Článek

Paroubek: Klikatá a nekonečná je cesta teroristických útoků

 
Velitel tzv. luhanských separatistů A. Mozgovoj se stal obětí teroristů.
26.05.2015 14:46 |

podobné články

Podobné články

V ulici Klikatá se tvoří kvůli stavbě kolony: Na Smíchov se nejlépe dostanete přes Plzeňskou nebo Radlickou

 
Frekventovaná silnice v ulici Klikatá komplikuje řidičům dopravu na Smíchov. Od neděle 10. dubna v místě probíhá oprava přípojek pouličních sítí. Pro všechny řidiče je tak lepší, aby se místu vyhnuli a vydali se do centra Prahy Radlickou nebo Plzeňskou ulicí. Veškeré práce by měly skončit v úterý 19. dubna.
11.04.2016 16:20 |

podobné články

Macy Gray, nejzastřenější hlas světa a jeho spletitá cesta k úspěchu

 
Americká zpěvačka Macy Gray, majitelka jednoho z nejzvláštnějších hlasů v hudebních dějinách, zavítá 5. září poprvé do ČR. Od konce 90. let je považována za světovou hvězdu, ale její cesta k úspěchu byla klikatá, prosadila se až ve dvaatřiceti letech deskou On How Life Is a hitem I Try.
17.06.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Macy Gray (26 článků)

Rusko: Zhatili jsme 40 teroristických útoků, mířily i na hokejové mistrovství

 
Počet teroristických útoků v Rusku se během dvou let snížil na polovičku. Loni se tajným službám a bezpečnostním složkám podařilo odvrátit více než čtyři desítky teroristických zločinů, včetně pokusu o atentáty během hokejového mistrovství světa. Uvedl to v úterý před novináři Igor Kuljagin z Národního protiteroristického výboru (NAK).
31.01.2017 17:55 |

podobné články

Černý pátek v Paříži: Při sérii teroristických útoků zemřelo 129 lidí

 
Francouzskou metropolí otřásla série teroristických útoků, které si vyžádaly 129 mrtvých a přes dvě stovky zraněných, z toho 99 je v kritickém stavu. Přes deset teroristů zaútočilo koordinovaně na sedmi místech. Terčem útoků se staly restaurace v centru města, koncertní sál a stadion Stade de France, kde právě přihlížely zápasu mezi Francií a Německem desítky tisíc fanoušků. Prezident Francois Hollande vyhlásil výjimečný stav, povolal do města vojáky a zpřísnil kontroly na hranicích. Zodpovědnost za masakr připsal Islámskému státu, který se k útokům také přihlásil. 
14.11.2015 00:05 |

podobné články

V Belgii zadrželi Abriniho. Je podezřelý z teroristických útoků v Paříži

 
Mohameda Abriniho (31), který je podezřelý z teroristických útoků v Paříži a možná i v Bruselu, zadrželi v Belgii. Abrini je Belgičanem marockého původu a od dětství byl kamarádem Salaha Abdeslama, který je klíčovým podezřelým z pařížských útoků. Prokuratura uvedla, že zatkla ještě další tři lidi.
08.04.2016 16:55 |

podobné články

Charlie Hebdo, Paříž, Nice. A Hollande říká pokaždé to samé. Přitom bezpečnost Francie se nezlepšila. Generál Šándor odhaluje důvody teroristických útoků

 
ROZHOVOR Bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor si tak úplně nemyslí, že by za noční teroristický útok ve francouzském Nice mohly bezpečnostní složky, jako spíše francouzské reakce. „Francie byla dlouho ušetřena teroristických útoků od islamistů z jednoho prostého důvodu. Nezúčastnila se tažení George Bushe mladšího do Iráku a dokonce to vehementně kritizovala. První útoky přišly poté, co se Francie začala vojensky angažovat v Africe a začala se angažovat pro ISIS,“ zdůraznil Šándor v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, kde rozebírá i další důvody útoku v Nice.
15.07.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (448 článků)

Češi se bojí teroristických útoků na dovolené. Jde se proti nim pojistit?

 
Teroristických útoků se Češi obávají na dovolené více než špatného počasí, zdravotních komplikací nebo přírodních katastrof. Do svého cestovního pojištění zahrnula většina zdravotních pojišťoven riziko teroristického útoku. S informací přišly Novinky.cz.
19.06.2017 10:35 |

podobné články

Čím byli, než se proslavili: Podívejte se, jak může být cesta ke slávě klikatá

 
Chybělo málo a svět by dnes o nich možná nevěděl. Mnoho ze slavných umělců si složitými cestičkami proklestilo svoji cestu ke slávě a někteří z nich se původně chtěli věnovat zcela jinému povolání. Možná vás překvapí, čím vším chtěli být ti, kteří dnes plní titulní stránky médií.
23.01.2014 05:15 |

podobné články

Kolik chlapů musí žena v životě vystřídat, aby si konečně byla jistá, že našla toho pravého?

 
Než najdeme někoho, s kým jsme ochotné připustit si delší než několikahodinovou "budoucnost":http://www.extra.cz/tema/budoucnost, čeká nás poměrně klikatá a strastiplná cesta.
10.04.2014 15:45 |

podobné články

Začátky medailistů z OH? Samková jezdila na běžkách, Sáblíková hrála basket

 
Cesta k olympijským medailím bývá klikatá a šampioni často začínali v jiných sportech, než v kterých nakonec slaví úspěch. Stejné to je s většinou českých medailistů ze zimních olympijských her v Soči. Rychlobruslařka Martina Sáblíková zkoušela nejdříve basketbal a vítězka snowboardcrossu Eva Samková krátce běhala na lyžích. Obě se shodly, že v začátcích sportování je důležitý trénink, ale nesmí se vytratit hravost. 
30.04.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků) , Eva Samková (87 článků) , Eva Martino (93 článků)

Štefek (KSČM): Klikaté cesty rakovnického Balkánu

 
Ve čtvrtek 13. listopadu se ve výstavních prostorách zrekonstruovaného zámku ve Slabcích konal slavnostní křest knihy emeritního starosty Městyse Slabce Filipa Celby „Klikatá cesta – Jak jsem poznal lidi“.
17.11.2014 13:31 |

podobné články

Jezero Maracaibo: Zuří tu nekonečná bouře

 
Je to fascinující představení. Jakmile na jezero Maracaibo na západě Venezuely padne soumrak, začíná temné nebe ožívat velmi jasnými záblesky, které mají na výšku až pět kilometrů a jsou viditelné do vzdálenosti 400 kilometrů. Tato „nekonečná“ bouře zuří zhruba každý druhý den po dobu až deseti hodin na poměrně malém území, kde se do jezera vlévá řeka Catatumbo. Nic podobného na světě nenajdete. Podivný fenomén, který trvá už řadu století, se vědcům zatím nepodařilo zcela vysvětlit.
20.04.2011 00:20 |

podobné články

Dramatická tragédie v seriálu ULICE! Koho si vybrala smrt?

 
Nekonečná sága několika rodin sdílících životní prostor jedné ulice je nekonečná jen zdánlivě. Čas od času je třeba přizpůsobit scénář okolnostem daným v reálném životě. A jako snadný prostředek k dosažení cíle se několikrát uplatnila zubatá s kosou. Ta si už nyní brousí svůj nástroj, protože již brzy přijdou diváci o další oblíbenou postavu. Kdo to bude?
02.01.2014 12:10 |

podobné články

Filmové premiéry: Amazing Spider-Man 2, Nekonečná láska a Láska, soudruhu

 
Tento týden se do kin vrací Amazing Spider-Man 2, pro ty, kteří prožívají první velkou zamilovanost, je americká Nekonečná láska a Miroslav Etzler hraje ve finsko-českém filmu Láska, soudruhu.
24.04.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (389 článků)

RECENZE: Nekonečná láska. Naivita nevadí, ale nuda je to vražedná

 
Týden před začátkem měsíce zamilovaných vstupuje do kin americký film Nekonečná láska na téma lásky první, největší a nezapomenutelné.
24.04.2014 12:15 |

podobné články

Den otců je tu už za pár dní! Udělejte jim letos opravdovou radost a kupte jednu z těchto 7 originálních věcí!

 
Vybrat dárek pro otce je vždy za trest. Matkám můžete do nekonečna kupovat šperky a pořád je to bude těšit, ale tatínci se flaškou alkoholu nedají odbývat do nekonečna. Chcete jim tuto neděli udělat skutečnou radost? Kupte jim jeden z opravdu originálních dárků, které jsme pro vás přichystali!
17.06.2015 17:51 |

podobné články

Sokolovská - Nekonečná třída plná obchodů i služeb

 
Když se ocitnete v Sokolovské ulici, máte pocit, že je nekonečná.  Spojuje totiž Nové Město v oblasti Florence s Karlínem, Libní a Vysočany. Po obou stranách ji lemuje síť obchodů, služeb, hospůdek i stylových restaurací. Dominantou je historická budova radnice, k oblíbeným patří i Divadlo Gong.  A co by kamenem dohodil je odtud i vyhlášený Park Podviní.
22.11.2016 16:05 |

podobné články

Člověk nemůže prodlužovat život do nekonečna. 115 let je biologická hranice

 
Podle nizozemských vědců není možné prodlužovat život člověka do nekonečna. Jsou toho názoru, že oddalování smrti má svou hranici a nepůjde za 115 let. Prý pro to existují biologické důkazy a navzdory dokonalé péči o zdraví, výživě a životním podmínkám jednou zvyšování průměrné délky života lidí skončí.
12.09.2017 10:30 |

podobné články

Indonésie je ještě stále v hrozbě teroristických útoků

 
V Indonésii stále hrozí nebezpečí nových teroristických útoků od islamistických radikálů, kteří v zemi v minulých letech založili řadu nových buněk.
19.11.2009 12:25 |

podobné články