že se zabije

 
Další díl říčanské telenovely je tady!  Zdálo se, že štěstí Ivety Bartošové  (45) a Josefa Rychtáře  (53) už po jeho rozvodu s manželkou Darinou nestojí již nic v cestě. V neděli večer se ovšem odehrálo další nečekané drama. Darinu Rychtářovou do nemocnice odvezla záchranka poté, co zkolabovala a údajně vyhrožovala, že se zabije. A nejednalo se rozhodně o žádný aprílový žertík.
03.04.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Domácí porno Charlize Theron uniklo na net

 
Herečka Charlize Theron (37) se natáčela svým mobilním telefonem při domácím pornu. Jenže má to háček. Její video na internet neuniklo pomocí šikovných hackerů, ale herečka jej tam vložila sama. Proč? Byl to totiž od Charlize aprílový žertík.
05.04.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Charlize Theron (138 článků)

Absolutní hudební senzace: Beatles se vracejí!

 
Beatles jsou zpět! A navíc mladší a v nejlepší formě! Ne, to není opožděný aprílový žertík. Dvaačtyřicet let po rozpadu nejslavnější kapely světa tu jsou noví »Brouci« – Beatles další generace! Složení znáte: Lennon, McCartney, Harrison...
06.04.2012 05:10 |

podobné články

Rebelka Lindsay Lohan tvrdí: Jsem těhotná

 
Herečka a kontroverzní osoba Lindsay Lohan  (26) krátce před půlnocí 1. dubna na svém účtu na jedné ze sociálních sítí zveřejnila informaci, v níž stálo: „Je to oficiální. Těhotná.“ I když to všichni brali jako povedený aprílový žertík, mnohým teď začíná vrtat hlavou, jestli to přeci jen slavná hvězda nemyslela vážně.
02.04.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

Video: Krutý aprílový žertík. Není nad to, mít takové dobré kamarády!

 
Kdybychom chtěli být za prasátka, napsali bychom něco ve stylu, že tohoto chlapíka takhle dobře určitě nikdo dlouho nevykouřil. Ale my jsme seriózní internetový plátek, takže žádné sexistické dvojsmyslné komentáře od nás nečekejte.
05.04.2013 10:35 |

podobné články

Imitátor napálil Kalouska, prezident se dobře bavil… Miloš Zeman (68): Blesku, všechna čest!

 
Nestane se často, že by prezident republiky Miloš Zeman (68) pěl chválu na novináře. U Blesku ale udělal výjimku! Náramně se mu totiž líbil aprílový žertík, kdy imitátor Petr Jablonský (33) volal Zemanovým hlasem ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi (52, TOP 09)!
25.06.2013 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (38 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků) , Miloš Zeman (20457 článků)