Článek

OMG! Z téhle fotky vás rozbolí ruka. Takhle to totiž vypadá, když vás uštkne chřestýš

 
Tak tohle jste tutově ještě neviděli! A doufejte, že na vlastní kůži ani nezažijete. Co by se vám stalo, když by vás uštknul chřestýš?
29.10.2015 17:26 |

podobné články

Podobné články

Test: OMG, swag, lama i LOL. Rozumíte jazyku dnešních teenagerů?

 
Když vám vaše děti sdělí, že máte vejtnout, písnout, kólnout nebo čeknout, s trochou angličtiny ještě pochopíte, co se od vás očekává. Ale co zkratky a symboly jako OMG, ROFL, XOXO? Rozumíte ještě svým dětem?
22.06.2016 09:40 |

podobné články

Kauza Křetínského kabely pokračuje! Rozhodčí a "Chřestýš" byli obviněni

 
V korupční kauze v českém fotbale, kterou odstartovala tzv. Křetínského kabela, padla první obvinění. Podle serveru hattrick.cz obvinila protikorupční policie dva rozhodčí a fotbalového funkcionáři Martina Svobodu, kterému se v zákulisí přezdívá Chřestýš.
21.03.2013 20:10 |

podobné články

Nepálec dohnal krajtu, která ho uštkla, a zakousl ji

 
Co uděláte, když váš uštkne velmi jedovatá kobra v poli s rýží?
23.08.2012 13:35 |

podobné články

Neuvěřitelné, že s tímhle vyhrála pěveckou soutěž: Když česká zpěvačka promluví, praskají bubínky

 
Výherkyně poslední SuperStar Sabina Křováková  (22) se sice při zpěvu umí do hlasu opřít tak, že vás zamrazí v zádech, ovšem povídat se s ní moc dlouho nedá. Hrozí, že vás z jejího vysokého hlásku rozbolí hlava.
15.11.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Křováková (104 článků)

Zpěvačka Tereza Černochová: Modelkou bych mohla být, ale ne v Česku

 
Devětadvacetiletá Tereza Černochová začínala přesně před deseti lety ve skupině Black Milk. Stejně jako Helena Zeťová nebo Tereza Kerndlová zůstala věrná zpěvu. Při nahrávání nové desky si ale udělala pauzu a pózovala pro charitu. Přestože jí to bavilo, jako modelka by se prý doma neuživila. Další články k tématu: Matěj Ruppert je můj nejlepší kamarád, prohlásila Černochová Čerstvou inženýrku Černochovou stále trápí zlomený obratel, pomáhá jí jóga Tereza Černochová: tančit je povoleno Tereza Černochová uštkne dobrou hudbou i zpěvem
04.01.2010 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Diane Keaton (15 článků) , Warren Beatty (21 článků) , Tereza Černochová (151 článků) , Helena Zeťová (168 článků) , Tereza Kerndlová (332 článků) , Matěj Ruppert (80 článků)

Hazardní kobra těžko uštkne

 
Náměstek ministra financí Ondřej Závodský a první náměstek ministra vnitra Jiří Nováček dnes podepsali dohodu o tzv. Hazardní kobře. Ta má podle MF a MV razantně potírat nelegální hazard poté, co začne od počátku příštího roku platit nový zákon o hazardu, který byl letos v Parlamentu ČR schválen a podepsán i prezidentem Milošem Zemanem.
30.06.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16384 článků)

Musíte vidět: Usher odzpíval koncert s rozepnutým poklopcem

 
Menší nehoda v podobě rozepnutého poklopce na veřejnosti se jistě stala téměř každému muži. Americký zpěvák Usher (32) si opravdu uměl vybrat správný okamžik. Kalhoty si totiž zapomněl zapnout přímo před koncertem ve floridském Fort Lauderdale. V aréně BankAtlantic Centre před zraky tisíců diváků zpíval s rozepnutým zipem v rámci turné OMG Tour.
27.05.2011 09:30 |

podobné články

Nejšílenější trend na světě? Japonské ganguro!

 
Přehnané opálení, bílé malůvky na tváři, odbarvené vlasy a záplava barev, ze které vás rozbolí oči? Něco takového dokáží vymyslet opravdu jen v Japonsku. Co je módní styl ganguro a proč je tak oblíbený?
05.03.2013 10:20 |

podobné články

Miley Cyrus zase řádí: Natočila psychedelický krátký film, kde svlečená visí hlavou dolů jako netopýr

 
Nový počin Miley Cyrus  (21) není překvapivě další videoklip se sexuálním podtextem podobný jejímu hitu Wrecking Ball, nýbrž krátký umělecký film, u kterého hrozí, že kdyby byl o minutu delší, rozbolí vás hlava. Jeho černobílé ‚psycho‘ pojetí s podivnou hudbou a sekavými záběry není asi nic, co byste si pustili před usnutím. Ovšem to od dob Hannah Montany u Miley není asi nic.
02.05.2014 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (817 článků)

Angelu Merkelovou prý rozbolí hlava. Z německého prezidenta

 
Kancléřka Angela Merkelová bude muset brzy řešit další problém. Německý prezident Joachim Gauck oznámil, že se už nepokusí obhájit svůj mandát. Domnívá se totiž, že by nebyl schopen vzhledem ke svému věku vykonávat úřad hlavy státu Spolkové republiky Německo, jak by bylo třeba.
06.06.2016 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1683 článků) , Joachim Gauck (123 článků)

Šéf zemědělců Toman se rozjel na ČT. Vedení velkých supermarketů z toho nejspíš rozbolí hlava

 
Tvrdý útok na obchodní řetězce, tak by bylo možné ve zkratce popsat vystoupení prezidenta Potravinářské a Agrární komory ČR Miroslava Tomana ve středečním Hyde parku České televize. Řetězce podle jeho názoru chtějí klamat spotřebitele v zájmu svých vyšších zisků. Přidal také jeden příklad. Když se podíváme na kvalitu výrobků prodávaných v Německu a u stejného řetězce v Česku, tak je nelze srovnávat. Došlo i na Agrofert Andreje Babiše.
18.02.2015 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8284 článků)

Sssakra! Pastor sloužil bohoslužbu s chřestýšem: Když ho uštknul, odmítl léčbu a zemřel!

 
Americký pastor, který při bohoslužbách využíval hady, zemřel poté, co ho v jeho kostele uštknul chřestýš. Odmítl se totiž léčit!
18.02.2014 08:15 |

podobné články

Na Nový rok by se lidé nejraději líbali s Jennifer Aniston a Georgem Clooneym

 
Novoroční přípitek a první políbení roku 2012 by lidé nejraději mezi slavnými osobnostmi sdíleli s Jennifer Aniston (42) a Georgem Clooneym  (50) . Dvojice vyhrála v anketě serveru OMG! Přitom George Clooney porazil Johnnyho Deppa jen o jediné procento.
15.12.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (668 článků) , George Clooney (692 článků) , Johnny Depp (663 článků)

Saint’s Row IV je absurdní městská akce plná mimozemšťanů a nafukování chodců!

 
Z počátku byla série Saint’s Row klasickou drsňáckou městskou akcí plnou gangsterů, honiček a přestřelek. Jenže sázka na války gangů sice vyšla, ale v konkurenci s GTA neměla tato sága šanci. A tak se tvůrci rozhodli vsadit na šílenou kartu, se kterou vykročil třetí díl ruku v ruce s obřím dildem. Čtvrtý díl jde ještě dál. Nabízí ufouny, supersíly a nafukování občanů k prasknutí. OMG.
27.08.2013 19:35 |

podobné články

Proč Lindsay Lohan vypadá jako mrtvola?

 
  Tak z téhle fotky asi nebude mít Lindsay Lohan radost. Jindy vymóděná herečka, se totiž tentokrát asi špatně vyspala a při líčení jí navíc trochu ujela ruka. Výsledkem je pak výraz hodný mrtvoly.
05.06.2009 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (685 článků)

Cizí pěst na tváři Tomáše Hanáka: Pustil si někde pusu na špacír?

 
Jedna rána za druhou. Tomáš Hanák (57) schytal v baru neskutečnou nakládačku. Při pohledu na to samotného pozorovatele skoro až rozbolí pravá část tváře.
14.12.2014 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hanák (112 článků)

Copak vyrostlo z téhle nádherné holčičky? Česká zpěvačka, která má potíže s alkoholem a sociálkou

 
Když bylo téhle dívence deset let, cítila se nejistá a nepřijatá rodinou. Coby jedna z dvojčat má dodnes pocit, že byla nechtěná a neměla se nikdy narodit. Podívejte, jakápak slavná česká osobnost vyrostla z téhle roztomilé slečny, jíž jeden čas celá republika ležela u nohou.
03.12.2011 08:05 |

podobné články

NESMRTELNÝ?! Přežil zásah bleskem, hadí i pavoučí uštknutí!

 
Těžko říct, jestli má tenhle chlapík spíš smůlu, nebo štěstí. Rozhodně má ale nejspíš sedm životů! Jen za poslední čtyři roky už totiž mohl být hned třikrát mrtvý! Udeřil do něj blesk, kousl ho jedovatý pavouk a uštkl chřestýš. On však dál žije!
12.09.2016 12:10 |

podobné články

Petr Novotný si pochutnává na chřestýších i guláši z pakoně

 
O baviči a podnikateli Petru Novotném (61) je známo, že si potrpí na adrenalinové akce. I to, že je gurmán, který dosud dosud nepodlehl žádné dietě. Teď se přiznal, že má rád extravagantní jídla. "Takový dobře připravený a propečený chřestýš, to je prostě pochoutka. Je to úžasné, delikátní jídlo," svěřil se Petr Novotný v restauraci Mount Steak na Malé Straně.
06.05.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (281 článků)