Článek

Pád jeřábu, který rozdrtil Čecha Davida, svatbu nepřekazil: Novomanžele oddala hasička!

 
Tragédie na Manhattanu, kde se zřítil jeřáb a zabil Čecha Davida Wichse (†39), přinesla i jeden příběh se šťastným koncem. Farářka hasičského sboru Ann Kansfield tu zachránila svatbu mladého páru. Ta vypadala, že se kvůli fatální tragédii vůbec neuskuteční. Hasička ale nakonec pár sama oddala!
07.02.2016 05:15 |

podobné články

Podobné články

Nejkrásnější české hasičky úplně nahé: Tyhle rajcovní fotky nejen ve sprše vás dostanou na kolena

 
To je nádhera. Nejkrásnější hasičky se svlékly pro kalendář na letošní rok. Před objektivem fotografa Jana Tůmy se svlékly Miss Hasička ČR Ivana Hnilicová, druhá nejkrásnější hasička letošního roku Veronika Biskupová, 2. vicemiss Hasička Kateřina Mikulová a čtvrtá nejpůvabnější hasička Hana Monská.
06.01.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mikula (3 články)

To je podívaná: Nejkrásnější české hasičky úplně nahé. Intimní partie zahalily jen do peří a pěny

 
Čtyři nejkrásnější české hasičky a Hasič roku 2013 se svlékli donaha. Miss Hasička ČeskoSlovensko Stanislava Halušková, druhá nejkrásnější hasička Nela Šmírová, 2. Vicemiss Hasička Markéta Járková, 3. Vicemiss Hasička Barbora Grajciarová a hasič Tomáš Petreček se sešli, aby společně před objektivem fotografa Jana Tůmy nafotili kalendář pro příští rok.
27.11.2013 11:07 |

podobné články

PÁD JEŘÁBU! Zřítil se do řeky. Jeřábník skončil v nemocnici

 
U nehody jeřábu, který se smekl a zřítil do řeky, zasahují hasiči v Jaroměři na Náchodsku. Obsluha jeřábu se lehce zranila, snažíme se také eliminovat ohrožení životního prostředí, řekl agentuře Mediafax operační důstojník náchodských hasičů.
20.06.2011 15:00 |

podobné články

Nejkrásnější česká hasička bude online: Ptejte se!

 
Ivana Hnilicova (19) je držitelkou titulu Miss hasička 2011. Zajímá vás, v čem se toto klání liší od jiných soutěží krásy? Jaké má nejkrásnější česká hasička plány? Ivana bude ve středu od 14 hodin na Ahaonline.cz odpovídat na vaše dotazy.
18.10.2011 05:05 |

podobné články

Nejkrásnější hasičky odhodily výzbroj, v kalendáři se odhalily úplně

 
Čtyři nejkrásnější dívky soutěže Miss Hasička společně nafotily kalendář pro rok 2012. Uniformy, které jsou jinak povinné, ale neuvidíte. Všechny krásky ukázaly, co jindy za hasičskou výzbrojí vidět není. Další články k tématu: Nejsme mužatky, dokazují vítězky Miss hasička v sexy kalendáři Hasičky se poodhalily pro kalendář, aby měly na novou káď Hasičky vydělaly polonahým kalendářem, a tak se svlékli i muži Jsem trochu jiná, říká hasička, která poráží muže Londýnští taxikáři bojují za bezpečné ulice nahými fotografiemi
07.01.2012 00:35 |

podobné články

Třinecké železárny investují do dalších modernějších jeřábů

 
Po srpnové investici do nového jeřábu na mlýnici strusky nyní Třinecké železárny znovu investovaly do modernizace jeřábů.
02.11.2012 15:30 |

podobné články

Odsoudila muže na 53 let vězení a pár minut nato ho oddala

 
Soudkyně Patricia Cooksonová ze San Diega měla v úterý 17. září neobvyklý zážitek. Během procesu odsoudila k třiapadesáti rokům muže, jehož pár minut po vynesení verdiktu oddala.
02.10.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Patricia (52 článků)

Bolest je nesnesitelná, pláče vdova po Čechu Davidovi. V New Yorku ho rozdrtil jeřáb

 
Byl mužem jejího života, spřízněná duše, na kterou nikdy nezapomene. Zdrcená Rebecca Guttman-Wichs se naposledy rozloučila se svým zesnulým manželem. Čecha Davida Wichse (†38) rozdrtil v New Yorku padající jeřáb. Rodina se s ním rozloučila při tradičním židovském pohřbu.
07.02.2016 22:50 |

podobné články

Sbohem, Davide! S Čechem, kterého rozdrtil jeřáb, se rozloučili v synagoze

 
Byl to dobrý muž, skvělý manžel a laskavá duše. Jeho život však tragicky ukončil pád jeřábu, který se zřítil na newyorském Manhattanu. S Čechem Davidem Wichsem (†38) se v neděli nejbližší rozloučili v synagoze, kde se konal jeho pohřeb.
07.02.2016 20:50 |

podobné články

Romantické líbánky: vdaná Marta Ondráčková slavila svatbu v Řecku

 
Novomanželé Marta Ondráčková a Jakub Dřímal prožili líbánky v Řecku. Za cíl si vybrali Krétu, kde podle svých slov objevovali především utajované pláže. Na stejném ostrově nyní pobývají i novomanželé Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka. Další články k tématu: Ondráčková kašle na tradice, šaty jí vybrali ženich se svědkem LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu Ondráčková ze Snídaně ukázala přítele, pak dostala auto od jiného muže
11.08.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1007 článků) , Marta Ondráčková (91 článků) , Vlaďka Erbová (929 článků)

V New Yorku se zřítil obří jeřáb. Rozdrtil Davida z Prahy (†38)

 
Při pádu jeřábu v centru New Yorku v pátek zahynul 38letý David Wichs, přistěhovalec z Prahy, který byl jedinou obětí neštěstí. Informovala o tom agentura AP. Při neštěstí utrpěli podle zpřesněné bilanci tři lidí zranění, jejich život v ohrožení není. Konstrukce stroje se zřítila do ulice, kde zničila řadu aut.
05.02.2016 16:10 |

podobné články

Nejkrásnější hasička ukázala tělo v plavkách, obličej bez make-upu a svého luxusního přítele

 
Úřadující nejkrásnější československá hasička, Slovenka Dominika Adamčiová, se poprvé od soutěže opět ukázala v Česku. Vyrazila do Špindlerova Mlýna, kde si užívala v soutěži získaného týdenního pobytu v luxusním hotelu. S sebou vzala svého urostlého přítele Tibora, který pracuje u požární ochrany. S Dominikou randí pět měsíců.
13.03.2013 10:10 |

podobné články

Novomanželé Kottovi prozradili: Kam pojedou na líbánky? A proč na svatbě nebyl Rath

 
Vzali se tajně, ale svatbu prý plánovali tři roky. Teď je místo v klepetech budeme vídat s prstýnky. Novomanželé Petr Kott (51)a Kateřina (44), dříve Pancová, obžalovaní v korupční kauze Davida Ratha (48), Blesku řekli, proč právě Rath na jejich veselce chyběl.
11.06.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)

Nejsme mužatky, dokazují vítězky Miss hasička v sexy kalendáři

 
Svůdné a okouzlující. Tak působí fotografie vítězek soutěže Miss Hasička 2010, které v kalendáři dokazují, že se za své postavy, většinou skryté pod hasičskou kombinézou, nemusejí vůbec stydět.
16.06.2010 12:19 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1013 článků) , Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

To musíte vidět: Tahle luxusní kočička s tělem modelky je nejkrásnější česká hasička

 
Tak to by čekal málokdo. I mezi hasičkami jsou neuvěřitelné kočky. Miss Hasička se volila již podruhé. Nejkrásnější hasičkou se stala v noci ze soboty na neděli devatenáctiltá Ivana Hnilicová z Chraberců. Z vítězství byla v šoku. "Pořád si to neuvědomuji. Je to neuvěřitelný," neskrývala dojetí půvabná brunetka. 167 centimetrů vysoká kráska s dokonalými křivkami se hasičskému sportu věnuje od devíti let.
16.10.2011 11:40 |

podobné články

Nejkrásnější česká hasička má tělo modelky

 
Má tělo modelky, půvabnou tvář a studuje vysokou školu. Tak to je ve zkratce popis nejkrásnější české hasičky. Od soboty se titulem Miss Hasička 2011 pyšní devatenáciletá Ivana Hnilicová z Chraberců.
16.10.2011 13:45 |

podobné články

Miss hasička online: Vztah s přítelem určitě vydrží!

 
Nejkrásnější HASIČKA ČR odpovídala ONLINE čtenářům BLESKOVĚ.CZ
18.10.2011 11:05 |

podobné články

Tohle je nejkrásnější hasička Česka a Slovenska: Má dokonalé tělo modelky!

 
Má dokonalé tělo, krásnou tvář a navíc je velmi inteligentní. Taková je čerstvá držitelka titulu Miss Hasička Česko-Slovensko Dominika Adamčiová. Jednadvacetiletá studentka univerzity v Trenčíně převálcovala celkem dvanáct českých krásek.
04.11.2012 20:55 |

podobné články

Nejkrásnější hasička na chatu: Uhasí každé vzplanutí?

 
Sexy bruneta s dokonalým tělem Dominika Adamičová (21) je čerstvá držitelka titulu Miss Hasička. Kráska byla v redakci Blesk.cz a odpovídala na dotazy čtenářů.
04.11.2012 21:10 |

podobné články