Článek

Opičí mrně se mámy drží jako magnet!

 
Velká opičí láska v plzeňské zoo přinesla první miminko. Mrně gibonů bělolících se zatím ukrývá v mámině kožichu a drží se pevně její srsti.
20.10.2015 12:10 |

podobné články

Podobné články

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1523 článků) , David Beckham (980 článků)

Narodil se malý chápan: Mámy se drží pěti »rukama«!

 
Opičí radost v pražské zoo. Porodila samice chápana středoamerického Talula. Miminko se mámy drží rukama, nohama i chápavým ocáskem jako klíště.
28.10.2016 05:05 |

podobné články

Příznivce tvrdé muziky potěší Lamb of God a Monster Magnet

 
Příznivce tvrdé muziky potěší svými koncerty v Praze americké skupiny Lamb of God a Monster Magnet. Čelní představitelé moderní metalové scény Lamb of God zahrají 24. května v klubu Abaton. Monster Magnet, v jejichž drsné muzice se odráží vlivy hard rocku, metalu, punku, space rocku i psychedelie 60. a 70. let, zabouří 17. srpna v pražském Kulturním centru Vltavská.
05.05.2010 08:00 |

podobné články

Opičí muž baví návštěvníky nebezpečným skákáním po skalách

 
Skáče a šplhá po strmých zdech, jako by byl opicí, ale není. Džjóti Rádža jako opičí muž baví návštěvníky pevnosti Čitradurga na jihu Indie ve státě Karnataka. Jeho pohyby jsou směsí akrobacie, sportovního výkonu a prvků bojových umění.
04.08.2009 16:40 |

podobné články

Opičí miminko chová celá tlupa!

 
Bílé jako sníh je mimino opičky guerézy pláštíkové. Máma Lucie je porodila před osmi dny v pražské zoo a už se s ním pyšně, i když pořád trochu opatrně, chlubí. Dokonce mrně půjčuje celé tlupě.
21.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2078 článků)

Neználek na cestách: Bieberovi zabavili na letišti opici. Chtěl jí ukázat Mnichov

 
Jasně, taky jsme hodněkrát letěli letadlem s opicí. Španělské letušky nebývají zrovna krasavice. Děláme si legraci. Samozřejmě máme na mysli tu alkoholovou opici. S tou se ale na palubu letadla smí, pokud zvracíte nenápadně.
30.03.2013 12:10 |

podobné články

Koťátko našli v tašce! Chcete ho?

 
Kocourek Mrně vstoupil do života ve špinavé tašce, do které ho brzy po narození kdosi i s jeho sestřičkou strčil a odnesl pryč od mámy.
16.10.2015 05:15 |

podobné články

Jennifer Lopez: „Mámy nikdy nerelaxují“

 
Zpěvačka Jennifer Lopez (41) tvrdí, že mámy niky nemají čas starat se moc o sobe, protože jejich prioritou musí být děti.  Herečka a zpěvačka, která si s manželem Marcem Anthonym před dvěma lety pořídila dvojčata Maxe a Emmu, připouští, že v roli mámy je těžké najít si chvilku sama pro sebe nebo na relaxování.  Jennifer říká: „Opravdu tomu nevěřím, [...]
14.10.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (703 článků)

Ochránci zvířat v šoku: Justin Bieber nelegálně převážel opičí mládě

 
Teprve 14týdenní opičí mládě jménem Mally, oblíbeného mazlíčka Justina Biebera  (19) , drží německá veterinární správa v karanténě poté, co s ním zpěvák přiletěl soukromým letadlem do Mnichova bez potřebných dokumentů.
03.04.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1298 článků)

Houbaři, hurá do lesa: Úplněk = magnet na houby! Rostou ještě o 20 % rychleji!

 
Chystáte se celý víkend prohoubařit? Pak byste měli slavit úspěchy! Měsíc je v úplňku, zapršelo a houby porostou doslova před očima! A pozor, nejde o žádnou pověru! Známý mykolog Jiří Baier (75) ze své dlouholeté praxe potvrzuje, že Měsíc vytahuje houby ze země doslova jako magnet! Rostou údajně až o 20 procent rychleji!
04.08.2012 12:15 |

podobné články

Ňadra a vlasy jako dokonalý magnet? Ano! Buďte i vy sexy a svůdná už za několik týdnů

 
Není tajemstvím, že velká prsa jsou nápadná a sexy a že bohaté husté vlasy udělají i z průměrné ženy dokonalou krasavici. Dokonalá ňadra a hustá zdravá kštice jsou proto snem každé ženy. Jsme připravené udělat maximum pro to, abychom v plavkách, na párty a kdekoli ve společnosti oslnily a přitáhly pohledy nejlépe obojího pohlaví - okouzlených mužů, ale i závistí blednoucích žen. Přečtěte si, jak to dokázat. Udělejte ze svého dekoltu magnet a ze svých vlasů maják hlásající do světa „Jsem jedinečná“.
11.07.2013 09:05 |

podobné články

Ornella je magnet na exekuce: Po Štikových dluží i Kokta!

 
Ta holka snad přitahuje exekuce jako magnet! Rodiče Ornelly Štikové (23) jich řešili dohromady 27 za celkem 4 miliony korun, teď tone v dluzích také její manžel Josef Kokta (59)! „Vím o tom,“ přiznal Blesku.
06.01.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (817 článků) , Ornella Štiková (973 článků)

Živý magnet udržel na hrudníku 50 lžic a kapotu auta s 92kilovým mužem

 
Trenér kickboxu z Gruzie se tuto středu pokusil překonat světový rekord. Před televizními kamerami a před gruzínskou porotou Guinnessových rekordů předvedl svou nově osvojenou schopnost proměnit se v živý magnet. Na svém těle udržel lžíce i kapotu auta, předčil veškerá očekávání a jeho vystoupení bylo úspěšné.
16.12.2011 15:30 |

podobné články

Gorilí mládě se jí musí držet samo: Tvrdá výchova od mámy Shindy

 
Vytoužený první potomek pražské gorily Shindy dostává od mámy už teď tvrdou školu. Zatímco mnohé jiné gorilí matky své potomky hýčkají nošením, tenhle prcek už se drží sám.
28.04.2016 09:20 |

podobné články

Vinař souhlasí s Kalouskem. Všichni si poříďte opici za stejné prachy

 
PŘÍBĚH Není vinařství jako vinařství. Některá vyrábějí vína pouze z tuzemských hroznů, jiná musí dovážet hrozny či mošty z ciziny. Vinařství Spielberg z Archlebova patří do první skupiny a jeho šéf Jaroslav Javornický má dost kacířské názory. Podporuje třeba ministra financí Miroslava Kalouska v tom, aby si občané pořídili opici z lihu, piva či vína za stejné peníze, protože stejně většina pije krabičáky. Zvyšování daní nicméně i podle něj bude likvidační.
09.05.2012 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)

Ve Francii vyrostl pětitunový čokoládový strom i s opicí

 
Pět metrů vysoký strom, sahající do třetího patra, vyrobil francouzský cukrář Patrick Roger. Jako výrobní materiál mu posloužilo pět tun čokolády. Obří dílo, zahrnující i opici, vytvořil bez pomoci konstrukčních podpěr.
20.11.2012 07:25 |

podobné články

Opičí výměna v pražské zoologické zahradě: Fania má přelétavého kluka

 
Velká opičí výměna se uskutečnila v pražské zoologické zahradě. Samice variho bělopasého Fania totiž dostala nového samce Sebastiana, který se nastěhoval aý z Anglie. Mandrak zatím zůstává, však už ne jako její partner.
09.07.2014 05:10 |

podobné články

To je pravá »opičí« láska!

 
Co je tíha »opičí« lásky, vědí moc dobře matky poloopic lemurů kata v plzeňské zoo. Jejich potomci po nich šplhají jako po liáně.
18.07.2016 08:25 |

podobné články

Chudák pes: Lady Gaga na své nové štěně věší nejrůznější cetky. Dělá z něj samu sebe?

 
Popová diva Lady Gaga  (28) už možná pomýšlí na miminko, ale raději si nejdřív s partnerem Taylorem Kinneym pořídila pejska. Výběr padl na roztomilé štěňátko buldočka, jež pojmenovali Asia. Gaga jej svým fanouškům na sociálních sítích poprvé představila v dubnu. Od té doby s sebou mrně bere do nahrávacího studia a občas si jej přehodí přes ruku jako nějakou kabelku.
24.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1263 článků)