Článek

Okamžik pravdy je tady. Hokejisté jdou na supertým Kanady

 
Je to tady. V neděli ve dvě hodiny ráno středoevropského času vstoupí česká hokejová reprezentace do Světového poháru. A to hned proti nejtěžšímu soupeři, jakého lze v turnaji potkat. Favorizovaná Kanada plná těch největších hvězd NHL bere na prestižním turnaji jen zlato a Češi mají jen asistovat při rozjezdu za velkým triumfem.
17.09.2016 19:50 |

podobné články

Podobné články

Velvyslanectví: Prodlužuje se přechodné období pro elektronickou cestovní registraci eTA pro lety do Kanady

 
anadská vláda prodlužuje přechodné období platnosti nového požadavku na elektronickou cestovní registraci eTA pro cestující, kteří přilétají do Kanady letadlem nebo přes kanadské území jen letí, do 9. 11. 2016. Cestující a aerolinky tak získávají na přípravu na tento nový požadavek více času. Od 10. listopadu 2016 však musí mít všichni cestující do Kanady ze zemí s bezvízovým stykem s Kanadou (s výjimkou občanů USA), včetně občanů České republiky, cestovní registraci eTA, aby mohli nastoupit do letadla do Kanady. Občané Kanady, včetně občanů s dvojím občanstvím (například občané ČR a Kanady) budou pro nástup do letadla do Kanady potřebovat platný kanadský pas, jinak budou vystaveni zdržení při odletu.
30.09.2016 21:20 |

podobné články

Škromach: Jdou po mně jdou jdou jdou

 
Jdou po mně jdou jdou jdou, na každým rohu mají fotku mou.
05.11.2013 18:40 |

podobné články

Velvyslanectví: Občané České republiky ode dneška potřebují cestovní registraci pro lety do Kanady

 
Od dnešního dne musí mít všichni cestující do Kanady ze zemí s bezvízovým stykem s Kanadou (s výjimkou občanů USA), včetně občanů České republiky, elektronickou cestovní registraci eTA, aby mohli nastoupit do letadla do Kanady (ať už je pro ně Kanada cílová nebo tranzitní země). Občané Kanady, včetně občanů s dvojím občanstvím (například občané ČR a Kanady) budou pro nástup do letadla do Kanady potřebovat platný kanadský pas, jinak budou vystaveni zdržení při odletu.
10.11.2016 15:15 |

podobné články

Velvyslanectví Kanady nabízí stáž pro studenta ze znevýhodněného prostředí, s hlubokou znalostí romského tématu

 
Velvyslanectví Kanady vyhlašuje ve spolupráci s Nadací Open Society Fund v Praze stáž na Velvyslanectví Kanady v Praze pro zájemce z řad českých univerzitních studentů a nedávných absolventů. Stáž je určena pro mladé lidi ze sociálně znevýhodněného prostředí s hlubokou znalostí romského tématu. Stážista bude mít za úkol připravit a realizovat plán aktivit velvyslanectví na podporu práv Romů a bude pracovat i na dalších úkolech. Cílem stáže je poskytnout mladému člověku ze sociálně znevýhodněného prostředí příležitost získat pracovní zkušenost na zastupitelském úřadu a dále rozvinout plán aktivit Velvyslanectví Kanady na podporu práv Romů.
02.11.2015 20:31 |

podobné články

Moderátor Aleš Háma končí v televizi! Po Taxíku ČT stopla i Hodinu pravdy!

 
Takovou »hodinu pravdy« asi nečekal. Aleš Háma (42) přišel o moderování oblíbeného pořadu. „Pro příští rok jsou plánovány další zábavní pořady,“ slíbila po stáhnutí Hodiny pravdy mluvčí ČT Alžběta Plívová.
28.11.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (142 článků)

Největší mýty a pravdy o pivu. Aneb čemu můžeme věřit?

 
Kde je pravda o pivu? Na dně půllitru jí většinou člověk nenajde, i když hledá a zkoumá jedno dno sklenice za druhým. Jak je to tedy s tloustnutím po pivu, co se myslí desítkou a dvanáctkou, a co je pravdy na „výmluvách“ pivovarů, že pivo sice dobře uvaří, ale může ho zkazit hospodský? Nejčastější mýty a pravdy okomentovali odborníci od fochu.
24.03.2017 10:00 |

podobné články

Vladimír Pelc: Zmatek v hlavě M. Vašáryové

 
Vůbec nechápu troufalost některých občanů, že se motají do politiky. Co motají; kdyby se jen motali, mají na to právo. Ale že přitom arogantně poučují občany, co je správné a co nikoli. Tedy podle nich správné. Základem pro takové poučování je jejich bolševické přesvědčení, že jsou nositeli pravdy. Jediné pravdy. Jejich pravdy.
29.11.2017 07:35 |

podobné články

Hokejisté Kanady těsně přehráli Nory a jsou ve čtvrtfinále

 
Hokejisté Kanady zdolali na mistrovství světa Norsko 3:2 a zajistili si jako první v osmifinálové skupině F v Košicích postup do čtvrtfinále. Favorit vedl v 50. minutě už 3:0, ale Norové závěr zápasu ještě zdramatizovali. Týmu trenéra Roye Johansena stačí k posunu do play off uspět v pondělí proti Francii.
07.05.2011 19:30 |

podobné články

AČCKA: Během dvou let se očekává zdvojnásobení počtu turistů do Kanady

 
Zrušení vízové povinnosti pro české turisty do Kanady dnes oznámilo Velvyslanectví Kanady.
14.11.2013 19:11 |

podobné články

Dny Kanady představí Kanadu pražskému publiku

 
Velvyslanectví Kanady dnes zahajuje 4. ročník Dnů Kanady v Městské knihovně v Praze. Na programu jsou od 5. do 7. listopadu celovečerní filmy, dokumenty, krátké filmy, přednášky a besedy.
05.11.2014 18:01 |

podobné články

Češka unesla dcerku z Kanady. Vracet ji zpět nemusí, ale začíná soudní válka

 
Češka Marcela Z. byla označená za únoskyni kvůli tomu, že odvezla svou 3letou dceru z Kanady proti vůli jejího otce. Po Češce bylo vyhlášeno pátrání, celá věc skončila u soudu. Marcele však svitla naděje, že vše může skončit z jejího pohledu dobře. Podle posledního verdiktu vracet dítě do Kanady (zatím) nemusí. Rozhořela se však soudní válka mezi Češkou a kanadským otcem malé Marii.
04.08.2015 12:16 |

podobné články

Favorité MS, díl 2: Španělsko sestavilo supertým

 
Real křížený s Barcelonou: to je Espaňa.
08.06.2010 00:05 |

podobné články

Kdo je supertým a kdo trpaslík ve fotbalové Evropě

 
Aktuální rozložení sil fotbalových reprezentací
15.10.2010 08:35 |

podobné články

Cancellara utvoří nový supertým s bratry Schleckovými

 
Spurtér podepsal smlouvu s Lucemburčany
30.11.2010 17:30 |

podobné články

Trenéru Hadamczikovi se pro hokejové MS rýsuje skvělá sestava: Supertým

 
Kdepak loňské problémy s lepením týmu pro hokejové MS! Kouč Vladimír Růžička byl před turnajem v Německu (nakonec zlatém) vděčný za každou ruku, nohu. Jeho nástupce Alois Hadamczik má (zatím) výběr jako u bohatě prostřené hostiny.
30.03.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Vladimír Růžička (316 článků) , Vladimír Růžička (312 článků)

Přepište dějiny. Nymburk porazil supertým CSKA Moskva

 
Nymburk - CSKA Moskva 79:60
07.03.2012 20:50 |

podobné články

HC Lev bude mít nového vlastníka. Sestaví supertým

 
Chystá se malá česká reprezentace pro KHL
06.04.2012 16:25 |

podobné články

"PELTAVEN" má démonický plán! Z Jablonce chce mít SUPERtým, lovit bude napříč ligou

 
Miroslav Pelta je prezidentem jabloneckého fotbalového klubu, šéfem fotbalové asociace, ale také člověkem, který je českým fanouškům trnem v oku. Ne nadarmo na něj neustále pokřikují „Pelta ven“ a dokonce z těchto slov vytvořili i novou přezdívku, která značí jméno posily z Finska. Hráče PELTAVENa.
25.04.2014 11:20 |

podobné články

Hokejová osmnáctka dostala na MS výprask od Kanady

 
Čeští hokejisté prohráli v pátek ve svém druhém vystoupení na světovém šampionátu hráčů do 18 let v Drážďanech s týmem Kanady 0:5.
15.04.2011 23:00 |

podobné články