Článek

Omrzely vás palmy, moře a slunce? Japonci vydali katalog temné turistiky

 
Každý z nás má jiné představy o ideální dovolené. Někdo vidí sám sebe na pláži, ve stínu kokosových palem, jiný upřednostňuje památky, nebo poznávací zájezdy. V Japonsku vyšlo první číslo časopisu Dark Tourism, věnované fenoménu temné turistiky. V časopisu naleznete morbidní destinace, do kterých se vydají jenom skutečně otrlí turisté. 
11.09.2015 13:30 |

podobné články

Podobné články

Plzeň má nový katalog sociálních služeb, jde na dračku: Získáte ho zdarma, první náklad je rozebraný

 
Nový tištěný katalog s přehledem sociálních služeb poskytovaných na území Plzně i v nejbližším okolí je k dispozici veřejnosti. Jde o aktualizované vydání, které si mohou zájemci vyzvednout zdarma ve vrátnicích magistrátu a městských obvodů, na úřadu práce, městské policii, ve fakultní nemocnici i v dalších institucích. Poslední takový katalog vyšel před třemi lety.
19.10.2017 15:00 |

podobné články

Bílý písek, palmy, tyrkysové moře: Tohle je poslední ráj na Zemi!

 
Tyrkysové moře, bílý písek a palmy. Tak si mnozí z nás představují skutečný ráj. A právě takový je soukromý korálový ostrov Tetiaroa, který byl v minulosti spojován s hollywoodským hercem Marlonem Brandem. Podívejte se do galerie na fotografie, z nichž se až tají dech.
13.08.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Marlon Brando (31 článků)

Stanice metra Lužiny: Prosklená jako skleník, rostou tu i palmy. Jenže…

 
Od roku 1994 vede na pražské Lužiny metro. Když v této stanici vystoupíte, patrně nejvíce vás zaujmou tři prosklené sloupy. V nich totiž rostou palmy. Přikročíte-li ale blíž, trochu vás zklamou. Nejsou totiž živé.
11.12.2016 18:10 |

podobné články

Japonci nás mají rádi, říká Čech. Proč nosí roušky a jak vnímají císaře?

 
Nikdo do vás na ulici nestrká, Japonci nikam nespěchají, všímá si český velvyslanec Tomáš Dub. V Tokiu působí už tři roky, a aby lépe pronikl do japonské kultury a společnosti, začal se učit japonsky. Zkouší proniknout i do tajů pro Evropana složitých znaků. I když je to těžké, jde podle Duba zároveň o mentální posilovnu. O životě mezi Japonci se rozpovídal v rozhovoru pro Blesk.cz při cestě šinkanzenem z Kjóta do Hirošimy.
10.07.2017 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Dub (11 článků)

IKEA si utahuje z Applu v geniální reklamě na katalog. VIDEO

 
Nábytkářský gigant za Švédska v nejnovější reklamě na katalog pro nadcházející rok paroduje Apple, respektive představení iPhonu. Podívejte se na video, které vás jistě pobaví.
06.09.2014 16:20 |

podobné články

Japonci jsou vždycky o krok napřed. Tohle je 8 "zlepšováků", bez kterých by se civilizace ale obešla!

 
"Japonci":http://www.extra.cz/tema/japonci jsou známí pro svoji genialitu vymýšlet stále nové a nové technologie, které nám, civilizovaným lidem, mají usnadnit život.
15.04.2014 12:45 |

podobné články

Chlapec spadl ze 17. patra a přežil, palmy zafungovaly jako trampolína

 
Neuvěřitelné štěstí měl čtyřletý Joey Williams, který v sobotu přežil pád ze 17. patra hotelového pokoje. Život mu zachránily palmy nacházející se pod balkónem. Od nich se totiž chlapec odrazil a na zem přistál pouze s drobnými zraněními. Přežil tak pád z necelých 25 metrů.
07.06.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Joey Joey (108 článků)

K zimě patří sníh a ne palmy, říká milovnice lyžování Verešová

 
Slovenská modelka Andrea Verešová je v zimě věrná sněhu a lyžování. Jak říká, tropy si bude užívat až v létě. "K zimě patří sníh a ne palmy," říká modelka, jež i letos sjížděla svahy ve Špindlerově Mlýně.
08.01.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1171 článků)

Palmy na Vltavě jsou k vidění v Plzni

 
Pod názvem Palmy na Vltavě připravila Západočeská galerie v plzeňských Masných krámech zajímavou výstavu, která naznačuje, jak česká výtvarná avantgarda první poloviny 20. století využívala jako inspiračního zdroje primitivní umění Afriky, Ameriky a Polynésie. Úkolu se ujal historik umění Tomáš Winter, který téma obsáhle pojednal i v katalogu vydaném nakladatelstvím Arbor vitae.
19.02.2013 09:05 |

podobné články

OBRAZEM: Jak to vypadá v Soči? Staví se palmy a je strach z Čečenců

 
Do startu olympijských her zbývá 48 dní a v dějišti vrcholné sportovní akce nadcházejícího roku v Soči panuje i o víkendu čilý pracovní ruch. Dokončují se chodníky, bagry rovnají půdu i přes víkend, vysazují se další palmy!
21.12.2013 17:42 |

podobné články

V neděli bude znám 69. laureát Zlaté palmy z Cannes. Filmy zdobily hlavně herecké výkony

 
V neděli večer se naposledy v 69. ročníku nejslavnějšího z filmových festivalů rozzáří palmy na nábřeží Croisette, luxusní limuzíny přivezou do Velkého sálu bratří Lumiérů porotce, organizátory a hvězdy slavnostního zakončení a Zlatá palma i další ceny najdou své laureáty.
20.05.2016 14:05 |

podobné články

V neděli bude znám 69. laureát Zlaté palmy z Cannes. Filmy zdobily hlavně herecké výkony

 
V neděli večer se naposledy v 69. ročníku nejslavnějšího z filmových festivalů rozzáří palmy na nábřeží Croisette, luxusní limuzíny přivezou do Velkého sálu bratří Lumiérů porotce, organizátory a hvězdy slavnostního zakončení a Zlatá palma i další ceny najdou své laureáty.
21.05.2016 16:20 |

podobné články

Dovolená pro české homosexuály. Už mají první katalog

 
V Česku vznikl první katalog dovolených pro homosexuály. Připravila jej Společnost Eso Travel a je jediný svého druhu ve střední a východní Evropě.
15.03.2010 07:15 |

podobné články

Nejhezčí katalog cestovní kanceláře vypadá úchvatně

 
Při výběru cestovní kanceláře ovlivňuje nás nejen cena zájezdu , ale třeba také to, jak vypadá katalog.
13.04.2010 09:40 |

podobné články

Plzeň: Již potřetí vydává město Katalog sociálních služeb

 
Již potřetí vydává Plzeň Katalog sociálních služeb. Jde o rozšířenou verzi.Za dobu pěti let se tato vydávaná a pravidelně aktualizovaná publikace stala nepostradatelným pomocníkem nejedné instituci pracující s lidmi, ale především Plzeňanům, kteří odpovídající sociální službu pro sebe či své blízké právě hledají.
19.07.2011 16:25 |

podobné články

SmartMania spustila oficiální katalog českých Windows Phone aplikací

 
Portál SmartMania.cz spustil oficiální katalog českých Windows Phone aplikací, který uživatelům nabízí přístup do databáze čítající přes 400 položek a vývojářům poskytuje možnost bezplatné propagace.
19.05.2012 18:30 |

podobné články

Webový obchod Supraphonline.cz se rozšířil o katalog Universal Music

 
Necelý rok po spuštění svého internetového obchodu přibírá gramofirma Supraphon Miloše Petany český a slovenský katalog konkurenční Universal Music Czech Republic. Oznámilo to dnes vedení firmy.
25.10.2012 12:50 |

podobné články

ČRo Jazz vydal katalog jazzových alb

 
Český rozhlas Jazz vydal elektronický katalog všech jazzových alb, která vyšla v roce 2013. Pod názvem Česká jazzová sklizeň se skrývá nejen soupis vydaných nahrávek, ale také anketa jazzových odborníků o nejlepší album uplynulého roku.
07.03.2014 18:20 |

podobné články

Jedinečnou produkci regionálních výrobců Liberecka představuje nový katalog

 
Liberecký kraj v těchto dnech už podruhé vydává Katalog regionálních reklamních výrobků. Opět představuje jedinečnou produkci regionálních výrobců, potravinářů, zemědělců a řemeslníků, kterou Liberecký kraj používá ke své prezentaci, jako dárky pro hosty či jako ceny.
23.07.2015 19:36 |

podobné články