Palát mířil dvakrát do černého. Jeho Tampa vede nad Rangers 2:1

Velkou měrou přispěl Ondřej Palát k výhře Tampy Bay nad New Yorkem Rangers 6:5 v prodloužení, když vstřelil dva góly a na jeden nahrál.
21.05.2015 09:06 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků)

Skvělý Palát! Gólem pohřbil naděje Rangers a Tampa si zahraje finále Stanley Cupu

Byla to blesková akce. Hráči Tampy Bay se dostali do přečíslení tři na dva a brejk střelou švihem nad lapačku gólmana přesně zakončil Ondřej Palát. Mužstvo z Floridy se tak v dvaapadesáté minutě sedmého rozhodujícího zápasu semifinále Stanley Cupu ujalo na ledě New York Rangers vedení 2:0 a náskok udrželo až do konce utkání.
30.05.2015 08:41 |

Palát zavelel k obratu a hokejisté Tampy vedou sérii

Český útočník Ondřej Palát na ledě Chicaga pomohl Tampě k důležitému vítězství ve třetím utkání finále Stanleyova poháru. Palát v poslední třetině vyrovnal stav zápasu na 2:2 a vítězný gól vstřelil v 57. minutě jeho spoluhráč Cedric Paquette. Tampa nyní vede v sérii na Chicagem 2:1.
09.06.2015 09:11 |

Démon Palát zažil rekordní večer! Dal gól, na další tři přihrál

Na letošního Silvestra jen tak nezapomene český hokejový útočík Ondřej Palát. Poprvé v kariéře v NHL si připsal v jednom utkání čtyři body, když gólem a třemi asistencemi přispěl k výhře Tampy Bay 5:1 v Buffalu. Jeho trefa byla navíc vítězná a Palát byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
01.01.2015 13:21 |

Palát zářil! Dal dva góly, na třetí přihrál. Blýskl se i Hemský

Ondřej Palát vstřelil v pondělním utkání NHL dvě branky a na další přihrál, přesto neodvrátil porážku Tampy Bay 3:4 po samostatných nájezdech s Phoenixem. V dresu vítězů vstřelil po výměně z Washingtonu první gól Martin Erat a Radim Vrbata jako jediný uspěl v rozstřelu. V penaltovém rozuzlení dostal důvěru i Palát, první hvězda zápasu, ale neproměnil.
11.03.2014 06:45 |

Palát řádil jako černá ruka! Tampa díky němu dobyla Carolinu

Ondřej Palát je ve formě! V nočním utkání Caroliny s Tampou se třikrát zapsal do statistik zápasu a pomohl k vítězství hostů v poměru 5:3.
20.01.2014 07:40 |

Úspěch českých hráčů: Krejčí pomohl k obratu, skórovali i Palát a Sedlák

Českým útočníkům se ve čtvrtečních zápasech dařilo. Ve druhém zápase za sebou si David Krejčí připsal gól a asistenci, pomohl tak Bostonu na ledě Buffala k obratu z 0:2 na 4:2 a byl vyhlášen hvězdou večera. Gólem svému týmu pomohli i Ondřej Palát, jehož Tampa nestačila na Toronto 2:3 v prodloužení, a Lukáš Sedlák, který zpečetil výhru Columbusu 5:3 ve Winnipegu.
30.12.2016 09:45 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Češi pálili v NHL ostrými: Palát, Sekáč i Erat přispěli k výhrám

Trojice českých hokejistů se zapsala v pondělních zápasech NHL na střeleckou listinu, všichni se navíc podílelli na výhrách svých týmů. Ondřej Palát přispěl gólem a asistencí k vítězství Tampy Bay 6:3 na ledě Rangers, Jiří Sekáč pomohl Montrealu k výhře 4:3 v Coloradu a Martin Erat zpečetil vítězství Arizony 5:2 nad Edmontonem.
02.12.2014 09:36 |

Osobnosti: Martin Erat (61 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Jiří Sekáč (24 článků)

Jágr se konečně trefil! Palát rozhodl zápas v prodloužení

Šest zápasů trvalo Jaromíru Jágrovi, než se dočkal premiérové trefy v sezoně, jeho Devils ale nakonec prohráli doma s New Yorkem Rangers v prodloužení 3:4. Tampa Bay děkuje za vítězství Ondřejovi Palátovi, který zápas v Calgary rozhodl v prodloužení.
22.10.2014 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Do černého pálil Palát! Hertla uhlídali, San José však válí dál

Ondřej Palát dal svou první branku v sezóně a přispěl k vítězství Tampy Bay nad Floridou v poměru 7:2. Hvězdou večera se stal ale střelec hattricku Steven Stamos. Čtvrté vítězství v řadě má na kontě Colorado!
11.10.2013 06:50 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , José José (289 článků)

Palát dvěma body přispěl k výhře Tampy, trefili se i Sekáč a Erat

Český hokejový útočník Ondřej Palát přispěl v NHL gólem a asistencí k vítězství Tampy Bay 6:3 v newyorské Madison Square Garden proti Rangers.
02.12.2014 10:20 |

Posledními postupujícími jsou New York Rangers a New Jersey

Hokejisté New Yorku Rangers a New Jersey uspěli v rozhodujících sedmých zápasech a prošli do druhého kola play off NHL. Rangers v domácím prostředí udolali Ottawu 2:1, Devils si vybojovali postup na ledě Floridy až ve druhém prodloužení - v 84. minutě zařídil hostům výhru 4:3 druhým gólem v utkání Adam Henrique. Rangers, nejlepší tým Východní konference, narazí v další fázi na Washington, New Jersey se střetne s Philadelphií.
27.04.2012 08:50 |

Palát se v NHL blýskl 2 góly, Pavelec s Mrázkem vychytali výhry

Hned pětice českých hokejistů se zapsala mezi střelce ve čtvrtečních zápasech NHL. Hned dvakrát skóroval Ondřej Palát, který zařídil výhru Tampy Bay 3:2 nad Edmontonem a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Toto ocenění si odnesl i gólman Winnipegu Ondřej Pavelec. Ten svému týmu vychytal vítězství 2:1 na ledě Dallasu.
16.01.2015 09:57 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Jaromír Jágr, Patrik Eliáš, Marek Židlický, Ondřej Pavelec, Ondřej Palát, David Krejčí, Radim Vrbata, Martin Hanzal a Jakub Voráček. To jsou jména českých hokejistů, o kterých se v NHL po sobotních zápasech nejvíce mluví.
27.10.2013 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Patrik Eliáš (248 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Martin Hanzal (57 článků) , Jakub Voráček (244 článků) , Radim Vrbata (96 článků) , David Krejčí (200 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Palát pomohl dvěma body Tampě k výhře, Ovečkin má 16. hattrick

Český útočník Ondřej Palát nepromarnil v duelu s Philadelphií ani vteřinu. Dvakrát v úplném závěru třetin přihrál na gól a pomohl Tampě Bay k výhře 4:2. Lightning tak mají páté vítězství z posledních šesti zápasů. Středeční zápas byl speciální pro ruského kanonýra Alexandra Ovečkina, který nejenže zajistil výhru Capitals, ale vystřílel si svůj šestnáctý hattrick v NHL.
24.11.2016 09:45 |

Osobnosti: Alexandr Ovečkin (66 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Vrbata s Hanzalem vyškolili obranu Tampy, skórovali také Palát a Zacha

Čeští útočníci Radim Vrbata a Martin Hanzal byli hlavními strůjci vítězství Arizony 5:3 nad Tampou Bay. Vrbata jednou skóroval a na další tři branky přihrál, jeho krajan se pro změnu blýskl gólem a dvěma asistencemi. Na straně poražených se nenechal zahanbit další český útočník Ondřej Palát, jenž si připsal branku a jednu gólovou přihrávku. Střelecky se prosadil také Pavel Zacha, který čtvrtou trefou v sezoně pomohl New Jersey k vítězství 4:1 nad Philadelphií.
22.01.2017 10:50 |

Osobnosti: Martin Hanzal (57 článků) , Radim Vrbata (96 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Prospal odstartoval v NHL kanonádu New Yorku Rangers

New York Rangers - Tampa Bay 8:2
20.01.2010 16:31 |

Palát dvěma góly režíroval výhru Tampy, zářil i Hemský

Hokejový útočník Ondřej Palát se v úterním utkání NHL zasloužil dvěma góly o výhru Tampy Bay 3:0 nad Torontem. Vzhledem k vítězství Columbusu nad Phoenixem 4:3 v prodloužení tak Maple Leafs definitivně přišli o šanci na postup do play off, která se znovu výrazně zmenšila i pro New Jersey.
09.04.2014 08:25 |

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr je v zámoří ve skvělé formě a fanouškům Philadelphie dokazuje, že jeho nákup byl výbornou investicí. V domácím utkání proti New Yorku Rangers se dvakrát trefil do černého a asistoval u vítězného gólu. Philly nakonec vyhrála 5:3.
27.09.2011 08:10 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků)

Muž v nemocnici mířil nabitou pistolí na pacienty. Dokonce dvakrát vystřelil

Obrovské drama se odehrálo v pražských Střešovicích. Po chodbách nemocnice  běhal pomatený muž a mířil nabitou pistolí na pacienty. Dokonce dvakrát vystřelil. Zneškodnit ho musel lékař, který sloužil na vojenské misi v Aghánistánu.
02.09.2014 10:45 |