Článek

Palyza (ČSSD): Omluvte se, poslanče Adame!

 
MUDr. Adam, bezpartijní poslanec za KSČM, je vysokoškolsky vzdělaný člověk. Přesto však by si měl prostudovat novodobé dějiny. Jan Palach, který ve svém mladém věku položil svůj život, rozhodně nikdy nebyl členem komunistické strany.
01.03.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (139 článků)
Podobné články

Úplatky! Boss Slavie Adam Řebíček: Na cestě do kriminálu?

 
Ten vzkaz zní: „Adame, Adame, do báně tě dostanem!“ Do Slavie jej Adamu Řebíčkovi, bratrovi majitele fotbalového klubu Aleše, poslala soudkyně krajského ústeckého soudu Naďa Hájková. Bývalému policistovi Řebíčkovi mladšímu hrozí za přijímání úplatků 5 let vězení.
26.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Řebíček (94 článků)

Účtování v ostravské ČSSD: Palyza odvolán, předsedkyní se stala Vajdíková

 
Ostravští sociální demokraté odvolali v noci na dnešek na okresní konferenci z funkcí předsedu okresního výboru strany Lumíra Palyzu a některé členy okresního výkonného výboru (OVV) a okresní kontrolní komise. Novou předsedkyní zvolili Janu Vajdíkovou. ČTK to řekli Lumír Palyza a místopředseda OVV ostravské ČSSD Adam Rykala. Vajdíkovou už ostravská ČSSD zvolila předsedkyní jednou, ale předsednictvo strany tehdy všechna usnesení konference kvůli nesrovnalostem zrušilo.
08.02.2017 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Rykala (37 článků)

Ostrava už zná pravděpodobného primátora. Vítězné ANO "ostrouhá"

 
Novým ostravským primátorem pravděpodobně bude Lumír Palyza (ČSSD). Dnes odpoledne ho do této funkce nominoval klub zastupitelů a Palyza tak získal podporu svých stranických kolegů. Hnutí Ostravak i KSČM, kteří spolu se sociálními demokraty v krajském městě zřejmě utvoří koalici, už oznámili, že o primátorskou funkci usilovat nechtějí. Volby v Ostravě vyhrálo hnutí ANO, které ale skončí v opozici.
22.10.2014 19:26 |

podobné články

Porubská ČSSD zrušila členství ostravskému primátorovi Kajnarovi

 
Členové místní organizace ČSSD Ostravy-Poruby zrušili členství ve straně ostravskému primátorovi Petru Kajnarovi. Důvodem jsou žaloby, které někdejší krajský předseda strany podal loni před parlamentními volbami kvůli údajně nedemokratickému sestavování kandidátní listiny. Kajnar na ní nebyl. Ze 120 přítomných členů porubské ČSSD se pro zrušení členství vyslovilo 101, řekl předseda porubské organizace Lumír Palyza. Zrušení Kajnarova členství ještě musí projednat okresní výkonný výbor strany.
27.01.2014 20:35 |

podobné články

Neznámý pachatel v Ostravě polepil stovky aut nálepkami ČSSD. Věc řeší policie

 
Neznámý pachatel polepil ve středu podle ČSSD až stovky automobilů v krajském městě samolepkami s tváří ostravského lídra strany Lumíra Palyzy a s logem strany ve starém barevném provedení, které sociální demokracie již nepoužívá. Na autech se ale objevily bez souhlasu strany, nálepky se jen těžko odstraňují. Tajemník ostravské ČSSD David Látka proto podal trestní oznámení, ke kterému se dnes připojil i sám Palyza.
09.10.2014 16:36 |

podobné články

Kanonáda ČSSD: Odvolávání Palyzy, Chovanec s flintou a zmatený Sobotka

 
V ČSSD je rušno. Už potřetí byl odvolán její ostravský předseda Palyza. Před sjezdem propukla přetlačovaná o místa ve vedení. Chovanec propaguje svůj ústavní návrh s puškou v ruce a Sobotka zdůrazňuje, jak jsou pro ČSSD důležití Idealisté.
09.02.2017 10:30 |

podobné články

Ostravu nakonec povede koalice stejných stran, jaké tvoří vládu

 
Vítězné hnutí ANO by v Ostravě mělo být v koalici s ČSSD a KDU-ČSL. V pětapadesátičlenném městském zastupitelstvu bude mít 31 hlasů. Funkce primátora připadne ANO. Podle informací ČTK by se jím měl stát lídr hnutí Tomáš Macura a prvním náměstkem by měl být Lumír Palyza (ČSSD). Koalice v třetím největším městě republiky tak bude kopírovat spolupráci uskupení na vládní úrovni. Politické subjekty už podepsaly koaliční dohodu. Informaci ČTK dnes potvrdil Macura. V opozici tak pravděpodobně končí hnutí Ostravak, KSČM a ODS.
30.10.2014 08:25 |

podobné články

Šest vlivných členů ostravské ČSSD opustilo stranu

 
Už šest vlivných členů ostravské organizace ČSSD z řad městských zastupitelů, ostravských starostů či místostarostů opustilo stranu. Většina tak učinila na základě vlastního rozhodnutí, jednomu členství zaniklo, protože nezaplatil členský příspěvek. ČTK to dnes řekla předsedkyně okresní organizace Jana Vajdíková. Mezi končícími sociálním demokraty je i bývalý náměstek primátora Ostravy Lumír Palyza. On i ostatní bývalí členové strany vše vnímají jako vyvrcholení boje názorových proudů uvnitř organizace.
02.03.2018 20:35 |

podobné články

Adame, ty ses nepoučil? Kukačka znovu sáhne po hitu Bryana Adamse

 
Už jednou finalista Adam Kukačka tvrdě narazil na porotu, když si vybral jako soutěžní píseň pecku od australského zpěváka Bryana Adamse. Přísný kat Pavol Habera mu tenkrát v přímém přenosu řekl, že na tohoto zpěváka a jeho hity nemá. Adam se ale nenechal odradit a už v neděli se pokusí o velký zvrat.
24.05.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Bryan Adams (69 článků) , Pavol Habera (208 článků) , Adam Kukačka (28 článků)

Český Justin Bieber ukázal holku! Adame, ta se ti povedla ...

 
Idol náctiletých přezdívaný český Justin Bieber Adam Mišík (17) konečně ukázal svou přítelkyni Sáru (17). Vyvedl ji na koncert zpěváka Voxela a svou vzájemnou lásku jen stěží udrželi na uzdě.
14.05.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (164 článků) , Justin Bieber (1379 článků)

Adame, víš to? Mišíkova nová slečna je asi putovní, před pár dny patřila jinému českému Justinu Bieberovi

 
Mladičký zpěvák Adam Mišík se na nedávné premiéře jednoho filmu pochlubil zbrusu novou známostí . Super.cz se ale podařilo zjistit, že kočka po jeho boku je takříkajíc recyklovaná: ještě před pár dny se totiž tulila k jinému hudebnímu chlapci, vycházející hvězdě s pseudonymem Timmy White. „Čtyři dny potom, co dostala kopačky, už byla s Adamem,“ tvrdí náš zdroj.
17.01.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (164 článků) , Justin Bieber (1379 článků) , Timmy White (3 články)

Boubelku spolužáci ve škole šikanovali. Teď vypadá jako modelka a všem vytřela zrak!

 
Boubelka Crystal Adame (19) z Coachella Valley měla problémy s nadváhou a spolužáci ve škole ji za to šikanovali. Jenže ani ona se svým tělem nebyla spokojená. Zhubla 45 kilogramů a nyní vypadá jako modelka!
08.02.2017 17:00 |

podobné články

Býk vrazil rohy matadorovi do rozkroku: Se zakrvácenými kalhotami utíkal z arény

 
Velmi bolestivý zážitek si odnesl matador Luis David Adame při turnaji v býčích zápasech v mexickém Santiagu de Querétaro. Statné zvíře ho nabralo rohem přímo do rozkroku a způsobilo mu krvavé zranění.
20.11.2017 19:45 |

podobné články

Hašek zuří: Polčáku, ukažte důkazy, nebo se omluvte za sprostou lež!

 
Výrok poslance Stanislava Polčáka, že k úternímu hlasování o rozpuštění sněmovny nemusí zítra dorazit někteří poslanci ČSSD, protože je k tomu nabádají sociálně-demokratičtí hejtmani, pořádně rozzlobil jihomoravského hejtmana Michala Haška. Ten požaduje po místopředsedovi Starostů a nezávislých předložení důkazů, nebo omluvu za sprostou lež.
19.08.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2319 článků) , Stanislav Polčák (249 článků)

Hašek: Polčáku z TOPky, omluvte se. Poslanci ODS, rozhlédněte se po sněmovně...

 
Před zasedáním Poslanecké sněmovny, které má pojednávat návrh na rozpuštění, vystoupily na tiskové konferenci špičky ČSSD. Hovořily o rozpuštění jako o šanci pro demokracii a vyzvaly poslance ODS, kteří chtějí sněmovnu rozpustit, aby se v ní ještě rozhlédli. Možná ji prý vidí naposledy.
20.08.2013 14:15 |

podobné články

Asociálové na radnici, křičí Ostravané. Bojí se, že skončí na ulici nebo s dluhy

 
Občanům obvodu Ostrava-Poruba se nelíbí právě probíhající privatizace bytů a zejména cena, která je stanovena na 6000 korun za metr čtvereční. Proto vzniklo sdružení na ochranu nájemníka, které bojuje za snížení ceny pro občany obvodu Poruba. Starosta Lumír Palyza (ČSSD) oponuje, že o koupi projevilo zájem osmdesát procent nájemců, kterých se prodej týká.
12.05.2012 17:10 |

podobné články

Koalice na všech moravskoslezských magistrátech jsou uzavřeny

 
Koalice na všech moravskoslezských magistrátech už jsou známé. Vítězné ANO asi bude mít primátora v Opavě - Martina Vítečku i Frýdku-Místku, jehož radnici by měl vést Radim Vrbata. Naopak v Ostravě míří hnutí do opozice. Vlády nad krajským městem by se měl ujmout sociální demokrat Lumír Palyza. Karvinou povede pravděpodobně dál Tomáš Hanzel (ČSSD). V Havířově by měl do primátorského křesla usednout komunista Daniel Pawlas.
24.10.2014 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Vrbata (96 článků) , Tomáš Hanzel (19 článků) , Dan Martin (115 článků) , Daniel Martin (116 článků) , Daniel Martin (53 článků)

Palyza (ČSSD): I s prezidentem lze nesouhlasit

 
Výrok prezidenta Zemana, že postižené děti se nemají učit s těmi zdravými, který pronesl v rehabilitačním ústavu v Brandýse nad Orlicí, je nešťastný.
15.01.2015 13:32 |

podobné články

Palyza (ČSSD): I s prezidentem lze nesouhlasit

 
Výrok prezidenta Zemana, že postižené děti se nemají učit s těmi zdravými, který pronesl v rehabilitačním ústavu v Brandýse nad Orlicí, je nešťastný.
19.01.2015 12:52 |

podobné články