Článek

Opilý Rus se pokoušel unést letadlo: Český soud mu dal 2,5 roku

 
Za ohrožení bezpečnosti letadla dnes pražský městský soud cizinci uložil 2,5 roku vězení. Rus Jevgenij Rotshtein se podle obžaloby v roce 2006 pokusil o únos letadla, což ale dnes soud překvalifikoval na trestný čin s mírnějším trestem. Letadlo tehdy mířilo z Moskvy do Ženevy a po incidentu na palubě muselo nouzově přistát v Praze. Rozsudek není pravomocný, lze se proti němu odvolat.
13.04.2015 16:10 |

podobné články

Podobné články

Opilý Rus chtěl unést letadlo a letět do Egypta: Jsem žid, co bych dělal muslimům?

 
Když v roce 2006 letěl Rus Dogajev z Moskvy do Ženevy, asi ještě netušil, že skončí ve vězení a stane se celosvětově hledaným kriminálníkem. Dogajev totiž opilý pronášel výroky o únosu letadla a bombě na palubě.
19.02.2015 12:20 |

podobné články

Opilý Súdánec chtěl unést letadlo a osvobodit Jeruzalém

 
Opilý Súdánec na lince Istanbul-Káhira se ve středu neúspěšně pokusil unést letadlo. Požadoval, aby pilot přistál v Jeruzalémě, který chtěl osvobodit.
22.10.2009 11:30 |

podobné články

Opilý Rus na Silvestra přejel cizinku: Utekl do Moskvy, hrozit by mu mohlo i doživotí

 
Opilý Rus sedl na Silvestra za volant a srazil Zairu Alfonsu S. (†27) z Kolumbie, která na místě zemřela. Teď se vyhýbá povinnostem - na vazební zasedání se nedostavil, podle svého advokáta je v současnosti navíc v Rusku. Obvodní soud pro Prahu 2 na něj vydá zatykač, jenž bude zatím platný na českém území.
03.04.2018 13:40 |

podobné články

Nouzové přistání kvůli bombě se opakovalo přesně po 10 letech: Tehdy hrozil útokem opilý Rus

 
Páteční nouzové přistání polského letadla v Praze až příliš připomínalo deset let starý incident. 28. prosince 2006 musel v hlavním městě přistát ruský letoun kvůli opilému cestujícímu, který hrozil bombou a chtěl letadlo unést. Jevgenij Rothstein za to byl až loni odsouzen na 2,5 roku do vězení. Jak dopadne Polák z pátečního letu, je zatím ve hvězdách.
31.12.2016 13:10 |

podobné články

Bankéř hrozil bombou: Unesl opilý Rus letadlo?

 
Opilý v letadle vyhrožoval posádce smrtí. Hrozil, že pokud nepoletí do Egypta, vyhodí letadlo do vzduchu. To tvrdí obžaloba o bývalém ruském fotbalistovi a bankéři Jevgeniji Rotshteinovi (40).
20.02.2015 11:55 |

podobné články

Kdo je kráska (†27), kterou v Praze zabil opilý Rus? Mluvila 4 jazyky a v Itálii studovala design

 
Výlet do Prahy ji stál život! Mladá cizinka Zaira původem z Kolumbie v Praze slavila s přáteli příchod Nového roku, několik hodin po půlnoci ale zemřela pod koly luxusního mercedesu. Ten řídil opilý Rus, který skončil ve vazbě, odkud se dostal po složení milionové kauce.
04.01.2018 16:55 |

podobné články

Muž s nožem se pokusil unést letadlo z Paříže do Libye

 
Blíže neidentifikovaný muž se v neděli večer pokusil unést letadlo na trase z Paříže do Říma. Za cíl označil libyjskou metropoli Tripolis, uvedla agentura AFP s odvoláním na italské policejní zdroje.
25.04.2011 10:25 |

podobné články

Rakušan plánoval UNÉST LETADLO a NARAZIT do německého parlamentu!

 
Rakušan, kterého ve středu zatkla policie ve Vídni kvůli podezření z terorismu, údajně plánoval unést letadlo a narazit s ním do budovy německého parlamentu. Informuje o tom v sobotu agentura AFP.
18.06.2011 19:25 |

podobné články

Teroristická hrozba! Muž chtěl unést letadlo a směřoval ho na Soči!

 
PRÁVĚ NYNÍ: Turecké stíhačky dnes přinutily k přistání v Istanbulu letadlo, které se údajně pokusil unést ukrajinský cestující. Stroj chtěl nasměrovat na Soči.
07.02.2014 19:05 |

podobné články

Ukrajinec prý chtěl unést letadlo do Soči; přistálo v Istanbulu

 
Ukrajinský občan se údajně pokusil unést turecké letadlo do ruského Soči, kde právě začaly zimní olympijské hry. Podle tureckých médií o tom informovaly zahraniční agentury. Letoun společnosti Pegasus ale nakonec podle plánu přistál v Istanbulu, kam jej navíc doprovodily turecké stíhačky. Turecká zásahová jednotka pak muže zadržela.
07.02.2014 19:20 |

podobné články

Neuvěříte, v jaké poloze tenhle opilý Rus usnul na záchodcích. Výjev na videu vypadá tak trochu jako ze zombie hororu

 
Lidé dělají v opilosti ledacos a usínání nebo spíš upadání do lehčího kómatu po vypití dodávky vodky je vděčným námětem různých internetových videí a fotografií. Ale tenhle opilý "ruský mladík":http://www.extra.cz/tema/rus překonal vše, co se v historii "alkoholismu":http://www.extra.cz/tema/opilec na internetu dosud objevilo, a to počítáme i legendární Džambulking Ivety Bartošové na italské pláži se spodky naruby.
19.01.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Opilý a zkrvavený Rus terorizoval spolucestující v letadle: Ti ho nakonec sami zpacifikovali

 
Co člověku vážně dokáže zkazit začátek dovolené, je jednoznačně nevychovaný spolucestující v letadle. Extrémní případ si zažili lidé cestující z Moskvy do Turecka - opilý a zkrvavený Rus terorizoval své okolí natolik, že ho nakonec museli zpacifikovat ostatní cestující.
05.07.2017 09:45 |

podobné články

Opilý Rus na Silvestra přejel cizinku, teď se po něm slehla zem! Soud na něj vydá zatykač

 
O silvestrovské noci se Rus (40) opil namol. Pak sedl za volant mercedesu a v centru Prahy srazil Zairu Alfonsu S. (†27) z Kolumbie, která na místě zemřela. Byl obžalován a soud na něj vydá zatykač. Po mužově zadržení zváží jeho vzetí do vazby a propadnutí kauce - muž se totiž nedostavil na poslední schůzku s probačním úředníkem.
20.03.2018 12:05 |

podobné články

Jan Ziegler: Čeští vojáci budou podřízení Bundeswehru, aneb ruské lži naplno

 
Rus lhal, Rus lže, Rus bude vždycky lhát, napadá mně parafráze na Lenina. Ale na druhé straně pokud se komunisté a jim podobní kolaboranti rozčilují nad spolupráci českých a německých vojáků, je to jen dobře.
22.02.2017 19:20 |

podobné články

Opilý Ukrajinec hrozil, že odpálí bombu v letadle, pokud nepoletí do Soči!

 
Napětí se ve vzduchu dalo krájet! Turecké stíhačky dnes přinutily k přistání v Istanbulu letadlo, které se údajně pokusil unést opilý ukrajinský cestující. Muž chtěl, ať stroj zamíři do Soči, kde začaly zimní olympijské hry. Letoun turecké společnosti Pegasus odstartovalo z ukrajinského Charkova.
07.02.2014 18:55 |

podobné články

V centru Prahy zabíjel opilý Rus. Sraženou ženu vezl 30 metrů na kapotě luxusního auta

 
V pondělí ráno jsme vás informovali, že v centru Prahy o silvestrovské nemoci zemřela šestadvacetiletá žena. Srazil ji opilý řidič, který zkoušel v protisměru předjet tramvaj. Dívka byla na místě mrtvá. Opilý řidič pochází z Ruska.
01.01.2018 20:25 |

podobné články

Zadržený Rus Nikulin nemá nárok na český azyl, potvrdil soud

 
Rus Jevgenij Nikulin, o jehož vydání usilují USA i Rusko, nemá nárok na humanitární azyl v ČR. Dnes to potvrdil pražský městský soud, který přímo v pankrácké věznici zamítl mužovu žalobu na nezákonnost rozhodnutí českého ministerstva vnitra, píše ČTK.
16.03.2018 13:50 |

podobné články

Strážníci u muže našli zbraň a drogy: Namol opilý se potloukal po Vinohradech

 
Opilý muž, který sotva stojí na nohou, za pasem pistoli a v ruce tašku plnou marihuany. Takového pachatele dopadli strážníci z Prahy 2, když se motal Polskou ulicí a padal nejen na auta, ale každou chvíli i na zem. Přitom na „pytel trávy“ narazili strážníci jen náhodou. Muž byl tak moc opilý, že si nedokázal z tašky vytáhnout ani doklady. Když se o to pokoušel, na chodník mu spadla celá taška plná drog. Místo záchytky tak skončil na policejní služebně a hrozí mu vězení.
31.08.2016 16:20 |

podobné články

Panika v leteckém průmyslu: Hackeři mohou unést letadla mobilem!

 
Zděšení v leteckém průmyslu způsobil bezpečnostní IT expert Hugo Teso v Amsterdamu. Na konferenci tam totiž předvedl, jak lze unést letadlo pomocí aplikace na mobilním telefonu s Androidem.
12.04.2013 14:45 |

podobné články