Článek

Opilec (23) v mercedesu: Jel a »kosil« zaparkovaná auta!

 
To se jen tak někomu nepovede. Mladý muž (23) zdemoloval v neděli nad ránem ve Vestci u Prahy tři zaparkovaná auta a následně narazil do přístřešku na popelnice. Podle informací Aha! z něj byl silně cítit alkohol, dýchnout odmítl.
26.09.2016 05:05 |

podobné články

Podobné články

Šílená jízda mladíka v mercedesu: Naboural hned tři zaparkovaná auta, jedno převrátil na střechu!

 
Jako šílený se choval mladík (23), který zřejmě opilý sedl v neděli brzy ráno za volant svého mercedesu a začal bezohledně demolovat ostatní zaparkovaná auta ve Vestci u Prahy. Naboural hned do tří vozů a během nárazů poškodil i své auto natolik, že ho z něj posléze museli vyprostit hasiči. Šofér během zásahu jen s klidem seděl a čekal a nakonec se nechtěl ani podrobit dechové zkoušce.
25.09.2016 11:20 |

podobné články

Dva opilí mladíci ničili v Praze zaparkovaná auta, vyzvedli si je rodiče

 
Zaparkovaná auta v Praze 4 v pátek časně ráno ničili dva mladíci. Informace agentuře Mediafax poskytla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.
13.08.2010 14:10 |

podobné články

Obří díra pohltila zaparkovaná auta

 
Propad půdy způsobený deštivým počasím vytvořil ve středu v americkém Baltimoru díru dlouhou jako celý blok budov. Auta zaparkovaná na kraji silnice spadla dovnitř a půda zasypala železniční koleje místní trati, napsala agentura Reuters.
03.05.2014 10:55 |

podobné články

Pardubický kraj: Vzniká zde košilovina prvotřídní kvality, zjistil hejtman

 
Látky na výrobu košil, které v Letohradě vyrábí firma Dietfurt, putují do celého světa. Zdejší moderní výrobu včetně zmíněné košiloviny si během návštěvy Letohradu prohlédl také hejtman Pardubického kraje Martin Netolický. Firma spadající pod italskou společnost Albini dodává materiál na výrobu košil vyhlášeným módním domům. V současnosti společnost zaměstnává více jak 300 zaměstnanců.
03.03.2015 19:16 |

podobné články

Opilý řidič naboural čtyři zaparkovaná vozidla

 
Chvíli po čtvrté hodině odpoledne přijali operátoři linky tísňového volání oznámení o podnapilém řidiči. Ten měl, dle oznamovatele, při průjezdu ulicí Tolstého v Praze 10 nabourat hned tři zaparkovaná vozidla. Na základě této informace začali po řidiči černého Golfu pátrat policisté pohotovostní motorizované jednotky a místní policisté.
30.03.2014 21:15 |

podobné články

Opilec v Praze boural a ujížděl! Když ho zadrželi, napadl policistu

 
Prahou se řítil opilec v Mercedesu a boural, kde mohl. Od nehody navíc pokaždé ujel. Když se ho podařilo zastavit, napadl i policistu!
07.03.2012 12:50 |

podobné články

Hummer, tank silnic: Naboural deset aut!

 
Nejen že se majitel terénního vozu Hummer pořádně posilnil alkoholem, ale navíc sedl za volant. Pak naboural čtyři zaparkovaná auta. Toho si všimli svědci a zavolali policii. Opilec ale před jejím příjezdem stihl poškodit ještě dalších šest vozidel! Jakýkoli alkohol však odmítá. Prý jen kloktal ústní vodou!
15.04.2010 17:55 |

podobné články

Opilec ničil zaparkovaná auta, zdemoloval i vnitřek policejního vozu

 
Agresivního vandala po dopadení převezli strážníci na záchytku.
16.08.2010 13:50 |

podobné články

Opilec v buldozeru demoloval zaparkovaná auta, dostal za to nakládačku

 
Obyvatelům sídliště v ruském Barnaulu se v neděli kolem osmé večer naskytla neobvyklá podívaná, která potvrzuje, že alkohol za volant zkrátka nepatří. Na místní parkoviště přijel opilý muž v buldozeru a začal ničit zaparkované vozy. Na odvetu nemusel čekat dlouho, majitelé poškozených aut ho okamžitě zmlátili.
04.09.2012 20:20 |

podobné články

Opilec v nakladači demoloval zaparkovaná auta, dostal za to nakládačku

 
Obyvatelům sídliště v ruském Barnaulu se v neděli kolem osmé večer naskytla neobvyklá podívaná, která potvrzuje, že alkohol za volant zkrátka nepatří. Na místní parkoviště přijel opilý muž v nakladači a začal ničit zaparkované vozy. Na odvetu nemusel čekat dlouho, majitelé poškozených aut ho okamžitě zmlátili.
05.09.2012 06:50 |

podobné články

Opilec v nakladači demoloval zaparkovaná auta, dostal za to nakládačku

 
Obyvatelům sídliště v ruském Barnaulu se v neděli kolem osmé večer naskytla neobvyklá podívaná, která potvrzuje, že alkohol za volant zkrátka nepatří. Na místní parkoviště přijel opilý muž v nakladači a začal ničit zaparkované vozy. Na odvetu nemusel čekat dlouho, majitelé poškozených aut ho okamžitě zmlátili.
05.09.2012 08:45 |

podobné články

Opilci si auta spletli s trampolínou: Skákali na nich a váleli sudy, hlídka je dopadla

 
Strážníci Prahy 6 měli včera večer napilno. Obdrželi totiž oznámení, že se v Jugoslávské ulici pohybují dva opilí mladíci, kteří si zřejmě spletli zaparkovaná auta s trampolínou. Po autech skákali a váleli sudy. Opilci dokonce nebezpečně vstupovali do vozovky a ohrožovali tak projíždějící auta. Na místo se proto hned vydala hlídka.
17.05.2016 18:45 |

podobné články

Frajírek v mercedesu při PŘEDJÍŽDĚNÍ KOLONY zabil mladého řidiče!

 
Smrtelným zraněním dvacetiletého řidiče skončilo v sobotu kolem 12.45 hodin předjíždění dvaatřicetiletého řidiče mercedesu v obci Týneček na Olomoucku. Ten se snažil předjet auta v koloně, sdělil agentuře Mediafax olomoucký policejní mluvčí Michal Pižurin.
17.09.2011 14:15 |

podobné články

Na Zlínsku boural muž pod vlivem amfetaminu, vážně se zranil

 
Zřejmě mikrospánek je důvodem noční nehody, která se stala na Zlínsku dne 17. července kolem třetí hodiny ranní. Pětatřicetiletý řidič mercedesu za volantem na chvilku usnul. Zaplatil za to těžkým zraněním, se kterým se bude léčit minimálně půl roku. Ve spánku sjel z vozovky do příkopu a travnaté meze, kde mu ovšem v cestě stálo oplocení rodinného domu. Pravou přední částí svého auta narazil do plotu, odrazil se a pokračoval v cestě zpět na vozovku. Přitom ale udeřil spodní částí mercedesu do betonové vpusti kanálu, auto se stalo nepojízdným a zůstalo stát v křižovatce.
21.07.2014 13:10 |

podobné články

Opilec zaparkoval ve sklepě!

 
Podivně zaparkovaná Škoda Felicia zaměstnala včera hasiče v Ostravě-Hrabůvce. Řidič vůz uložil na pravý bok mezi vnější zeď sklepa a betonovou zídku zpevňující sjezd do něj.
01.03.2012 12:10 |

podobné články

Pro peníze si zajel opilec vozidlem po chodníku až k bankomatu!

 
Ostravští strážníci si v úterý všimli v městské části Zábřeh vozu, který jel po chodníku. Řidič vozidla strážníky šokoval, vymlouval se totiž, že jel pro peníze do bankomatu a žádnou značku zákazu vjezdu neviděl.
01.10.2013 12:35 |

podobné články

Žena ničila policejní auta, mstila se za přítele!

 
Ostravští policisté zjistili, kdo jim v poslední době dvakrát za sebou poničil služební auta zaparkovaná před jedním z obvodních oddělení.
14.03.2010 10:40 |

podobné články

TO JE DRZOST! Zloděj VYKRADL auta rodičů, kteří dávali děti DO ŠKOLKY!

 
Zloděj využil ve středu ráno neopatrnosti rodičů v Tovačově na Olomoucku, kteří přivezli děti do mateřské školky autem. Než dítě předali, stačil zloděj vykrást dvě auta, která byla zaparkovaná před školkou, uvedla ve čtvrtek policejní mluvčí Marta Vlachová.
06.10.2011 09:05 |

podobné články

Takhle uklízel sníh řidič technických služeb v Děčíně: Radlicí hrnul i auta!

 
Čerstvá nadílka sněhu, který napadl tento týden v severních Čechách, zaskočila řidiče v Děčíně. A nejen je. Do ranní hromadné nehody, která se stala na křižovatce ulic Lužická a Elišky Krásnohorské, se připletl i protahovač technických služeb. Při kuriózní kolizi před sebou hrnul radlicí kromě sněhu i zaparkovaná auta.
09.02.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Krásnohorská (2 články)