Článek

Otřesný nález ve ztrátách a nálezech na nádraží v Tokiu: V kufru tlela měsíc mrtvola!

 
Na tokijském hlavním nádraží někdo nechal zářivě žlutý kufr. Nápadné zavazadlo bylo zamčené v úschovně, měsíc se k němu ale nikdo nepřihlásil, tak ho personál předal do ztrát a nálezů. Protože se ale z kufru linul podivný zápach, zaměstnanci nádraží ho za přítomnosti policie otevřeli. Obsah jim vyrazil dech...
02.06.2015 05:15 |

podobné články

Podobné články

KURIOZITA ve ztrátách a nálezech! Mají tam živého papouška. NEULETĚL VÁM?

 
Hodně netradiční věc mají ve ztrátách a nálezech v Novém Jičíně. Veřte, nebo ne, je to živý papoušek.
16.08.2011 19:00 |

podobné články

VIDEO: Zbloudilý jestřáb skončil na ztrátách a nálezech

 
Netradiční nález evidují v těchto dnech na radnici v Havlíčkově Brodě. Nálezci sem odevzdali živého jestřába.
25.10.2010 20:00 |

podobné články

Nad chodci tlela mrtvola!

 
Na vlastní kůži prožili v Chomutově událost podobnou příběhu ze seriálu Sběratelé kostí. Mezi traverzami u stropu v podchodu z ulice Štábního kapitána Kouby do centra města se několik měsíců rozkládala mrtvola bezdomovce.
10.08.2016 18:25 |

podobné články

Ve ztrátách a nálezech se našly pravoslavné ikony z konce 19. století

 
Ze ztrát a nálezů do muzea. Nepříliš obvyklou cestu čekají pravoslavné ikony z konce 19. a počátku 20. století. Ty byly nalezeny na vlakovém nádraží v Ostravě. V muzeu budou ikony k vidění na podzim. Památky pravděpodobně pochází ze zemí bývalého sovětského svazu.
23.07.2014 13:15 |

podobné články

Mirovice mají ve svých ztrátách a nálezech vlastní most

 
Hodně nezvyklým způsobem vyřešilo město Mirovice problém s mostem, o kterém neví, komu patří a který potřebuje náročnou opravu. Dalo ho do ztrát a nálezů.
11.06.2010 20:05 |

podobné články

V lese se našly dva obří obrazy. Nikdo je nepostrádá

 
Velkou obrazovou záhadu řeší na radnici v Českém Krumlově. Ve ztrátách a nálezech mají dva obří obrazy, které jak se zatím zdá, nikomu nepatří. Co je ale ještě zajímavější, je to, že nálezce je objevil v lese.
14.09.2010 23:40 |

podobné články

Cestující zapomněl ve vlaku stradivárky, objevily se ve ztrátách a nálezech

 
Housle od slavného italského mistra Antonia Stradivariho patří k těm nejlepším a také nejdražším nástrojům. Pokud tedy mají houslisté to štěstí, že na ně hrají, nebo je dokonce vlastní, opatrují je přinejmenším jako oko v hlavě. Přesto se tento pátek jednomu nešťastnému muzikantovi stalo, že je zapomněl ve vlaku, když vystupoval ve švýcarském Bernu.
31.07.2012 12:00 |

podobné články

Zapomnětliví Brňané: Ztratili svatební šaty, pivní pumpu, lopaty, zuby i kytaru. Seznamu vévodí klíče

 
V průměru pět zapomenutých předmětů denně zaregistrují na ztrátách a nálezech brněnského magistrátu. Seznamu vévodí – jak jinak – svazky klíčů. Stovky dalších věcí všeho druhu naplní po strop několik místností v útrobách budovy na Malinovského náměstí. Další putují do Vyškova, kde má magistrát velký sklad.
03.11.2016 15:35 |

podobné články

Hrůzný nález na tokijském nádraží: Tělo ukryté v kufru

 
Nepříjemného překvapení se dočkal zaměstnanec železniční stanice v Tokiu, když otevřel odložené zavazadlo, o které se nikdo měsíc nepřihlásil. Uvnitř našel rozkládající se tělo drobné staré ženy.
01.06.2015 08:40 |

podobné články

Unesli mě a zavřeli do kufru auta, tvrdila opilá žena. Vytahovat ji museli rozbitým okénkem

 
Čtyřiadvacetiletou ženu našli uvězněnou v kufru auta. Žena nejprve tvrdila, že ji v bytu přepadli zloději a do kufru auta ji zavřeli. Nakonec ale detektivům přiznala, že se do kufru zavřela sama. Proč?
18.06.2013 15:30 |

podobné články

Tuhý boj o nejkrásnější nádraží Česka. Těsně vyhrál Nový Jičín

 
Nádraží Nový Jičín–město se může od středy chlubit titulem Nejkrásnější nádraží v Česku. Rozhodlo o tom 1100 lidí, kteří pro ně hlasovali mezi desítkou finalistů v 9. ročníku soutěže. Titul pohádkového nádraží si letos odnesla nádraží na úzkorozchodné důlní dráze Kateřina v Karlovarském kraji a nádraží Lašovice v kraji Středočeském.
11.11.2015 13:20 |

podobné články

Anonym nahlásil na Hlavním nádraží bombu, policie ho už zadržela

 
Anonym dnes večer nahlásil uložení bomby na Hlavním nádraží v Praze. Policie evakuovala nádraží v centru metropole, kontrolovala celou budovu i vlaky, které na nádraží zůstaly. České dráhy začaly ihned odklánět ostatní vlaky na jiná pražská nádraží, soupravy metra stanicí Hlavní nádraží na lince C jen projíždějí.
22.11.2015 22:06 |

podobné články

Za první rok správy nádraží vynaložila SŽDC za opravy a přípravu staveb 215 milionů korun

 
Právě před rokem proběhl dlouho očekávaný převod nádraží pod SŽDC. Za první rok správy nádraží vynaložila následně státní organizace do oprav, stavebních úprav nebo projektové přípravy přes 215 milionů korun. Zcela dokončených je 149 stavebních akcí za bezmála 110 milionů, další desítky větších či menších oprav běží. Proměnou prošla třeba nádraží v Kostomlatech nad Labem, Dobříši či Rakovníku. V srpnu se dokončí i poslední etapa rekonstrukce náchodského nádraží, cestujícím slouží nové nádraží v Karlových Varech či České Lípě.
10.07.2017 14:50 |

podobné články

Hrůzný nález na hladině vodní nádrže u Troubek na Přerovsku: Mrtvola v kufru plavala po vodě!

 
Tělo mrtvého muže zapakovaného do kufru od víkendu zaměstnává kriminalisty Olomouckého kraje. Zavazadlo se šokujícím obsahem plavalo v sobotu na hladině vodní nádrže Donbas u Troubek na Přerovsku. Vylovili je rybáři. Případ má pro pro policisty dvě hlavní neznámé – zatím ani nevědí, kdo je oběť, natož vrah!
30.08.2012 12:15 |

podobné články

Dítě leželo v kufru. Tisklo se k mrtvole jiného děcka! Tohle není horor, to je Německo!

 
Celé Německo ve čtvrtek šokoval otřesný nález! 19letý muž v Hannoveru našel v kufru jeho spolubydlící živou holčičku a kostru dítěte! Ihned zalarmoval policii.
30.09.2016 15:25 |

podobné články

Děsivý nález: Mrtvou ženu našli v kufru auta na pražském Chodově

 
V kufru auta na pražském Chodově byla dnes ráno nalezena mrtvá žena. Podle lékaře zemřela zřejmě už zhruba před dvěma měsíci. Policie zatím vyloučila cizí zavinění, žena si pravděpodobně do kufru lehla sama.
17.02.2012 09:55 |

podobné články

V Německu tlela půl roku před zapnutou televizí žena, sousedům vůbec nevadil silný zápach v domě

 
Po půl roce našel domovník v bytě na západě "Německa":http://www.extra.cz/tema/nemecko "mrtvolu":http://www.extra.cz/tema/mrtvola ženy, která zemřela během sledování televize, informuje agentura Mediafax.
26.03.2014 16:25 |

podobné články

Těla nebožtíků tlela na chodbě pohřebního ústavu: Podle policie jen přestupek

 
Překvapivou dohru má otřesný případ chování pohřební služby v Horažďovicích na Klatovsku. Společnosti se hromadila na chodbách těla nebožtíků a některá tam prý mohla být i řadu dní. Majiteli pohřební služby původně hrozilo obvinění z trestného činu hanobení lidských ostatků, podle policie ale spáchal pouze přestupek!
05.08.2016 21:10 |

podobné články

Děsivý nález v centru Prahy: Vysušená mrtvola! Zkoumalo ji šest policistů!

 
Stále není jasné, odkud se vzala záhadná mrtvola na Starém Městě pražském (Nedělní Aha! včera informovalo). Mumie vyděsila spoustu lidí, včetně čtenáře Aha! Radka Mrkvičky (47). Popsal, jak záhadný nález zkoumali policisté.
04.06.2012 12:10 |

podobné články