ON-LINE finále Wimbledonu: BÁJEČNÉ! KVITOVÁ JE VÍTĚZKOU WIMBLEDONU!

PRÁVĚ TEĎ sledujeme v on-line reportáži boj Petry Kvitové ve finále Wimbledonu proti Rusce Marii Šarapovové. Skóre píšeme z pohledu Petry Kvitové.
02.07.2011 14:20 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1474 článků)

FENOMENÁLNÍ PETRA KVITOVÁ! Finále Wimbledonu pro sebe urvala za 55 minut!

Fantastický výkon, proti němuž neměla její soupeřka sebemenší šanci. Petra Kvitová smetla ve finále Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou po setech 6:3 a 6:0 za pouhých 55 minut a podruhé v kariéře se stala vítězkou tohoto nejslavnějšího tenisového turnaje světa. První wimbledonský a dosud i svůj jediný grandslamový titul získala v roce 2011, kdy ve finále porazila jasně Rusku Marii Šarapovovou. Za triumf si na konto připíše 1,76 milionu liber (v přepočtu 60,9 milionu korun) a v žebříčku WTA si polepší ze 6. na 4. místo.
05.07.2014 17:05 |

Kvitová je ve finále Wimbledonu! Čeká ji Kanaďanka Bouchardová

Češky Petra Kvitová a Lucie Šafářová se utkaly o účast ve wimbledonském finále. Derby vyhrála Petra Kvitová. Vítězka Wimbledonu z roku 2011 získala první set v tiebreaku a druhý pak poměrem 6:1. Ve finále se střetne s Kanaďankou Eugenií Bouchardovou.
03.07.2014 10:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1474 článků)

Kvitová prohrála s Williamsovou a ve finále Wimbledonu nebude

Česká tenistka Petra Kvitová si finále Wimbledonu nezahraje. V dnešním semifinálovém zápasu ji favorizovaná Serena Williamsová porazila po boji ve dvou setech 7:6 a 6:2 za hodinu a půl. Američanka se o titul střetne s Ruskou Věrou Zvonarevovou, vítězkou prvního semifinále.
01.07.2010 19:31 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1474 článků) , Serena Williams (293 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Kvitová: Vítězka Wimbledonu 2011 a 2014. Proč jí proboha vybírají tak strašné šaty?

Obrovskou radost zažila tenistka "Petra Kvitová":http://www.extra.cz/tema/petra-kvitova (24) v sobotu 5. července, kdy za pouhých padesát pět minut "porazila na kurtu ve Wimbledonu":http://www.extra.cz/kvitova-vyhrala-wimbledon-ve-finale-porazila-sexy-kanadanku-eugenii Kanaďanku "Eugenii Bouchard":http://www.extra.cz/tema/eugenie-bouchard (20).
07.07.2014 17:30 |

Do finále Wimbledonu postupuje z české bitvy Kvitová. O titul se utká s Kanaďankou Bouchardovou

Do finále nejslavnějšího tenisového turnaje na světě prošla z české bitvy Petra Kvitová. Svou krajanku a kamarádku Lucii Šafářovou porazila po setech 7:6 a 6:1. Česká jednička se v sobotním finále utká s 20letou  Kanaďankou Eugenií Bouchardovou, pro níž to bude první grandslamové finále kariéry. O 4 roky starší Kvitová naopak může navázat na svůj triumf z All England Clubu z roku 2011.
03.07.2014 17:00 |

DEMOLITION PETRA! Kvitová je podruhé královnou Wimbledonu

Tenistka Petra Kvitová se stala podruhé v kariéře vítězkou na trávě ve Wimbledonu. V dnešním finále za pouhých 55 minut hladce porazila dvacetiletou Kanaďanku Eugenii Bouchardovou po setech 6:3 a 6:0.
05.07.2014 16:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1474 článků)

Kvitová vyhrála Wimbledon, ve finále porazila sexy Kanaďanku Eugenii!

05.07.2014 17:15 |

V lásce mám štěstí, nemiluje mě kvůli Wimbledonu, říká Petra Kvitová

Česká tenisová hvězda a vítězka Wimbledonu Petra Kvitová je již rok šťastně zamilovaná. Vztah s kolegou z tenisové branže Adamem Pavláskem prý jenom kvete. Rodačka z Bílovce si hlavně pochvaluje, že Amor úřadoval ještě před jejím velkým kariérním úspěchem. Další články k tématu: Kvitová začne pokutou. Účast v Hopmanově poháru zaplatí organizátoři Fulnek chystá rodačce Kvitové další přivítání. S tenisovými lívanečky Kvitová je nejlepší tenistkou roku 2011, deblistkám kraluje Peschkeová Přítel Kvitové: Nejradši mám řízky, ale kvůli Petě si dám i salát
13.12.2011 00:30 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1474 článků) , Petr Adam (77 článků)

Úžasných 61 milionů korun a nesmrtelnost. O to dnes bude hrát Kvitová ve Wimbledonu

Velké finále je tady. Česká naděje Petra Kvitová se v 15 hodin postaví na centrkurtu váženého All England Clubu k zápasu o triumf na nejslavnějším tenisovém turnaji světa. Soupeřkou ve Wimbledonu jí bude 20letá Kanaďanka Eugenie Bouchardová. Kvitová bude útočit na svůj druhý triumf na zdejší trávě i na prémii pro vítězku ve výši astronomických 60,9 milionů korun.
05.07.2014 12:30 |

ON-LINE: Česká bitva o finále Wimbledonu. Kvitová proti Šafářové!

Jedno je jisté, Česká republika bude mít po třech letechj zase finalistku WImbledonu. Na centrálním kurtu All Englend Clubu proti sobě stojí Lucie Šafářová a šampionka z roku 2011 Petra Kvitová.
03.07.2014 14:00 |

Kvitová se dnes utká o finále Wimbledonu se Serenou

Česká tenistka Petra Kvitová se dnes utká se Serenou Williamsovou o postup do finále Wimbledonu. Ve svém premiérovém semifinále na turnajích grandslamu bude plnit dvacetiletá Češka roli jasného outsidera. Její americká soupeřka obhajuje na londýnské trávě titul a coby světová jednička platila od začátku soutěže v All England Clubu za největší favoritku.
01.07.2010 12:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1474 článků) , Serena Williams (293 článků)

Kvitová se utká s Běloruskou Azarenkovou. O finále Wimbledonu

Petra Kvitová dnes nastoupí k duelu o finále Wimbledonu proti čtvrté nasazené Bělorusce Viktorii Azarenkové. Česká tenistka postoupila do semifinále na londýnské trávě i loni, pak ale ztroskotala na pozdější vítězce Američance Sereně Williamsové.
30.06.2011 08:00 |

Finále Wimbledonu bude vysílat TV NOVA! Bude hrát Šafářová, nebo Kvitová?

Jistá účast české tenisky ve finále dvouhry neslavnější tenisové soutěže světa Wimbledonu ovlivní televizní program stanic TV Nova a FANDA. O vítězství v nejprestižnějším turnaji světa bude bojovat Lucie Šafářová nebo Petra Kvitová.
02.07.2014 13:50 |

FANTAZIE!!! BÁJEČNÁ KVITOVÁ JE WIMBLEDONSKOU VÍTĚZKOU!

Česká tenistka Petra Kvitová triumfovala ve finále Wimbledonu, když Rusku Marii Šarapovovou přehrála ve dvou setech 6:3 a 6:4 a nesmazatelně se tak zapsala do tenisové historie.
02.07.2011 17:00 |

Kvitová a Zakopalová jsou poprvé v osmifinále Wimbledonu

Tenistky Petra Kvitová a Klára Zakopalová se poprvé v kariéře probojovaly do osmifinále Wimbledonu. V třetím kole dnes Kvitová porazila čtrnáctou nasazenou Bělorusku Viktorii Azarenkovou 7:5 a 6:0. Následně ji napodobila Zakopalová, která desátou nasazenou Italku Flavii Pennettaovou zdolala podobně snadno 6:2 a 6:3.
26.06.2010 18:05 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1474 článků)

Finále Wimbledonu ON-LINE: Berdych padl s Nadalem ve třech setech

V podrobné ON-LINE reportáži jsme sledovali finále Wimbledonu Tomášem Berdychem a světovou jedničkou Rafaelem Nadalem.
04.07.2010 15:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1385 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

Wimbledon ON-LINE: BÁJEČNÁ KVITOVÁ SI ZAHRAJE FINÁLE WIMBLEDONU!

V on-line reportáži jsme sledujovali souboj Petry Kvitové s Běloruskou Azarenkovou, který Češka vyhrála 2:1 na sety a postoupila tak do finále nejprestižnějšího tenisového trunaje světa.
30.06.2011 12:55 |

Ostřílená Kvitová, nebo hladová Šafářová? Vše před semifinále Wimbledonu ukazuje na tu první

Po dlouhých 33 letech proti sobě v semifinále nejslavnějšího tenisového turnaje světa stanou 2 české rodačky. Své předchůdkyně Martinu Navrátilovou a Helenu Sukovou dnes vystřídají aktuální česká jednička Petra Kvitová a dvojka Lucie Šafářová. V duelu velkých kamarádek je Kvitová jasnou favoritkou, ovšem Šafářovou požene dopředu velký hlad po úspěchu. Zápas začíná ve 14 hodin SELČ, přímým přenosem jej vysílají stanice Fanda a Nova Sport (sobotní finále bude dávat Nova).
03.07.2014 08:05 |

Kvitová zvítězila ve Wu-chanu. Zahraje si Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Světová trojka v dnešním finále porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:3, 6:4. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:30 |