Článek

Otec se u soudu neovládl: Zmlátil vraha své dcery (†3)!

 
Několik ran pěstmi, řev v soudní síni a nakonec hromadná rvačka. Tak skončila svědecká výpověď Američana Dwayna Smitha u soudu v Detroitu.
02.09.2015 05:05 |

podobné články

Podobné články

Kim Kardashian vybouchla na Twitteru a nadávala fanouškům! Co sprostého jim napsala?

 
Dokonce ani majitelé Twitteru nemohli uvěřit tomu, že sprostá vyjádření skutečně napsala Kim Kardashian (34). Proto ji raději rychle kontaktovali, aby se ujistili, že její účet neovládl nějaký hacker. Neovládl. A management slavné zlatokopky rychle přispěchal s "originální" omluvou.
04.06.2015 20:49 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1108 článků)

Otec chytil vraha své dcery, po 27 letech

 
27 let toužil po odplatě! Každý den chodil k hrobu své dcery a znovu a znovu opakoval stejný slib - dopadnu jejího vraha. Toto je jeho příběh.
22.10.2009 13:35 |

podobné články

Vraha zakopu tam, kde našli moji dceru

 
Zabiju vraha své dcery! Taková slova pronesl v televizi otec Nikolky B. (†20) poté, co bylo její tělo nalezeno mrtvé. Žal rodičů ze ztráty své milované dcery vyústil k rozhodnutí svou dceru pomstít.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Slovenští policisté údajně znají jméno vraha elitního právníka Valka

 
Slovenská policie zná vraha elitního právníka a někdejšího šéfa československého ústavního soudu Ernesta Valka, který byl před třemi lety zastřelen ve své vile, napsal dnes slovenský list Hospodárske noviny s odvoláním na vyjádření prokuratury. K obvinění údajného vraha zatím prý ale chybí důkazy, které by obstály u soudu. 
13.11.2013 10:01 |

podobné články

Drama u soudu se sériovým vrahem: Otec skočil po vrahovi a chtěl ho zabít vlastníma rukama

 
Žalem zdrcený otec chtěl vzít spravedlnost do vlastních rukou. Van Terry ztratil milovanou dceru Shirelldu (†18) rukou sériového vraha Michaela Madisona (38), který zavraždil tři ženy. U soudu se na něj otec vrhl a chtěl mu uštědřit nejednu ránu, možná ho i zabít vlastníma rukama.
03.06.2016 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Terry (1 článek)

Otec zavražděné Elišky promluvil: Jejího vraha by měli zavřít do klece!

 
Nezletilý Daniel, který letos na Valentýna ubodal mladinkou kamarádku Elišku, stanul ve čtvrtek před teplickým soudem a vyslechl si svůj rozsudek. Soud rozhodoval, co s mladým vrahem nyní bude. Je mu totiž už 15 let. Jaký osud čeká vraha mladé dívky, nelze prozatím zveřejnit. Soudu přihlížel i otec mrtvé Elišky, který se vyjádřil, že by Daniela měli zavřít do klece.
06.10.2016 22:10 |

podobné články

Matka shání peníze na cestu, chce vidět popravu vraha své dcery (†9)

 
Matka dívky, která byla před 22 roky zavražděna, nyní shání peníze na cestu přes celé Spojené státy, aby mohla vidět popravu vraha své dcery.
22.08.2012 15:15 |

podobné články

Otec Nikolky (†20): Vrahu, jsem tvoje noční můra?

 
"Nikdy tě nepřestanu hledat a rád bych věděl, o čem se ti v noci zdá," vzkazuje otec zavražděné Nikoly (†20) jejímu vrahovi. Je to už bezmála pět měsíců, co našli tělo jeho milované dcery. Potvrdily se tak nejčernější obavy. Od té doby touží otec Jozef po jediném. Najít vraha.
23.04.2011 05:05 |

podobné články

Tohle je grázl, který zmlátil rodiče pro zlato! Chtěl mě zavraždit, řekl rozklepaný otec

 
Jenom pár hodin trvalo policistům, než dopadli grázla, který údajně zmlátil svoje rodiče. Otci vpíchl injekcí neznámou látku, matce nastříkal slzný plyn do očí. Pak je okradl o zlato a se svojí vypečenou přítelkyní se vypařil. Když se ho ptali, proč to udělal, s úsměvem to popřel!
20.06.2013 22:30 |

podobné články

Soudce zmlátil manželku, meškala s večeří

 
Soudce Nejvyššího soudu ve Velké Británii v sobotu usvědčili z napadení své manželky. Podle soudních dokumentů ji zmlátil a způsobil lehká zranění, protože mu nepřipravila večeři. Ona trvá na tom, že se několikrát udeřila sama do tváře.
29.05.2011 19:20 |

podobné články

Kanye West zaplatil pět milionů teenagerovi, jehož zmlátil

 
Kanye West uplatil teenagera, jehož nedávno zmlátil v čekárně u lékaře. Vyhnul se tak soudu, neboť mladík na něj nakonec žalobu nepodá. Jak známo, kde není žalobce, není ani soudce. Rapperovi stačilo k mimosoudnímu vyrovnání čtvrt milionu dolarů neboli pět milionů korun.
03.02.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (396 článků)

Vraha Neffovy dcery pustí dřív kvůli chybě patologa? Jeho verdikt nešlo přezkoumat

 
Nebyla zabita trýznivým způsobem! Zásadní verdikt, který v r. 2008 vyřkl pražský městský soud, otřásl rodinou spisovatele Ondřeje Neffa (70). Roberta Nováka, manžela a vraha jeho dcery Ireny (†27), ale potěšil. Díky nižší sazbě se totiž může už na podzim dostat na svobodu!
01.12.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (137 článků) , Ondřej Novák (43 článků) , Ondřej Novák (43 článků)

Otec vraha z Toulouse ať drží hubu, vzkázal francouzský ministr

 
Otec vraha Mohammeda Meraha by neměl hrozit žalobami a soudy, místo toho by měl raději sklapnout. Řekl to v úterý francouzský ministr zahraničí Alain Juppé, kterého cituje agentura AFP.
27.03.2012 11:10 |

podobné články

Poprvé promluvil nevlastní otec Elišky: Vraha musíme chytit první my!

 
Chce vzít spravedlnost do vlastních rukou! Nevlastní otec devítileté Elišky, kterou našli mrtvou nadaleko Klášterce nad Ohří, si nepřeje nic jiného, než dostat do rukou vraha holčičky dřív než policie.
11.09.2014 14:50 |

podobné články

Rodina slovenského vraha se bojí o život

 
Rodina slovenského vraha Ľubomíra Harmana (†48), který v pondělí v Bratislavě zastřelil sedm lidí, odcestovala ze země. Jak informuje server novinky.cz, rodiče vraha, jeho sestra Monika a bratr se kvůli obavám o své životy rozhodli utéct k příbuzným do Maďarska.
05.09.2010 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ľubomír Harman (26 článků)

Papoušek HRDINA odhalil vraha! Jak to dokázal?

 
Křičící papoušek si připsal zásluhu za pomoc při odhalení vraha své paničky. Pětapadesátiletou ženu ubodal neznámý pachatel, který jí poté i okradl. Policisty na stopu vraha přivedl právě papoušek.
28.02.2014 08:50 |

podobné články

Herec Filip Blažek se neovládl: Divoká líbačka s krásnou brunetou!

 
Herec Filip Blažek známý ze seriálu Přešlapy se nezdá. Přímo ve foyer Hudebního divadla v Karlíně předvedl divokou líbačku, kdy své partnerce rejdil rukama po zadečku. Bývalý partner herečky Lucie Benešové, která žije s kolegou Tomášem Matonohou a s níž má syna Luciána, se takhle nikdy neprojevoval.
08.11.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (85 článků) , Tomáš Matonoha (129 článků) , Lucie Benešová (169 článků)

Majitel restaurace ve Francii je xenofob:"Lidi jako jste vy, tady nechci" prohlásil a vyhodil dvě šokované muslimky!

 
"Rasisté jako já nepokládají bomby a nikoho nevraždí." Míří nevybíravý slovník majitel restaurace ve Francii k dvěma muslimkám, které se chtěly u něj najíst. Muž ovlivněn současnou situací v Evropě, neovládl své emoce a vybil si je na bezbranných muslimkách. Později uvedl, že se nechal unést, protože při posledních teroristických útocích byl zabit jeho blízký přítel.
29.08.2016 21:25 |

podobné články

VZRUŠENÝ RONALDO SE NEOVLÁDL: Během předávání cen mlsně slídil očima v dekoltu své přítelkyně!

 
Že by pouze další hra ze strany portugalské fotbalové hvězdy, nebo už to se svojí krásnou přítelkyní konečně myslí vážně? Každopádně se s Georginou Rodriguez zvěčnil společně se svým synem, když ochotně pózovali fotografům!
10.01.2017 17:10 |

podobné články