Článek

Okrádáte Pražáky, spustila místopředsedkyně ODS. A společnost reagovala…

 
Pražská plynárenská v době historicky nejnižších světových cen plynu okrádá Pražany prostřednictvím firmy stoprocentně vlastněné městem, uvedla ve čtvrtek na sociální síti Facebook a rovněž prohlášením pro ParlamentníListy.cz místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija. Pražská plynárenská si ovšem bobříka mlčení nevzala. A političce do koruny vyčíslila, jak se věci mají.
05.05.2016 17:35 |

podobné články

Podobné články

Kubišová se měla chovat slušně, reagovala Vondráčková na kritiku

 
Zpěvačka Helena Vondráčková si v reakci na výzvu osobností, které žádají, aby zanechala sporů s Martou Kubišovou, nebrala servítky. Kdyby se zpěvačka Marta Kubišová chovala slušně, neskončil by spor před soudem, reagovala stroze Vondráčková na otevřený dopis. Vondráčková tvrdí, že na snahu o "smírné a přátelské řešení" Kubišová reagovala arogantně a v médiích šířila lži.
07.09.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (824 článků) , Marta Kubišová (336 článků)

Němcová: Kalousek na mě křičel kvůli stravenkám, já si to ale neberu

 
AKTUALIZOVÁNO V ČT se u Václava Moravce sešly tři ženy a místopředsedkyně svých stran. Miroslava Němcová, místopředsedkyně ODS a předsedkyně Poslanecké sněmovny, zastává názor, že by Šluknovsku pomohl centrální registr přestupků, místopředsedkyně VV Karolína Peake zase míní, že situaci nevyřeší. Místopředsedkyně opoziční ČSSD Marie Benešová má za to, že by měl na sever Čech hlavně zavítat premiér.
18.09.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1304 článků) , Karolína Peake (1599 článků) , Marie Benešová (239 článků)

Stop vládě! Proti politikům demonstrovalo v Praze deset tisíc lidí!

 
Transparenty »My jsme pracovali, vy nás okrádáte! Odejděte!«, »Nevidíme světlo na konci vašich tunelů« ale i vlajky bývalého Sovětského svazu drželi včera v rukách naštvaní Češi na protivládní demonstraci na pražském Václavském náměstí. Z desetimilionové země přijelo proti týmu ministrů premiéra Petra Nečase (ODS), jeho škrtům a neustálému zdražování protestovat podle policejních odhadů 10 000 lidí. S tím ale nesouhlasili odboráři: „Dorazilo 25 000 lidí,“ oponoval jako už tradičně jejich boss Jaroslav Zavadil.
18.11.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

ČEZ Distribuce spustila nový jednotný dispečerský řídicí systém

 
Společnost ČEZ Distribuce, a. s., po třech letech od zahájení projektu převzala a spustila kompletní jednotný dispečerský systém pro řízení celé distribuční sítě. Systém pro ČEZ Distribuce zpracovala společnost Ness Technologies Inc., která zakázku získala v roce 2010 ve veřejném výběrovém řízení. Nový jednotný dispečerský řídicí systém má zásadní vliv v oblasti spolehlivosti na celou distribuční síť spravovanou ČEZ Distribuce, která čítá kromě jiného 3,5 milionu odběrných míst.
16.07.2013 16:55 |

podobné články

OKRÁDÁTE NÁS, NEPŘIJEDEME! Fanoušci Komety Brno bojkotují zápas na Slavii!

 
Příznivci hokejové Komety Brno se rozhodli nepřijet podpořit svůj tým do pražské O2 Areny. Důvodem je podle nich diskriminační cena vstupenek.
29.09.2011 18:20 |

podobné články

Se zaťatou pěstí Drábek na Primě: Pracujete na černo a okrádáte nás všechny

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Valorizace důchodů nebude tak vysoká, jak porostou reálné ceny a úřady práce a další pověřené úřady budou i nadále kontrolovat a mapovat pohyb nezaměstnaných v České republice. To byly dva závěry, které na Primě konstatoval ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek. Jeho nevýrazným soupeřem byl opoziční Petr Skokan z Věcí veřejných.
06.05.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1069 článků) , Petr Skokan (133 článků)

Senioři ČSSD: Kalousku, Nečasi, okrádáte důchodce

 
Prohlášení Klubu seniorů ČSSD.
09.05.2012 18:40 |

podobné články

I toto vydržel Bělobrádek: Chováte se jak nacisti, okrádáte mou vnučku. Proč se cpete do vlády

 
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek dostává od čtenářů ParlamentníchListů.cz časté dotazy. Ne všechny jsou přátelské a mnohdy se týkají církevních restitucí. Čtenáře zajímá, proč se lidovci „cpou“ do vlády a také proč chce Bělobrádek po „vnučce platit za údajně ukradený majetek“. „Ona Vám něco ukradla?“ tak se ptá jeden z pisatelů.
10.01.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1220 článků)

Banditi, okrádáte nebohé uprchlíky. OSN zuří nad těmito dvěma evropskými zeměmi

 
Dánsko v nedávné době přijalo nejedno opatření za účelem snížení počtu přicházejících běženců. To nejnovější z nich je však velmi kontroverzní. Dánové totiž chtějí po příchozích, aby jim odevzdali všechny své cennosti, jinak v jejich zemi nemají co dělat. Financial Times to považují za velmi kruté.
15.01.2016 18:01 |

podobné články

Online videopůjčovna Topfun skupiny J&T spustila placenou internetovou televizi

 
Společnost Topfun Media, vlastněná finanční skupinou J&T, dnes spustila novou platformu Topfun Live Pay TV. Zatím nabízí 5 tematických televizních kanálů, které je možné za poplatek sledovat na internetových stránkách, v hybridní televizi nebo v tabletech.
01.02.2012 14:50 |

podobné články

Klasnová (VV) rezignovala na post místopředsedkyně sněmovny

 
Místopředsedkyně Věcí veřejných Kateřina Klasnová se rozhodla rezignovat na funkci místopředsedkyně Poslanecké sněmovny. Uvedla, že odmítá "kupčení" s funkcemi, které nastalo po rozštěpení VV při jednáních o další podpoře nynější vlády. Odchod z funkce už oznámila šéfce dolní parlamentní komory Miroslavě Němcové (ODS) a v úterý ho oznámí také na plénu sněmovny.
23.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1304 článků) , Kateřina Klasnová (516 článků)

Kateřina Klasnová (VV) rezignovala na funkci místopředsedkyně Sněmovny

 
Místopředsedkyně strany Věci veřejné Kateřina Klasnová rezignovala na post místopředsedkyně sněmovny. Uvedla to v pondělí jako reakci na výroky premiéra Petra Nečase (ODS).
23.04.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Kateřina Klasnová (516 článků)

Klasnová rezignovala na post místopředsedkyně Sněmovny

 
Místopředsedkyně Věcí veřejných Kateřina Klasnová v pondělí oznámila, že se rozhodla rezignovat na post místopředsedkyně Sněmovny. Klasnová uvedla, že svou rezignaci oznámila předsedkyni Sněmovny Miroslavě Němcové (ODS) a v úterý ji oznámí na plénu komory. Klasnová své rozhodnutí zdůvodnila tím, že odmítá kupčit s funkcemi.
23.04.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1304 článků) , Kateřina Klasnová (516 článků)

Půvabná místopředsedkyně ČSSD naložila ódéesákům. Když řečnil na kongresu Fiala, dobře se prý bavila

 
Místopředsedkyně sociální demokracie Lenka Teska Arnoštová se v komentáři na blogu Aktuálně.cz ironicky vyjádřila ke sjezdu Občanských demokratů. Politička totiž tvrdí, že ČSSD usiluje o zlepšení života občanů, když prosazuje zákaz kouření v restauracích. ODS se to ale nelíbí. A to prý nemluví o tom, že první místopředsedkyně Alexandra Udženija vzhlíží k Pavlu Bémovi, někdejšímu pražskému primátorovi.
19.01.2016 20:46 |

podobné články

Já nechci být jedovatý, rýpal Zavadil kvůli preferencím do Kalouskovy místopředsedkyně. A pak vykládal o brblání a rodné hroudě

 
V nedělní Partii televize Prima se do sebe tvrdě pustili poslanec Jaroslav Zavadil z ČSSD a místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Svedli bitvu nejen o daně. Místopředsedkyně TOP 09 nenechala na daňových plánech ČSSD nit suchou. Došlo také na ODS a dáma ukázala prstem na premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD). Zavadil jí ovšem nezůstal nic dlužen.
05.03.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8234 článků)

Ostrá palba do řad ODS. Spustila ji radní ČT, která za stranu kandiduje

 
ROZHOVOR Místopředsedkyně Rady České televize Dana Eklová – Makrlíková se rozhodla v předčasných volbách do Poslanecké sněmovny kandidovat za ODS ve Středočeském kraji. Prý je naštvaná na to, co se v politice děje, a tak by ráda věci změnila k lepšímu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz upřesnila, že by se ODS měla za svou minulost omluvit. „Já sama se omlouvám,“ řekla kromě jiného.
16.09.2013 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Dana Makrlíková (11 článků)

Tahanice o Epopej: Pražáky nepustili do zámku!

 
Další překvapivý zvrat nastal v pokračující kauze stěhování Slovanské epopeje. Do hry se vložila společnost Incheba, která vlastní zámek v Moravském Krumlově. V pondělí ráno požádala policii a strážníky o ochranu svého majetku.
11.10.2010 11:30 |

podobné články

Němcová o Topolánkovi s Talmanovou: Jsou ostudou ODS

 
Je to ostuda! Tak reagovala místopředsedkyně ODS a šéfka Sněmovny Miroslava Němcová (57) v rozhovoru pro Týden na fakt, že manželka expremiéra Mirka Topolánka (54) Lucie Talmanová (43) zažádala o rodičovský příspěvek 3500 Kč měsíčně. O tom jako první informoval Blesk.
21.09.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1782 článků) , Lucie Talmanová (122 článků) , Miroslava Němcová (1304 článků)

ODS exkluzivně pro své komunální politiky spustila vzdělání pro kampaň

 
Občanská demokratická strana exkluzivně pro své politiky z měst a obcí spustila sérii vzdělávacích seminářů pro kampaň před nadcházejícími komunálními volbami.
06.06.2014 11:55 |

podobné články