Článek

Parodie na irské tance v britské televizní show ohromila celý svět

 
Soutěž Britain´s Got Talent objevila skvělé baviče. Dvojice říkající si Stavros Flatley a 61letý tanečník Neil Horan, to byli ti, kteří v tamější populární soutěži talentů pobavili publikum. Ale zatímco přísného porotce Simona Cowella dvojice Stavros Flatley nadchla, tanečník Neil Horan ho nechal zcela chladným a také mu to dal patřičně najevo.
23.05.2009 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (97 článků)
Podobné články

Britové mají po Boyleové novou hvězdu: tancující fenku

 
Tina a Chandi, to je nová dvojice, která učarovala Velké Británii. Tina Humpreyová a její fenka Chandi jsou podle všeho nerozlučná dvojice, a tak vystupují i v soutěži talentů Britain´s Got Talent. Britská média se však shodují - nejde o žádné nováčky, Chandi je televizní veterán a společně už dvojice získala obrovské množství ocenění.
23.04.2010 13:05 |

podobné články

Má vítěz Talentu Atai Omurzakov dívku? Fenomenální tanečník mlží

 
Dvacetiletý kyrgyzský tanečník Atai Omurzakov už je vyčerpaný shonem, který neutichá od chvíle, kdy v listopadu vyhrál soutěž Česko Slovensko má Talent.
31.12.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Atai Omurzakov (34 článků)

Susan Boyle postoupila do finále Britain´s Got Talent!

 
Susan Boyle se v britské soutěži Britain´s Got Talent probojovala až do finále. Diváky i porotu opět ohromila svým andělským hlasem, kterým zazpívala píseň Memory z muzikálu Cats.
25.05.2009 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (283 článků)

Zhrzená soutěžící házela v přímém přenosu po porotci vejce

 
V talentové soutěži Britain´s Got Talent musela v sobotu večer zasahovat policie. Během přímého televizního přenosu totiž jedna z bývalých soutěžících začala bombardovat porotce Simona Cowella vejci. Byla to odplata za to, že ji v minulé sérii nepustil do dalších kol, uvedl server mirror.co.uk.
09.06.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (97 článků)

Susan Boyle z nás udělala blbce, přiznává porotce Simon Cowell

 
Šťastná hvězda miláčka britské soutěže Britain´s Got Talent Susan Boyle stále stoupá. Zpěvačka si o víkendu se svým pojetím písně Memory z muzikálu Cats vysloužila nejen postup do semifinále soutěže, ale také veřejnou omluvu od člena poroty Simona Cowella.
25.05.2009 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (97 článků) , Susan Boyle (283 článků)

Susan Boyle bude mít vlasní muzikál. Víme, kdy!

 
Účastnice televizní soutěže talentů Britain‘s Got Talent v roce 2009 šokovala celý svět.
20.06.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (283 článků)

Tanečník Atai Omurzakov opět v Talentu: Kam zmizelo jeho 2,5 milionu?

 
To bylo překvapení! Na castingu do čtvrtého ročníku soutěže Česko Slovensko má talent se v brněnském Mahenově divadle objevil vítěz druhé řady »Talentu« – tanečník Atai Omurzakov (22) z Kyrgyzstánu.
22.07.2013 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Atai Omurzakov (34 článků)

Finále Britain´s Got Talent: Susan Boyle skončila druhá

 
Soutěž Britain's Got Talent zná vítěze. Soutěž vyhrála taneční skupina Diversity, favoritka Susan Boyle, která svým příběhem obletěla celý svět, je druhá. "Ti nejlepší zvítězili," řekla po oznámení výsledků Boyle.
31.05.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (283 článků)

Ošklivka Susan: Parodie a další tvrdá konkurence!

 
VIDEO: Kolotoč kolem skotské kostelnice Susan Boyle (47), která je horkou favoritkou soutěže Britain's Got Talent, nabírá na obrátkách. Nejen že se na internetu objevila parodie na její vystoupení, ale v soutěži jí konkuruje  další ´zpívající anděl´.
27.04.2009 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (283 článků)

Video: Božská Alice Fredenham z britského Talentu, část 2. Zpěvačka odhalila svou pravou tvář a fanoušci řvou, že podvádí!

 
Britskými fanoušky pěveckých soutěží otřásl skandál. Jak eXtra.cz informovalo, na televizní stanici ITV začala šestá řada soutěže Britain’s Got Talent (Británie má talent), kde svým fantastickým výkonem ohromila osmadvacetiletá "Alice Fredenham":http://www.extra.cz/tema/alice-fredenham, když zazpívala skladbu My Funny Valentine.
23.04.2013 20:15 |

podobné články

Kyrgyzský prezident slíbil Ataiovi Omurzakovovi byt. Týden na to ho svrhli a tanečník nic nedostal

 
Není tajemstvím, že Česko Slovensko má talent není první soutěží, kde zabodoval fenomenální tanečník ze středoasijského Kyrgyzstánu Atai Omurzakov (21).
29.11.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Atai Omurzakov (34 článků)

Do afghánské televize míří pořad Afghánistán má talent

 
Na televizní obrazovky ve válkou sužovaném Afghánistánu od letošního října zamíří místní verze talentového zábavného pořadu Afghánistán má talent. Na vysílání světově úspěšné show, která je dílem britského producenta Simona Cowella, získala opci národní televizní stanice 1TV.
10.07.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (97 článků)

Banášová & Mareš: Boj o moderování další show! Hejma opět v porotě

 
Televize Nova a slovenská Markíza chystají další společný projekt na hledání talentů. Jde o licenční televizní pořad Got Talent hledající nadané a originální lidi, kteří dokáží pobavit publikum. V Británii tato soutěž proslavila Susane Boyle.
03.03.2010 17:05 |

podobné články

Česko Slovensko má talent: Tanečník Patrik zúročil druhou šanci!

 
Tanečník Patrik Gluchowski (20) byl v Talentu už minulý rok a dostal se docela daleko. Ale nevyhrál, do cesty mu totiž vstoupil loňský vítěz Atai Omurzakov (21). Tentokrát přijel znovu porotu přesvědčit, že je opravdu talentovaný umělec.
19.11.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Atai Omurzakov (34 článků) , Patrik Gluchowski (2 články)

Tanečník Borhyové: Dobře zaplacená bolest!

 
Bolest vykoupená stovkami tisíc! I tak se dá mluvit o zranění, které si způsobil bývalý tanečník moderátorky Lucie Borhyové (33) z televizní show Bailando. Profesionální tanečník Petr Pik (28) si minulý týden při jednom ze svých tréninků nešťastně poranil ruku. „Upadl jsem a bylo to. Dost to bolelo a ruku chvilku nebudu moct plnohodnotně používat,“ řekl tanečník s tím, že je naštěstí proti podobným úrazům pojištěný. Pojišťovna by mu prý měla vyplatit sumu kolem 600 tisíc korun.  
14.02.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (841 článků) , Petr Pik (6 článků)

Porotce hudebních soutěží Simon Cowell bude zřejmě pasován na rytíře

 
Světoznámý porotce hudebních talentových soutěží Simon Cowell se dost možná dočká velmi prestižního ocenění, o kterém sní asi každý Brit. Proslýchá se totiž, že by mohl padesátiletý porotce soutěží X Factor a Britain´s Got Talent dostat rytířský titul za svou charitativní práci a přínos pro britský hudební průmysl.
17.05.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (97 článků)

Zoufalý tanečník z Talentu: Už má dceru, ale vídat ji nesmí!

 
Roman Pospíšil (20) přijel do soutěže Česko Slovensko má talent předvést své elektroboogie a vyhrát 100 000 eur pro svou dcerku Natálku a proto, aby si ho vážili rodiče jeho přítelkyně. Tanečník, který zvedl porotu i diváky ze židlí, se s ženami svého života totiž nesmí vídat.
22.10.2012 08:25 |

podobné články

Herec David Hasselhoff končí jako porotce v americké soutěži talentů

 
Americký herec David Hasselhoff, jenž se proslavil především rolí záchranáře Mitche Buchannona v seriálu Pobřežní hlídka, po čtyřech letech končí jako porotce v televizní talentové soutěži America's Got Talent.
08.01.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: David Hasselhoff (159 článků)

To je změna! Nejdojemnější tanečník Talentu vyrostl a z okatého klučiny je dnes osvalený hezoun

 
Pamatujete na tehdy dvanáctiletého roztomilého klučíka Františka Šimčíka, který v roce 2010 uchvátil porotu Česko Slovensko má talent svými neuvěřitelnými tanečními kreacemi? Mladík z dětského domova před třemi lety dojal svým příběhem i tancem celý národ. Z roztomilého klučíka je tři roky po soutěži patnáctiletý hezoun s vypracovanou postavou, a navíc slaví úspěch na prknech, která znamenají svět!
17.10.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: František Šimčík (17 článků)