Článek

Paranormal Activity, Blair Witch a další nizkorozpočtové filmy které vydělaly balík!

 
Stejně jako v jakémkoli jiném odvětví, je i ve filmovém průmyslu veliký boj o zákazníka, respektive o diváka. Významná filmová studia sázejí především na známé tváře či vizuální efekty. Není proto divu, že se rozpočty některých filmových megahitů vyšplhají do závratných výšin. Pojďme se dnes podívat na ty, co vsadily na opačnou kartu. S minimální investicí dokázaly vydělat desítky či stovky milionů dolarů.
19.02.2016 13:30 |

podobné články

Podobné články

Paranormal Activity 4 jde do kin v říjnu

 
Další příběh z hororové série Paranormal Activity se do amerických kin dostane 19. října. Na webových stránkách o tom informoval magazín The Hollywood Reporter. Snímek se tak dostane do distribuce v období před Halloweenem, stejně jako ve třech předešlých případech.
10.01.2012 15:10 |

podobné články

Filmové premiéry: Nymfomanka, část II., Na život a na smrt, Paranormal Activity: Prokletí

 
Tento týden vstupuje do kin druhá část filmu dánského režiséra Larse von Triera Nymfomanka. Na Středním východě v roce 2005 se odehrává příběh filmu Na život a na smrt. O tom, že šmírovat sousedy se nevyplácí, je další část hororové série Paranormal Activity, o níž zasvěcení tvrdí, že patří k nejděsivějším.
09.01.2014 07:10 |

podobné články

Paranormal Activity 4

 
Paranormální jevy nás nepřestávají fascinovat. I proto se do kin vrací hororová série, ze které se během pár let stal fenomén. Náklady na natočení prvních třech dílů série Paranormal Activity dohromad...
15.10.2012 11:20 |

podobné články

Ďábel v těle

 
Tuhle hru už s filmovými diváky úspěšně zkoušeli tvůrci Záhady Blair Witch nebo hororů ze série Paranormal Activity. Tak proč jim nenabídnout „autentické“ záběry z vymítání ďábla, zabalené do mrazivéh...
27.02.2012 12:30 |

podobné články

TRAILER K NOVÉ KOMEDII: U Léta All Exclusive se vážně potrháte smíchy

 
Jak by asi vypadaly kultovní Blair Witch Project nebo Paranormal activity natočené ve stylu úplně šílené komedie plné gagů? To přesně ukáže komedie Léto All Exclusive. Nalezená kamera na selfie tyči odhalí, co všechno se stalo během jednoho výletu partičky Evropanů do brazilské džungle. A ukáže neuvěřitelné věci! Likvidací ohromného pavouka v trenýrkách počínaje a domorodým kmenem, který pronásleduje babičku na elektrickém kolečkovém křesle, konče.
24.06.2016 14:45 |

podobné články

Support Lesbiens natáčeli nový videoklip na místě, které vypadalo jak ze Záhady Blair Witch. Dívejte se

 
Partička Support Lesbiens má na svém kontě videoklip k písni The City. K natáčení si vybrali lokaci lesa u Ejpovic, který vypadal jako místo z kultovního snímku Záhada Blair Witch.
17.11.2013 21:56 |

podobné články

Support Lesbiens v novém klipu okusili Blair Witch

 
Kapela Support Lesbiens představila nový klip k singlu The City. Během natáčení v tajemném lese u Ejpovic okusila atmosféru kultovního snímku „Záhada Blair Witch”.
08.11.2013 12:56 |

podobné články

Nová DVD: Disney Junior: Mickey a Donald na farmě, Dům na konci ulice, Paranormal activity 4

 
Pro děti vychází tento týden klasika v kolekci Disney Junior: Mickey a Donald na farmě. Pro dospělé zase hororový thriller Dům na konci ulice. V podobném žánru se nese již čtvrté pokračování Panoramal activity. A jen málokdo ví o Draculovi, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem luxusního Hotelu Transylvánie ve stejnojmenném animovaném filmu.
19.02.2013 08:30 |

podobné články

Diablo III představuje Witch Doctora, mistra šamanské magie

 
Další z videí, která představují jednotlivá povolání Diabla III se věnuje čerstvému přírůstku mezi více či méně známými tvářemi, Witch Doctorovi. Tenhle chlapík se vzepřel svým nadřízeným a rozhodl se, že se zlem se dá bojovat i jinak, než skrze oběti. Stačí si nasadit pořádně velkou masku, namíchat pár lektvarů a samozřejmě si vyvolat menší hordu hořících...
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Good bye, Tony. Blair jako zmocněnec pro Blízký východ brzy skončí

 
Bývalý britský premiér Tony Blair, který v posledních osmi letech působil jako zmocněnec skupiny, která si říká blízkovýchodní kvartet a usiluje o řešení blízkovýchodní krize, skončí ve funkci koncem června. Podle agentury Reuters o tom dnes informoval diplomatický zdroj. Blair své rozhodnutí oznámil dopisem generálnímu tajemníkovi OSN Pan Ki-munovi.
27.05.2015 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Tony Blair (90 článků)

Tony Blair „rýžoval“ na Blízkém východě: Za poradenství chtěl 855 milionů

 
Bývalý britský premiér Tony Blair (63) nabízel Spojeným arabským emirátům poradenství za 35 milionů dolarů (855 milionů Kč). Astronomická suma měla pokrýt výdaje Blaira, který přislíbil, že během prvního roku navštíví zemi minimálně 12krát a „zvýší její vliv“ ve světě. Tehdy Blair působil jako zvláštní zmocněnec OSN a kritici už naznačili, že mohlo dojít ke střetu zájmů.
11.07.2016 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Tony Blair (90 článků)

Tony Blair sepsal zásadní text k Brexitu

 
Bývalý britský premiér Tony Blair tvrdí, že evropští lídři jsou pro volný pohyb po brexitu. Píší to zahraniční média na základě článku, který pro Ústav globálních změn Blair napsal. To dle jeho názoru otevírá možnost vyhnout se zničujícímu tvrdému brexitu.
15.07.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Tony Blair (90 článků)

Kino pustilo dětem děsivý horor místo kresleného filmu

 
Je to zdánlivě jen maličká chybička, na mnoha dětech ale prý zanechala stopu, která se bude jen těžko odstraňovat. Několik desítek dětí vyrazilo minulou sobotu se svými rodiči do kina Cineworld v britském Nottinghamu na promítání kresleného snímku Madagaskar 3, které začínalo v 10 hodin dopoledne. Jenže zaměstnanci kina "mírně" pochybili a místo rodinného filmu pustili drsný horor Paranormal Activity 4.
24.10.2012 11:10 |

podobné články

ČR má první horor à la Blair Witch a je to pořádné maso! Léčebna, kde vraždili kojence, duchové a… Ne, to byste se fakt báli!

 
Česká kinematografie vstupuje do nové éry, kdy už nebude třeba točit dobré filmy za peníze.
09.09.2014 07:25 |

podobné články

Filmové premiéry - Nákaza, Dům, Tři mušketýři, Osamělost prvočísel a Paranormal Aktivity 3

 
Do kin přichází americký thriller Nákaza s hvězdným obsazením v čele Kate Winsletovou, Mattem Damonem a Marion Cotillardovou i mezinárodně úspěšný film režisérky Zuzany Liové Dům s Miroslavem Krobotem v hlavní roli. S pokřikem „jeden za všechny, všichni za jednoho“ vpadne do kin 3D adaptace klasického příběhu Alexandra Dumase Tři mušketýři, horor Paranormal Aktivity má již třetí pokračování a Osamělost prvočísel nám přiblíží osudy dvou dospívajících.
20.10.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (239 článků) , Matt Damon (168 článků) , Miroslav Krobot (101 článků) , Marion Cotillard (56 článků) , Zuzana Liová (9 článků)

V amerických kinech bodovalo fantasy Max a maxipříšerky

 
Druhé místo patří thrilleru Ctihodný občan, třetí nízkorozpočtovémum hororovému snímku Paranormal Activity.
18.10.2009 11:55 |

podobné články

Premiéry - Zemský ráj to na pohled, Ctihodný občan i Vánoční koleda

 
V kinech se tento týden s premiérami roztrhl pytel. Jen namátkou: premiéru má retro komedie Ireny Pavláskové Zemský ráj to na pohled, americký thriller Ctihodný občan, pohádková Vánoční koleda, horor Paranormal Activity a to zdaleka není vše.
19.11.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Irena Pavlásková (30 článků)

Paranormal activity: Hodně strachu za málo peněz

 
TRAILER: Mladý pár Katie a Micah se nastěhuje do nového domu v San Diegu. Mají tušení, že doma nejsou sami. V noci se jejich předtuchy naplní.
09.02.2010 18:00 |

podobné články

Premiéry - Tron Legacy i Dívka, která kopla do vosího hnízda

 
Do kin vstupuje high-tech dobrodružství Tron Legacy, dále poslední díl trilogie Milénium Dívka, která kopla do vosího hnízda, horor Paranormal Activity 2, první český 3D film Heart Beat 3D a dokument Medvědí ostrovy.
16.12.2010 06:25 |

podobné články