Článek

Opilí bratři „skotačili“ na policejním autě. S hlídkou se pak chtěli prát

 
V průběhu pracovního týdne museli policisté v Praze řešit nečekanou výtržnost, když jim dvojice opilých mužů během zásahu v obchodním centru skákala po autě. Chtěli si prý jenom pořídit fotografie. Celé akci přihlížel dámský doprovod obou mužů.
02.10.2016 14:50 |

podobné články

Podobné články

Opilí mladíci: Skotačili na policejním autě!

 
Frajeři, nebo hlupáci? Chuti proběhnout se po střeše policejního auta před služebnou v Praze na Pankráci neodolali dva mladíci (18 a 17). Dokonce se točili na mobil, ale už jim nedošlo, že je snímají i městské kamery.
30.05.2013 12:05 |

podobné články

Konečně pořádný film! Hitem se stal Star Drunk, film, kde hrají pouze neskutečně opilí herci

 
Když se díváte na Ordinaci v růžové zahradě, říkáte si, že ti herci musejí být opilí, jinak by nemohli hrát tak špatně? Tak se nejprve podívejte na Star Drunk. Tam jsou herci opravdu opilí. Vidíte ten rozdíl?
01.09.2013 16:50 |

podobné články

Opilý řidič utíkal před hlídkou: Jeho auto narazilo do policie!

 
Kuriózní nehoda se stala na Pelhřimovsku. Opilý řidič tam utíkal před dopravní hlídkou a jeho nezabržděná škodovka narazila do policejního vozu.
31.10.2016 19:10 |

podobné články

SkyEurope: Cestující se chtěli prát!

 
Situace na bratislavském letišti se po krachu SkyEurope vyhrotila. Rozzuření cestující se dokonce chtěli prát!
01.09.2009 16:20 |

podobné články

Fandové Bayernu a Plzně se chtěli prát, policie sebrala SEDM lidí

 
Zhruba deset německých fanoušků Bayernu Mnichov dnes museli pacifikovat policisté v Pražské ulici u plzeňského náměstí. Podle svědků se chtěli prát poblíž restaurace U Salzmannů. Policisté předvedli na služebnu sedm lidí - šest příznivců německého klubu a jednoho domácího fandu.
05.11.2013 19:20 |

podobné články

Bratři se ve Zlíně pobili do krve! Byli namol opilí

 
Policie zasahovala ve Zlíně u potyčky dvou bratrů, kteří se bili do krve. Oba byli opilí, jejich zranění však nebyla závažná, sdělila v pátek agentuře Mediafax zlínská policejní mluvčí Jana Bartíková.
24.02.2012 08:45 |

podobné články

Dvojčata Hynek a Adam (17): Opilí si hráli s pistolí a došlo k tragédii

 
Na okraji lesa v klidném místě na břehu Labe padl nečekaný výstřel a mladíkovi (17) šlo v tu chvíli o život. Dva nezletilí bratři, dvojčata (17), si hráli s pistolí a zřejmě omylem postřelil Hynek svého bratra Adama. Podle informací TV Prima byli nezletilí chlapci opilí.
13.03.2017 19:10 |

podobné články

Domácí násilí s tragickým koncem: Igor ubodal manželku (†41) v policejním autě!

 
Agresor ubodal manželku (†41) v policejním autě, do kterého se před ním schovala. Slovenskem otřásl skandál, který nemá obdoby. Incidentem, při kterém zemřela oběť domácího násilí, se již zabývá i inspekce ministerstva vnitra.
28.08.2017 20:20 |

podobné články

Igor ubodal manželku (†41) v policejním autě: Inspekce je obvinila! Hrozí jim dva roky

 
Myslela si, že v policejním autě bude v bezpečí, jenže právě tam přišla rukou násilnického manžela o život. Trest nyní nehrozí jen vrahovi, ale i policistům, kteří tragédii nezabránili.
04.02.2018 13:35 |

podobné články

Bouračky opilců ve vedru přibyly: Opilí Slováci se v autě prali, řidička vyháněla vosu. A policisté mají žně

 
Alkohol za volant nepatří, jenže řada lidí si stále ne a ne dát říct. Potvrdilo se to i během posledních parných dnů. Napříč republikou došlo k řadě nehod, které jen se štěstím neskončily tragédií. Pod vlivem bourali jak dva Slováci nedaleko hlavního města, tak i další řidiči, včetně ženy, která se snažila odehnat z auta vosu. Nehody měli i opilí cyklisté.
11.08.2015 18:25 |

podobné články

Zimní hrátky na sjezdovce: Nakoukněte, jak Jakub Štáfek z Ulice a jeho krásná přítelkyně skotačili na horách

 
Zasněžené kopce v romantických kulisách alpských vrcholů dělaly nedávno společnost herci Jakubu Štáfkovi (22), kterého diváci Ulice znají coby Matěje Jordána, a jeho krásné přítelkyni Magdě (23). Společně vyrazili na zimní dovolenou do italských Dolomit, kde se na sjezdovkách řádí přece jen o něco lépe než v Čechách.
24.02.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (90 článků) , Matěj Jordán (22 článků)

Červení mužíčci "terorizují" Prahu. Skotačili v obchodě i u hradu. CO JSOU ZAČ?

 
Podivné červené mužíčky teď můžete potkat v Praze. Ukázali se u Pražského hradu, O2 Areny, byli v centru i na Vysoké škole ekonomické.
24.02.2013 18:05 |

podobné články

Opilý řidič se honil s policií. Zamknul se v autě a vyjednával

 
Zběsilou jízdou ohrožoval dopravu v centru Chrudimi opilý řidič. Před policejní hlídkou vjel do slepé uličky. Zamčený v autě se začal polici vymlouvat, že ho k rychlé jízdě naváděli spolujezdci.l
07.03.2011 19:45 |

podobné články

Ostuda českých vojáků v Litvě. Opilí a agresivní chtěli do nočního klubu

 
Pětice českých vojáků, kteří jsou se svojí jednotkou na tříměsíčním cvičení v Litvě, měla v noci na neděli incident s policií v přístavu Klaipeda. Uvedl to web iHNed.cz s odvoláním na litevskou policii s tím, že vojáci byli opilí a dožadovali se vstupu do tamního nočního klubu. Jenže ochranka je tam nechtěla pustit a poté, co začali být agresivní, zavolala policii. Vojáci nicméně odmítli poslechnout jejích pokynů a nechtěli se podrobit dechové zkoušce.
20.02.2017 16:35 |

podobné články

Žena s nasazenými pouty ujela policistům v jejich autě: Řídila koleny!

 
Tímhle zatčením se policisté z americké Pensylvánie jen tak chlubit nebudou. Roxanne Rimer sice zadrželi v autě, spoutali a posadili do zadní části auta, žena však přelezla sedadlo, usedla za volant a ujela jim v policejním autě.
29.01.2015 07:37 |

podobné články

Policisté se po nehodě porvali na D1, musí pykat. Byli opilí?

 
Dva dopravní policisté, kteří v sobotu bourali na dálnici D1 a poté se poprali s hlídkou policie, byli v pondělí potrestání, jeden propuštěn a druhý zproštěn služby.
26.07.2010 17:50 |

podobné články

Kdo šéfuje policejním pyrotechnikům? Tomu neuvěříte

 
Policejním pyrotechnikům šéfují lidé, kteří nemají v oboru vzdělání ani praxi. Jejich ředitel Michal Dlouhý je v odborných kruzích znám především jako znalec policejní historie či autor knih o četnících. Podílel se také na seriálu Četnické humoresky. Informuje o tom server Lidovky.cz s tím, že Dlouhého náměstek Miloslav Žán kromě práce na policejním prezidiu sedm let šéfoval odboru Útvaru speciálních činností služby kriminální policie a vyšetřování. Je také odborníkem na ochranu svědků. Ani jeden z nich nemá žádnou pyrotechnickou praxi.
25.04.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dlouhý (148 článků)

Mladíci dováděli na policejním autě: Teď jim za klukovinu hrozí dva roky

 
Obyčejná klukovina může přijít dva mladíky (18 a 19) z Prahy pořádně draho. Opilí se proběhli po střeše policejního auta přímo před služebnou a podle policistů způsobili škodu ve výši 30.000 korun. Za trestný čin výtržnictví jim tak hrozí až dva roky vězení!
29.05.2013 20:25 |

podobné články

Dítě v autě je horší než alkohol za volantem

 
Pokud máte na zadních sedadlech v aute děti které zlobí, pak věnujete řízení asi tolik pozornosti, jako byste byli opilí.
29.06.2010 00:40 |

podobné články