Pančochová prokázala všestrannost bronzem na MČR v surfingu

Snowboardistka Šárka Pančochová skončila třetí na mistrovství republiky v surfingu. Šampionát konaný ve francouzském Seignosse na vlnách Atlantského oceánu vyhrála Anna Černá, mezi muži se radoval z titulu Jan Klvaňa.
23.06.2015 22:11 |

Osobnosti: Šárka Pančochová (51 článků)

Pančochová udělala na Facebooku další krok ke coming outu! Místo depky nahá dívčí těla spojená v jedno!

Snowboardistka "Šárka Pančochová":http://www.extra.cz/tema/sarka-pancochova (23) udělala další výrazný krok k "předpokládanému coming outu":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-samer-je-pry-gay-hm-a-co-v-polsku-by-ho-upalili-na-slovensku-buzny-neexistuji-a-udavac-si-vybere-cesko-kde-to-ma-kazdy-na-salamu, ke kterému zjevně směřuje i přes svou stydlivost a "nedůvěru v média a odsudky nespravedlivého světa":http://www.extra.cz/frackovo-olympijske-okenko-sarko-pancochova-a-co-takhle-prestat-brecet, které převzala od svého ředitele, ikony českého snowboardingu a světového rekordmana v paranoii z rozhodčích "Martina Černíka":http://www.extra.cz/tema/martin-cernik.
24.07.2014 08:00 |

Směšné i hororové, to jsou olympijské pády ze Soči: Šárka Pančochová vyděsila diváky, rakouská výprava se složila na zem během ceremoniálu

"Olympiáda v Soči":http://www.extra.cz/tema/soci-2014 jede pořádně teprve třetím dnem, ale už není nouze o pády, během nichž se na vteřinu zastaví srdce. Čechům se naposledy zatmělo před očima v neděli, kdy se měla ve slopestylu předvést naše "Šárka Pančochová":http://www.extra.cz/tema/sarka-pancochova, která měla jasně našlápnuto k medaili, ale děsivý pád vše zhatil.
10.02.2014 13:40 |

Mistrovství ČR v olympijské disciplíně všestrannost o víkendu v Humpolci

V pátek 13. července startuje v 9.00 Mistrovství České republiky v olympijské disciplíně všestrannost, které se koná na závodišti Školního statku Humpolec – Dusilov.
09.07.2012 15:20 |

VLS: Družstvo Lesů ČR z Konopiště vyhrálo Lesnickou všestrannost 2015

Václav Hlaváček, Miroslav Kadlec a Zdeněk Záhořík z lesního závodu Lesů České republiky Konopiště jsou pro letošní rok po všech stránkách nejlepšími lesníky. Alespoň podle výsledků soutěže Lesnická všestrannost 2015, kterou od středy 24. do čtvrtka 25. června pořádaly Vojenské lesy a statky ČR, s.p. (VLS) v areálu střelnice v Lučinách v Doupovských horách na Karlovarsku. Odborným partnerem akce, které se zúčastnilo deset tříčlenných družstev z různých lesnických organizací z Česka i Slovenska, byla lesnická a dřevařská fakulta České zemědělské univerzity.
28.06.2015 22:02 |

Osobnosti: Václav Kadlec (131 článků) , Václav Kadlec (130 článků)

Brazílie se chce uchlácholit bronzem. Nizozemci ale zjistili, že ještě mají motivaci

Fotbalisté Brazílie si po 7brankovém semifinálovém výprasku od Německa chtějí alespoň částečně udobřit fanoušky a rozloučit se s domácím mistrovstvím světa bronzem. "Kanárci" dnes večer (22.00) vyzvou v Brasílii Nizozemce, kteří sice původně dali jasně najevo, že je zápas o 3. místo nezajímá, ale podle kouče Louise van Gaala nakonec motivaci pro tenhle zápas našli. Chtějí se poprvé v historii vracet ze šampionátu bez porážky…
12.07.2014 15:55 |

Pančochová vyhrála závod SP a zajistila si učást na ZOH

Pančochová vyhrála závod SP poprvé v kariéře
08.01.2010 07:45 |

Snowboardistka Pančochová předvedla na MS majstrštyk, získala stříbro

Snowboardistka Šárka Pančochová se stala vicemistryní světa v disciplíně slopestyle.
22.01.2011 16:45 |

Snowboardistka Pančochová je vicemistryní světa

Pančochová uspěla ve španělské La Molině ve slopestylu
22.01.2011 18:00 |

Snowboardistka Pančochová začala sezonu šestým místem

Česká snowboardistka Šárka Pančochová má za sebou první závod sezony a na U rampě ve švýcarském Saas Fee si zároveň vyzkoušela prostředí blížícího se listopadového klání Světového poháru.
28.10.2011 15:55 |

Pančochová postoupila do fínále závodu SP na U-rampě v Saas - Fee

Snowboardistka Šárka Pančochová postoupila ve středu ve švýcarském Saas - Fee do finále závodu Světového poháru na U-rampě.
02.11.2011 17:05 |

Pančochová skončila čtvrtá v závodě SP na U-rampě v Saas-Fee

Šárka Pančochová obsadila čtvrté místo ve čtvrtečním závodě Světového poháru snowboardistek na U-rampě ve švýcarském Saas-Fee.
03.11.2011 13:00 |

Snowboardistka Pančochová v U-rampě těsně pod stupni vítězů

Snowboardistka Šárka Pančochová skončila těsně pod stupni vítězů v úvodním závodu Světového poháru v U-rampě ve švýcarském Saas-Fee. Češku dělily jen dvě desetiny bodu od třetí Ursiny Hallerové ze Švýcarska. Závod vyhrála suverénně Španělka Queralt Castelletová.
04.11.2011 09:45 |

Pančochová skončila jedenáctá na prestižním závodě v USA

Česká snowboardistka Pančochová skončila jedenáctá na prestižním závodě Grand Prix v americkém resortu Copper Mountain.
12.12.2011 10:30 |

Snowboardistka Pančochová zazářila na závodě v USA

Česká snowboardistka Šárka Pančochová získala bronz na prestižním závodě v americkém resortu Breckenridge. Vrcholný závod profesionálních snowboardistů a lyžařů má dotaci 1,5 milionu amerických dolarů.
19.12.2011 18:40 |

Snowboardistka Šárka Pančochová: Třetí na zábradlí

Další z velkých úspěchů navlékla na svou šňůru snowboardistka Šárka Pančochová (21). Třetí flek ve slopestylu v rámci americké série Dew Tour ve středisku Breckenridge, při níž se mezi jezdce rozdělí 1,5 milionu dolarů (cca 29 milionů korun), to už je něco. A to byla juniorská mistryně světa pomlácená.
26.12.2011 09:30 |

Pančochová skončila na MS snowboardistů v semifinále

Česká snowboardová reprezentantka Šárka Pančochová ukončila svou pouť za vysněnou medailí ve slopestylu na světovém šampionátu v norském Oslu během semifinálové jízdy.
17.02.2012 14:20 |

Historický úspěch! Snowboardistka Pančochová má stříbro z X-Games

Snowboardistka Šárka Pančochová skončila druhá ve slopestylu na prestižních X-Games v americkém Aspenu. Dvaadvacetiletá Češka zaostala jen o tři body za vítěznou Američankou Jamie Andersonovou.
27.01.2013 09:15 |

SUPERŠÁRKA! Snowboardistka Pančochová vyhrála svěťák ve slopestylu!

Snowboardistka Šárka Pančochová poprvé v kariéře vyhrála slopestyle Světového poháru. Česká naděje pro olympijské hry v Soči, na kterých bude mít slopestyle premiéru, nenašla přemožitelku díky povedené druhé finálové jízdě v dnešním závodu v americkém Copper Mountain.
22.12.2013 21:37 |

Žádný mejdan, ale boj o medaili, plánuje před OH snowboardistka Pančochová

Snowboardistka Šárka Pančochová nedělní výhrou ve slopestylu Světového poháru v Copper Mountains potvrdila, že by měla na olympijských hrách v Soči patřit k českým medailovým nadějím.
23.12.2013 10:42 |