Olympijský pětibojař Svoboda zvítězil v mezinárodním mistrovství Německa

Moderní pětibojař David Svoboda zvítězil v Berlíně v otevřeném mistrovství Německa. Český olympijský vítěz přitom závodí teprve od dubna po zranění nohy, ze kterého se dlouho zotavoval. Převahu se mu podařilo získat v úvodním šermu, v plavání nestačil o čtyři desetiny na osobní rekord a v závěru vybojoval první místo. Ondřej Polívka obsadil páté místo.
16.05.2015 22:11 |

Osobnosti: David Svoboda (120 článků) , Ondřej Svoboda (45 článků)

Zlatý olympionik Svoboda udělal z Kobzanové uklízečku a pozval ji domů

Moderní pětibojař David Svoboda, který si z olympiády přivezl zlatou medaili, přijal pozvání do nové talk show Diany Kobzanové na televizi Óčko. Ačkoli se pořad jmenuje Drzá Diana, první díl by se mohl překřtít na Drzého Davida. Nezdráhal se totiž moderátorku pozvat k sobě domů, aby mu tam uklidila. Další články k tématu: Fanynky mají vždycky šanci, usmál se zlatý pětibojař Svoboda Zrušil jsem se, omlouval Svoboda pozdní příchod na on-line rozhovor Špotáková, Svoboda, Kulhavý... Připomeňte si zlatý Londýn Krok za krokem ke zlatu. Svoboda popisuje, jak prošel jednotlivé disciplíny Čeští fandové mě dojali, slzy jsem měl na krajíčku, říká zlatý Svoboda
06.09.2012 13:20 |

Osobnosti: Diana Kobzanová (473 článků) , David Svoboda (120 článků)

Moderní pětibojař Svoboda vybojoval na mistrovství světa stříbro

Český moderní pětibojař David Svoboda se na mistrovství světa v Londýně stal vicemistrem světa a zopakoval tak svůj úspěch z loňského roku.
15.08.2009 21:15 |

Osobnosti: David Svoboda (120 článků)

VIP Prostřeno! Zlatý pětibojař Svoboda a zlatokopka Štoudková: Sblížila je nahota!

Jako ryba ve vodě se mezi samými muži bude cítit pohledná modelka a vicemiss 2005 Michaela Štoudková (26). Nejvíc jí však okouzlí zlatý olympijský pětibojař David Svoboda (27).
30.10.2012 05:55 |

Osobnosti: Michaela Štoudková (86 článků) , David Svoboda (120 článků)

Zlatý pětibojař David Svoboda vařil ve VIP Prostřeno! Nasytil i Synka!

Na svém písečku jsou úspěšní, však sbírají medaile jako na běžícím pásu. Tentokrát zabrousili zlatý pětibojař z OH David Svoboda (27) a stříbrný veslař Ondřej Synek (30) na cizí území. Ve VIP Prostřeno (dnes na Prima family) se stali kuchtíky. První navařil Svoboda, nadívaná kuřátka.
30.10.2012 12:20 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , David Svoboda (120 článků) , Ondřej Svoboda (45 článků)

Moderní pětibojař Svoboda vyhrál úvodní závod SP v Mexiku

Český moderní pětibojař David Svoboda triumfoval díky povedené závěrečné disciplíně.
07.03.2010 08:20 |

Moderní pětibojař Svoboda skončil v závodě SP v Százhalomattě pátý

Český moderní pětibojař David Svoboda obsadil v nedělním závodě Světového poháru v maďarské Százhalombattě pátou pozici.
15.04.2012 19:45 |

Moderní pětibojař Svoboda vyhrál zlatou medaili!

Moderní pětibojař David Svoboda vybojoval pro Českou republiku třetí zlatou olympijskou medaili z Her v Londýně 2012. Druhý byl Číňan Čung-žung Cchao.
11.08.2012 13:15 |

Fantazie! Pětibojař Svoboda útočí na zlato

Český moderní pětibojař David Svoboda útočí na olympijskou medaili. V dnešní soutěži v Londýně od začátku figuruje na nejvyšších příčkách a po předposlední disciplíně parkúru, která ho zradila před čtyřmi lety v Pekingu, se znovu dostal do vedení.
11.08.2012 19:35 |

Moderní pětibojař David Svoboda: Zlaté překvapení!

Tak tohle je příběh jako hrom. Před čtyřmi roky útočil v Pekingu David Svoboda (27) na medaili. Jenže neposedný čínský koník ho doslova zesměšnil, setřásl ho na zem jako shnilou švestku. Do Londýna si ale moderní pětibojař z Prahy připravil dokonalou odvetu. V dramatickém závodě urval zlato, se kterým nikdo nepočítal.
12.08.2012 12:05 |

Moderní pětibojař Kuf získal na MS bronz

Teprve dvaadvacetiletý moderní pětibojař Jan Kuf si z Varšavi veze stříbrnou medaily. Získal ji na tamním mistrovství světa. Disciplíny v moderním pětiboji jsou: střelba, šerm, jezdectví, plavání a přespolní běh.
06.09.2014 19:16 |

Olympijský šampion Svoboda trénuje: S kráskou a elektřinou ve svalech

Na olympiádě v Londýně získal zlatou medaili v moderním pětiboji a mohl by usnout na vavřínech, jenže moderní pětibojař David Svoboda nezahálí: na soupeře se dokonce před další sezonou rozhodl vyzkoušet novou tréninkovou zbraň BodyBody, při níž mu do svalů proudí elektrické impulsy. A co víc – trénuje společně s krásnou mistryní světa ve sportovním aerobiku Denisou Barešovou.
20.11.2013 02:11 |

Osobnosti: David Svoboda (120 článků) , Denisa Barešová (4 články)

Svoboda je pětibojařským mistrem Evropy

Moderní pětibojař David Svoboda se stal v Debrecínu mistrem Evropy. Navázal tak na triumfy Libora Capaliniho z roku 2002 a Ondřeje Polívky z loňského roku. Svoboda triumfoval především díky perfektní poslední disciplíně, před níž byl až jedenáctý.
19.07.2010 09:30 |

Osobnosti: David Svoboda (120 článků) , Libor Capalini (2 články) , Ondřej Svoboda (45 článků)

Petra Svoboda má za sebou nováckou akademii, moderovat se učila měsíce

Vypadalo to jako blesková kariéra, když se dosud neznámá Petra Svoboda objevila na obrazovce televize Nova a z počasí brzy zamířila do hlavních zpráv. Jak ale Petra Svoboda prozradila, předcházely tomu měsíce příprav. Další články k tématu: Rosnička Petra Svoboda povýšila na zprávařku Pracovala u šejků, fotila pro Playboy, teď Petra Svoboda hlásí počasí Počasí na Nově bude moderovat bývalá Playmate Petra Svoboda
02.07.2013 15:10 |

Osobnosti: Petr Svoboda (465 článků) , Petr Svoboda (456 článků) , Petr Svoboda (465 článků)

Zlatý pětibojař David Svoboda odpovídal na vaše otázky

Olympijský šampion byl hostem online rozhovoru Aktuálně.cz
17.08.2012 09:05 |

Den s pětibojařem Daviem Svobodou: Zápřah i flákačka...

Český moderní pětibojař, olympijský vítěz z londýnských her 2012 a mistr Evropy pro rok 2010, člen ASC Dukla Praha, taky pro mnoho mladých slečen hezoun, který si jen tak nikoho nepřipustí k tělu. To je David Svoboda (27), kterého zná určitě každá slečna, i babička.
11.11.2012 12:15 |

Mezinárodní olympijský výbor volí nového předsedu

Mezinárodní olympijský výbor dnes zvolí nového předsedu, který ho může vést až do roku 2025. Dosavadní šéf Jacques Rogge z Belgie letos dokončil svůj dvanáctiletý mandát. Členové MOV budou vybírat z šesti kandidátů, za favorita je považován místopředseda Thomas Bach z Německa, bývalý šermíř a olympijský vítěz z roku 1976.
10.09.2013 10:25 |

Nejlepší z Čechů byl na MS moderních pětibojařů šestý Polívka, Svoboda vyhořel

Moderní pětibojař Ondřej Polívka skončil šestý a Michal Sedlecký desátý na MS v čínském Čcheng-tu. Favorizovaný David Svoboda po nevydařeném úvodu doběhl sedmnáctý. Závod ovládl Rus Karjakin.
03.09.2010 13:55 |

Moderní pětibojař Svoboda vyhrál závod SP v Maďarsku

David Svoboda vyhrál v neděli v maďarské Százhalombattě třetí závod Světového poháru moderních pětibojařů, druhý skončil Pavlo Tymoščenko z Ukrajiny.
08.05.2011 19:10 |

Moderní pětibojař Svoboda vyhrál Kremlin Cup

David Svoboda získal nejvyšší finanční prémii v historii moderního pětiboje, když v neděli s převahou vyhrál první ročník Kremlin Cupu v Moskvě.
12.06.2011 18:30 |