Článek

Pamatujete na Jolanku z Boty jménem Melichar? Takhle své těleské obliny odhalila na masáži

 
Od doby, kdy Regina Řandová (47) v Troškově prvotině Bota jménem Melichar jako Jolanka ukradla fintivé spolužačce stříbrné kozačky Hromnice, už ve Vltavě uplynulo opravdu hodně vody. Film ovšem stále reprízují dokola, a tak herečce její první a nejslavnější roli stále všichni připomínají.
22.03.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Regina Řandová (10 článků)
Podobné články

Koukněte na Jolanku z Boty jménem Melichar po 28 letech: Má prsa čtyřky a útlý pas

 
Herečce Regině Řandové nikdo neodpáře její první výraznou roli. Každý si vzpomene na Jolanku z komedie Bota jménem Melichar, kterou pravidelně reprízují všechny české televizní stanice. Stříbrných bot "hromnic" už má díky tomu doma celou sbírku.
27.09.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Regina Řandová (10 článků)

Jak se dobře starat o boty

 
S botami bývá často kříž. Některé vydrží i několik let a stále vypadají téměř jako nové, jiným stačí jen jedna sezóna a nehodí se ani na chalupu. Obecně však platí, že čím lépe se o boty staráte, tím déle vám vydrží. Máme pro vás několik tipů, jak dobře pečovat o boty. Každý materiál vyžaduje jinou péči Když si přinesete nové boty z obchodu, důkladně se podívejte, z jakého jsou materiálu. Jiným způsobem totiž budete pečovat o kůži, syntetiku či plátěnky. Po kontrole materiálu nakupte vhodnou obuvnickou kosmetiku, která vám pomůže udržet boty delší dobu jako nové. Čisté boty, pěkné boty Pokud máte boty z hladké kůže, tak je nezapomeňte dobře krémovat. Obuv z broušené kůže nekrémujte. Více na ní nanášejte impregnaci. Koženou obuv se vyplatí občas důkladně vyleštit speciálními prostředky. Jestli na kůži objevíte odřeniny, tak nezoufejte. Na našem trhu existují speciální spreje, které odřeninu pokryjí a ochrání. Leštěním a správnou péčí o kožené boty můžete výrazně prodloužit jejich životnost. „Syntetický materiál čistíme buď vlhkým hadříkem, nebo prostředky přímo určenými na syntetiku. Totéž platí pro semišové boty, i na ně používejte správné spreje. Při čištění semišových bot však buďte opatrní, tyto boty zůstávají rády flekaté, proto silně zašpiněné boty raději vykartáčujte,“ říká Veronika Sajdoková z firmy CCC. Nejsnadněji se pečuje o pláťáky, na ty vystačíte s obyčejnou vodou a mýdlem. Stejně tak je můžete hodit do pračky a vyprat. Na vybělení zažloutlých tenisek pomáhá například citrón. Dejte si ale pozor na lepenou textilní obuv, tu nikdy v pračce neperte. Můžete ji vyčistit saponáty určenými na textil. Záchrana mokrých bot S přicházejícím podzimem a také v zimě se vám podaří v botách určitě někdy zmoknout. Měli byste jim pak věnovat náležitou péči, aby na nich nevznikly ošklivé skvrny. Nejlepší je proto prevence, použijte impregnační spreje, aby boty nepromokly a nenarušila se jejich struktura. „U kožených bot, pokud jsou mokré,... Čtěte více Příspěvek Jak se dobře starat o boty pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
29.01.2015 10:27 |

podobné články

Regina Řandová z Boty Melichar je česká Angelina Jolie

 
SERIÁL: Blesk.cz odstartoval velký seriál o tom, jak se změnily dětské filmové hvězdy. Každý den přinášíme jeden velký příběh. Další na řadě je Regina Řandová (43), Jolanka z Boty jménem Melichar. Co filmová Jolanka dělá dnes a jaký byl její osud?
19.05.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (1789 článků) , Regina Řandová (10 článků)

Hvězda Boty jménem Melichar a hlas Angeliny Jolie: Tloustla jsem kvůli dítěti!

 
Herečka Regina Řandová (47), která se do povědomí televizních diváků zapsala jako jedna z hvězd snímku Bota jménem Melichar, konečně prozradila, proč měla před lety o osm kilo víc než teď. Oplácaná byla kvůli hormonům, které do sebe cpala kvůli touze po druhém dítěti.
27.09.2015 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (1789 článků) , Regina Řandová (10 článků)

Bota jménem Melichar: Proč nikdo kromě Zdeňka Trošky nechtěl film natočit?

 
Ten film nechtěl nikdo točit. Odmítlo ho pět režisérů. Na Barrandově už byli nešťastní, chtěli udělat dílo pro děti, ale všichni raději dělali »mrtvé brouky«… Když už se zdálo, že scénář skončí v koši, objevil se tehdy devětadvacetiletý neznámý začínající »rejža« Zdeněk Troška (60), který produkci oznámil: „jdu do toho!“ Nebýt jeho, zřejmě by film Bota jménem Melichar nikdy nevznikl.
24.11.2013 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (373 článků)

Dětská hvězda filmu Bota jménem Melichar Martin Šotola: Proč ze dne na den sekl s kariérou?

 
První roli získal, když byl ještě miminko! Martin Šotola (36) alias prvnáček Honzík z komedie Bota jménem Melichar, kterou jste mohli vidět včera na Primě, byl pro film přímo zrozen. Jeho kariéra byla našlápnutá, ale skončil s ní v patnácti letech.
19.08.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šotola (4 články)

Kolik druhů masáží znáš …

 
Začíná to dlouhým sezením na špatné židli či přeleželým krkem. O čem že mluvím? O bolesti zad a jiných částí těla, kterým se dá odlehčit kvalitní masáží. Víte vlastně, kolik masáží existuje a co všechno ...
30.08.2009 16:35 |

podobné články

Boty budoucnosti se stanou skutečností! Nike slibuje, že v roce 2015 uvede samozavazující se obuv z filmu Návrat do budoucnosti

 
Pamatujete si na tu speciální Nike "obuv":http://www.extra.cz/tema/boty z filmu Návrat do budoucnosti? Pokud ne, hezky si ji můžete připomenout na "tomto videu":http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v;=liI1E_ZZV5w. Marty McFly do nich prostě jenom strčil nohy a boty se samy pěkně zavázaly. Automaticky, přesně, jak by se v "budoucnosti":http://www.extra.cz/tema/budoucnost mělo dít. A společnost Nike slibuje, že přesně takové boty v roce 2015, kdy se Návrat do budoucnosti odehrává, uvedou na trh!
20.02.2014 16:05 |

podobné články

Melichar míří do Linköpingu, kde bude hrát s Hlinkou a Hlaváčem

 
Hokejový zadák Josef Melichar bude podruhé ve své kariéře nastupovat za Linköping.
10.08.2010 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melichar (6 článků)

Obránce Melichar zanevřel na NHL a posílí Mountfield

 
Českobudějovický rodák Josef Melichar opouští zámoří a vrací se do extraligy.
09.07.2009 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melichar (6 článků)

Melichar pomůže Budějovicím, ale jen měsíc

 
Hokejový obránce Josef Melichar vypomůže na začátku sezony extraligovým Českým Budějovicím.
01.09.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melichar (6 článků)

Vizionářství je pro podnikání důležité, říká David Melichar v rozhovoru pro portál Ekonomika.cz

 
David Melichar o sobě říká, že je pragmatický fatalista, workoholik a podnikatel z donucení. Rozhovor s šéfem rozvíjející se business networkingové sítě ManagementMania, přináší server Ekonomika.cz.
20.11.2013 14:52 |

podobné články

Pamatujete na učitelku z bijáku Bota jménem Melichar? Takhle na plátně ukazovala svá ňadra

 
Herečku Evu Salzmannovou znají více než televizní diváci spíše příznivci klasického divadla jako představitelku složitých psychologicky vrstevnatých charakterů. Od roku 1990 můžeme herecké umění této dámy sledovat především na prknech Národního divadla, které teď po letech možná dobrovolně opustí.
16.08.2013 22:00 |

podobné články

Blažena Škopková ze Slunce seno... budí pozornost i po letech a i v zahraničí: Takhle vypadá v plavkách

 
Toužila stát se herečkou, a tak dorazila na casting filmu Bota jménem Melichar. Ne, nepleteme se, dalo by se říct, že právě tam začala krátká herecká kariéra Veroniky Kánské. Do ‚Boty‘ ji sice Zdeněk Troška neobsadil, ale vyhlédl si ji tam a nabídl jí roli Blaženy Škopkové v trilogii Slunce, seno... .
03.08.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (373 článků) , Veronika Kánská (15 článků) , Blažena Škopková (5 článků)

Agáta se loučí s Českem: Před dovolenou se odhalila na masáži

 
Abychom na ni náhodou nezapomněli, když se chystá na třítýdenní dovolenou, pozvala nás Agáta Prachařová  (28) , abychom se za ní zastavili na masáži, kterou si dopřála před dlouhým letem do Panamy, kam se chystá s manželem Jakubem Prachařem  (30) .
10.01.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (694 článků) , Agáta Prachařová (2223 článků)

Kim Kardashian neplánovaně odhalila své velké tajemství: Kalhotky sahající až do poloviny stehen

 
Celebrita bez příčiny se může přetrhnout, aby co nejlépe zpropagovala svou knihu Selfish. Autorský počin Kim Kardashian  (34) však nevzbuzuje zdaleka tolik pozornosti jako její tělesné obliny.
09.05.2015 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1060 článků)

Filip Blažek z Přešlapů - Tajné rande s kráskou!

 
Herec Filip Blažek (36) už nemá důvod tajit partnerku, kadeřnici Jolanku (30)! Naši fotoreportéři totiž načapali Blažka alias Adama Machovského z »primáckého« seriálu Přešlapy, jak potají a s nataženou kapucí vyzvedává matku své pětileté dcerky Johanky v centru Prahy a doprovází ji domů...
11.03.2010 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (83 článků)

Mrkejte: Nádherná přítelkyně Rudy z Ostravy Veronika Nová se ukázala nahoře bez

 
Herečka Veronika Nová  (31) se ukázala nahoře bez. Krásná herečka své štíhlé tělo ukázala na masáži, kam pravidelně chodí. "Záda občas pobolívají, to zná snad každý. Snažím se alespoň dvakrát měsíčně dopřát zádům odpočinek na masáži," prozradila Super.cz Veronika Nová.
16.07.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (233 článků)

Silikonová Nosková se svlékla donaha: Na masáži jí vyklouzla bradavka

 
Nedávala pozor. Muzikálová zpěvačka Míša Nosková (33) se za své tělo rozhodně nestydí. Při masáži zad tak byla ochotná přítomným fotografům zapózovat polonahá a předvedla více, než se po ní žádalo!
30.08.2016 20:55 |

podobné články