Článek

Okresní přebor na Febiofestu

 
Novinkou letošního Febiofestu je akce, která vznikla ve spolupráci s německým Berlinale. Culinary Cinema je filmový a kulinářský zážitek, který si lidé mohou pořídit za 1500 korun.
26.03.2015 15:01 |

podobné články

Podobné články

Luděk Sobota: Okresní přebor je skvěle napsaný, je tam takový český, trochu černý humor

 
Největším překvapením televizního podzimu rozhodně není lítý souboj Novy a Primy a jejich „cirkusáckých“ reality show, Česko Slovensko má talent a Talentmanie. Není jím ani nový seriál z luxusního módního prostředí Dokonalý svět. Obrazovky ovládl na první pohled nenápadný Okresní přebor, který vypráví o úplně obyčejném vesnickém fotbalovém oddílu Slavoj Houslice, jenž hraje jen regionální soutěž – okresní přebor... Co nám o seriálu prozradila jedna z jeho hlavních postav, předseda oddílu Václav Orel, tedy Luděk Sobota?
21.09.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (128 článků)

Filmové premiéry - Okresní přebor, Hněv Titánů, Příliš mladá noc, Konečná uprostřed cesty a Kluk na kole

 
Po úspěšném televizním seriálu Okresní přebor přichází do kin stejnojmenný celovečerní film s podtitulem Poslední zápas Pepika Hnátka. Po světové premiéře na letošním Berlinale a soutěžním uvedení na Febiofestu zase film mladého slovinského režiséra Příliš mladá noc. Ze skutečného příběhu Kima a Krickitt Carpenterových vychází zdánlivě tragický, ale ve výsledku optimistický film Navždy spolu o muži a ženě, kteří k sobě po nešťastné události, která je rozdělila, znovu našli cestu. Drama německého režiséra Andrease Dresena Konečná uprostřed cesty je na téma smrti a umírání.
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andreas Dresen (3 články)

Seriál Okresní přebor zahájil svou sezónu přátelským utkáním

 
Slavnostní výkop seriálu z fotbalového prostředí Okresní přebor, který TV Nova začne vysílat od pondělí 6. září, se uskutečnil na pražském hřišti SK Meteor Kačerov.
01.09.2010 23:00 |

podobné články

Okresní přebor u diváků zabodoval. Zaujal i slečny

 
Takřka 1 600 000 diváků starších 15 let přitáhl včera večer k obrazovkám TV Nova první díl nového původního komediálního seriálu z fotbalového prostředí Okresní přebor. Podíl na sledovanosti v cílové skupině 15-54 let činil 53,27 %, rekordní share však zaznamenala kategorie Muži 15-24 let – celých 78 %!
07.09.2010 16:25 |

podobné články

Herci ze seriálu Okresní přebor: Vzpoura proti Sobotovi!

 
Nečekaným trhákem podzimní televizní sezony se stal seriál Okresní přebor, jehož druhý díl dnes večer odvysílá televize Nova! Coby venkovští fotbaloví nadšenci se v něm představují především Ondřej Vetchý (48) a Luděk Sobota (67)!
13.09.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (227 článků) , Luděk Sobota (128 článků)

Ondřej Vetchý: Sparťani jsou prostě všichni, jenom to o sobě ještě nevědí!

 
V pondělí uvidíme na Nově už druhý díl nového seriálu Okresní přebor. Slavoj Houslice je fotbalový oddíl, který hraje regionální soutěž – okresní přebor. Již dlouhá léta členové a hráči oddílu touží, aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si soutěž vyšší – krajskou. Zda se jim to povede v nové sezóně, o tom je právě nový český seriál, kde nahlédneme do zákulisí průměrného fotbalového oddílu v malé průměrné vesnici s jedním krámem, jednou knihovnou a jednou hospodou. Poznáme, jaké to je vést fotbalový oddíl, spoluprožijeme vítězství, prohry, ale také remízy nejen jejich A-mužstva, ale také osobní vítězství, prohry a remízy postav samotných. Herec Ondřej Vetchý, který se objevuje ve své první seriálové roli jako Jirka Luňák, představuje typ fotbalového fanatika. Spíše podprůměrný hráč se po smrti legendárního trenéra Hnátka ujme osiřelého mužstva a stane se trenérem. Luňák je posedlý fotbalovými trendy a taktikami, které se mužstvu snaží zprostředkovat pomocí tabule a omyvatelných fixek. Fotbal je pro něj vlastně smyslem veškerého bytí… Co o své roli tento výjimečný herec prozradil?
13.09.2010 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (227 článků)

Slovan Lochovice: Podle nás se natáčel Okresní přebor

 
Že jsou v seriálu Okresní přebor neuvěřitelné postavy a se skutečností nemají příběhy nic společného? Omyl. Blesk se zašel podívat na trénink fotbalistů obce Lochovice, kteří pro natáčení seriálu dali k dispozici své hřiště.
19.09.2010 13:00 |

podobné články

Vietnamec Fun Din Dung ze seriálu Okresní přebor: Oblečení kupuji zásadně u krajanů!

 
V seriálu Okresní přebor, který vysílá TV Nova zítra večer, hraje vietnamského fotbalistu jménem Fun Din Dung. Nedělní Aha! v současné době jednoho z nejpopulárnějších vietnamských fotbalistů v Česku našlo! Má obchod s potravinami a zeleninou v Praze, jmenuje se Martin Bao (40) a fotbal hraje i ve skutečnosti. Sympatický Vietnamec nám exkluzivně poskytl rozhovor. Pravda, s češtinou trochu zápasí, ale i tak jsme se dozvěděli hodně zajímavého!
31.10.2010 12:10 |

podobné články

Láďa Hampl: K trávě mám kladný vztah! Leoš Noha: Kapja se pjaštit nebojím! »Hulič« a doktor ze seriálu Okresní přebor uvádějí své postavy na pravou míru...

 
Jeden hraje lékaře mužstva a veterináře v jedné osobě Adolfa Větvičku, druhý věčně zkouřeného fotbalistu a výčepního Jarmila Hubáčka. Řeč je o úspěšném nováckém seriálu Okresní přebor a hercích Leoši Nohovi (42) a Ladislavu Hamplovi (29). Oba hrají v Divadle Na zábradlí a oba poskytli Nedělnímu Aha! exkluzivní rozhovor. O tom, jak jsou na tom s fotbalem, se ženami a se svým seriálovým kapitánem Ondrou Vetchým...
14.11.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (227 článků) , Ladislav Hampl (20 článků) , Leoš Noha (48 článků)

Okresní přebor slaví úspěch i na internetu

 
Rekordní počet návštěvníků (RUest) zaznamenaly v uplynulých dnech internetové stránky úspěšného seriálu Okresní přebor, který TV Nova vysílá každé pondělí od 20 hodin.
16.12.2010 14:30 |

podobné články

Sobota a Vetchý mají práci: Okresní přebor natočí jako film!

 
Ještě před pár měsíci málokdo tušil, jak úspěšný bude seriál televize Nova Okresní přebor. Ohlasy jsou ale takové, že se podle informací Šípu dílo dočká filmového zpracování. Potvrdil to i Luděk Sobota (67) s tím, že se počítá i s účastí Ondřeje Vetchého (48).
03.01.2011 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (227 článků) , Luděk Sobota (128 článků)

Sobota a Vetchý mají práci: Okresní přebor natočí jako film!

 
Ještě před pár měsíci málokdo tušil, jak úspěšný bude seriál televize Nova Okresní přebor. Ohlasy jsou ale takové, že se podle informací Šípu dílo dočká filmového zpracování. Potvrdil to i Luděk Sobota (67) s tím, že se počítá i s účastí Ondřeje Vetchého (48).
04.01.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (227 článků) , Luděk Sobota (128 článků)

Nová DVD - Harry Potter a Relikvie smrti 2, Cesta, Tom a Jerry a Okresní přebor

 
Tento týden vychází úplně poslední pokračováni dobrodružství Harryho Pottera, dále drama Cesta, které je postapokalyptickým příběhem o otci a synovi. Děti potěší 2DVD s dobrodružstvími Toma a Jerryho a kluky všeho věku další pokračování fotbalového seriálu okresní přebor.
08.11.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1231 článků)

Film Okresní přebor: V kinech už za týden

 
Úspěšný seriál TV Nova Okresní přebor se dočkal fimového zpracování, a to s podtitulem Poslední zápas Pepika Hnátka. Diváci se na něj mohou těšit již na konci března.
21.03.2012 08:05 |

podobné články

Tajemství filmu Okresní přebor: Za všechno může sex Luďka Soboty

 
Film Okresní přebor podle veleúspěšného seriálu (První díl na Nově vidělo 1,6 milionu lidí) zanedlouho vstoupí do kin a vyzradí divákům tajemství, které fotbalový klub Slavoj Houslice dosud skrýval. Na Luďka Sobotu, který ve filmu ztvární jednu z hlavních rolí, praskne nevěra s manželkou bývalého trenéra.
23.03.2012 22:05 |

podobné články

Okresní přebor pokřtil svou knihu! Brzy přijde i filmová premiéra

 
V paláci knih Luxor dnes šampaňské pokřtilo filmovou knihu Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka. Na premiéru celovečerního filmu se diváci mohou těšit už za pár dní!
27.03.2012 21:40 |

podobné články

RECENZE: Do kin jde výtečný film Okresní přebor

 
Pokud bychom měli vybrat tři nejlepší porevoluční seriály, Okresní přebor by mezi nimi prostě musel být. Dost pravděpodobně jde vůbec o to nejhodnotnější, čím komerční televize obohatily domácí původní dramatickou tvorbu. A je proto moc dobře, že nezůstalo jen u jedné uzavřené série o šestnácti epizodách.
29.03.2012 17:50 |

podobné články

Premiéra filmu Okresní přebor - Sobota, Noha a spol.: Hartla vyhlíželi marně!

 
Kino Lucerna hostilo premiéru filmu »Okresní přebor – poslední zápas Pepika Hnátka«. Dorazila na ni většina členů Slavoje Houslice, kteří zářili už ve stejnojmenném televizním seriálu.
30.03.2012 12:10 |

podobné články

Plzeňác i vyrazil i na Okresní přebor: Hrajeme jako Houslice!

 
To byla sláva! Do plzeňského multikina vyrazili na premiéru filmu Okresní přebor fotbaloví mistři z místní Viktorie. A náramně si to užili.
31.03.2012 12:10 |

podobné články