Článek

Pamatujete si na baviče Dobrodínského? Neskutečně přibral a parťáku Izerovi nemůže přijít na jméno

 
Vybavíte si ještě oblíbenou dvojici imitátorů Marka Dobrodínského a Zdeňka Izera? Prvního zmiňovaného byste jen těžko poznali. Přibral dvacet kilo, upadl v zapomnění a svému parťákovi nemůže přijít na jméno. Co se vlastně mezi nimi stalo? Za vším hledej ženu!
16.12.2015 07:40 |

podobné články

Podobné články

Před lety vystupoval ve dvojici s Izerem: Co dělá Marek Dobrodinský dnes?

 
Baviče Marka Dobrodinského si každý vybaví ve spojitosti se Zdeňkem Izerem, svého času totiž bylo tohle duo velmi populární. Pak se ale rozešli. Izera sem tam potkáme ve společnosti, ale o Dobrodinském nebylo dlouho vidu ani slechu. Kde je mu konec?
09.05.2015 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Dobrodinský (3 články)

Homosexuálové jásají: Izrael zavede občanky, kde můžou být dva otcové či dvě matky

 
Izrael vyšel vstříc rodinám dvou homosexuálních partnerů a především jejich dětem. Identifikační průkazy a dokumenty budou nově také ve dvou dalších variantách, v nichž nebude uvedeno „jméno otce, jméno matky“, ale „jméno otce, jméno otce“ či „jméno matky, jméno matky“. Děti rodičů, kteří mají stejné pohlaví, dosud dostávaly dokumenty, v nichž byla druhá matka uvedena v kolonce jméno otce či druhý otec v kolonce jméno matky.
21.11.2014 18:00 |

podobné články

Izer prohrál soud: Žaloval sousedku za štěkot jejích psů

 
Známá tvář Zdeňku Izerovi (44) u soudu nepomohla. Bývalý komik, který v novém pořadu Skečbar už nedokázal navázat na proslulý Napalmě!, Jen blbni nebo Telebazar, vyhořel i ve sporu se sousedkou z Polerad. Tu žaloval kvůli štěkotu jejích psů.
23.10.2010 13:40 |

podobné články

Zdeněk Izer končí na Primě. O jeho pořad nebyl zájem

 
Bavič Zdeněk Izer (44), jak se zdá, opět skončí na dlažbě. Vedení televize Prima se po nezájmu ze strany diváku o jeho pořad Skeč bar rozhodlo celý projekt zrušit. A malá sledovanost nebyla jediným faktorem. Izerovi byla vytknuta i špatná úroveň vtipů, která nikoho nikterak neoslnila.
30.12.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Izer (25 článků)

Pamatujete si věčně zhuleného Michala Šepse ze SuperStar? Dnes je z něj obtloustlý řízek s bradkou!

 
Jistě si všichni pamatujete finalistu SuperStar Michala Šepse. Podařilo se mu něco, co mnoho jeho konkurentů nezvládlo. Svým osobitým stylem si dokázal podmanit řadu fanoušků, ale také porotu. Miloval reggae, trávu a pohodový život. Dnes se stále věnuje hudbě, ale docela hodně přibral a nechal si narůst pořádnou bradku. Podívejte se, jak nyní vypadá!
30.11.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

Zemřel číšník ze Světáků, herec Viktor Maurer (†78)

 
Zemřel mistr malých rolí Viktor Maurer (†78). Herec se objevil ve více než 150 filmech a byl taky jedním z parťáků komika Felixe Holzmanna (†81). Jistě si ho pamatujete jako číšníka z legendárního filmu Světáci.
28.12.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Maurer (5 článků) , Felix Holzmann (19 článků)

Vzpomínáte na duo Dobrodínský – Izer? Víme, co stálo za krachem úspěšné spolupráce!

 
Třináct let je dost dlouhá doba na to, aby se lidé znali a věděli, co mohou od sebe očekávat. A přesto se dvojice bavičů Dobrodínský – Izer nakonec ve zlém rozešla. A katalyzátorem rozpadu nebyl nikdo jiný než Dobrodínského tehdejší manželka, zpěvačka Gabriela Goldová (42).
14.12.2015 12:15 |

podobné články

Vzpomínáte na duo Dobrodínský – Izer? Víme, co stálo za krachem úspěšné spolupráce!

 
Třináct let je dost dlouhá doba na to, aby se lidé znali a věděli, co mohou od sebe očekávat. A přesto se dvojice bavičů Dobrodínský – Izer nakonec ve zlém rozešla. A katalyzátorem rozpadu nebyl nikdo jiný než Dobrodínského tehdejší manželka, zpěvačka Gabriela Goldová (42).
21.12.2015 15:30 |

podobné články

Beverly Hills 90210. Proměny v čase - kdo přibral nejvíc?

 
Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. Jak vypadají herci ze seriálu Beverly Hills 90210 dnes? Podívejte se Tento seriál se dočkal pokračování. V něm si zahraje z původní party Jennie Garth nebo Tori Spellingová. Kdo za ta léta nejvíce zestárl nebo přibral? -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.06.2009 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (232 článků) , Jennie Garth (63 článků) , Barbara Blank (159 článků) , David Kelly (24 článků) , David Brandon (2 články) , David Kelly (14 článků) , David Brandon (2 články) , David Kelly (14 článků) , Brenda Kelly (7 článků) , Steve Kelly (4 články)

Travolta výrazně přibral, jídlem zahání smutek po synově smrti

 
Herec John Travolta v posledních měsících extrémně přibral na váze. Kdysi štíhlý a svalnatý muž, který své fanynky přiváděl do transu svými tanečními pohyby, se nyní na veřejnosti ukázal v kšiltovce, oprané mikině a s výraznou nadváhou.
24.07.2009 16:05 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (307 článků)

Nemocný Patrick Swayze přibral (56): Kouří marihuanu?

 
Doktoři mu dávali pár týdnů života a nevěřili, že se jeho zdraví vzpamatuje. Od loňského ledna, kdy lékaři diagnostikovali Patricku Swayzemu (56) rakovinu slinivky, to šlo s hercem z kopce a zhubl na 47 kg! Pak však přibral a nechal si narůst vousy.
04.08.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (213 článků)

Travolta se žalem projí ke smrti

 
O Johna Travoltu (55) mají přátelé čím dál větší strach. A mají důvod. Hollywoodská hvězda se brzy podle všeho ují k smrti. Kolik přibral? Vše začalo smrtí jeho 16ti letého syna. „Začal nacházet útěchu v jídle. Jeho tělo ztrácí tvar, jeho přátelé a rodina se strachují, že se projí doslova ke smrti,“ prozradil americkému bulváru National Enquirer zdroj z blízkého okolí Johna Travolty. „Čím bude tlustší, tím víc bude trpět jeho srddce, plíce a klouby. Může umřít kvůli vysokému krevnímu tlaku. Vystaví se také riziku cukrovky a všem těm němocem, kterými obézní lidi trpí.“ Odhaduje se, že váží 113 kilo! „John by na svou výšku měl vážit kolem 87 kilo,“ dodává zdroj. „Ale vypadá to, že přibral přinejmenším 20 kilogramů.“ „Jeho váha se dramaticky hýbala už v předchozích letech. V roce 1978 vážil 75 kilo, a když dělal Primary Colors, měl 95. Váha se mu hýbala hlavně v mezidobí, kdy netočil filmy. Má za sebou spousty diet, to se pak podepíše na vašem zdraví.“ Zlozvyk s jídlem přidělává vrásky na čele už i Travoltově ženě, Kelly Preston. „Má o něj obavu, že přestal hledět na sebe. Snaží se ho dostat z žalu, jak jen může. Jenomže to se celé rodině daří jen velmi obtížně. Pořád ale ještě mají pro hodně co žít!“
10.08.2009 07:30 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (307 článků) , Kelly Preston (36 článků)

Richard Müller se vrací: přibral třicet kilo a hlásí comeback po šesti letech

 
Zpěvák Richard Müller (48) se vrací. Po dlouhých šesti letech chystá vlastní turné v České republice. Bez drog a alkoholu přibral třicet kilo a slibuje velkou megashow.
10.09.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (347 článků) , Richard Müller (347 článků)

Petr Nečas: Za rok ve funkci pořádně přibral!

 
To, co se šuškalo v kuloárech, je v poslední době už vidět na první pohled. Premiér Petr Nečas (ODS, 46) následuje většinu svých předchůdců a ve funkci už během pár měsíců znatelně přibral. Sako, které mu ještě před rokem padlo jako ulité, nyní sotva dopne na jeden knoflík. Pane premiére, co takhle zkusit shodit s reality show Štíhlí s Bleskem?
14.02.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Nečas přibral. Blesk mu navrhuje dietu

 
Za poslední rok premiér Petr Nečas znatelně přibral. V důležité funkci pranýřován jednou kauzou za druhou zřejmě nemá na správnou životosprávu čas. Deník Blesk mu navrhuje dietu podle čínské medicíny.
14.02.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

XXL Rose: Zpěvák Guns N'Roses přibral k nepoznání

 
Byl miláček milionů fanynek na světě, pro muže byl ikonou. Ale ty časy jsou dávno pryč. Po letech stanul opět na pódiu a byl k nepoznání! Kontroverzní zpěvák Axl Rose (49), který se proslavil v osmdesátých letech se skupinou Guns N'Roses, dost přibral. Navíc s nabranými kily přišel o vkus.
04.10.2011 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Axl Rose (51 článků)

To není hezký pohled: Daniel Hůlka přibral nejméně 15 kilo!

 
Zpěváka Daniela Hůlku  (43) viděli od začátku prázdnin jen jeho nejbližší a pak diváci jediného představení muzikálu Kat Mydlář, na které v nové sezóně dorazil. O to větší šok čekal na média, která byla pozvána na muzikálovou akci, jíž se výjimečně zúčastnil. Zpěvák výrazně přibral.
21.10.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (646 článků)

Fitness trenér přibral 30 kg

 
Drew Manning je osobní trenér. Celý život měl pěkně vyrýsované tělo, ale teď se to rozhodl změnit. Přibral více než 30 kilogramů, aby na...
24.10.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Drew (31 článků)

Idol teenagerů Zac Efron zmužněl, kvůli roli přibral osm kilo svaloviny

 
Čtyřiadvacetiletý herec Zac Efron na sobě musel pořádně zapracovat, aby mohl hrát válečného veterána ve snímku Lucky One. Kvůli roli přibral osm kilo a vyrýsoval svou postavu. Další články k tématu: Idol náctiletých slečen Zac Efron si zkusil dvakrát sedmnáct Jesica Alba zářila, nejvíce sexy je ale Zac Efron
15.04.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (154 článků)