Článek

Osminohá příšera s mláďátky na elektroměru! Domácího málem klepla pepka…

 
Pořádné překvapení čekalo na muže z australského Queenslandu. Na jeho elektroměru se zabydlela jedovatá osminová příšera i s mláďátky…
17.08.2015 14:10 |

podobné články

Podobné články

Obrovský pavouk a jeho sto potomků na elektroměru vyděsili domácího

 
Tak sem elektrikáři jen tak nepáchnou! Muže z australského Queenslandu vyděsil masivní pavouk, kterého našel na elektroměru. Aby toho nebylo málo, kolem něj se hemžila asi stovka mláďat.
17.08.2015 13:10 |

podobné články

Neuvěříte, co téhle krásné dívce způsobil zákeřný pavouk!

 
Máte strach z pavouků? Ten měla i devatenáctiletá Courtney ze Sussexu, a to celkem oprávněně. Osminohá příšera se tři týdny ukrývala v jejím pokoji a poté zaútočila.
15.10.2017 15:05 |

podobné články

Víme, proč se Bartošová odmítla vrátit k Rychtářovi. Pobláznil ji expřítel Domenico Martucci!

 
To je vážně komedie ne-li století, tak alespoň poslední dekády! Jak jsme informovali jako první, dnes se sice Iveta Bartošová  (47) rozhodla vrátit od Zdeňka Macury  (39) zpět k Josefu Rychtářovi  (55) , pak ale dvojice nedorazila na domluvené místo předání a říčanského podnikatele málem klepla pepka. Super.cz se podařilo spojit se samotným Macurou, který nám vysvětlil, jak to celé bylo. Prý za vše může Domenico Martucci  (37) .
10.07.2013 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

VyPalcovaný Thomas civěl na svou starou jak zjara. A Zdenička? Silikonová nána!

 
Neoblíbený buldoček Thomas pokračuje ve šlépějích podobně vnímané zlatokopky Evy. Opět byl vypalcován, opět jde do Duelu. Z namachrovaného buldočka se rázem stal pašík na porážku. Aby toho nebylo málo, připravili pro něj ve Vile překvapení, ze kterého exekučního odborníka málem klepla pepka. Naservírovali mu totiž návštěvu Zdeničky se Sabinou...
09.10.2013 11:00 |

podobné články

Poškození elektroměru má být trestným činem, navrhuje ministerstvo

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu chce zpřesnit zákon, který upravuje nelegální odběry elektrické energie. Zároveň hodlá prosadit, aby poškození elektroměru ze strany zákazníka bylo trestným činem. Uvedl to ministr průmyslu a obchodu Vladimír Tošovský.
19.02.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Tošovský (14 článků)

Za přetáčení elektroměrů jde DO VĚZENÍ!

 
Vůbec poprvé poslal soud do vězení člověka za nelegální přetáčení elektroměrů.
06.12.2010 21:10 |

podobné články

VELKÁ VÝMĚNA ELEKTROMĚRŮ! Kvůli krádežím energie...

 
V Česku začala největší výměna elektroměrů v historii. Bude probíhat postupně v průběhu 12 let.
08.01.2012 19:25 |

podobné články

Kolumbijec je přesnou kopií legendárního Pepka námořníka

 
Devětačtyřicetiletému Kolumbijci Williamu Chavarriagovi nikdo již dlouhá léta neřekne jinak než Pepek. Své známé a kolegy na letišti, kde pracuje jako uklízeč, baví téměř třicet let předváděním scének legendární animované postavičky Pepka námořníka, kterému dodával pověstnou sílu špenát v konzervě.
19.01.2011 14:15 |

podobné články

Soud za dveřmi a Petra Kramného najednou klepla pepka! Nebo infarkt? Že by zdržovací taktika?

 
Do dalšího soudu s mužem, jenž je obžalován z vraždy ženy a dcery, zbývá jen pár dní a my se zničehonic dozvídáme o jeho problémech se zdravím! Trochu podezřelé, že drahý Watsone?
03.09.2015 13:50 |

podobné články

Přátelé Klepla v šoku: Proč nám tajil rakovinu?

 
Přátelé Bohumila Klepla (52) jsou v šoku. Nedokážou pochopit, proč jim jejich Bob tajil tak závažnou nemoc, jakou je rakovina plic. Proto se domnívají, že se jejich kolega snažil strašnou nemocí jen omluvit svou opilost.
20.11.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Klepl (32 článků)

Klepla z Kameňáku pustili z nemocnice: Musí zapomenout na alkohol!

 
Po dvou týdnech hospitalizace pustili lékaři Bohumila Klepla (55) domů. Jeho akutní záchvat slinivky byl ale tak silný, že je herec stále na neschopence, a hlavně se musí vyhýbat alkoholu a držet přísnou dietu.
28.10.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Klepl (32 článků)

Ústí nad Labem: Betonová příšera obklíčila kostel

 
Trafostanice nebo Betonová příšera. Takto obyvatelé Ústí nad Labem překřtili megalomanský obchodní dům Forum, který byl včera slavnostně otevřen v centru města.
13.11.2009 04:30 |

podobné články

Lochnesská příšera dneska slaví 80 let!

 
Přesně dnes uběhlo 80 let od uveřejnění rozmazaného snímku s Lochnesskou příšerou. Nekvalitní fotografie z roku 1933 rozpoutala doslova hon na toto záhadné zvíře. Příšera se stala inspirací mnoha filmů. Jak to s ní je doopravdy, záhadou pořád zůstává.
12.11.2013 17:11 |

podobné články

Nessie: Děsivá příšera, nebo podvod?

 
Dodnes tedy zůstává záhadou, zda příšera v jezeře Loch Ness žije, či nikoliv.
25.07.2014 14:50 |

podobné články

Děsivá hesla z Wikipedie (4. díl): Flatwoodská příšera straší i po šedesáti letech. Bylo to UFO, nebo další podvod?

 
*Možná to nevíte, ale Wikipedia je plná strašidel. Po zadání těch správných hesel se ve spleti více než čtyř miliónů článků před vámi objeví opravdu hrůzyplná fakta. Na některé z nejděsivějších příběhů, neuvěřitelných událostí a podivných lidí i bytostí se blíže díváme v našem seriálu. Dnešní téma nedoporučujeme číst v noci. Těžkou nespavost vám totiž může způsobit strašidelná Flatwoodská příšera.*
23.11.2014 15:36 |

podobné články

Lochnesská příšera nalezena?! Amatérský fotograf vyfotil podivné zvíře rochnící se v jezeře!

 
Našla se bájná lochnesská příšera! Tajemnou příšeru z hlubin zachytil amatérský fotograf Ian Bremmer. Ovšem někteří skeptici tvrdí, že to není Lochnesska, nýbrž tři tuleni plující blízko u sebe…
17.09.2016 15:35 |

podobné články

15 starostlivých zvířat se svými mláďaty. Připravte se na super dávku roztomilosti!

 
Není nic krásnějšího než zvířata, která se vzorně "starají o svoje mláďata.":http://www.extra.cz/z-toho-vam-zjihne-srdce-nejroztomilejsi-mladatka-ktera-vas-donuti-se-rozplynout-nehou Mnozí lidští tvorové by si z nich měli vzít příklad. Dnes pro vás máme ukázku 15 starostlivých zvířecích rodičů se svými mláďátky.
24.06.2014 15:25 |

podobné články

Zachránil kaloně a jeho roztomilé video se stalo hitem internetu!

 
Toto zvířátko je naprostým vrcholem roztomilosti! Samička kaloně byla nalezena v Austrálii, kde ji následně ošetřili a zachránili. Samička byla těhotná a v podvyživeném stavu. Po pár týdnech léčby už ji ale mohli s klidným srdcem vypustit zpátky do přírody i s narozenými mláďátky.
19.05.2017 06:15 |

podobné články

Hybnerová si po Rašilovi našla dalšího depresivního maniaka: Podívejte se, jak si v Ulici vezme nechutného Knoblocha!

 
V Ulici, které se "na našem webu pravidelně ve svém pošahaném seriálu věnuje náš šéfredaktor":http://www.extra.cz/ulice-ocima-odbornika-novotneho-miladko-sbohem-a-pozdravuj-holky-na-pastvinach-planety-sadlo-v-galaxii-tlacenka, pojedou tento týden opravdové bomby. Nejprve málem klepne pepka starou Nyklovou, která to ale bohužel rozdýchá, ale pořádné neštěstí naštěstí potká Evu Toužimskou, která si skutečně vezme tyrana Miloše Knoblocha, trenýrkového krále a pablba, se kterým jen prodlouží své soužení a definitivně potvrdí zbytečnost své existence.
28.04.2014 15:25 |

podobné články