Článek

Oscaři 2015: Patricia Arquette řečnila o právech žen

 
Šestačtyřicetiletá herečka a režisérka měla na Oscarech velmi zajímavý projev….
24.02.2015 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Patricia Arquette (3 články)
Podobné články

Znovu jsem propadl alkoholu, přiznal exmanžel Coxové Arquette

 
Problémy s alkoholem začaly po rozchodu s hvězdou Přátel Courtney Coxovou. Arquette šel do léčebny, ale dva roky po ní je znovu tam, kde byl. Herec David Arquette si svůj problém na rozdíl od mnohých jiných alkoholiků uvědomuje a veřejně ho přiznává. Další články k tématu: Arquette a Coxová se rozvádějí, po více než roce odloučení Arquette se už ke Coxové zřejmě nevrátí, našel si novou lásku David Arquette je zase sám, televizní reportérku opustil po půl roce Herec David Arquette havaroval, na místě zasahovali i záchranáři Arquette po rozchodu s Coxovou propadl alkoholu, je v léčebně Cage a Arquetteová jsou konečně rozvedeni
20.08.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků)

David Arquette bude mít dítě s televizní moderátorkou

 
Herec David Arquette začal rok po rozchodu s manželkou Courtney Coxovou randit s televizní hvězdičkou Christinou McLartyovou. Už za půl roku ohlašovali rozchod, ale teď spolu čekají dítě. Další články k tématu: Coxová je opět svobodná, rozvedla se tři roky od rozchodu s manželem Znovu jsem propadl alkoholu, přiznal exmanžel Coxové Arquette Arquette a Coxová se rozvádějí, po více než roce odloučení David Arquette je zase sám, televizní reportérku opustil po půl roce Arquette se už ke Coxové zřejmě nevrátí, našel si novou lásku Arquette po rozchodu s Coxovou propadl alkoholu, je v léčebně
22.06.2009 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , David Arquette (60 článků)

David Arquette je zase sám, televizní reportérku opustil po půl roce

 
Vztah Davida Arquetta s televizní reportérkou Christinou McLartyovou, u níž našel herec útěchu po krachu manželství s Courtney Coxovou, vydržel jen necelý půlrok. Nyní je Arquette znovu sám, jak oznámil na svém profilu na Twitteru. Další články k tématu: Courteney Coxová: Od rozchodu s manželem jsem nespala s mužem Courteney Coxová prodává luxusní sídlo. Cena 360 milionů Arquette se už ke Coxové zřejmě nevrátí, našel si novou lásku Herec David Arquette havaroval, na místě zasahovali i záchranáři Arquette po rozchodu s Coxovou propadl alkoholu, je v léčebně Coxová: Manžel je posedlý sexem, to je hlavní důvod našeho rozchodu Herečka Courteney Coxová odešla po jedenácti letech od manžela
08.03.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)

Courtney Coxová a David Arquette se po dvanácti letech rozvádějí

 
Hvězda seriálu Přátelé Courtney Coxová a herec David Arquette to spolu v dobrém či zlém do smrti už nedotáhnou. Arquette podal v úterý 12. června žádost o rozvod, již Courtney podepsala ještě týž den. Udělali tím tečku za více než dvanáctiletým manželstvím, v němž se jim narodila dcera Coco (8).
14.06.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků) , Coco Arquette (10 článků)

Vítězkou Talentmanie je dvanáctiletá Patrícia Janečková

 
Novácká soutěž Talentmania má svého vítěze, který si odnesl cenu v hodnotě 150 000 eur. Do závěrečného SuperDuelu postoupily Patrícia Janečková a Alena Smolíková s fenkou Keysi. Těsným poměrem hlasů ale zvítězila Patrícia.
06.12.2010 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Alena Smolíková (14 článků)

Talentmanii vyhrála andělská Patrícia Janečková!

 
Operní zpěvačka Patrícia Janečková (12) z Ostravy si vybojovala pěknou mikulášskou nadílku! Skoro čtyři miliony korun! Ve finále talentové soutěže Talentmania okouzlila svým andělským hlasem nejvíce diváků! Patrícia určitě vyhrála právem a zlatem v hrdle! Její zpěv ocenil i slovenský operní pěvec Peter Dvorský, který jí předal šek!
06.12.2010 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Dvorský (8 článků)

Manžel Courteney Cox David Arquette - Takhle zneškodnil fanouška!

 
Jako celebrita měl herec David Arquette (38, Vřískot) místo v první řadě, a tak byl hodně vidět, když se místo sledování basketbalového zápasu v Los Angeles pustil do rvačky.
19.05.2010 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)

Arquette a Coxová se rozvádějí, po více než roce odloučení

 
Manželé David Arquette a Courteney Coxová se nakonec rozhodli ukončit svůj vztah i oficiálně. Přestože spolu nežijí už více než rok a půl, herec teprve nyní podal u soudu v Los Angeles žádost o rozvod. Další články k tématu: Courteney Coxová: Od rozchodu s manželem jsem nespala s mužem Coxová chodí s manželem na terapii, chce zachránit nefungující vztah Coxová: Manžel je posedlý sexem, to je hlavní důvod našeho rozchodu Herečka Courteney Coxová odešla po jedenácti letech od manžela
20.05.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků) , Světlana Witowská (232 článků)

Arquette se už ke Coxové zřejmě nevrátí, našel si novou lásku

 
David Arquett se rok po rozchodu s manželkou Courteney Coxovou znovu zamiloval. Jeho vyvolenou je televizní reportérka Christina McLartyová. "Je nádherná," řekl Arquette v rozhovoru s Howardem Sternem.
08.10.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Toni Braxton (26 článků) , David Arquette (60 článků) , David Sterne (1 článek) , David Howard (1 článek) , David Stern (4 články) , David Howard (1 článek) , David Howard (1 článek)

David Arquette po rozchodu s Courteney Cox propadl alkoholu

 
Herec David Arquette má v posledních týdnech nejlepší kamarádku v lahvi alkoholu. Propadl pití, aby se vyrovnal s rozpadem manželství s herečkou Courteney Cox.
18.12.2010 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)

Arquette po rozchodu s Coxovou propadl alkoholu, je v léčebně

 
Herec David Arquette se těžko vyrovnává s rozchodem se svou manželkou Courteney Coxovou, známou ze seriálu Přátelé. Propadl alkoholu a depresím. Rok 2011 tak začal nástupem do léčebny. Jeho žena svátky strávila s nejlepší kamarádkou Jennifer Anistonovou. Manžela v léčení podporuje.
03.01.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (714 článků) , Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)

Herec Arquette se léčí kvůli alkoholu a depresím!

 
Herec David Arquette (Vřískot, 39), který se před časem rozešel s manželkou a bývalou hvězdou seriálu Přátelé Courteney Cox (46), nastoupil do léčebny kvůli problémům s alkoholem a depresím. Může za to snad rozchod manželů?
03.01.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)

David Arquette skončil po rozchodu s Courtney Cox v alkoholické léčebně

 
Herec David Arquette začal nový rok aktivním plněním nového předsevzetí – zbavit se alkoholismu. Nastoupil do léčebny pro závislé na návykových látkách. Pít přitom začal po rozchodu s manželkou Courteney Cox.
03.01.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků) , Courtney Cox (20 článků)

Herec David Arquette havaroval, na místě zasahovali i záchranáři

 
Americký herec David Arquette havaroval. K nehodě došlo v pátek v Los Angeles poté, co do herce narazilo jiné auto. Na místě zasahovaly vozy záchranné služby.
05.03.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků)

Herec David Arquette měl automobilovou nehodu

 
Americký herec David Arquette měl v pátek automobilovou nehodu a byl převezen do nemocnice. Podle jeho mluvčí je herec "o.k." a v péči lékařů. Uvedla to v sobotu agentura Reuters.
05.03.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků)

Alkoholik David Arquette: Nepiju už 100 dní!

 
Herec David Arquette už sto dní nesáhl na jedinou skleničku alkoholu. Léčba v sanatoriu pro alkoholiky podle něj zabrala a dokáže si teď krásy života užívat i bez lihovin.
18.04.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků)

Koukejte: S tohle kočkou bude David Arquette půl roku po vážné nehodě soutěžit v tanci

 
Americký herec David Arquette (40) letos v březnu havaroval se svým vozidlem v losangeleském West Hollywoodu, když do něj narazilo jiné auto. U nehody tehdy zasahovali záchranáři, kteří herce převezli do nemocnice. Pouhého půl roku od této události je herec plný sil a troufá si i na fyzicky náročné soutěžení v tanečním klání Dancing With The Stars. Taneční partnerku mu bude dělat Kym Johnson (35).
20.09.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků)

Herec David Arquette požádal o rozvod s Courteney Cox

 
Hollywoodská dvojice David Arquette (40) a Courteney Cox (47), kterou můžete znát z oblíbeného televizního seriálu Přátelé, spolu nežijí více než rok a půl, teprve teď se ale rozhodli rozvést se. Žádost o rozvod podal sám americký herec, přičemž jako důvod uvedl nepřekonatelné rozdíly jejich povah.
13.06.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)

Courteney Cox: Chci se zbavit příjmení Arquette

 
Herečka Courteney Cox Arquette (47) také vyplnila žádost o rozvod. Učinila tak jako druhá po manželu Davidovi a zdůraznila ve své verzi návrhu o ukončení zákonem posvěceného svazku, že chce po rozvodu odstranit manželovo příjmení a být opět už jen Courteney Cox.
15.06.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)