Článek

Paroubek: Dejte Wolfovi metál a beztrestnost!

 
Poslanec Wolf opustil v půli roku 2008 poslanecký klub ČSSD, aby mohl dobře bojovat proti mé diktatuře, která tehdy v této straně řádila. Tedy, tak to říkal on. Stalo se to pár týdnů před grandiózním vítězstvím ČSSD v krajských a senátních volbách. Stačí se podívat do tehdejších médií a jejich monitoringů.
25.06.2015 08:37 |

podobné články

Podobné články

Podívejte se na tutoriál k Metal Gear Rising: Revengeance

 
Čtvrtý Metal Gear vyšel už v roce 2008 a na regulérní Metal Gear Solid 5 si asi ještě nějaký ten pátek počkáme. Kdo ví, možná vyjde až na další generaci konzolí. Mezitím ale můžeme trénovat šermířské umění v multiplatformním Metal Gear Rising: Revengeance, které nás teď obšťastnilo novým videem přímo ze hry. Žádný načančaný trailer s rychlostí střihů,...
16.12.2010 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9263 článků)

Zvláštní hrané video k Metal Gear Rising: Revengeance

 
Metal Gear Rising je zvláštní projekt. Vyměnil vývojáře z Kojima Productions na Platinum Games (Bayonetta, Vanquish), přidal podivný podtitul Revengeance a z odhalovacího videa z VGA to vlastně ani moc jako Metal Gear nevypadá. Spíš jako typická Platinovská rubačka v Metal Gear kabátku. Což samo o sobě zní taky lákavě. A teď se nám navíc ještě hra prezentuje docela zvláštním...
18.05.2012 10:45 |

podobné články

Po odsouzeném exposlanci Wolfovi vyhlásila policie pátrání

 
Ostravská policie vyhlásila pátrání po bývalém poslanci za ČSSD, dvaapadesátiletém Petru Wolfovi, který byl odsouzen k šestiletému vězení za zneužití dotace. Dnes to řekla policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Příkaz k zadržení a dopravení do věznice vydal ve čtvrtek Krajský soud v Ostravě. 
25.01.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Policie vyhlásila pátrání po exposlanci Wolfovi. Vyhýbá se trestu

 
Ostravská policie vyhlásila pátrání po exposlanci Petru Wolfovi (dříve ČSSD), jenž byl odsouzen k šestiletému vězení za zneužití dotace. Kvůli vyhýbání se nástupu k výkonu trestu včera ostravský krajský soud vydal příkaz k jeho zadržení.
25.01.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Pátrání po bývalém poslanci Petru Wolfovi: Není ozbrojený, jen tlustý!

 
Je obézní, netrpí nakažlivou nemocí, není ozbrojený a vypadá na 52 až 53 let... Takové znění má policejní pátračka po bývalém poslanci Petru Wolfovi (52, exČSSD), který čtyři roky vysedával ve sněmovně. Přesto kriminalisté nedoporučují, aby se ho lidé snažili sami zadržet. Vzhledem k bezpečnosti by měli volat na linku 158!
26.01.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Stíhaný poslanec Wolf se prý převlékl za strom a trápí ho datel! Stoklasu už policie má

 
Jan Stoklasa - odsouzen na 4 roky. Petr Wolf - odsouzen na 6 let. Oba politiky z ČSSD však spojovalo to, že do vězení nenastoupili. Zatímco prvního jmenovaného již policie má, po Petru Wolfovi zatím pátrá marně. Z jeho telefonu však přišla novinářům neuvěřitelná zpráva! A pátrání po Wolfovi se mění v nevídanou frašku.
08.02.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Stát chystal dohodu o beztrestnosti manažerů Nomury

 
Stát před sedmi lety připravoval dohodu, která měla zajistit beztrestnost manažerům japonské finanční skupiny Nomura v kauzách spojených s pádem Investiční a Poštovní banky (IPB). Informovala o tom Česká televize (ČT). Podle ní se o zastavení jakýchkoli řízení proti manažerům banky píše v návrhu smlouvy mezi ČR a Nomurou z roku 2002. Do konečné dohody se ale beztrestnost nedostala, uvedla ČT.
30.08.2009 08:55 |

podobné články

Policista prý sliboval ženám beztrestnost za sex

 
Policejní inspekce navrhla stíhání kriminalisty z územního odboru v České Lípě, který prý vyšetřovaným ženám sliboval beztrestnost za sexuální služby.
19.01.2011 15:30 |

podobné články

Kdo oznámí korupci, ujde trestu, navrhla KSČM

 
Komunisté navrhují beztrestnost pro osoby, které policii oznámí, že se setkaly s korupcí. Novelu trestního zákoníku v tomto smyslu již podali do Poslanecké sněmovny. Beztrestnost podmiňují tím, že policii poskytnou veškeré informace o korupční nabídce včetně toho, kdo je o úplatek požádal nebo jim ho nabídl. Návrh nejprve posoudí vláda, nezávisle na jejím stanovisku i sněmovna.
07.05.2011 14:55 |

podobné články

Vláda odmítla návrh KSČM: Ta navrhuje beztrestnost pro oznamovatele korupce

 
Komunisté předložili vládě návrh novely trestního zákoníku, která navrhovala beztrestnost pro lidi, jež oznámili korupci. Vláda ale tento návrh dnes odmítla. Předlohou se i tak bude zabývat Poslanecká sněmovna.
02.06.2011 12:00 |

podobné články

Vláda odmítla návrh komunistů na beztrestnost pro oznamovatele korupce

 
Koaliční vláda se ve čtvrtek postavila negativně ke komunistickému návrhu novely trestního zákoníku. Ta navrhovala beztrestnost pro lidi, kteří oznámili korupci. Řekli to premiér Petr Nečas a ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (oba ODS).
02.06.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1843 článků) , Jiří Pospíšil (1843 článků) , Petr Nečas (9263 článků)

Ústavní soud omezil výklad poslanecké beztrestnosti za projevy

 
Beztrestnost poslanců se podle Ústavního soudu (ÚS) týká jen jejich projevů k ostatním zákonodárcům, například při schůzích sněmovny a jejích orgánů. Výroky v kuloárech, na internetu, sociálních sítích nebo pro televizi nepokrývá, a to ani když jsou vysloveny v Parlamentu. Ústavní soud se tak vymezil vůči starším verdiktům Nejvyššího soudu, který takzvanou poslaneckou indemnitu, tedy beztrestnost poslance či senátora za jeho výroky a projevy, vykládal šířeji. Nález ÚS ale nemá zpětné účinky, nejspíš tak neovlivní kontroverzní kauzy Víta Bárty nebo tří rebelujících poslanců ODS.
24.06.2015 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Pokuty neplaťte, v klidu odjeďte, lákal portál řidiče na beztrestnost

 
Krátké trvání měl další webový portál lákající řidiče na beztrestnost a ochranu před pokutami. Po několika dnech trvání je nedostupný. Pro řidiče ale byly jeho pokyny nebezpečné. Směřovaly je do většího maléru, než by byl samotný přestupek.
02.08.2015 18:10 |

podobné články

Sledujte čtvrthodinové demo z Metal Gear Solid: Ground Zeroes

 
Hideo Kojima dovezl nedávno představený Metal Gear Solid: Ground Zeroes na PAX Prime do amerického Seattlu, kde přítomným hráčům i novinářům předvedl ukázku zahrnující nejenom nehratelnou scénu, ale i pár minut z hraní samotného. Ještě než se ale vrhnete na skoro čtvrthodinový záznam z prezentace (po rozkliku), měli byste vědět, že MGS: Ground Zeroes není pátý Metal...
20.12.2010 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Hideo Kojima (11 článků)

Kojima představil Metal Gear Solid: Ground Zeroes

 
Během tiskovky k 25. výročí série Metal Gear v Tokiu představila Konami, jmenovitě Hideo Kojima, nový open world titul v hlavní sérii pod názvem Metal Gear Solid: Ground Zeroes (dříve Project Ogre), běžící na zbrusu novém Fox enginu, z něhož už jsme pár ukázek viděli. Pro mě poněkud překvapivě je hra určena pro současné konzolové platformy, tedy PS3 a X360, i když...
30.08.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Hideo Kojima (11 článků)

Překvapivě dobrý trailer na Metal Gear Rising: Revengeance

 
Myslím, že tvůrci tak trochu předem opovrhovaného Metal Gear Rising: Revengeance přistoupili k celé propagaci špatně. Protože kdyby používali takováto videa od začátku, stigma, které se s hrou táhne by bylo mnohem méně zřetelné. Pětiminutový trailerový mamut už se nesoustředí jen na porcování Raidenovým mečem, ale ukazuje to, co vždycky patřilo mezi silné prvky Metal...
20.09.2012 11:15 |

podobné články

RECENZE: Eagles of Death Metal bez ladu a skladu

 
Pokud máte rádi americkou skupinu Eagles of Death Metal, která se stylem death metal nemá zhola nic společného, potom nejspíš berete rockovou hudbu s nadhledem. Kdo by tak nekonal, fanouškem téhle party by nejspíš nebyl.
06.10.2015 15:30 |

podobné články

Co to sakra je? Metal Gear Survive odhalen na Gamescomu

 
První hra série Metal Gear, která vyjde po odchodu jejího duchovního otce a tvůrce Hideo Kojimy z Konami, je ujetá prapodivnost. Půjde o kooperativní akci pro čtyři hráče, kteří se utkají s hordami krystalických zombií. Nebo s něčím takovým. To je Metal Gear Survive.
17.08.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Hideo Kojima (11 článků)

Recenze Metal Gear Survive: Tohle je hodně divná hra

 
Po kontroverzním odchodu legendárního vývojáře Hideo Kojimy ze společnosti Konami to se sérií Metal Gear nevypadalo moc dobře. Fanoušci byli dokonce ohlášením nového dílu Metal Gear Survive, který se zaměřuje více na přežití než klasické plížení, pobouřeni. Novinka získala na internetu nelichotivou pověst a status parchanta celé ságy. Je tomu ale opravdu tak? Je to vážně taková hrůza? Úplně tomu tak není.
29.03.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Hideo Kojima (11 článků)