Článek

Paroubek: Jásot některých médií a divy marketingu

 
Média z impéria A. Babiše dnes propukla v jásot. Po zveřejnění první dávky připravené špíny, kterou Babišova média vylila na ministra Chládka, jej poněkud rychle zastrašený premiér Sobotka vyhodil z vlády.
29.05.2015 15:11 |

podobné články

Podobné články

Lukáš Makowski vedoucím marketingu Sanomy, chce posílit ženské časopisy

 
Novým vedoucím marketingu společnosti Sanoma Media Praha se stal Lukáš Makowski. Ve své funkci je zodpovědný za veškeré marketingové aktivity firmy, vede oddělení marketingu tištěných titulů a internetových projektů. ČTK to oznámil vedoucí oddělení komunikace Sanoma Media Praha Filip Poštulka.
04.04.2012 06:40 |

podobné články

SLOVENSKÉ DIVY se poprvé sejdou v pražské Lucerně 1. února

 
Známé slovenské divy se poprvé sejdou v pražské Lucerně, a to 1. února 2016 na galakoncertu Slovenské divy v Praze.
30.11.2015 12:01 |

podobné články

ČSSD: Články o luxusních botách Margarity Paroubkové útočí na nejnižší pudy

 
Sociální demokraté se pohoršují nad "dezinformacemi" některých médií, která upozornila na prvotřídní oblečení dcery Margarity Paroubkové při jejím sobotním křtu. Podle vedoucího marketingu ČSSD Petra Dimuna "se jedná o nechutný útok bulvárních médií na nejnižší pudy lidí". Otec dívky, předseda ČSSD Jiří Paroubek, se podle Dimuna rozhodl věnovat všechny drahé věci potřebným dětem.
25.01.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Petra Paroubková (486 článků)

Effectix.com přichází s novými produkty v oblasti sociálního marketingu a médií

 
Společnost Effectix.com, specialista na online marketing, rozšiřuje své služby. Nově se ve svém portfoliu v oblasti sociálního marketingu nabízí analýzy, poradenství, školení i kompletní správu aktivit na sociálních médiích.
29.04.2014 10:40 |

podobné články

Potravinářská inspekce varuje spotřebitele před klamavými obchodními praktikami v rámci tzv. direct marketingu

 
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) varuje spotřebitele před nekalými obchodními praktikami některých společností využívajících tzv. „direct marketingu“. Jde o nabídky produktů (např. doplňků stravy) prostřednictvím inzerce v tisku, webových stránek, e-mailu, poštou či telefonicky.
05.03.2017 08:40 |

podobné články

Ředitel marketingu Ringier Axel Springer Jakub Kučera končí ve funkci

 
Česká pobočka švýcarsko-německého vydavatelství Ringier Axel Springer se po roce a půl loučí s ředitelem marketingu Jakubem Kučerou, který z firmy odchází. Podle zdrojů z vydavatelství už jeho agendu převzal šéf výroby a distribuce Libor Berka.
16.12.2011 15:40 |

podobné články

Vedoucím oddělení marketingu České televize Tomáš Studeník

 
Novým vedoucím oddělení marketingu České televize byl k 1. únoru jmenován Tomáš Studeník. Má vytvářet kreativní koncepty marketingových kampaní a zodpovídat za jejich realizaci na obrazovce i mimo ni. Spolupracovat má s Útvarem vnitřní a vnější komunikace.
02.02.2012 15:20 |

podobné články

Bývalá marketingová šéfka Novy Nováková začala řídit komunikaci ministerstva obchodu

 
Ředitelkou odboru komunikace a marketingu ministerstva průmyslu a obchodu je Miloslava Nováková, někdejší dlouholetá šéfka marketingu televize Nova. Ve vedení nejsledovanější soukromé stanice v Česku skončila loni v září, její místo počínaje únorem obsadil Ondřej Křivka.
07.02.2012 19:40 |

podobné články

Bývalý šéf marketingu ČT Tomáš Přenosil povede marketing rádia Impuls

 
Nejsledovanější české rádio, soukromá stanice Impuls mění vedení marketingu. Od Ivy Stříbrské, která se rozhodla na čas vyzkoušet práci v zahraničí, přebírá veškerou agendu Tomáš Přenosil.
01.04.2012 23:50 |

podobné články

Oblast IT, marketingu, právních a poradenských služeb. Tam se dá stát nejlépe okrást

 
Nejvýnosnější je získávat zakázky od státu tam, kde je velmi těžké kontrolovat kvalitu, užitečnost a cenu. To podle projektového manažera Transparency International Stanislava Beránka nejlépe splňují oblasti IT, marketingu, právních a poradenských služeb. Aktuálně se mluví i o zakázce na registr vozidel, který získal dodavatel bez výběrového řízení.
27.07.2012 06:25 |

podobné články

Z České televize odchází ředitel marketingu a obchodu Jan Svoboda

 
Ředitel marketingu a obchodu Jan Svoboda odchází z České televize. S generálním ředitelem Petrem Dvořákem se dohodli na ukončení spolupráce k 30. září, oznámila dnes veřejnoprávní instituce. Svoboda ve funkci vydržel deset měsíců. Tvrdí, že odchází za „zajímavou pracovní nabídkou“.
29.08.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svoboda (188 článků) , Petr Dvořák (558 článků) , Petr Dvořák (553 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jan Svoboda (188 článků)

Česká televize má nové vedení obchodu a marketingu

 
Novým obchodním ředitelem České televize se k 1. listopadu 2012 stává Hynek Chudárek. Oblast marketingu převezme ke stejnému datu ředitelka Vnější a vnitřní komunikace České televize Daniela Němcová. Cílem tohoto kroku je kvalitativně a efektivně rozvíjet prezentaci České televize navenek a věnovat zvláštní pozornost oblasti obchodu, která v posledním roce zaznamenala významné změny z hlediska legislativy i celkové situace na televizním trhu.
24.10.2012 17:40 |

podobné články

Česká televize má nové vedení obchodu a marketingu

 
Novým obchodním ředitelem České televize se k 1. listopadu 2012 stává Hynek Chudárek. Oblast marketingu převezme ke stejnému datu ředitelka Vnější a vnitřní komunikace České televize Daniela Němcová.
25.10.2012 09:35 |

podobné články

Jana Lenková v čele marketingu a prodeje Herbalife pro ČR a SR

 
S účinností od března letošního roku zřídila společnost Herbalife novou pozici šéfa marketingu (Senior Sales and Marketing Manager) pro Českou a Slovenskou republiku, do níž byla jmenována Ing. Jana Lenková. Ve své funkci bude zodpovědná za veškeré marketingové a prodejní aktivity společnosti Herbalife v Česku i na Slovensku.
14.03.2014 09:05 |

podobné články

Šéfka marketingu Herbalife vyhrává triatlony

 
Poslední dva amatérské triatlonové závody, které proběhly v Praze o předchozích dvou víkendech, shodně vyhrála nedávno jmenovaná manažerka marketingu a prodeje za ČR a SR společnosti Herbalife, Jana Lenková.
25.07.2014 14:20 |

podobné články

Nový vedoucí marketingu značky ŠKODA

 
Stefan Büscher (46) převezme od 1. října 2014 vedení marketingu ve společnosti ŠKODA AUTO.
02.08.2014 11:50 |

podobné články

Český rozhlas posiluje svůj marketingový tým

 
Od 15. 9. nastupuje na pozici vedoucího oddělení marketingu Českého rozhlasu Jiří Haramul. Současný vedoucí marketingu Jiří Jeřábek nastupuje na pozici marketingového manažera, ve které bude pokrývat oblast strategických projektů a marketingové analytiky.
06.09.2014 13:15 |

podobné články

Byl jsem šokován, vzpomíná Paroubek a odhaluje, co před lety zařídil kvůli Bakalovi a OKD

 
Předseda LEV 21 Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro časopis Týden některé okolnosti ohledně smlouvy o prodeji OKD včetně bytů. Podle něj chtěl Paroubek přimět Zdeňka Bakalu, aby splnil sliby, které dostali nájemníci. Bakala prý na oplátku investoval miliony, aby se Paroubek premiérem nestal. Paroubek také říká, že byl šokován z analýzy privatizace OKD, kterou si v roce 2009 nechal zpracovat právničkou Hanou Marvanovou.
22.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Andrej Babiš (12413 článků)

Paroubek: Můj obraz byl destruován

 
Odcházející předseda ČSSD Jiří Paroubek v pátek promluvil k nově zvoleným poslancům své strany. Podle zjištění Práva výsledek soc. dem. ve volbách označil za "neužitečné a nevyužitelné vítězství". Paroubek se tradičně pustil do médií, postěžoval si, že prý byl jeho obraz destruován. Za největšího soupeře ČSSD považuje šéfa Věcí veřejných Radka Johna. Navíc Paroubek varoval před personálními změnami ve vedení strany.
04.06.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Radek John (2465 článků)