Článek

Opilci napadli sanitku při výjezdu, zpacifikovat je přijeli policisté

 
Alkohol a horko stouply do hlavy dvěma potížistům z Prahy. Po tahu cestou z hospody napadli v ulici Nad lesním divadlem posádku sanitky. A to přímo při výjezdu! Záchranáři nakonec museli zavolat na pomoc policii.
09.08.2015 17:35 |

podobné články

Podobné články

BRUTÁLNÍ NAPADENÍ v podchodu! Dva opilci zkopali chodce a nahráli to na mobil

 
Případ surového napadení prošetřují od nedělního večera zlínští policisté, dva opilci napadli v podchodu muže, zkopali ho a ze svého útoku ještě pořídili nahrávku do mobilu. Agentuře Mediaax to v pondělí řekl policejní mluvčí Josef Havela.
06.06.2011 13:00 |

podobné články

Sebevražda a agresivní opilci: Policisté na Břeclavsku jednou přijeli pozdě

 
Svátky klidu a pohody si určitě neužili policisté na Břeclavsku. Pomáhali zachraňovat lidské životy i napětí v rodinách. Pouze v jednom případě přijeli na místo pozdě.
27.12.2016 11:15 |

podobné články

Desetiletý chlapec zbil učitelku koštětem! Zpacifikovat ho museli policisté!

 
Teprve desetiletý chlapec zbil svou učitelku ve škole koštětem! Na místo musela dorazit policie a chlapce zpacifikovat. Jeho důvody a pohnutky se zatím vyšetřují.
16.10.2014 12:55 |

podobné články

(Ne)pomáhat a objímat: S dánskými opilci přijel policejní doprovod, je ale k ničemu!

 
To je tedy výpomoc! Spolu s dánskými teenagery, kteří se přijeli do Česka hlavně opíjet a užívat si nočního života, dorazil také čtyřčlenný policejní doprovod. Místo, aby ale pomáhali českým strážcům zákona sjednat pořádek, s opilci se objímají, fotí a dokonce jim půjčují svou čepici!
10.02.2014 14:30 |

podobné články

Opilec (27) se »čvachtal« v Dyji: K ošetření od zdravotníků ho museli přinutit policisté

 
S opilci v Dyji mají v posledním roce problém břeclavští záchranáři. Opakovaně je totiž loví z  řeky a pak se je snaží ošetřit. Nemají to ale jednoduché, opilci totiž většinou zákroky odmítají. V sobotu ráno museli jednoho (27) z nich umravnit až policisté.
04.12.2017 14:40 |

podobné články

Všechny vás zabiju! Agresivního metrákového opilce musel v Plzni zpacifikovat jediný policista

 
Opilý muž v Plzni nejprve slovně napadal nevinnou rodinu, později hrozil i fyzickým násilím. Metrákového pořízka pak musel zpacifikovat policista, který se k celé věci náhodou nachomýtl.
23.05.2016 17:35 |

podobné články

Opilý řídil sanitku. Nadýchal skoro 2 promile

 
Novojičínští policisté vyšetřují případ devětatřicetiletého muže, který opilý řídil sanitku.
10.08.2009 12:00 |

podobné články

Policisté ve Slaném srazili ženu na přechodu! Sanitku nevolali

 
Na tomto videu POMÁHAT A CHRÁNIT neuvidíte. Policejní auto srazilo ve čtvrtek na přechodu ve Slaném ženu, ta utrpěla zranění, ale nikdo sanitku nevolal. Případ už vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů.
16.10.2012 11:20 |

podobné články

Opilci napadli řidiče záchranky, zlomili mu nos

 
Podnapilí muži v pátek odpoledne v Liberci napadli řidiče sanitky, jejíž posádka přijela na pomoc opilé ženě v bezvědomí. Napadeného převezli záchranáři na traumatologickou ambulanci se zlomeným nosem.
07.01.2011 18:45 |

podobné články

Opilci ZBILI ZAMILOVANÝ PÁR! Napadli i policejní hlídku!

 
Brněnští kriminalisté vyšetřují pětici mužů, kteří v Bílovicích nad Svitavou na nádraží zbili zamilovanou dvojici a napadli i zasahující policejní hlídku.
18.05.2011 12:00 |

podobné články

Agresivní opilci napadli na olomouckém nádraží mladíka

 
Až na dva roky do vězení mohou jít dva mladí muži, kteří ve čtvrtek večer napadli jedenadvacetiletého mladíka na vlakovém nádraží v Olomouci. Oba agresoři skončili na záchytce, uvedl v pátek policejní mluvčí Petr Čunderle.
16.03.2012 09:45 |

podobné články

Opilci si vykoledovali pobyt na záchytce! Zničili zaparkované auto a napadli

 
Velikonoční koledníci se nejspíš podělili o vajíčka s pracovníky záchytky. Po pomlázce se v opilosti totiž pustili do demolice zaparkovaného auta, navíc ještě napadli muže, který se snažil vozidlo bránit.
10.04.2012 16:05 |

podobné články

Policejních výjezdů v tropickém počasí přibylo, hlásí Ostravsko. Když byl hokej, bylo tomu překvapivě naopak

 
V tropických dnech měli policisté na Ostravsku o třetinu více oznámení a výjezdů, než v jiné dny. Vyplývá to z dat moravskoslezského operačního střediska. Nejvíce událostí, u kterých museli asistovat, policisté registrují v období pátků a sobot.
29.07.2015 09:06 |

podobné články

Mladý muž skončil po pokusu o sebevraždu v péči záchranářů, policisté ho museli zpacifikovat

 
U dalšího demonstrativního pokusu o sebevraždu asistovali policisté i městští strážnici v Příboře. Z důvodu opilosti a silné agresivity, ale především k zajištění vlastní bezpečnosti nešťastníka přistoupili policisté k použití donucovacích prostředků. Za použití hmatů a chvatů zraněného muže policisté svedli na zem. Následně mu poskytli první pomoc a jeho pořezané ruce mu ošetřili do příjezdu lékařů.
13.08.2014 22:05 |

podobné články

Sanitku při stávce volejte jen v ohrožení života, apelují záchranáři

 
Na pondělní stávku dopravních odborů se chystají i pražští hasiči a záchranáři, ti apelují na obyvatele, aby si sanitku volali jen v ohrožení života. V ostatních případech by lidé měli vyhledat svého obvodního lékaře, sdělila v pátek Mediafaxu mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová.
10.06.2011 15:30 |

podobné články

OBÉZNÍ ZLODĚJ! Vykradl sanitku! Při útěku se zaklínil v okně!

 
Teprve sedmnáctiletý mladík se v noci na pondělí pokusil v Uhříněvsi vykrást sanitku pražské záchranné služby. Přistižen byl, když se snažil vůz opustit střešním oknem, kde uvízl, informovala v pondělí Mediafax mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.
22.08.2011 08:45 |

podobné články

Psychotik (37) napadl matku: S nožem v ruce útočil i na policisty, skončil v blázinci

 
Vlastní matku napadl v jejím bytě v Klatovech agresivní muž (37). Ženě přijeli na pomoc policisté, s nožem v ruce ale zaútočil i na ně. Museli ho násilím zpacifikovat. Útočník, který má údajně dlouhodobé zdravotní problémy, skončil na psychiatrii.
24.01.2018 16:15 |

podobné články

Zloději vykradli další sanitku zasahující u pacienta

 
Případů, kdy zloděj vykrade sanitku zasahující u nemocného, bohužel přibývá.
09.02.2010 10:10 |

podobné články

Filip Renč odmítl točit Sanitku 2: Adamce nepodrazím!

 
Režisér Jiří Adamec (62) získává ve válce s producentem Jánem Kováčikem (55), majitelem práv na scénář k pokračování veleúspěšného seriálu Sanitka, další mocné spojence! Poté, co se ho snažil odstřihnout od režie nových dílů, Kováčik ostrouhal. „Sanitku 2 točit nebudu!“ potvrdil deníku Aha! Filip Renč (44), že nabídku producenta odmítl. A za Adamce se kromě něj staví celá fronta kolegů!
24.03.2010 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (203 článků) , Filip Renč (567 článků)