Článek

Ostravská ODS proti Nečasovi: Raději ČSSD než "lumpa" Janáčkovou

 
Zabraňte vzniku oranžového Senátu, podpořte ve druhém kole senátních voleb koaličního kandidáta. Takto apeluje na voliče premiér, a zároveň šéf ODS Petr Nečas. Pro Ostravu to však znamená, že by lidé měli podpořit kandidaturu senátorky Liany Janáčkové (Nezávislí) na úkor Antonína Maštalíře (ČSSD). A právě to pobouřilo ostravskou ODS, která senátorku a zároveň starostku Mariánských Hor a Hulvák nemá v oblibě.
18.10.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků) , Petr Nečas (9260 článků)
Podobné články

Nevidomý klavírista Adam Blažek vystoupí s Janáčkovou filharmonií

 
Nevidomému šestnáctiletému klavíristovi Adamu Blažkovi, který je jedním z nejlepších žáků Múzické školy v Ostravě, se ve čtvrtek splní jeden z jeho velkých snů. Vystoupí v Domě kultury města Ostravy, kde spolu s Janáčkovou filharmonií zahraje skladby Glenna Millera a George Gershwina.
22.02.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: George Miller (11 článků)

Tyhle si nejvíc vyhodily z kopítka: Překrásná Voříšková to rozjela na tanečním parketě

 
Že je závěrečná párty filmového festivalu v Karlových Varech pořádná nuda? Ani náhodou pro herečky Terezu Voříškovou a Kristýnu Janáčkovou. Zatímco většina hostů unavená po předešlém večírkovém devítidenním maratonu už tak tak stojí opřená o bar, s talířkem u rautu a ti šťastnější najdou volnou židli, krásné herečky Voříšková s Janáčkovou to pořádně rozjely na tanečním parketu.
08.07.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (239 článků) , Kristýna Janáčková (61 článků)

Tyhle si nejvíc vyhodily z kopýtka: Překrásná Voříšková to rozjela na tanečním parketě

 
Že je závěrečná párty filmového festivalu v Karlových Varech pořádná nuda? Ani náhodou pro herečky Terezu Voříškovou  (22) a Kristýnu Janáčkovou. Zatímco většina hostů unavená po předešlém večírkovém devítidenním maratonu už tak tak stojí opřená o bar, s talířkem u rautu a ti šťastnější najdou volnou židli, krásné herečky Voříšková s Janáčkovou to pořádně rozjely na tanečním parketu.
08.07.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (239 článků) , Kristýna Janáčková (61 článků)

Spolu po šesti letech: Jarek Nohavica opět vystoupí s Janáčkovou filharmonií

 
Fanoušci a milovníci Jarka Nohavici se mohou těšit na blížící se červen. Známý písničkář se totiž rozhodl uspořádat po šesti letech společné turné s Janáčkovou filharmonií Ostrava.
19.04.2018 15:30 |

podobné články

Ostravská univerzita hledá dobrovolníky, kteří jí věnují své tělo

 
Ostravská lékařská fakulta hledá dobrovolníky, kteří jí po smrti darují své tělo ke vědeckým účelům. Lidské ostatky Ostravská univerzita (OU) potřebuje pro výuku mediků. V současnosti jich má škola nedostatek.
25.09.2013 17:55 |

podobné články

Ostravská ČSSD chce vyloučit primátora Kajnara ze strany

 
Ostravská organizace ČSSD bude v pondělí 27. ledna projednávat návrh na zrušení členství ostravskému primátorovi Petru Kajnarovi. Důvodem je Kajnarova žaloba a návrh na vydání předběžného opatření proti moravskoslezské kandidátce ČSSD před loňskými předčasnými volbami. Upozornil na to server Novinky.cz.
22.01.2014 15:30 |

podobné články

Doktor prý Nečasovi řekl, že z ODS odejde. Už včera

 
Poslanec Michal Doktor (dosud ODS) překvapil. Na brífinku řekl, že premiér Petr Nečas věděl již den o tom, že chce vystoupit z ODS. A to proto, že nebude jmenován ministrem průmyslu a obchodu, respektive že se této funkce ujme jihočeský politik Martin Kuba. Rozhodnutí pro Kubu se prý Nečasovi vymstí, neboť prý nevnímá Kubův "dotek medúzy". Z ODS prý ale Doktor odchází i proto, že od svých spolustraníků necítí podporu a vládne dlouhodobá nedůvěra vedení jihočeské ODS svěřit mu jakýkoliv post.
16.11.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Michal Doktor (162 článků) , Martin Kuba (394 článků)

Iniciativa píše premiérovi: Sliboval jste boj proti korupci. A co Blažek?

 
Postup ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS) při hledání nového pražského vrchního státního zástupce považuje iniciativa Vraťte nám stát za obstrukci, která má zabránit vyšetřování, stíhání a soudnímu projednání korupce mezi politiky ODS, případně politiky koaličních stran. Premiérovi Petru Nečasovi (ODS) adresovala otevřený dopis, ve kterém označuje Blažkovy úvahy o vypsání výběrového řízení za absurdní a Nečasovi vytýká, že jeho kabinet neplní slib boje proti korupci.
22.07.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Pavel Blažek (550 článků) , Pavel Nečas (444 článků)

Ostravská ČSSD se chce zbavit primátora Kajnara

 
Krajského šéfa ČSSD a ostravského primátora Petra Kajnara, jeho náměstka Tomáše Suchardu a starostku ostravské části Radvanice a Bartovice Šárku Tekielovou vyzvala ostravská ČSSD k ukončení členství ve straně. Důvodem jsou soudní žaloby, které trojice podala před volbami kvůli moravskoslezské kandidátce.
30.10.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

Grémium i poslanecký klub ODS Nečasovi schválily dohodnuté ministry

 
Nejužší vedení ODS ve čtvrtek ráno vyjádřilo podporu Petru Nečasovi, který vede vyjednávání o budoucí vládě. Grémium rovněž podpořilo dohodnuté rozdělení ministerských křesel navzdory tomu, že si ODS pro sebe nevyjednala resorty spojené s hlavními reformními kroky. Informoval o tom mluvčí ODS Martin Kupka. Odpoledne schválil vyjednávání i poslanecký klub.
01.07.2010 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Ivan Fuksa bude v neděli kandidovat na předsedu ODS proti Nečasovi

 
Bývalý ministr zemědělství Ivan Fuksa na kongresu ODS v noci na neděli oznámil, že se postaví Petru Nečasovi v boji o post předsedy ODS. Šéf strany se bude volit v neděli dopoledne. Fuksa patří k šestici rebelujících poslanců.
03.11.2012 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Ivan Fuksa (394 článků)

Rebel Fuksa se postaví proti Nečasovi v boji o předsedu ODS

 
Exministr zemědělství a jeden z revoltujících poslanců ODS Ivan Fuksa se v sobotu večer rozhodl kandidovat na předsedu strany a postavit se v nedělní volbě nynějšímu lídrovi ODS Petru Nečasovi. Oznámil to novinářům v závěru prvního jednacího dne kongresu.
04.11.2012 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Ivan Fuksa (394 článků)

Ivan Fuksa bude kandidovat na předsedu ODS proti Nečasovi

 
Bývalý ministr zemědělství Ivan Fuksa na kongresu ODS v noci na neděli oznámil, že se postaví Petru Nečasovi v boji o post předsedy ODS. Šéf strany se bude volit v neděli dopoledne. Fuksa patří k šestici rebelujících poslanců.
04.11.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Ivan Fuksa (394 článků)

Fuksa bude kandidovat na předsedu ODS proti Nečasovi, cítí podporu

 
Bývalý ministr zemědělství Ivan Fuksa na kongresu ODS v noci na neděli oznámil, že se postaví Petru Nečasovi v boji o post předsedy ODS. Šéf strany se bude volit v neděli dopoledne. Fuksa patří k šestici rebelujících poslanců. V České televizi v neděli dopoledne řekl, že cítí podporu.
04.11.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Ivan Fuksa (394 článků)

Sobotka (ČSSD): Gratuluji Petru Nečasovi ke zvolení do čela ODS

 
Chci pogratulovat Petru Nečasovi ke zvolení předsedou ODS. Necítím potřebu nějak podrobně komentovat vnitřní stav ODS, pozici pravicové vlády ale pokládám nadále za velmi slabou a nestabilní.
04.11.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Tluchoř získal podporu proti Nečasovi. Premiér nemá šéfovat ODS déle

 
Vedení středočeské ODS podpořilo názor někdejšího šéfa poslanců ODS Petra Tluchoře a postavilo se proti některým plánům předsedy strany Petra Nečase. Regionální rada Tluchořovy mateřské organizace na včerejším jednání odmítla prodloužení volebního období nynějšího vedení ODS i změnu stanov připravenou Nečasovým týmem. Lídři středočeské ODS se dohodli také na tom, že ještě před říjnovým kongresem ODS uspořádají regionální sněm. O výsledku jednání ČTK informoval jeden z jeho účastníků.
16.09.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Bendl a Tluchoř shodně: Byl jsem proti Nečasovi, ale věšet se nebudu

 
Nový ministr zemědělství Petr Bendl a bývalý šéf poslanců ODS Petr Tluchoř hlasovali proti prodloužení mandátu předsedovi Petru Nečasovi a jeho vedení. Neuspěli, ale nezbývá jim nic než rozhodnutí kongresu respektovat.
22.10.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Petr Bendl (499 článků)

Nečas vyzval k podpoře Janáčkové. Ostravskou ODS to pobouřilo

 
Někteří ostravští občanští demokraté jsou pobouřeni tím, že předseda strany a vlády Petr Nečas veřejně vyzval voliče ODS, aby ve druhém kole senátních voleb podpořili senátorku a starostku Mariánských Hor a Hulváků Lianu Janáčkovou (Nezávislí).
18.10.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Kluby poslanců a senátorů ODS vyjádřily podporu Nečasovi

 
Senátorský a poslanecký klub ODS vyjádřil podporu premiéru Petru Nečasovi (ODS). Odmítly vynucovací postoj koaličního partnera Věcí veřejných. Oznámily to novinářům na společném brífinku.
10.04.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)