Článek

Opilý Rus se pokoušel unést letadlo: Český soud mu dal 2,5 roku

 
Za ohrožení bezpečnosti letadla dnes pražský městský soud cizinci uložil 2,5 roku vězení. Rus Jevgenij Rotshtein se podle obžaloby v roce 2006 pokusil o únos letadla, což ale dnes soud překvalifikoval na trestný čin s mírnějším trestem. Letadlo tehdy mířilo z Moskvy do Ženevy a po incidentu na palubě muselo nouzově přistát v Praze. Rozsudek není pravomocný, lze se proti němu odvolat.
13.04.2015 16:10 |

podobné články

Podobné články

Opilý Rus chtěl unést letadlo a letět do Egypta: Jsem žid, co bych dělal muslimům?

 
Když v roce 2006 letěl Rus Dogajev z Moskvy do Ženevy, asi ještě netušil, že skončí ve vězení a stane se celosvětově hledaným kriminálníkem. Dogajev totiž opilý pronášel výroky o únosu letadla a bombě na palubě.
19.02.2015 12:20 |

podobné články

Opilý Súdánec chtěl unést letadlo a osvobodit Jeruzalém

 
Opilý Súdánec na lince Istanbul-Káhira se ve středu neúspěšně pokusil unést letadlo. Požadoval, aby pilot přistál v Jeruzalémě, který chtěl osvobodit.
22.10.2009 11:30 |

podobné články

Nouzové přistání kvůli bombě se opakovalo přesně po 10 letech: Tehdy hrozil útokem opilý Rus

 
Páteční nouzové přistání polského letadla v Praze až příliš připomínalo deset let starý incident. 28. prosince 2006 musel v hlavním městě přistát ruský letoun kvůli opilému cestujícímu, který hrozil bombou a chtěl letadlo unést. Jevgenij Rothstein za to byl až loni odsouzen na 2,5 roku do vězení. Jak dopadne Polák z pátečního letu, je zatím ve hvězdách.
31.12.2016 13:10 |

podobné články

Bankéř hrozil bombou: Unesl opilý Rus letadlo?

 
Opilý v letadle vyhrožoval posádce smrtí. Hrozil, že pokud nepoletí do Egypta, vyhodí letadlo do vzduchu. To tvrdí obžaloba o bývalém ruském fotbalistovi a bankéři Jevgeniji Rotshteinovi (40).
20.02.2015 11:55 |

podobné články

Muž s nožem se pokusil unést letadlo z Paříže do Libye

 
Blíže neidentifikovaný muž se v neděli večer pokusil unést letadlo na trase z Paříže do Říma. Za cíl označil libyjskou metropoli Tripolis, uvedla agentura AFP s odvoláním na italské policejní zdroje.
25.04.2011 10:25 |

podobné články

Rakušan plánoval UNÉST LETADLO a NARAZIT do německého parlamentu!

 
Rakušan, kterého ve středu zatkla policie ve Vídni kvůli podezření z terorismu, údajně plánoval unést letadlo a narazit s ním do budovy německého parlamentu. Informuje o tom v sobotu agentura AFP.
18.06.2011 19:25 |

podobné články

Teroristická hrozba! Muž chtěl unést letadlo a směřoval ho na Soči!

 
PRÁVĚ NYNÍ: Turecké stíhačky dnes přinutily k přistání v Istanbulu letadlo, které se údajně pokusil unést ukrajinský cestující. Stroj chtěl nasměrovat na Soči.
07.02.2014 19:05 |

podobné články

Ukrajinec prý chtěl unést letadlo do Soči; přistálo v Istanbulu

 
Ukrajinský občan se údajně pokusil unést turecké letadlo do ruského Soči, kde právě začaly zimní olympijské hry. Podle tureckých médií o tom informovaly zahraniční agentury. Letoun společnosti Pegasus ale nakonec podle plánu přistál v Istanbulu, kam jej navíc doprovodily turecké stíhačky. Turecká zásahová jednotka pak muže zadržela.
07.02.2014 19:20 |

podobné články

Neuvěříte, v jaké poloze tenhle opilý Rus usnul na záchodcích. Výjev na videu vypadá tak trochu jako ze zombie hororu

 
Lidé dělají v opilosti ledacos a usínání nebo spíš upadání do lehčího kómatu po vypití dodávky vodky je vděčným námětem různých internetových videí a fotografií. Ale tenhle opilý "ruský mladík":http://www.extra.cz/tema/rus překonal vše, co se v historii "alkoholismu":http://www.extra.cz/tema/opilec na internetu dosud objevilo, a to počítáme i legendární Džambulking Ivety Bartošové na italské pláži se spodky naruby.
19.01.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6654 článků)

Opilý a zkrvavený Rus terorizoval spolucestující v letadle: Ti ho nakonec sami zpacifikovali

 
Co člověku vážně dokáže zkazit začátek dovolené, je jednoznačně nevychovaný spolucestující v letadle. Extrémní případ si zažili lidé cestující z Moskvy do Turecka - opilý a zkrvavený Rus terorizoval své okolí natolik, že ho nakonec museli zpacifikovat ostatní cestující.
05.07.2017 09:45 |

podobné články

Jan Ziegler: Čeští vojáci budou podřízení Bundeswehru, aneb ruské lži naplno

 
Rus lhal, Rus lže, Rus bude vždycky lhát, napadá mně parafráze na Lenina. Ale na druhé straně pokud se komunisté a jim podobní kolaboranti rozčilují nad spolupráci českých a německých vojáků, je to jen dobře.
22.02.2017 19:20 |

podobné články

Opilý Ukrajinec hrozil, že odpálí bombu v letadle, pokud nepoletí do Soči!

 
Napětí se ve vzduchu dalo krájet! Turecké stíhačky dnes přinutily k přistání v Istanbulu letadlo, které se údajně pokusil unést opilý ukrajinský cestující. Muž chtěl, ať stroj zamíři do Soči, kde začaly zimní olympijské hry. Letoun turecké společnosti Pegasus odstartovalo z ukrajinského Charkova.
07.02.2014 18:55 |

podobné články

Strážníci u muže našli zbraň a drogy: Namol opilý se potloukal po Vinohradech

 
Opilý muž, který sotva stojí na nohou, za pasem pistoli a v ruce tašku plnou marihuany. Takového pachatele dopadli strážníci z Prahy 2, když se motal Polskou ulicí a padal nejen na auta, ale každou chvíli i na zem. Přitom na „pytel trávy“ narazili strážníci jen náhodou. Muž byl tak moc opilý, že si nedokázal z tašky vytáhnout ani doklady. Když se o to pokoušel, na chodník mu spadla celá taška plná drog. Místo záchytky tak skončil na policejní služebně a hrozí mu vězení.
31.08.2016 16:20 |

podobné články

Panika v leteckém průmyslu: Hackeři mohou unést letadla mobilem!

 
Zděšení v leteckém průmyslu způsobil bezpečnostní IT expert Hugo Teso v Amsterdamu. Na konferenci tam totiž předvedl, jak lze unést letadlo pomocí aplikace na mobilním telefonu s Androidem.
12.04.2013 14:45 |

podobné články

Zázrak! Opilý Rus spadl z 8. patra na zaparkovaný automobil a přežil

 
Tak tenhle člověk měl neskutečné štěstí. Třiadvacetiletý Rus z obce na západní Sibiři přežil pád z osmého patra panelového domu. Během „letu“ dopadl na zaparkovaný "automobil":http://www.extra.cz/tomu-se-rika-laska-k-vozu-brazilsky-milionar-pohrbiva-sve-bentley-chce-ho-uctit-jako-egyptskeho-faraona a jako zázrakem nezemřel.
13.10.2013 19:10 |

podobné články

Kate Moss se zase předvedla! "Vzorná matka" se potácela Londýnem zpitá pod obraz s roztrhanými punčochami

 
Že to "Kate Moss":http://www.extra.cz/tema/kate-moss (40) ještě baví. "Legendární modelka se zase opila jak Rus":http://www.extra.cz/dnesni-sokujici-nehoda-v-praze-opily-rus-smetl-autem-sest-lidi-z-chodniku-a-ujel a potácela se Londýnem.
22.11.2014 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (584 článků)

Rus chtěl pohladit medvěda... Uhryzl mu ruku!

 
„Jééé, medvídek!“ řekl si nejspíš opilý Rus a rozběhl se ke kleci s klidně se procházejícím medvědem. A protože mu připadal roztomilý a neškodný, chtěl si ho pohladit...
31.01.2016 12:20 |

podobné články

Američan se pokoušel prodat protiletadlové střely Talibanu. Soud ho poslal do vězení na 25 let

 
Soud v New Yorku ve středu poslal na 25 let do vězení Američana, který se pokoušel afghánskému Talibanu prodat protiletadlové střely. Alwar Pouryan byl zadržen letos v únoru v rumunském hlavním městě Bukurešti, když se na něj obrátili američtí agenti vydávající se za zprostředkovatele Talibanu. 
26.09.2013 07:45 |

podobné články

Dětský lékař z Klatov půjde před soud: 23krát se pokoušel napíchnout žílu

 
V půlce loňského září Českem otřásl případ dětského lékaře a primáře klatovské nemocnice, který měl podle výpovědí rodičů doslova mučit jejich děti. Jedné malé holčičce se pokoušel žílu napíchnout celkem 23krát! Nyní půjde před soud.
14.12.2015 08:55 |

podobné články