Článek

Otřesné! Babička v důchoďáku málem uhnila zaživa!

 
Na začátku bylo podezření, že o její matku není ve speciálním zařízení dobře postaráno. Maddy Jobson (51) tedy umístila do pokoje své maminky skrytou kameru. To co odhalila, je velmi šokující!
16.05.2016 12:20 |

podobné články

Podobné články

Otřesné! Babička v důchodku málem uhnila za živa!

 
Na začátku bylo podezření, že o její matku není ve speciálním zařízení dobře postaráno. Maddy Jobson (51) tedy umístila do pokoje své maminky skrytou kameru. To co odhalila, je velmi šokující!
16.05.2016 12:05 |

podobné články

Pergnerová zdědila dům: Krutý podraz na strýce!

 
Víte, kdo je Jiří Beránek (68)? No přeci karlovarský strýček nejemotivnější moderátorky Terezy Pergnerové (39). A právě on už to nevydržel a musel se svěřit s obrovskou křivdou, kterou mu připravila jeho sestra a Terezina matka Jana. Hlavní roli ještě hraje Pergnerové babička (96) a její dům. Nakonec ještě prozradíme, že babičku aktuálně šoupnuli do důchoďáku a celá polízanice v rodině je vlastně sporem o majetek stařenky!
19.12.2013 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (365 článků)

Drsné foto: Děvčátku (11) po piercingu uhnilo ucho, o kus přišla!

 
Už ho nikdy nebude mít jako předtím, část ucha jí uhnila. Rodiče obviňují tetovací salón, kde si dívka dala osudnou ozdobu nastřelit.
12.04.2013 16:00 |

podobné články

Mladý Srílančan zemřel při pokusu o rekord v nejdelším pohřbení zaživa

 
Čtyřiadvacetiletý Džanaka Basnajake se snažil vytvořit rekord v délce času, jaký kdo strávil pohřbený zaživa. Do hrobu mu pomohla rodina a přátelé. Když ho po několika hodinách vytáhli, byl už mrtvý. Další články k tématu: Rus se zaživa pohřbil pod zem, místo štěstí mu to přineslo smrt VIDEO: Kamarádi kopali tunel na pláži, jednoho písek pohřbil zaživa
05.03.2012 16:45 |

podobné články

Valkova poprava: Svědka upálili zaživa?

 
Upáleného muže s páskou na ústech a svázaného našla ve spáleném autě slovenská policie. Objevily se dokonce informace, že muž byl upálen zaživa! Policie případ vyšetřuje, ale stejně jako v případě vraždy exposlance Valka (†57), o něm odmítá informovat. Podle informací Nového Času může případ otřesné vraždy totiž souviset právě s Valkovou popravou.
20.11.2010 09:00 |

podobné články

"Pusťte mě z té rakve!“: Děsivé příběhy lidí, které pohřbili zaživa

 
Otřesné osudy lidí, kteří byli často omylem pohřbeni zaživa, líčí nová kniha. Někteří z nich měli to štěstí, že se je na poslední chvíli podařilo zachránit, jiní zemřeli strašlivou smrtí.
07.03.2013 18:05 |

podobné články

Otřesný případ z Českolipska: Koně zaživa stáhl z kůže!

 
Děsivé, otřesné! Jezdeckého koně v Kravařích na Českolipsku nějaký grázl nejprve škrtil, pak mu podřízl hrdlo a nakonec z něj ještě zaživa stahoval kůži a odřezával maso!
01.06.2015 22:15 |

podobné články

Otřesné foto: Bezdomovci z Plzně žrali červi nohy zaživa

 
Absolutně neuvěřitelný pohled se naskytl městským policistům v Plzni. Bezdomovce ve velmi špatném zdravotním stavu tu červi žrali doslova zaživa.
04.10.2016 10:50 |

podobné články

Válka gangů za mřížemi: 7 uříznutých hlav! 6 upálených zaživa...

 
Otřesné detaily dorazily z Brazílie ohledně konfliktu, jenž propukl mezi nepřátelskými kriminálníky v přeplněné brazilské věznici Monte Cristo. Zemřelo při něm na 25 trestanců, někteří zvlášť krutým způsobem: šest bylo upáleno zaživa, sedmi uřezali hlavy!
20.10.2016 12:05 |

podobné články

Novorozenou holčičku nechala matka v lese: Málem ji zaživa sežrali mravenci! (Foto 18+)

 
Z pohledu na malou a nebohou holčičku, kterou zanechala krkavčí matka v lese poblíž ruského Čeljabinsku, tuhne krev v žilách. Bezbranné dítě bylo vydáno napospas mravencům, kteří ho málem sežrali zaživa.
04.06.2015 13:40 |

podobné články

Nemocná Jiřina Jirásková znovu před kamerou: Hraje »babku« z duchoďáku!

 
I přes zdravotní problémy se znovu postavila před kameru a podala bravurní výkon. Herečka Jiřina Jirásková (80) má za sebou natáčení scén filmu Vrásky z lásky, v němž hlavní role ztvárňují bývalí manželé Jiřina Bohdalová (80) a Radoslav Brzobohatý (79). „Hraji spolubydlící paní Bohdalové v domově důchodců,“ prozradila Aha! Jirásková.
07.11.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (181 článků) , Jiřina Bohdalová (664 článků) , Jiřina Jirásková (406 článků)

Budějovice mohou kvůli důchoďáku přijít o miliony

 
Jihočeská metropole může přijít o miliony korun. A to by pro rozpočet krajského města mohla být znatelná rána do rozpočtu. Nad Českými Budějovicemi tak visí hrozba ztráty části evropské. Konkrétně se jedná o chyby v administrativě projektu rekonstrukce domova pro seniory.
29.08.2012 16:45 |

podobné články

Přeučil (77) má energie na rozdávání: Co všechno prováděl s babičkami v důchoďáku?

 
Úlohu porotce při nevídané volbě  Miss staré koleno si vyzkoušel herec Jan Přeučil (77). Dámy z Domova seniorů v Novém Strašecí byly filmovém elegánem jejich mládí fascinované a chtěly skončit v jeho náručí.
19.07.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Přeučil (72 článků)

Divoch Přeučil (77): Co všechno prováděl v důchoďáku?

 
Úlohu porotce při nevídané volbě  Miss staré koleno si vyzkoušel herec Jan Přeučil (77). Dámy z Domova seniorů v Novém Strašecí byly filmovém elegánem jejich mládí fascinované a chtěly skončit v jeho náručí.
19.07.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Přeučil (72 článků)

Ředitelka důchoďáku ukradla seniorce z účtu milion!

 
Policie obvinila muže a ženu z milionového podvodu s penězi důchodkyně v domě pro seniory Petruška v Šestajovicích u Prahy. Jde o ředitelku domova a jejího bývalého přítele, na jehož účet byly údajně převáděny i některé důchody.
28.08.2014 12:25 |

podobné články

Syn Anny Vejvodové (†88) z Kameňáku: Byl hvězdou totalitní televize! Proč žila herečka v důchoďáku?

 
Zapálil za maminku svíčku. Ve středu mluvil s představitelkou babky Kropáčkové z Kameňáku Annou Vejvodovou (†88) její syn, bývalý televizní reportér Oldřich Vejvoda (66), naposledy. V sobotu zemřela v domově pro seniory v pražských Dejvicích.
04.11.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Vejvodová (25 článků)

Zdeněk Žák (62) živoří na vsi: Do důchoďáku nepůjde, raději skončí jako bezdomovec!

 
Oblíbený herec  a dabér Zdeněk Žák má za sebou nepovedené manželství s Jorgou Kotrbovou (67), ale to je  minulost. Dnes žije se svou milovanou učitelkou Zuzanou (61) a je podle svých slov šťastný jako nikdy. I když je dvojice v důchodovém věku, podzim života v domově důchodců si nedokáže představit.
23.12.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jorga Kotrbová (14 článků) , Zdeněk Žák (137 článků) , Zdeněk Žák (137 článků)

Okrádala seniory v důchoďáku: Mladou pečovatelku odhalila fotopast!

 
Zneužívala toho, že věděla, kde se důchodci pohybují, kam zrovna vyrazili. Teprve 23letá pečovatelka v domově pro seniory v Českých Budějovicích chodila do vytipovaných bytů krást a přišla si na desítky tisíc! Odhalila ji však fotopast, kterou nalíčili příbuzní jednoho z klientů.
09.03.2015 10:25 |

podobné články

Hlasem ČeskoSlovenska chce být i dcera Petry Černocké

 
Dvaatřicetiletá Bára Vaculíková je jednou ze soutěžících nové show Hlas ČeskoSlovenska, kterou televize Nova a Markíza začnou vysílat už v neděli 12. února. Dcera Petry Černocké má však roční dceru Olivii Coco, o kterou se během soutěže bude muset postarat babička. Další články k tématu: Černocká je coby babička bez práce, dcera vozí miminko i na koncerty Petra Černocká je babička, její dcera porodila holčičku Otestujte svůj zpěv a můžete být v televizní show Hlas ČeskoSlovenska Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na neveřejné natáčení Hlasu ČeskoSlovenska Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Pavlovčinová si domů nastěhovala soutěžícího z Hlasu ČeskoSlovenska Blondýnka Lucia Molnárová: V Hlasu nechám se sebou udělat téměř cokoliv Martin a Veronika: Divoké karty iDNES.cz v Hlasu ČeskoSlovenska Zpěvačka Tina před Hlasem zhubla a těší se na Leoše Mareše
08.02.2012 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1147 článků) , Petra Černocká (242 článků) , Lucia Molnárová (2 články) , Petra Molnárová (10 článků) , Tina Martin (28 článků)