Článek

Operativní leasing - pro řadu lidí stále velká neznámá

 
V myšlení lidí je stále silně zakořeněna potřeba věci vlastnit a tím mít nad nimi pomyslnou kontrolu. Zejména to platí pro auto, které bylo v socialistickém Československu nedostatkovým a finančně hůře dostupným zbožím. Na jeho pořízení často skládala celá rodina úspory řadu let a vůz pak byl téměř její součástí. Dnes to platit přestává. Proč?
18.06.2015 20:15 |

podobné články

Podobné články

CSI Leasing Czech: Při nákupu technologií se vyplatí leasing

 
Na leasing si Češi nejčastěji pořizují dopravní prostředky. U nákupu informačních technologií jsou ale stále konzervativní. I přesto, že právě při něm je volba leasingu výhodnější než při nákupu vozu. V západní Evropě i v USA je nákup informačních technologií na leasing zcela běžný.
16.05.2014 09:05 |

podobné články

BMW – operativní leasing pro soukromé osoby

 
Nemáte na akontaci, nechcete řešit pojištění, ručení ani servis? Pak zkuste operativní leasing pro soukromé osoby, společnost BMW Financial Services jej začala nabízet právě nyní.
25.07.2012 17:55 |

podobné články

Kia a UniCredit Leasing vstupují do nové éry spolupráce

 
UniCredit Leasing obhájil svou pozici a stal se výhradním poskytovatelem značkového financování vozů Kia na českém trhu. Pod hlavičkou Kia Finance bude nadále nabízet značkové financování koncovým spotřebitelům. V brzké době nabídne Kia prostřednictvím UniCredit Leasing nové produkty financování.
07.12.2013 14:25 |

podobné články

CSI Leasing zbavuje firmy starostí se správou ICT

 
Firmy jako DTZ Czech Republic se zbavují břemene, které představuje správa majetku, a pořizují ICT i kancelářské vybavení přes operativní leasing.
26.08.2014 17:41 |

podobné články

Nový Drivers´ Club společnosti LeasePlan poradí všem motoristům

 
Společnost LeasePlan, která se specializuje na operativní leasing aut, zahájila novou éru svého bonusového programu Drivers´ Club. Ten je určen všem uživatelům vozů LeasePlanu, kteří prostřednictvím klubu mohou čerpat řadu výhod. Členství v klubu je bezplatné. Podmínkou je pouze registrace prostřednictvím internetových stránek www.driversclub.cz.
10.02.2014 15:05 |

podobné články

ČSOB Leasing je exkluzivní partner pro financování traktorů Zetor i v roce 2013

 
Od letošního podzimu mohou zákazníci při koupi traktoru Zetor prostřednictvím financování od společnosti ČSOB Leasing čerpat nové výhody, například nulové navýšení, schválení smlouvy na koupi traktoru pouze dle předložené žádosti o financování a identifikačních dokladů nebo pojištění prodloužené záruky kryjící zejména škody vzniklé opotřebením.
14.11.2012 18:05 |

podobné články

Pozor! Leasingové společnosti špatně počítají RPSN. Spočítejte si ho sami! KALKULAČKA

 
Společnosti prodávající auta na leasing možná budou vracet miliardy svým klientům. Podle nezávislých odborníků totiž špatně spočítali RPSN. Máte i vy auto na leasing? Raději si vše přepočítejte pomocí kalkulačky, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Peníze.cz.
31.03.2014 14:40 |

podobné články

Auto na úvěr nebo na leasing? Spočítejte si, co vás vyjde levněji

 
Chcete si koupit auto, ale sami na něj nemáte dost peněz? Pokud přemýšlíte o tom, zda si vzít úvěr, nebo leasing, máme pro vás přehled výhod i nevýhod obou variant.
26.06.2016 06:25 |

podobné články

ČSOB Leasing: Truck Půjčka - nejdostupnější řešení pořízení těžké dopravní techniky

 
ČSOB Leasing ve spolupráci se svou specializovanou dceřinou společností na zprostředkování pojištění přichází na trh s unikátní novinkou. Truck Půjčka s komplexním pojištěním a službami je vhodným řešením pro ty české dopravce, kteří zvažují nákup nového tahače či návěsu. Vhodným propojením financování, pojištění a souvisejících služeb vznikl inovativní program určený malým a středním českým dopravcům a přepravcům.
03.01.2018 14:25 |

podobné články

Co dělat, když vám ukradli auto, pořízené na leasing

 
Ukradli vám auto, které jste si koupili na leasing před skončením leasingové smlouvy a vy jste tedy bez automobilu i bez peněz?
11.10.2010 05:55 |

podobné články

Uprchlý Krejčíř dostal v kauze Technology Leasing osm let

 
Za porušování povinnosti při správě cizího majetku v kauze Technology Leasing uložil v pondělí Městský soud v Praze uprchlému podnikateli Radovanu Krejčířovi souhrnný osmiletý trest vězení. Jde dosud o nejvyšší trest, který Krejčíř v ČR dostal.
03.01.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (704 článků)

ČSOB Leasing posílil pozici jedničky na leasingovém trhu

 
ČSOB Leasing dosáhl v roce 2012 objemu financování ve výši 9,14 miliardy korun.
07.02.2013 21:30 |

podobné články

Nejvyšší soud odmítl dovolání Krejčíře v kauze Technology Leasing

 
Nejvyšší soud před časem odmítl dovolání uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře v kauze vyvedení stomilionového majetku ze společnosti Technology Leasing. Vrchní soud v Praze mu za zpronevěru loni pravomocně uložil osmiletý trest vězení. NS rozhodl letos v květnu, teprve teď ale usnesení zpřístupnil v databázi. Verdikt je na poměry Nejvyššího soudu dosti obsáhlý.
22.08.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (704 článků)

ČLFA: Evropský i český leasing by měly růst

 
Evropský a tedy i český leasing by měly v letošním prvním pololetí růst. Vyplývá to z ankety European Business Confidence Survey, kterou v závěru loňského roku ve spolupráci s agenturou Invigors provedla mezi svými členy Federace evropských leasingových asociací (Leaseurope).
15.01.2014 19:55 |

podobné články

Pražský dopravní podnik nakoupí auta za čtyřicet milionů. Přesto prý ale ušetří

 
Dopravní podnik hlavního města Prahy se rozhodl pro částečnou obměnu vozového parku. Do roku 2017 by měl nově vlastnit osmdesát čtyři osobních aut a dvacet dodávek. Mají částečně nahradit ta, která si podnik v minulosti pořídil na operativní leasing.
03.08.2014 18:45 |

podobné články

Volkswagen nabízí operativní leasing i soukromým osobám

 
Volkswagen připravil ve spolupráci s Volkswagen Finance od ŠkoFINu nabídku operativního leasingu pro soukromé osoby "All Inclusive". Limitovaná akce se vztahuje na nový Golf Sportsvan 1.2 TSI 63 kW (85k) Comfortline.
12.09.2014 19:40 |

podobné články

ŠkoFIN radí: Operativní leasing je sázkou na jistotu

 
Koupě automobilu se neprovádí každý den. S využitím financování prostřednictvím operativního leasingu pro soukromníky ho však zvládnete takřka lusknutím prstů.
27.05.2015 10:00 |

podobné články

Inovativní leasingový program ŠKODA Bez starostí

 
Soukromí zákazníci si mohou svůj vůz značky ŠKODA pořídit na bázi operativního leasingu za fixní měsíční splátky. Dvouletý operativní leasing bez akontace s maximálním nájezdem 40.000 km.
04.06.2014 09:15 |

podobné články

4 díly definující Star Trek

 
Do třetice se do kin vydává restartovaná značka Star Trek, tentokrát s podtitulem Do neznáma. Zatímco před sedmi lety byl rebootovaný Star Trek příjemným letním filmem, dnes po Strážcích galaxie a návratu Hvězdných válek nadšení Do neznáma trochu opadá. Fanoušci původních seriálů by navíc raději viděli návrat k duchovním kořenům – kterého si v nové trilogii mnoho neužili. Právě důraz na objevování má být ve Star Trek: Do neznámá silnější než v minulých dvou dílech, krom něj však lze kořeny značky shrnout i skrze čtyři další staré nejvýznamnější díly a filmy.
11.08.2016 11:05 |

podobné články