Článek

Opilí turisté odnesli auto v centru Prahy a zablokovali jím silnici

 
Podivný smysl pro humor předvedli mladí turisté v centru Prahy. Poponesli zaparkované auto a zablokovali jím ulici.
13.10.2015 09:50 |

podobné články

Podobné články

Cyklisté zablokovali Křižovnickou ulici vlastními těly. Protestovali proti zákazu kol v centru

 
Cyklisté se bouří proti zákazu kol v centru Prahy – a svoji nespokojenost dali v pondělí v podvečer najevo rázným protestem. Několik desítek se jich totiž vydalo na cyklojízdu centrem Prahy a v Křižovnické ulici si pak i se svými koly lehli na zem a na několik minut ji tak zablokovali.
11.12.2017 22:00 |

podobné články

Opilí turisté »odnesli« auto: Pokuty je stály majlant!

 
Jak bychom se v Praze pobavili? Poponeseme zaparkované auto! Tak se rozhodla parta osmi opilých cizinců, která se ráno potácela po metropoli.
13.10.2015 05:10 |

podobné články

Konečně pořádný film! Hitem se stal Star Drunk, film, kde hrají pouze neskutečně opilí herci

 
Když se díváte na Ordinaci v růžové zahradě, říkáte si, že ti herci musejí být opilí, jinak by nemohli hrát tak špatně? Tak se nejprve podívejte na Star Drunk. Tam jsou herci opravdu opilí. Vidíte ten rozdíl?
01.09.2013 16:50 |

podobné články

Velemínští se dusí, zablokovali E55. Ekologové brání výstavbě dálnice

 
Úderem 16. hodiny zablokovali ve Velemíně na Litoměřicku obyvatelé obce silnici E55, která spojuje Lovosice s Teplicemi. Blokádu připravilo místní občanské sdružení na protest proti váznoucí dostavbě dálnice D8.
23.06.2010 16:30 |

podobné články

Chodci zablokovali hlavní silniční tah na Slovensko

 
Už podruhé během týdne zablokovali obyvatelé Hrádku na Frýdecko-Místecku silnici. Chtějí, aby z jejich vesnice zmizely kamiony, nebo alespoň aby jich projíždělo méně. Protestní akce vyvolávala emoce na straně chodců i šoférů. Musela zasahovat policie.
23.07.2010 20:15 |

podobné články

Šofér srazil cyklistu a chtěl ujet, zablokovali ho ostatní řidiči

 
Neznámý náctiletý řidič osobního vozu si asi ještě dlouho bude vyčítat své nerozvážné chování. V pondělí srazil na mostě ve městě Bethlehem v Pensylvánii cyklistu Franka Pavlicka a snažil se prchnout. Spravedlnost ale vzali do svých rukou ostatní řidiči a zablokovali silnici tak, aby viník neprojel. Informoval o tom The Daily Telegraph.
07.04.2012 13:05 |

podobné články

Lidé zablokovali na půl hodiny Spořilovskou spojku. Řidič jim šel vynadat

 
Občanské sdružení Stop Kamionům-Iniciativa za dostavbu Pražského okruhu a SOS Spořilov společně s obyvateli Prahy 4 asi na půl hodiny zablokovali Spořilovskou ulici. Důvodem středečního protestního pochodu byla snaha upozornit na chybějící část Pražského okruhu mezi D1 a D11 a zhoršené životní podmínky na Spořilově.
14.09.2016 20:10 |

podobné články

NAHÉ kadeřnice způsobily velký policejní zátah v centru Moskvy

 
Majitelé kadeřnictví v centru Moskvy si nemohli stěžovat na nedostatek klientů. Navzdory velmi vysokým poplatkům za služby se stály fronty až na ulici. Tedy stáli je opilí zákazníci, kteří začali vadit okolí. Většinu klientů zmíněného salónu totiž tvořili opilí mužové toužící nechat se stříhat nahou kadeřnicí. Nakonec na podnik zavolala policii ředitelka školy pro autistické děti sídlící hned vedle.
02.07.2015 15:05 |

podobné články

Vojáci obsadili televizi, zablokovali úřady a zatkli ministra. Zadržen je i prezident Mugabe

 
Zimbabwská armáda dnes zadržela prezidenta Roberta Mugabeho a jeho manželku. Oba jsou podle ozbrojených složek v bezpečí. Kde se nacházejí, ale zatím není jasné. Informovala o tom agentura AP. Vojáci ráno zablokovali v centru hlavního města Harare přístup do vládních úřadů, parlamentu a soudních budov. Podle armády nejde o převrat, ale o boj proti kriminalitě související s lidmi kolem prezidenta. Operace se podle dosavadních informací obešla bez krveprolití.
15.11.2017 07:35 |

podobné články

Tak se uklízí silnice v Česku a v Německu!

 
Na silnici nekonečná vrstva ledu, uježděný sníh, řidiči se pomalu šinou po děravé silnici. Ale stačí pohled z okýnka na sto metrů vzdálenou silnici, kde auta fičí rychle a bez kličkovaní. Jak je to možné? Jedete totiž po české silnici! A za hranicemi je svět bez ledu na silnici...! Přesně tohle zažijete ve Vejprtech na Chomutovsku!
05.01.2011 13:50 |

podobné články

Angelina a Brad mají strach o své děti, zablokovali jim proto vyhledávání jejich jmen na internetu

 
Jeden z nejslavnějších párů Hollywoodu Angelina Jolie  (36) a Brad Pitt  (48) , který nedávno potvrdil, že zřejmě co nejdříve vstoupí do svazku manželského , úzkostlivě chrání své soukromí a soukromí svých dětí. Těm momentálně na počítačích dokonce zablokovali vyhledávání jejich jmen na internetu.
30.01.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1640 článků) , Angelina Jolie (2043 článků)

Loupež v centru Prahy! Z hodinářství si odnesli zboží za 7 milionů

 
V pražské Štěpánské ulici přepadli lupiči luxusní hodinářství. Odnesli si zboží za 6 až 7 milionů korun. Na místo dorazili kradeným BMW.
07.11.2013 19:06 |

podobné články

Opilí kamarádi obcovali s dopravním značením: Řádění ukončili až policisté

 
Opravdu netradiční zábavu si našli tři opilí mladíci ve slovenském Martinu. Na mušku si vzali přenosné dopravní značení na silnici a neváhali s ním i před zraky ostatních obcovat. Celé jejich počínání ale zachytily kamery.
22.07.2017 14:45 |

podobné články

Do Prahy míří 25 tisíc studentů ze Skandinávie: Opilí do němoty budou demolovat město

 
Opilí jak Dánové loni řádili v hotelích, podnicích, vyvolávali šarvátky a prali se s policisty. Kdo? Dánové, respektive tamní studenti, kteří zamířili do Prahy o zimních prázdninách. Letos si chtějí „jízdu“ zopakovat, ale ve větším počtu a s vydatnou podporou mladých sousedů Vikingů ze Švédska.
09.01.2014 11:20 |

podobné články

Namol opilí rodiče vláčeli děti po městě: Policie jim je sebrala!

 
Silně opilí rodiče se v pondělí procházeli po Novém Jičíně s malými dětmi. Policisté jim ročního syna a tříletou dceru odejmuli a předali babičce. Matka v té chvíli měla v krvi podle dechové zkoušky tři promile alkoholu, její partner o promile méně.
05.09.2013 14:15 |

podobné články

Rozhněvaní a opilí horníci vtrhli do budovy OKD: Létaly flašky od alkoholu a tekla i krev

 
V drama se změnila demonstrace horníků v centru Ostravy, kde vyšly do ulic dva tisíce nespokojených lidí. Rozhněvaní a mnohdy i opilí horníci pak vtrhli i s rakví pro Bakalu do budovy OKD, kde je zastavili až těžkooděnci.
17.09.2013 19:25 |

podobné články

Mladíky (18) štvalo, že nemají auto. Tak v Hostivaři čtyři rozbili

 
Celkem čtyři zaparkovaná vozidla poškodili dva opilí mladíci (oba 18) v pražské Hostivaři. Strážníkům jako důvod sdělili, že je štve, že jiní lidé auta mají a oni sami ne. Proto když jsou opilí, tak je rozbíjejí. Jeden z mužů nadýchal 1,69 promile, druhý pak 2,04 promile.
04.07.2017 13:40 |

podobné články

Pravicoví extremisté zablokovali Národní třídu a rvali se s policií

 
Stoupenci krajní pravice v úterý brzy odpoledne na čas zablokovali Národní třídu. Před Národním divadlem se jich sešly stovky. Nechyběl ani předseda Dělnické strany Tomáš Vandas, který tvrdil, že šel náhodou kolem. Pravicoví extremisté se následně rvali na mostě Legií a později se střetli s policií na pravém nábřeží Vltavy. Policisté zadrželi 49 lidí.
17.11.2009 14:50 |

podobné články

Řečtí odboráři opět stávkují, v přístavu Pireus zablokovali stovky turistů

 
Řečtí odboráři v přístavu Pireus zablokovali stovky turistů. Informovala o tom ve středu agentura Reuters.
23.06.2010 13:05 |

podobné články