Článek

Packy vzhůru! Při zatýkání drogového gangu se vzdal i pes kriminálníků

 
Jeho páníčci byli gangsteři, kteří skončili v poutech. Když brazilští policisté zatýkali členy drogového gangu a řvali na ně, ať se vzdají, učinil tak také. Věrný hafan si lehl vedle nich na záda a packy vztyčil vzhůru.
07.04.2015 23:55 |

podobné články

Podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (54 článků) , Keith Richards (54 článků)

Fotka ze zátahu na drogový gang dojala svět: Packy vzhůru! S páníčkem se vzdal i pes

 
Místo toho, aby zaútočil na policisty a bránil tak své páníčky, poslušně se společně s nimi vzdal. Pejsek brazilských dealerů se díky tomu stal internetovou senzací.
08.04.2015 12:05 |

podobné články

Mexická armáda zabila 15 údajných členů drogového gangu

 
Patnáct předpokládaných členů drogového gangu zabili v úterý v západním Mexiku vojáci při čtyřicetiminutové přestřelce. Jde o zatím poslední střet mezi drogovými kartely a bezpečnostními silami v nekonečné válce točící se kolem lukrativního obchodu s narkotiky.
16.06.2010 09:20 |

podobné články

Policie zadržela zabijáka drogového gangu, na kontě má 75 vražd

 
Člena mexického drogového gangu Zetas, který se přiznal k nejméně 75 vraždám, zadržela policie v severní části Mexika. Informovala o tom dnes agentura AP.
31.01.2012 10:45 |

podobné články

Sexy modelka, ale také... Hlava drogového gangu!

 
Na první pohled vypadá australská modelka Simone Farrow (37) jako blonďaté neviňátko, které sotva umí napočítat do deseti. Přitom je všechno úplně jinak! Tento nenápadný andílek byl hlavou drogového gangu!
23.03.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simone Simon (40 článků) , Simone Simone (52 článků)

Lovci lebek dopadli českého šéfa drogového gangu. Na moři v Ekvádoru!

 
Lovci lebek dopadli českého šéfa drogového gangu, který se několik let skrýval ve střední Americe před vězením. V Ekvádoru ho vypátral Interpol a do Prahy si ho převezli letečtí maršálové cizinecké policie. TV Nova byla exkluzivně u toho.
03.04.2012 21:05 |

podobné články

Dvojnice Kim Kardashian je boss drogového gangu: Ozbrojuje se růžovým samopalem!

 
S Kim Kardashian toho má opravdu spoustu společného. Jako ona je slavná, sexy, má dítě, a dokonce se pyšní objemným pozadím, jaké má její idol. Mexičanka Claudia Ochoa Felix (27) však není žádná celebritka z reality show. Je totiž bossem drogového gangu v Mexiku.
07.06.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1214 článků)

Učitel, který prodával pervitin: Byl členem mezinárodního drogového gangu!

 
Učitel základní školy v Trmicích na Ústecku Marcel Cichý byl podle Národní protidrogové centrály nejenom prodejcem pervitinu a marihuany! Se dvěma komplici byl i členem mezinárodního drogového gangu, který fet prodával přes hranice na Slovensko, informovala TV Nova.
19.01.2015 20:56 |

podobné články

Zakovi rozřezali packy, našli ho polomrtvého v potoce! PROČ?

 
V psím útulku Bouchalka v Buštěhradu u Kladna skončil pes Zak. Našli ho polomrtvého v potoce, byl totálně vyčerpaný a evidentně týraný. Packy měl rozřezané tak, že v podstatě nemůže chodit.
12.08.2014 14:05 |

podobné články

Rotvajlerovi umrzly všechny čtyři packy: Díky dárcům dostal pes Brutus protézy

 
Psí množírny nejsou problémem jen v Česku – z jedné takové „továrny na mazlíčky“ pochází i Brutus, roztomilý rotvajler bez tlapek. Nezodpovědní chovatelé ho nechali jako štěně v zimě venku a všechny čtyři packy mu umrzly. Díky dobrotivým dárcům dostal Brutus protézy, aby mohl zase pořádně chodit.
28.12.2015 23:00 |

podobné články

Policejní hrdina pes Janus: Dopadl 440 zločinců!

 
Jedním z nejúspěšnějších členů policejního sboru v britském West Midlands je překvapivě pes. Belgický ovčák Janus jen během čtyř let dopadl 440 kriminálníků, pomohl při zatýkání dalších 147 a 60 agresivních zločinců pokousal!
08.11.2012 05:15 |

podobné články

Opuštěnému psovi přimrzly packy k zemi, díky protézám může znovu chodit

 
Kříženec border kolie Hector má opět důvod k radosti. Poté, co mu jako opuštěnému štěněti přimrzly packy a kus ocasu k zemi, dostal minulý týden protézy a může si opět užívat pohybu, napsal server The Star.
20.12.2014 19:22 |

podobné články

Přitažlivější ženské rozkroky: Módním hitem jsou umělé velbloudí packy

 
Velbloudí packy neboli kalhoty, tepláky, šortky či kalhotky zaříznuté mezi svůdné velké stydké pysky žen přitahují mužské pohledy již dekády let. Jenže co mají dělat slečny a dámy, kterým se nic mezi nohama nezařezává? S řešením přišli koumáci z Asie.
16.03.2017 16:20 |

podobné články

V Zoo Praha můžete podpořit zvířata: Nově se odvděčí otiskem packy

 
Pomocí dotykových terminálů mohou návštěvníci pražské zoo přispívat na záchranu ohrožených živočišných druhů. Ty se „odvděčí“ samolepkou s otiskem packy. Peníze poputují gorilám, koním, krokodýlům nebo unikátnímu hlodavci.
09.08.2017 20:05 |

podobné články

Drogová válka v Mexiku: 12 mrtvých!

 
Policie objevila u silnice v západním Mexiku 12 brutálně zavražděných obětí drogového násilí. Na rozstřílených tělech byly stopy po mučení a v jejich blízkosti našli policisté výhrůžný vzkaz drogového gangu.
15.07.2009 07:45 |

podobné články

Drogový gang zabil dva pouliční klauny, prý byli armádními špicly

 
Dva mladí pouliční klauni se stali obětí drogového násilí na jihovýchodě Mexika. Ve městě Villahermosa je zastřelili zabijáci drogového gangu, kteří u nich nechali vzkaz, podle něhož mladíci působili jako "armádní špiclové", napsala dnes agentura AFP.
05.01.2011 10:30 |

podobné články

Mexická policie zadržela šéfa drogového gangu

 
Mexičtí policisté zadrželi mafiána, který okolí města Acapulco povraždil více než 20 lidí. Jose Lozano Martinez přezdívaný "El Lozano" je hlavou místního drogového kartelu, informovala v neděli agentura AFP.
24.01.2011 02:00 |

podobné články

Mexického drogového bosse zastřelili. Jenže zemřel už v roce 2010!

 
Mexické bezpečnostní síly v neděli zastřelily mocného šéfa drogového gangu na západě Mexika Nazaria Morena, který byl přitom podle vlády zabit už jednou - v roce 2010. Potvrdili to v noci na dnešek vládní představitelé.
10.03.2014 07:25 |

podobné články

Rozzuřená žena unesla matku drogového bosse. Chce ji vyměnit za svého manžela

 
A dost, vzkázali obyvatelé mexického města Totolapan v čele se ženou uneseného inženýra šéfovi místního drogového gangu a zajali jeho matku. Výměnou za její propuštění požadují osvobození muže, kterého gang nedávno unesl. Regionální vláda ve snaze situaci uklidnit vyslala na místo nezvyklého napětí vyjednávače a kolem 220 vojáků, uvedla dnes agentura AP.
15.12.2016 12:05 |

podobné články