Článek

Otakar S. byl v tichosti zpopelněn! Tolik se mi ulevilo, přiznala matka!

 
Už je to skoro tři týdny, kdy si Otakar S. dobrovolně vzal život ve svém pronajatém bytě. Doteď není jasné, proč si expřítel pohřešované Míši sáhl na život. Ve středu proběhla v naprosté tichosti Otova kremace. Rodinní příslušníci se nedostavili, a to z toho důvodu, že si to takhle Ota přál.
16.02.2017 18:45 |

podobné články

Podobné články

Pohřeb Davida Bowieho se konat nebude. Byl zpopelněn krátce po své smrti bez přítomnosti rodiny

 
Bowie byl tajně zpopelněn několik hodin po své smrti bez účasti svých nejbližších. Rodina tak vyslyšela zpěvákovo přání.
14.01.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: David Bowie (204 článků)

Kreslíř Kája Saudek byl 333 dní od pohřbu zpopelněn. Už se ví, co bude na hrobě

 
Kája Saudek (†80) konečně najde věčný klid na Vyšehradě. Poté, co král komiksů ležel 3179 dní v kómatu a pak jeho tělo leželo minimálně 88 dní v márnici, byl slavný český umělec konečně zpopelněn.
31.05.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků)

Král českého komiksu Kája Saudek (†80): Konečně zpopelněn! Po 333 dnech...

 
Nejprve ležel 3179 dní v kómatu. Po smrti bylo jeho tělo minimálně 88 dnů v márnici. Nyní byl český komiksový král Kája Saudek (†80) konečně zpopelněn! Přesto bude ještě 26 dní trvat, než spočine v hrobě a najde věčný klid. Urnu s jeho ostatky zatím opečovává vdova Johana Saudková (69).
31.05.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků)

Otakar S. (†38), podezřelý v případu zmizelé Míši (12): Na krku měl dva trestné činy

 
Otakar S. byl až do své sebevraždy pro policii podezřelým číslo jedna. Policisté doufali, že je ke ztracené dívce dovede. Tak se ale nestalo a muž spáchal sebevraždu. Podle spisu, který má Blesk k dispozici, čelil před svojí smrtí Otakar obžalobě hned ze dvou trestných činů.
19.02.2017 05:05 |

podobné články

VRAŽDA ANIČKY: OTAKAR TOMEK už je VE VAZBĚ! Důkazy prý ale chybí

 
OTAKAR TOMEK VE VAZBĚ! Tak nekompromisně zní verdikt soudu z pátečního odpoledne v případu vraždy devítileté Aničky Janatkové. Právě Otakar Tomek je zatím jediným podezřelým.
18.03.2011 08:50 |

podobné články

Otakar S. chtěl Míšu zavraždit už v minulosti!

 
Už je to téměř půl roku, kdy zmizela Michaela Muzikářová a od té doby se po ní slehla zem. Několik dní po jejím zmizení se stal hlavním podezřelým Otakar S., kterého Míša moc dobře znala a neměla ho ráda. Nyní policie přišla a s tím, že má informace, podle kterých chtěl Otakar S. už jednou dvanáctiletou dívku zabít společně s její matkou a sebou.
18.05.2017 08:25 |

podobné články

Vystrašené Borhyové se ulevilo: Nemocného syna už má doma

 
Moderátorce Lucii Borhyové  (33) se po několika náročných dnech, kdy nemohla strachy ani spát, opět ulevilo. Po třech dnech hospitalizace jejího syna Lucase (2,5) v nemocnici už má svou milovanou ratolest opět doma. „Jsem za to moc ráda, už je doma a já mám konečně důvod k radosti,“ přiznala Blesku s úlevou v hlase Borhyová.
27.10.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1417 článků)

Číšníka ze Světáků spálí bez obřadu, smutný konec herce Maurera (†78)

 
Takového smutného konce se herec Viktor Maurer (†78) jistě dočkat nechtěl. S mistrem malých rolí, který v pondělí po dlouhé nemoci zemřel, se nebude moci nikdo rozloučit. Obřad totiž nebude, Maurer bude v tichosti zpopelněn.
31.12.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Maurer (5 článků)

VRAŽDA ANIČKY: POHŘEB Otakara Tomka ZAPLATÍ STÁT! Rodina jeho tělo nechce!

 
Z vraždy pohřešované Aničky Janatkové obviněný Otakar Tomek, který ve vězení spáchal sebevraždu, bude zpopelněn bez obřadu na náklady státu. Informace Mediafaxu v pátek potvrdila mluvčí Vězeňské služby Markéta Prunerová.
01.04.2011 12:20 |

podobné články

V pátek šokoval hrozivým pádem, v sobotu chtěl skákat. Ale ulevilo se mu, když nemusel

 
Je pomlácený, samá modřina, žebra ho bolí jako čert, přesto byl Antonín Hájek připraven zasáhnout do sobotních bojů na mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově, kde se narodil a kde většinu dosavadního života bydlel. Chtěl bojovat, ale nakonec se mu ulevilo, když byla plánovaná dvě kola individuálního závodu zrušena.
16.03.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Hájek (14 článků) , Antonín Hájek (14 článků)

Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou

 
Sedmatřicetiletá matka celkem 14 dětí Nadya Sulemanová se po pornu rozhodla vydělávat i striptýzem. Za dva tance u tyče dostala údajně v přepočtu 103 tisíc korun. Za jednu fotku s matkou osmerčat návštěvníci klubu na Miami zaplatili kolem 500 korun. Další články k tématu: Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
18.07.2012 10:20 |

podobné články

Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová pokračuje v netradičních formách výdělku. Už nafotila lechtivé snímky pro dospělé, tančila u tyče a teď si chce nechat zaplatit za rande. Další články k tématu: Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
06.08.2012 14:55 |

podobné články

Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Podle bývalé chůvy své děti zanedbávala a padlo i obvinění ze sexuálního zneužívání. Matka osmerčat to ale popírá a s odvoláním na sociální pracovníky prohlašuje, že se o své děti stará dobře. Další články k tématu: Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show
15.10.2012 14:20 |

podobné články

Paroubek: Fischer vládne dobře, lidem se ulevilo

 
Předseda ČSSD Jiří Paroubek je přesvědčen, že českým občanům se odchodem kabinetu Mirka Topolánka ulevilo.
24.08.2009 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3451 článků) , Mirek Topolánek (2159 článků) , Jiří Fischer (45 článků)

Zabila osm novorozeňat. Po přiznání se jí ulevilo

 
Francouzské zdravotní sestře Dominique Cottrezové (47), která zabila svých osm dětí krátce po jejich narození, se po přiznání ulevilo. Informuje o tom v pátek server televize BBC.
30.07.2010 13:55 |

podobné články

Skládka v Pozďátkách pomalu mizí. Místním se ulevilo

 
Lidem z Třebíčska se ulevilo. Právě v těchto dnech totiž končí sanace skládky nebezpečných odpadů v Pozďátkách.
30.09.2010 19:05 |

podobné články

Zaměstnancům AJG se ulevilo – ředitel Bednář rezignoval

 
Zaměstnancům Alšovy Jihočeské galerie v Hluboké nad Vltavou se prý hodně ulevilo. Tento týden rezignoval kontroverzní ředitel organizace Lubomír Bednář. Vztahy, které v posledním roce panovaly v galerii, byly prý nesnesitelné, alespoň tak to uvádí pracovníci AJG.
15.04.2011 11:00 |

podobné články

Ulevilo se mi, mám vybité baterky, přiznal Schumacher

 
Oznámil svůj odchod a přiznal, že se mu ulevilo. Sedminásobný mistr světa Michael Schumacher, pilot s rekordním počtem 91 vyhraných závodů F1, nejúpěšnější jezdec v historii seriálu se ve třiačtyřiceti letech podruhé loučí
05.10.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (467 článků)

Rozhodl jsem se a ulevilo se mi. Vybral jsem si práci patriota, vykládal hejtman Hašek v ČT

 
Jihomoravský hejtman a poslanec za ČSSD Michal Hašek nadále bude už jen hejtmanem, funkce poslance se dnes vzdal. „Svým způsobem se mi ulevilo, že jsem se definitivně rozhodl. Vybral jsem si práci patriota a věřím, že pro svůj kraj udělám ještě hodně dobré práce,“ komentoval své rozhodnutí v pořadu Události, komentáře na ČT 24.
23.04.2014 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2330 článků)