Článek

Opíjení, rvačky a pak zákaz. Ve Varech Agátu nikdo nechce, ona tam přesto míří!

 
Kvůli drsné rvačce, které se v Karlových Varech před třemi lety zúčastnila, je Agáta (30) Hanychová, pardon Prachařová, na černé listině pořadatelů mezinárodního filmového festivalu. Jeho prezident Jiří Bartoška (68) zkrátka o takové „rušivé elementy“ nestojí. Přesto známou skandalistku ve Varech uvidíme! Jak je to možné?
01.07.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (593 článků) , Agáta Prachařová (2554 článků)
Podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Prachařová je mimo republiku, festival ve Varech může skončit. Jirko Bartoško, řekneme ti, kde Agátu najdeš

 
Tak nudný začátek filmového festivalu v Karlových Varech snad ještě nebyl. Kdyby všechny nedostal "svým šarmem":http://www.extra.cz/diky-travoltovi-se-o-festival-ve-varech-zajima-i-svetovy-tisk-konecne-co-o-nas-pisou "John Travolta":http://www.extra.cz/tema/john-travolta (59), tak by "Jiří Bartoška":http://www.extra.cz/tema/jiri-bartoska (66) mohl celou akci klidně ukončit. Největší hvězda každého ročníku si totiž dovolila letos nepřijet a podle všeho to vypadá, že by ji k návratu nepřemluvil ani Marek Eben.
01.07.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (593 článků) , Marek Eben (313 článků) , Agáta Prachařová (2554 článků) , Jiří Marek (308 článků) , Jiří Marek (308 článků)

Sjezd svědků Jehovových: Proč si Míša vybrala toto náboženství? Věří, že uvidí mrtvého tátu...

 
Žádný sex před svatbou, zákaz drog, opíjení se do němoty, cigaret, žádné svátky, natož Vánoce. Svědci Jehovovi se sjeli do Prahy, aby si povídali o řádcích z Bible. Mezi nimi i Michaela (17).
10.07.2015 20:15 |

podobné články

3 TATÍNKOVÉ PRO AGÁTU: Čí je dítě, které Prachař nechce vychovávat? Fotbalista Lavi ztrácí dech, favoritem je Dereck Hard!

 
Agáta Prachařová čeká dítě. Byla by ráda, kdyby ho čekala s manželem Jakubem Prachařem, ale ve skutečnosti je to trochu složitější. Prachař chystá rozvod a Agátu chce opustit. Nevěří, že miminko je jeho. Kdo další je ve hře?
26.03.2017 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků) , Agáta Prachařová (2554 článků)

Jakub Prachař trávil Velikonoce s rodinou své mámy, Agátu nikdo nepozval...

 
Herečka Mariana Prachařová, sestra herce Jakuba Prachaře (33) slavila narozeniny, Agátu však na oslavu nepozvala.
18.04.2017 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků) , Mariana Prachařová (41 článků) , Agáta Prachařová (2554 článků)

Jakub Prachař trávil Velikonoce se svojí rodinou Prachařů. Agátu nikdo NEPOZVAL!

 
Sestra Jakuba Prachaře Mariana Prachařová slavila na Velikonoční pondělí 23. narozeniny. Na svou oslavu však manželku svého bratra Agátu Prachařovou nepozvala!
19.04.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků) , Agáta Prachařová (2554 článků) , Mariana Prachařová (41 článků)

Víme první: Dopita zmlátil na festivalu fotografa, který nad ránem fotil jeho přítelkyni Agátu Hanychovou

 
S oděrkami na hlavě skončil ve středu nad ránem na chirurgické ambulanci karlovarské nemocnice jeden z fotografů, který na filmovém festivalu před hotelem Thermal fotil Agátu Hanychovou  (27) . Cvakání fotoaparátu v době, kdy se modelka vracela rozjařená z jednoho z večírků, se totiž nelíbilo jejímu příteli Mirku Dopitovi. Do fotografa se pustil pěstmi, přičemž mu odcizil fotoaparát, ze kterého Hanychová vyjmula kartu, kterou pak zničila. Dopita skončil v policejní cele.
04.07.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2554 článků)

Nárazové pití alkoholu vás předčasně zabije!

 
Opíjení se na konci týdne do němoty vážně poškozuje zdraví. Přesto se doslova namol opíjejí na konci každého týdne miliony lidí na celém světě. Jenže tohle chování výrazně zvyšuje riziko předčasného úmrtí ze všech možných příčin, nejen zdravotních. Také rizikové chování související s opilostí zvyšuje mortalitu. Lidé jednoduše v opilosti velmi riskují, což je mnohdy stojí život.
30.04.2015 18:05 |

podobné články

VIDEO: Rvačky baníkovců v Praze. Tekla krev

 
Baníkovci si pobyt v Praze užívali osobitým způsobem - nechyběly rvačky, nadávky i incidenty s policií.
31.10.2009 13:40 |

podobné články

Sparta a Zlín zaplatí za rvačky 100 tisíc, tři hráči mají trest

 
Pokutu 100000 korun zaplatí Sparta a Zlín za hromadnou bitku hokejistů v nedělním vzájemném extraligovém utkání. Disciplinární komise v úterý rovněž potrestala tři aktéry rvačky.
02.02.2010 13:20 |

podobné články

Rvačky, krádeže a nehody. Pražští policisté měli v noci napilo

 
Pražští policisté se v noci příliš nevyspali. Zasahovali u desítek případů - nechyběly mezi nimi rvačky, krádeže, dopravní nehody či zadržení hledaných osob.
04.08.2012 08:25 |

podobné články

8 zlobivých dítek českého šoubyznysu: Průšviháři, kteří dokázali vyvolat pořádné skandály

 
Vypadají všichni tak nevinně, ale nebýt jich, bulvár by už asi zkrachoval. Nevěry, problémy s drogami, opilost, rvačky v klubech, rvačky na ulici, nahé fotky, erotické fotky, kontroverzní názory, soudní žaloby, výhrůžky fyzickou likvidací.
08.09.2013 22:30 |

podobné články

Výpověď svědka rvačky Ivetiných mužů: Rychtář neměl právo Macuru takhle napadat!

 
Soudní líčení o napadení Zdeňka Macury  (39) manželem Ivety Bartošové  (47) Josefem Rychtářem  (55) proběhlo za zavřenými dveřmi bez účasti veřejnosti. Před soudní síní jsme ale vyzpovídali jednoho ze svědků rvačky, který viděl incident z okna svého domu.
09.01.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Kdo zmlátil Michala Hrůzu? Kousek od místa rvačky je policejní kamera!

 
Z obyčejné párty se stal horor. Michal Hrůza (43) leží v nemocnici a bojuje o holý život. Stačilo pár panáků, nevinné pošťuchování, a tragédie je na světě. Zpěvák se dostal do rvačky, utrpěl těžké poškození mozku a je v bezvědomí.
18.07.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (249 článků)

Hrůza má kvůli rvačce poškozený mozek, tady je 10 VIP, kteří se také dostali do bitky

 
Zpěvák "Michal Hrůza":http://www.extra.cz/tema/michal-hruza (43) "utrpěl včera vážné zranění":http://www.extra.cz/zpevak-michal-hruza-je-v-nemocnici-po-rvacce-ve-stodolni-zustal-tezce-zranen. Během rvačky na Stodolní ulici dostal ránu a "skončil v bezvědomí":http://www.extra.cz/hruzu-po-vaznem-krvaceni-do-mozku-operovali-co-bude-dal. V nemocnici se kvůli krvácení do mozku podrobil operaci a momentálně ho lékaři udržují v umělém spánku. Rozhodující jsou následující čtyři dny. Hrůza ale není jediný slavný, kdo se dostal do rvačky ať už vlastní vinou, nebo na něho někdo zaútočil.
18.07.2014 20:15 |

podobné články

Syfilis, alkohol, drogy, vražda, AIDS, rvačky a svrab. Drsná reportáž o cizincích, které k nám firmy tahají na levnou práci

 
Syfilis, alkohol, drogy, vražda, ubytovny, rvačky a svrab. S tím vším se potýkají v Plzni kvůli cizincům. Alespoň o tom píše server Krimi-Plzen.cz.
13.12.2016 07:15 |

podobné články

Exministr financí zemřel. Rád se napil a pak mumlal

 
Někdejšího japonského ministra financí Nakagawa našli mrtvého v jeho domě. Politik kvůli opíjení musel před časem podat demisi.
04.10.2009 12:25 |

podobné články

Zpěvák Bendig ve Varech: Rvačka s ochrankou! Rasistický útok, křičel jeho přítel

 
O další skandál na festivalu v Karlových Varech se postaral gay pár Jan Bendig (19) a jeho přítel Lukáš. Nejprve se dostali do rvačky s ochrankou před divadlem, kterou roztrhla až přivolaná policie. Podle Bendigova přítela padaly také rasistické urážky. Konflikt však Bendiga s přítelem nezastavil a divokou jízdu zakončili na party, kde Lukáš fotografům ukazoval holý zadek.
08.07.2014 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (244 článků)

Modelka Agáta Hanychová: Ruším svatbu!

 
Modelku Agátu Hanychovou (27) dostalo na kolena policejní vyšetřování rvačky z Karlových Varů. Otec jejího dítěte Mirek Dopita (28) čelí hrozbě 10 let vězení za krádež a napadení.
26.08.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2554 článků)