Článek

Opilec chodil v noci po Praze s dítětem v náručí: Policistům nadával a vyhrožoval

 
Seznamte se, otec roku! Pražští strážníci v noci zadrželi muže, který namol opilý chodil po Praze se čtyřletou dcerkou v náručí. Když ho chtěli zadržet, choval se agresivně, začal jim nadávat, a dokonce vyhrožovat.
09.02.2016 11:50 |

podobné články

Podobné články

Opilec napadl MATKU! Vyhrožoval i POLICISTŮM

 
Muž v Brně napadal matku, policistům vyhrožoval, že zabije jejich rodiny
04.07.2011 12:35 |

podobné články

OPILEC ujížděl policistům: Chtěl je UPLATIT a vyhrožoval jim SMRTÍ! MÁME VIDEO

 
Pražským policistům z pohotovostní motorizované jednotky se podařilo zadržet opilého muže, který jim nejprve nabízel úplatek a poté jim vyhrožoval. Celý incident natočily kamery, kterými jsou policisté vybaveni. Podívejte se!
07.10.2011 17:25 |

podobné články

Opilec vyhrožoval policistům smrtí! Už sedí v cele

 
V policejní cele skončil sedmatřicetiletý muž, který v Brně vyhrožoval policistům zabitím. Agenturu Mediafax o tom ve středu informovala brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.
14.12.2011 10:50 |

podobné články

Šílení cyklisté v Brně: Jeden vyhrožoval strážnici, že ji zastřelí, další jim nadával

 
Příchod jara patrně zatemnil mozek dvěma cyklistům v Brně. Jeden ohrožoval bezohlednou jízdou lidi na chodníku. Přivolané strážnici pak několikrát vyhrožoval zastřelením! Další cyklista strážníkům nadával a kasal se svými politickými konexemi.
09.04.2018 15:10 |

podobné články

Reportér Novy, který nadával policistům, skončil na dlažbě. Pultare, jsi nejsprostší, máš padáka!

 
To, co Super.cz věděl již od pondělí, kdy jsme uveřejnili exkluzivní video , ve kterém královehradecký reportér televize Nova Filip Pultar (34) nadával policistům a chtěl se zbavit pokuty přes tiskovou mluvčí, se potvrdilo. V pátek totiž zpravodaj Televizních novin Pultar dostal opravdu vyhazov. "Takové jednání televize Nova nikomu tolerovat nebude," potvrdil naše informace Vladimír Mužík z PR oddělení televizní stanice.
07.01.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Nov (7 článků)

Rom hanobil Čechy: Vy český m*dky, nadával policistům!

 
Hanobení národa! Rom Miroslav Fedák (41), který policistům nevybíravě nadával, půjde na osm měsíců do vězení.
22.12.2016 08:20 |

podobné články

Opilec vulgárně nadával hasičům a policistům, kteří hasili hořící garáž

 
Až na záchytce skončil nepříjemný opilec, který rušil ve čtvrtek v nočních hodinách zásah policistů a hasičů v Broumově. Podnapilý 34letý místní muž ve dvě hodiny ráno pokřikoval vulgární a výhrůžné výrazy na zasahující policisty a hasiče, kteří v Tyršově ulici hasili hořící garáž.
04.07.2014 11:55 |

podobné články

S dítětem v ruce chytil míč a stal se hvězdou utkání MLB

 
Kdepak hráči z Chicagem Cubs nebo Los Angeles Dodgers, ale fanoušek s dítětem v náručí se stal hvězdou jejich úterního utkání. Keith Hartley, milovník domácích Cubs, předvedl nejlepší zákrok zápasu, když s dítětem v ruce chytil míč. 
24.06.2015 12:11 |

podobné články

SKOČILA S DÍTĚTEM v náručí z okna. Ještě nebyla obviněna

 
Před měsícem vyskočila matka s tříletým dítětem v náručí ze třetího patra panelového domu v Děčíně. Policie ji zatím ani nevyslechla.
09.02.2011 23:40 |

podobné články

Žena vyběhla s dítětem v náručí z hořícího domu! Její matka uvnitř zemřela!

 
Obrovská rodinná tragédie se odehrála v úterý ráno v pražské ulici Na Pěšinách. Z hořícího rodinného domu tam sice stihla vyběhnout žena s malým dítětem v náručí, uvnitř domu však zemřela matka ženy a zároveň babička malého dítěte.
18.03.2014 09:00 |

podobné články

Janě vytrhli syna Adama (6) z náručí, unesli ho do Norska

 
Procházka se synem se v neděli večer změnila pro Janu v horor. V slovenské Ivance jí malého Adama (6) vytrhli přímo z náručí dva neznámí muži. S dítětem nasedli do auta a odjeli neznámo kam. Jak se později zdrcená matka dozvěděla, unést ho nechal jeho islandský otec. S dítětem pak zamířil do Norska.
30.10.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Procházka (17 článků) , Jan Procházka (17 článků) , Jan Adam (70 článků)

Další skandál v letadle! Maminku s dítětem v náručí uhodil a vyvedl stevard

 
Excesy aerolinek se to poslední dobou jen hemží. Po posledním skandálu s doktorem, kterého z přeplněného letu ochranka brutálně vyvedla, se objevilo další video, jež poukazuje na otřesné chování personálu. Ve včerejším letu měl stevard maminku s dítětem v náručí uhodit a potom ještě vyvést z letadla.
22.04.2017 18:10 |

podobné články

Opilec v Praze vyhrožoval své rodině zastřelením: Doma měl zbrojní arzenál

 
Policisté zadrželi devětačtyřicetiletého opilého muže, který ve čtvrtek v noci ohrožoval v Praze 4 svou rodinu střelnou zbraní a vyhrožoval sebevraždou. Nikdo nebyl zraněn.
20.05.2016 11:50 |

podobné články

Agresivní opilec rozbil sousedům dveře, napadl manželku i kamaráda a vyhrožoval policistům: Chtěl rovnou na Bory

 
Pořádně agresivní opici si pořídil muž (36) ze Kdyně na Domažlicku. Rozbíjel dveře sousedům, napadl manželku a kamaráda a nakonec vyhrožoval policejní hlídce. Skončil v policejní cele, pak na záchytce. Hrozí mu až dva roky ve vězení.
04.10.2017 10:10 |

podobné články

Matka vyhodila dceru i s dítětem z domu: Uprostřed noci ji našli venku policisté

 
Pořádně překvapení byli strážníci v Chomutově. Uprostřed noci tu na ulici našli mladou ženu i s dítětem v náručí. Vlastní matka ji prý vyhodila z domu.
30.05.2017 15:40 |

podobné články

Mladík v Praze nadával policistům: Chtěl bych vás rozkuchat!

 
Běžná kontrola nábřeží se poněkud zvrtla. Mladík, napomenutý policisty, jim začal hrubě nadávat. Peprnými výrazy rozhodně nešetřil. „S*áči zku*vený,“ nadával hlídce. A vše zakončil, když na strážníky hodil své plakáty, které mu chtěli zabavit. Netajil se ani tím, že to není poprvé, co jej někdo při nelegální činnosti přistihl.
17.02.2015 23:10 |

podobné články

S nožem v ruce vyhrožoval policistům, že je zabije: Zpacifikovat ho musela zásahovka

 
V cele skončil jednačtyřicetiletý muž z Hradce Králové, který dva dny vyhrožoval své rodině zabitím. Nakonec si vzal rukojmí a obrátil se i proti policistům, kteří ho nakonec zpacifikovali.
17.06.2016 17:55 |

podobné články

Policie zadržela střelce z Čelákovic: Vyhrožoval pistolí přítelkyni i policistům

 
Čtyřicetiletý muž, který v Čelákovicích u Prahy v pondělí vyhrožoval střelnou zbraní bývalé partnerce a policistům, se sám přihlásil a policie ho zadržela. Hrozí mu až pět let vězení. ČTK o tom dnes informovala policejní mluvčí Eva Hašlová.
22.03.2017 14:25 |

podobné články

Agresivní opilec na vozíku napadal ochranku i personál nemocnice ve Střešovicích

 
Zákrok strážníků městské policie si ve středu večer vyžádal personál nemocnice v pražských Střešovicích, kde řádil agresivní opilec. Muž na vozíku všem nadával a dokonce si stáhl kalhoty a ukazoval genitálie, řekl ve čtvrtek Mediafaxu mluvčí strážníků Jan Čihák.
21.03.2013 15:50 |

podobné články