Článek

Opilci napadli sanitku při výjezdu, zpacifikovat je přijeli policisté

 
Alkohol a horko stouply do hlavy dvěma potížistům z Prahy. Po tahu cestou z hospody napadli v ulici Nad lesním divadlem posádku sanitky. A to přímo při výjezdu! Záchranáři nakonec museli zavolat na pomoc policii.
09.08.2015 17:35 |

podobné články

Podobné články

BRUTÁLNÍ NAPADENÍ v podchodu! Dva opilci zkopali chodce a nahráli to na mobil

 
Případ surového napadení prošetřují od nedělního večera zlínští policisté, dva opilci napadli v podchodu muže, zkopali ho a ze svého útoku ještě pořídili nahrávku do mobilu. Agentuře Mediaax to v pondělí řekl policejní mluvčí Josef Havela.
06.06.2011 13:00 |

podobné články

Sebevražda a agresivní opilci: Policisté na Břeclavsku jednou přijeli pozdě

 
Svátky klidu a pohody si určitě neužili policisté na Břeclavsku. Pomáhali zachraňovat lidské životy i napětí v rodinách. Pouze v jednom případě přijeli na místo pozdě.
27.12.2016 11:15 |

podobné články

Desetiletý chlapec zbil učitelku koštětem! Zpacifikovat ho museli policisté!

 
Teprve desetiletý chlapec zbil svou učitelku ve škole koštětem! Na místo musela dorazit policie a chlapce zpacifikovat. Jeho důvody a pohnutky se zatím vyšetřují.
16.10.2014 12:55 |

podobné články

(Ne)pomáhat a objímat: S dánskými opilci přijel policejní doprovod, je ale k ničemu!

 
To je tedy výpomoc! Spolu s dánskými teenagery, kteří se přijeli do Česka hlavně opíjet a užívat si nočního života, dorazil také čtyřčlenný policejní doprovod. Místo, aby ale pomáhali českým strážcům zákona sjednat pořádek, s opilci se objímají, fotí a dokonce jim půjčují svou čepici!
10.02.2014 14:30 |

podobné články

Opilec (27) se »čvachtal« v Dyji: K ošetření od zdravotníků ho museli přinutit policisté

 
S opilci v Dyji mají v posledním roce problém břeclavští záchranáři. Opakovaně je totiž loví z  řeky a pak se je snaží ošetřit. Nemají to ale jednoduché, opilci totiž většinou zákroky odmítají. V sobotu ráno museli jednoho (27) z nich umravnit až policisté.
04.12.2017 14:40 |

podobné články

Všechny vás zabiju! Agresivního metrákového opilce musel v Plzni zpacifikovat jediný policista

 
Opilý muž v Plzni nejprve slovně napadal nevinnou rodinu, později hrozil i fyzickým násilím. Metrákového pořízka pak musel zpacifikovat policista, který se k celé věci náhodou nachomýtl.
23.05.2016 17:35 |

podobné články

Opilý řídil sanitku. Nadýchal skoro 2 promile

 
Novojičínští policisté vyšetřují případ devětatřicetiletého muže, který opilý řídil sanitku.
10.08.2009 12:00 |

podobné články

Policisté ve Slaném srazili ženu na přechodu! Sanitku nevolali

 
Na tomto videu POMÁHAT A CHRÁNIT neuvidíte. Policejní auto srazilo ve čtvrtek na přechodu ve Slaném ženu, ta utrpěla zranění, ale nikdo sanitku nevolal. Případ už vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů.
16.10.2012 11:20 |

podobné články

Opilci napadli řidiče záchranky, zlomili mu nos

 
Podnapilí muži v pátek odpoledne v Liberci napadli řidiče sanitky, jejíž posádka přijela na pomoc opilé ženě v bezvědomí. Napadeného převezli záchranáři na traumatologickou ambulanci se zlomeným nosem.
07.01.2011 18:45 |

podobné články

Opilci ZBILI ZAMILOVANÝ PÁR! Napadli i policejní hlídku!

 
Brněnští kriminalisté vyšetřují pětici mužů, kteří v Bílovicích nad Svitavou na nádraží zbili zamilovanou dvojici a napadli i zasahující policejní hlídku.
18.05.2011 12:00 |

podobné články

Agresivní opilci napadli na olomouckém nádraží mladíka

 
Až na dva roky do vězení mohou jít dva mladí muži, kteří ve čtvrtek večer napadli jedenadvacetiletého mladíka na vlakovém nádraží v Olomouci. Oba agresoři skončili na záchytce, uvedl v pátek policejní mluvčí Petr Čunderle.
16.03.2012 09:45 |

podobné články

Opilci si vykoledovali pobyt na záchytce! Zničili zaparkované auto a napadli

 
Velikonoční koledníci se nejspíš podělili o vajíčka s pracovníky záchytky. Po pomlázce se v opilosti totiž pustili do demolice zaparkovaného auta, navíc ještě napadli muže, který se snažil vozidlo bránit.
10.04.2012 16:05 |

podobné články

Policejních výjezdů v tropickém počasí přibylo, hlásí Ostravsko. Když byl hokej, bylo tomu překvapivě naopak

 
V tropických dnech měli policisté na Ostravsku o třetinu více oznámení a výjezdů, než v jiné dny. Vyplývá to z dat moravskoslezského operačního střediska. Nejvíce událostí, u kterých museli asistovat, policisté registrují v období pátků a sobot.
29.07.2015 09:06 |

podobné články

Mladý muž skončil po pokusu o sebevraždu v péči záchranářů, policisté ho museli zpacifikovat

 
U dalšího demonstrativního pokusu o sebevraždu asistovali policisté i městští strážnici v Příboře. Z důvodu opilosti a silné agresivity, ale především k zajištění vlastní bezpečnosti nešťastníka přistoupili policisté k použití donucovacích prostředků. Za použití hmatů a chvatů zraněného muže policisté svedli na zem. Následně mu poskytli první pomoc a jeho pořezané ruce mu ošetřili do příjezdu lékařů.
13.08.2014 22:05 |

podobné články

Sanitku při stávce volejte jen v ohrožení života, apelují záchranáři

 
Na pondělní stávku dopravních odborů se chystají i pražští hasiči a záchranáři, ti apelují na obyvatele, aby si sanitku volali jen v ohrožení života. V ostatních případech by lidé měli vyhledat svého obvodního lékaře, sdělila v pátek Mediafaxu mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová.
10.06.2011 15:30 |

podobné články

OBÉZNÍ ZLODĚJ! Vykradl sanitku! Při útěku se zaklínil v okně!

 
Teprve sedmnáctiletý mladík se v noci na pondělí pokusil v Uhříněvsi vykrást sanitku pražské záchranné služby. Přistižen byl, když se snažil vůz opustit střešním oknem, kde uvízl, informovala v pondělí Mediafax mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.
22.08.2011 08:45 |

podobné články

Zloději vykradli další sanitku zasahující u pacienta

 
Případů, kdy zloděj vykrade sanitku zasahující u nemocného, bohužel přibývá.
09.02.2010 10:10 |

podobné články

Filip Renč odmítl točit Sanitku 2: Adamce nepodrazím!

 
Režisér Jiří Adamec (62) získává ve válce s producentem Jánem Kováčikem (55), majitelem práv na scénář k pokračování veleúspěšného seriálu Sanitka, další mocné spojence! Poté, co se ho snažil odstřihnout od režie nových dílů, Kováčik ostrouhal. „Sanitku 2 točit nebudu!“ potvrdil deníku Aha! Filip Renč (44), že nabídku producenta odmítl. A za Adamce se kromě něj staví celá fronta kolegů!
24.03.2010 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (185 článků) , Filip Renč (550 článků)

Žena porodila v autě zdravou holčičku, sanitku volalo druhé dítě

 
Zdravou holčičku porodila v sobotu večer žena v osobním autě v Pohořelicích na Břeclavsku. Porod přišel nečekaně, dříve než stihli na místo přijet záchranáři. Rodičce pomáhala přítomná žena. Sanitku přivolal starší, asi jedenáctiletý syn rodičky, uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová.
13.06.2010 11:25 |

podobné články