Palát zavelel k obratu a hokejisté Tampy vedou sérii

Český útočník Ondřej Palát na ledě Chicaga pomohl Tampě k důležitému vítězství ve třetím utkání finále Stanleyova poháru. Palát v poslední třetině vyrovnal stav zápasu na 2:2 a vítězný gól vstřelil v 57. minutě jeho spoluhráč Cedric Paquette. Tampa nyní vede v sérii na Chicagem 2:1.
09.06.2015 09:11 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků)

Palát pomohl Tampě vyrovnat sérii na 1:1

Hokejisté Tampy Bay porazili ve druhém finále Stanley Cupu Chicago 4:3 a srovnali sérii na 1:1. Vítěznou branku vstřelil za nerozhodného stavu 3:3 ve 49. minutě v přesilové hře obránce Jason Garrison. U dvou gólů, jimiž domácí ve druhé třetině otočili skóre z 1:2 na 3:2, byl na ledě český útočník Ondřej Palát. Třetí utkání série je na programu v pondělí v Chicagu.
07.06.2015 09:16 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Jason Garrison (1 článek)

Palát zářil! Dal dva góly, na třetí přihrál. Blýskl se i Hemský

Ondřej Palát vstřelil v pondělním utkání NHL dvě branky a na další přihrál, přesto neodvrátil porážku Tampy Bay 3:4 po samostatných nájezdech s Phoenixem. V dresu vítězů vstřelil po výměně z Washingtonu první gól Martin Erat a Radim Vrbata jako jediný uspěl v rozstřelu. V penaltovém rozuzlení dostal důvěru i Palát, první hvězda zápasu, ale neproměnil.
11.03.2014 06:45 |

Démon Palát zažil rekordní večer! Dal gól, na další tři přihrál

Na letošního Silvestra jen tak nezapomene český hokejový útočík Ondřej Palát. Poprvé v kariéře v NHL si připsal v jednom utkání čtyři body, když gólem a třemi asistencemi přispěl k výhře Tampy Bay 5:1 v Buffalu. Jeho trefa byla navíc vítězná a Palát byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
01.01.2015 13:21 |

Palát se dvěma body podílel na výhře Tampy Bay, bodoval i Hertl

Český hokejista Ondřej Palát se v úterním utkání NHL podílel gólem a asistencí na vítězství Tampy Bay 5:1 s Los Angeles. Dvaadvacetiletý útočník tím zdvojnásobil svůj letošní počet nasbíraných bodů. Nejdříve po jeho přihrávce Lightning zvyšovali na 2:0 a na konci zápasu využil zmatků v obraně soupeře a střelou do odkryté branky uzavřel skóre.
16.10.2013 08:55 |

Palát si vytvořil osobní maximum, třemi body pomohl k výhře Tampy

Hokejový útočník Ondřej Palát se v nedělním zápase NHL zasloužil gólem a dvěma asistencemi o výhru Tampy na ledě Caroliny 5:3. Dvaadvacetiletý reprezentant, který nechybí v nominaci na olympijské hry v Soči, tak poprvé zaznamenal v jednom utkání zámořské soutěže tři body.
20.01.2014 09:40 |

OCENĚNÍ! Palát z Tampy je nejlepším nováčkem ledna

Hokejový útočník Ondřej Palát z Tampy Bay byl vyhlášen v NHL nejlepším nováčkem ledna. Dvaadvacetiletý člen týmu pro olympijské hry v Soči se za čtyři odehrané měsíce dočkal ocenění v anketě jako třetí český zástupce. V říjnu kraloval forvard Tomáš Hertl ze San Jose, v listopadu brankář Marek Mazanec z Nashvillu.
04.02.2014 22:25 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Marek Mazanec (22 článků) , Tomáš Marek (62 článků) , Tomáš Marek (62 článků)

Palát dvěma góly režíroval výhru Tampy, zářil i Hemský

Hokejový útočník Ondřej Palát se v úterním utkání NHL zasloužil dvěma góly o výhru Tampy Bay 3:0 nad Torontem. Vzhledem k vítězství Columbusu nad Phoenixem 4:3 v prodloužení tak Maple Leafs definitivně přišli o šanci na postup do play off, která se znovu výrazně zmenšila i pro New Jersey.
09.04.2014 08:25 |

Palát byl nominován na Calder Trophy! Porazí jedničku draftu?

Je to potvrzené! Útočník Ondřej Palát z Tampy Bay se dostal do nominace na zisk Calderovy trofeje pro nejlepšího nováčka NHL! Spolu s ním jsou v trojici kandidátů také další hráč Tampy Tyler Johnson a další útočník Nathan MacKinnon z Colorada.
23.04.2014 18:05 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Nathan Johnson (1 článek)

Palát a Polák asistovali u výher Tampy Bay a Toronta

Český útočník Ondřej Palát se v nedělním utkání NHL podílel přihrávkou na výhře Tampy Bay v Detroitu 4:3 po samostatných nájezdech. Stejné bilance dosáhl i obránce Roman Polák, který asistencí přispěl k vítězství Toronta 5:3 na ledě Ottawy.
10.11.2014 10:35 |

Osobnosti: Roman Polák (30 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Ondřej Polák (6 článků)

Palát dvěma body přispěl k výhře Tampy, trefili se i Sekáč a Erat

Český hokejový útočník Ondřej Palát přispěl v NHL gólem a asistencí k vítězství Tampy Bay 6:3 v newyorské Madison Square Garden proti Rangers.
02.12.2014 10:20 |

Palát bodoval potřetí v řadě a podílel se na vítězství Tampy

Český hokejový útočník Ondřej Palát přispěl v nedělním utkání NHL jednou asistencí k výhře Tampy Bay na ledě Ottawy 4:2.
05.01.2015 10:01 |

Úspěch českých hráčů: Krejčí pomohl k obratu, skórovali i Palát a Sedlák

Českým útočníkům se ve čtvrtečních zápasech dařilo. Ve druhém zápase za sebou si David Krejčí připsal gól a asistenci, pomohl tak Bostonu na ledě Buffala k obratu z 0:2 na 4:2 a byl vyhlášen hvězdou večera. Gólem svému týmu pomohli i Ondřej Palát, jehož Tampa nestačila na Toronto 2:3 v prodloužení, a Lukáš Sedlák, který zpečetil výhru Columbusu 5:3 ve Winnipegu.
30.12.2016 09:45 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Ondřej Palát pomohl Tampě do semifinále Stanley Cupu

Dvěma kanadskými body přispěl útočník Ondřej Palát k vítězství Tampy Bay Lightning nad Montrealem 4:1. Floridský tým vyhrál sérii 4:2 na zápasy a postoupil do semifinále Stanley Cupu.
13.05.2015 09:38 |

Columbus dál kosí soupeře a míří ze rekordem, Palát potvrdil formu gólem

Ondřej Palát bodoval ve čtvrtém zápase za sebou. Gólem v zápase s Winnipegem sice porážku Tampy Bay 4:6 neodvrátil, ale potvrdil, že po vánočních svátcích se dostal opět do formy. Hokejoví fanoušci s napětím sledují jízdu Columbusu, který porazil na svém ledě Edmonton 3:1 a sérii výher prodloužil na šestnáct zápasů. K vyrovnání rekordu ze sezony 1992/1993 mu schází už jen jedno vítězství.
04.01.2017 09:40 |

Do černého pálil Palát! Hertla uhlídali, San José však válí dál

Ondřej Palát dal svou první branku v sezóně a přispěl k vítězství Tampy Bay nad Floridou v poměru 7:2. Hvězdou večera se stal ale střelec hattricku Steven Stamos. Čtvrté vítězství v řadě má na kontě Colorado!
11.10.2013 06:50 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , José José (284 článků)

Radko Gudas se zranil! Palát i Sobotka ale ukázali olympijskou formu

Ondřej Palát z Tampy Bay a Vladimír Sobotka ze St. Louis se v nočních zápasech NHL zapsali mezi střelce a potvrdili velmi dobrou formu v olympijské sezoně. Špětnou zprávou pro český hokej je však zranění zadáka Radka Gudase.
10.01.2014 07:45 |

Osobnosti: Vladimír Sobotka (89 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Palát poletí na olympiádu jako nováček s nejlepší aktuální formou

05.02.2014 13:06 |

Palát prohání hvězdy! Český mladík táhne Tampu do play off

To už není náhoda! Ondřej Palát se zase předvedl a gólem a přihrávkou se podílel na výhře Tampy Bay nad Vancouverem v poměru 4:3. Byl vyhlášen největší hvězdou zápasu. a je jednoznačně nejužitečnějším hráčem týmu.
18.03.2014 07:50 |

Palát je podruhé v sezoně nejlepším nováčkem měsíce v NHL

Hokejový útočník Ondřej Palát z Tampy Bay byl podruhé v sezoně vyhlášen nejlepším nováčkem měsíce v NHL. Po lednové anketě vyhrál třiadvacetiletý rodák z Frýdku-Místku i za březen. Čeští mladíci této kategorii v aktuálním ligovém ročníku vládnou, neprosadili se jen jednou (v prosinci).
01.04.2014 22:20 |