Článek

Ozzyho Osbourna opustila manželka: Zahýbal jí s kadeřnicí

 
Sharon Osbourne (67) vypoklonkovala minulý týden svého povedeného manžílka z jejich rodinného sídla. Vyšlo totiž najevo, že se spustil se známou kadeřnicí celebrit Michelle Pugh (45).
08.05.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (104 článků) , Ozzy Osbourne (239 článků)
Podobné články

Manželka Ozzyho Osbourna: Kvůli rakovině jí uřízli prsa

 
Manželka Ozzyho Osbourna (63) Sharon (60) musela kvůli rakovině podstoupit operaci, při které jí lékaři odstranili obě její prsa. Sharon už jednou tuto zákeřnou nemoc šťastně překonala, proto nad náročnou operací nepřemýšlela ani minutu a rozhodla ji podstoupit.
05.11.2012 13:55 |

podobné články

Manželka Ozzyho Osbourna Sharon přišla o obě prsa. Podstoupila mastektomii

 
Manželka známého hudebníka Ozzyho Osbourna a bývalá porotkyně v soutěži X Factor, Sharon Osbourne (60), podstoupila oboustrannou mastektomii, tedy chirurgický zákrok, během něhož se odstraní mléčná žláza, až na výjimky i s prsním dvorcem a bradavkou.
05.11.2012 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (104 článků) , Ozzy Osbourne (239 článků)

Syn Ozzyho Osbourna Jack produkoval film o svém otci

 
Bouřlivý život rockového zpěváka Ozzyho Osbourna je námětem nového dokumentu, který v těchto dnech uvádí newyorský filmový festival Tribeca. Líčí jeho rychlou cestu k popularitě se skupinou Black Sabbath na začátku 70. let i několik desítek let závislosti na alkoholu a drogách.
28.04.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jack Black (20 článků)

Syn Ozzyho Osbourna má roztroušenou sklerózu. Řekli mu to tři týdny po narození dcery

 
Rodina Ozzyho Osbourna smutní. Syn slavného rockera Jack Osbourne, který se živí především jako manažer a televizní producent, totiž trpí nevyléčitelnou nemocí. Diagnózu mu lékaři sdělili tři týdny poté, co se šestadvacetiletý Jack poprvé stal otcem.
18.06.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jack Osbourne (16 článků) , Ozzy Osbourne (239 článků)

Syn Ozzyho Osbourna má roztroušenou sklerózu.

 
Rodina Ozzyho Osbourna smutní. Syn slavného rockera Jack Osbourne, který se živí především jako manažer a televizní producent, totiž trpí nevyléčitelnou nemocí. Diagnózu mu lékaři sdělili tři týdny poté, co se šestadvacetiletý Jack poprvé stal otcem.
19.06.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jack Osbourne (16 článků) , Ozzy Osbourne (239 článků)

Dcera slavného rockera Ozzyho Osbourna Kelly se bude vdávat

 
Zpěvačka, módní návrhářka, moderátorka, módní kritička a v neposlední řadě dcera rockera Ozzyho Osbourna Kelly Osbourne (28) prozradila šťastnou novinu - bude se vdávat. O ruku ji požádal její přítel Matthew Mosshart na dovolené v Karibiku.
15.07.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Osbourne (131 článků) , Ozzy Osbourne (239 článků) , Matthew Kelly (4 články)

V obýváku hoří, řekla hasičům klidným hlasem manželka Osbourna

 
Na svět uniklo tísňové volání z domu pěvecké hvězdy Ozzyho Osbourna, v jehož obýváku v hořelo. Manželka Sharon hasičům klidným hlasem popisuje, že muž s ohněm právě bojuje.
02.02.2013 19:45 |

podobné články

Sharon Osbourne opět vyhodila Ozzyho z domu. Stále ji podvádí s kadeřnicí

 
Neuplynul ani rok od chvíle, kdy Sharon Osbourne vyrazila manžela Ozzyho z domu a nutila ho žít v hotelu pod výhružkou, že se rozvede. Prasklo totiž, že čtyři roky udržoval poměr s kadeřnicí Michelle Pughovou. Americký rocker se poté zavřel na pár dní do léčebny a prohlašoval, že se zbavuje závislosti na sexu. Sharon ho vzala na milost a pár dní plnila bulvár svými úsměvy, jak se jí podařilo zachránit manželství. Jenže minulý týden prý Ozzy letěl z jejich domu v Los Angeles znova. S Pugh se totiž stýkat nepřestal.
26.04.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (104 článků) , Ozzy Osbourne (239 článků)

Co by měla vědět vaše kadeřnice

 
Kadeřnice neodmyslitelně patří do života drtivé většiny žen. Zatímco některé ke své kadeřnici dochází pravidelně, jiné návštěvy střídají tak, jak jim zrovna vyjde čas. Tak či onak určitě i vy víte, že vlasy jsou naší vizitkou a je tedy o ně pečovat s láskou. Jenže ne vždy se vám kadeřnice trefí do noty. Do křesla sice usedáte s jasnou představou, co od paní s nůžkami a fénem za pasem očekáváte, ale výsledek je mnohdy úplně jiný. Místo toho, abyste ze salonu odcházeli s úsměvem od ucha k uchu, nemáte daleko k pláči. Jak je to možné?! Kadeřnice chtějí znát váš názor Už se vám někdy stalo, že jste přišli do kadeřnického studia s jasnou představou v hlavě, ale když jste z něho odcházeli, jen stěží jste ukrývali slzy, které se vám draly do očí? V tom případě bude někde chyba. Cílem každého kadeřníka je splnit zákazníkova přání a vyhovět jeho požadavkům, pokud je to vzhledem k jeho typu vlasů možné. Jestliže tedy máte zkušenosti s tím, že výsledek nebyl takový, jaký jste si ho v hlavě vysnili, pak bude kámen úrazu ve vaší komunikaci s kadeřnicí. Nemusíte celou dobu mlčet A teď ruku na srdce: také si sednete do křesla, necháte si kolem těla obtočit ochranný plášť, sdělíte kadeřnici vaše požadavky a po celou dobu pak jen zarytě mlčíte? V tom případě jsme právě odhalili první chybu, na které bude potřeba zapracovat. Spousta lidí si myslí, že do průběhu stříhání, barvení, prostříhávání a jiných kadeřnických úkonů nemohou mluvit nebo zasahovat, protože přeci ona kadeřnice ví nejlépe, co dělá. Jenže pak se nemůžete divit, když vám vlasy ustřihne o 5 centimetrů výše, než jste původně žádali, když jí nezastavíte a neřeknete jí, že byste sestřih chtěli o něco delší. Nebojte se tedy mluvit, radit se s kadeřnicí o postupu, případně jí... Čtěte více Příspěvek Co by měla vědět vaše kadeřnice pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.10.2017 21:00 |

podobné články

Sharon Osbourne: Zbavila jsem se prsních implantátů, každé ňadro mělo jinou velikost

 
Manželka rockera Ozzyho Osbourna (62) se vrátila do televizní talk show s příznačným názvem The Talk. Sharon (53) diváky nešetřila a hned v úvodu na sebe práskla, jak jí pod tíhou implantátů povolila prsa. Proto se prý silikonových výplní zbavila. A to byl také pravý důvod, proč z talk show na čas zmizela. Původně přitom tvrdila, že se musí starat o manžela Ozzyho.
07.10.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (104 článků) , Ozzy Osbourne (239 článků)

Rodinka se rozrůstá: Syn Ozzyho Osbourna Jack čeká s manželkou druhé dítě

 
Necelý rok a půl poté, co se z Jacka Osbourna stal poprvé otec, se jeho rodinka rozroste o dalšího člena. Jeho šestnáctiměsíční dcera Pearls, kterou má s manželkou Lisou Stelly, se za bezmála půl roku dočká sourozence. Lisa je prý v první polovině druhého trimestru, a tak se natěšená těhulka s radostnou novinou neváhala podělit.
08.08.2013 10:00 |

podobné články

Dcera Ozzyho Osbournea Kelly: Do manželství chce menší prsa!

 
Zlobivá dcerka Ozzyho Osbourna ví, jak na sebe upozornit. Naposledy překvapila veřejnost rozhodnutím nechat si zmenšit prsa.
14.08.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Blank (159 článků)

Která herečka se převlékla za Ozzyho?

 
Poznáte, kdo se proměnil ve slavného Ozzyho Osbourna? Herečka, která zazářila jako tanečnice, nepotřebovala na přerod ve slavného rockera ani moc času. Jen černou paruku, typické brýle a pěknou porci makeupu.
26.11.2010 11:05 |

podobné články

Syn rockera Ozzyho Jack: Zase je hodný snoubenec

 
Syn rockera Ozzyho Osbourna Jack (25) se objevil po dlouhé době se svou snoubenkou Lisou Stelly opět na veřejnosti jako hodný přítel. Své lásce pomáhal s nákupem do auta, přičemž vypadal dost otráveně. Zasnoubit se po měsících vztahu se patrně nevyplácí.
05.10.2011 07:10 |

podobné články

V Praze se představí rockeři Cactus s bubeníkem od Ozzyho

 
Americká bluesrocková kapela Cactus, která brázdila pódia už v sedmdesátých letech, přijede 23. července do pražského klubu Vagon. Jejím zakládajícím členem je bývalý bubeník Ozzyho Osbourna Carmine Appice.
15.07.2013 15:15 |

podobné články

Smutná zpráva: Manželka Jacka Osbourna přišla o miminko

 
Slavná rodina Osbournových v těchto dnech prožívá těžké chvíle. Lisa Stelly, sedmadvacetiletá manželka Jacka Osbourna (27), přišla před pár dny o miminko, na které se oba velmi těšili. Stelly prodělala potrat ve druhém trimestru těhotenství.
06.09.2013 13:55 |

podobné články

Ozzy Osbourne bez manželky: Proč od něj odešla?

 
Sharon (60) dlouho držela svého manžela, Ozzyho Osbourna (64), feťáka, opilce, ale zároveň charismatického rockera nad vodou. Po 31 letech manželství ho opustila. Už toho na ni bylo asi moc…
28.04.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (239 článků) , Sharon Osbourne (104 článků)

Bartošová: Penk mi zahýbal s Kubánkou před očima!

 
Iveta Bartošová (44) žila rok se zpěvákem Michalem Penkem (42). Milostný románek skončil, když jí Penk před očima u moře zahýbal s Kubánkou. „Už po krátké době jsem pochopila, že to nemá význam, nějaký čas, asi rok, jsme spolu ale bydleli,“ říká Bartošová v knize Neměla jsem se narodit, která se co nevidět objeví na prodejních pultech. S Penkem se Iveta seznámila v roce 1986, kdy začal zpívat s Orchestrem Ladislava Štaidla, který doprovázel Karla Gotta. Stejně jako Iveta.
13.01.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Iveta Bartošová (6693 článků) , Ladislav Štaidl (350 článků) , Michal Penk (90 článků)

Manželka Ozzyho Osbourna chce do britského parlamentu

 
Sharon Osbournová už se ze svého sídla v Los Angeles nemůže dívat na to, jak se její milovaná Británie mění stále k horšímu, a chce tomu sama zabránit. Proto teď dokonce zvažuje, že se stane britskou političkou a zástupkyní lidu v parlamentu.
09.03.2010 10:40 |

podobné články