Článek

Okamurův politický revival. Sněmovní vyděděnec získal dalšího poslance

 
Vlastní lidé ho zahnali do kouta, ale on svoji politickou kariéru nevzdal. Poslanec Tomio Okamura po rozlučce se svým bývalým hnutím Úsvit nabírá spojence do nového projektu Svoboda a přímá demokracie (SPD). Aktuálně se k němu přidal poslanec Jaroslav Holík, který vystoupil z poslaneckého klubu Úsvitu. Podobně „přesedlal“ už dříve poslanec Radim Fiala, někdejší rebel z ODS.
17.07.2015 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (240 článků) , Radim Fiala (240 článků) , Tomio Okamura (2017 článků) , Jaroslav Holík (55 článků) , Jaroslav Svoboda (79 článků) , Jaroslav Fiala (43 článků)
Podobné články

Herečka Jenovéfa Boková: Výbušná a žárlivá jsem po tátovi

 
Jednadvacetiletá Jenovéfa Boková je nejmladší dcerou politického aktivisty Johna Boka a malířky a sochařky Jitky Bokové. Mladá herečka a studující hudebnice v Show Jana Krause prozradila, co zdědila po rodičích. Další články k tématu: VIDEO: V hudební komedii Revival protestuje Zuzana Bydžovská donaha VIDEO: Hudební film Revival se může dostat na karlovarský festival Příliš staří na rock 'n' roll, příliš mladí na smrt. Nellis točí Revival RECENZE: Trojanův Občanský průkaz nekalkuluje, a v tom je jeho síla Občanský průkaz bude dokonalá instruktáž pro naše děti, věří tvůrci Na vojnu? Nikdy, děsí se herci z filmu Občanský průkaz
14.06.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bydžovská (41 článků) , Jan Kraus (1019 článků) , Jenovéfa Boková (19 článků) , Jana Boková (5 článků)

RECENZE: Revival - smích, dojetí, hudba a výteční herci

 
Světová premiéra komedie Revival scenáristky a režisérky Alice Nellis těsně před závěrem karlovarského festivalu zažila hodně smíchu a několik bouřlivých potlesků uprostřed promítání. Vzápětí otřásla pořadím v žebříčku Divácké ceny deníku Právo a nakonec stanula v jeho čele. Ověnčen touto cenou vstupuje 11. července Revival do českých kin.
11.07.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků)

Začalo natáčení nového filmu Alice Nellis s názvem Revival

 
Revival je název nového filmu režisérky a scenáristky Alice Nellis, který začala natáčet tento týden. Jde o tragikomedii, v níž hlavní role vytvoří Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Mari...
19.09.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (174 článků) , Bolek Polívka (517 článků) , Miroslav Krobot (102 článků) , Alice Nellis (105 článků)

Alice Nellis točí film Revival

 
Herce Bolka Polívku, Miroslava Krobota, Karla Heřmánka, Mariána Geišberga a Vojtu Dyka uvidíme v hlavních rolích nové komedie scenáristky a režisérky Alice Nellis Revival. Do ženských rolí obsadila Zuzanu Bydžovskou, Jenovéfu Bokovou, Lucii Žáčkovou a Janu Hubinskou.
19.09.2012 12:18 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (174 článků) , Jana Hubinská (5 článků) , Zuzana Bydžovská (41 článků) , Bolek Polívka (517 článků) , Miroslav Krobot (102 článků) , Vojtěch Dyk (702 článků) , Lucie Žáčková (19 článků) , Alice Nellis (105 článků) , Jenovéfa Boková (19 článků) , Jana Boková (5 článků)

The Goodwood Revival 2012 – nejlepší retro akce pod sluncem

 
Na páteční večer jsme pro vás připravili opět další speciální fotogalerii s klasickými automobily. Uvařte si čaj a prohlédněte si 200 snímků z letošního již 14.ročníku akce The Goodwood Revival, která je obecně pokládána za jeden z nejlepších závodů historických vozů na světě.
21.09.2012 19:05 |

podobné články

Krobot a Polívka jako staří rockeři. První ukázka z filmu Revival

 
První ukázka z komedie Alice Nellis Revival je na internetu. V hlavních rolích se můžete těšit na staré rockery Miroslava Krobota, Bolka Polívku, Karla Heřmánka a Mariána Geišberga.
04.04.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (174 článků) , Bolek Polívka (517 článků) , Miroslav Krobot (102 článků) , Alice Nellis (105 článků)

EXKLUZIVNĚ: Trailer k nové komedii Revival s Krobotem a Polívkou

 
Novinky uvádějí exkluzivně trailer k nové komedii Alice Nellis Revival. Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek a Marián Geišberg hrají v Revivalu kamarády, jejichž rocková skupina se rozpadla v roce 1972, a kteří se rozhodli pokusit o její velkolepý comeback.
30.05.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (174 článků) , Bolek Polívka (517 článků) , Miroslav Krobot (102 článků) , Alice Nellis (105 článků)

Revival se bude hrát poprvé na festivalu v Karlových Varech

 
Za necelý měsíc, 5. července večer, vstoupí na červený koberec Velkého sálu Thermalu na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary scenáristka a režisérka Alice Nellis. Doprovodí ji tvůrčí tým její očekávané nové hudební komedie Revival, která se tu představí mezinárodnímu publiku ve slavnostní světové premiéře.
07.06.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků)

Kalhotky fanynek i holý zadek. Komedie Revival je o rock'n'rollu

 
Nová komedie Alice Nellis Revival je nabitá hudbou a humorem. Herci Boleslav Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek a Marián Geišberg hrají členy kapely, která se po letech dává znovu dohromady. První záběry z Revivalu dokazují, že zábavy si diváci ve filmu užijí opravdu hodně. Nová komedie má premiéru na festivalu v Karlových Varech.
28.06.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (174 článků) , Miroslav Krobot (102 článků) , Alice Nellis (105 článků)

Komedie Revival: Krobot jako talentovaný kytarista, Heřmánek jako švihák

 
Komedie Revival režisérky Alice Nellis má světovou premiéru už v pátek večer ve Velkém sále hotelu Thermal na filmovém festivalu v Karlových Varech. Film uvede kompletní delegace herců v čele s Bolkem Polívkou.
04.07.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (517 článků) , Alice Nellis (105 článků)

Alice Nellis natočila Revival a říká: Život je napínavý až dost

 
Drobná půvabná žena, naše uznávaná režisérka, se rozloučila s pětiměsíčním miminkem i s mužem a v pauze mezi kojením jsme si povídaly nad koláčem v kavárně. V červenci jde do kin její poslední film – hudební tragikomedie Revival. Točila ho ještě s těhotenským bříškem a v pohodové atmosféře, která bude na výsledku znát.
05.07.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků)

Diváckou cenu Práva ovládla Alice Nellis a její Revival

 
Pořadí v Divácké ceně Práva se nejdříve během festivalu příliš neměnilo. A potom do poslední chvíle nebylo jasné, jak vše skončí. Hlasy jsou konečně sečteny, vítěz je znám. Nejvíc diváky karlovarského festivalu oslovil nový snímek Alice Nellis Revival.
06.07.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků)

RECENZE: Revival kandiduje na českou komedii roku

 
Čtveřice rockerů se vrací na scénu. Důchod jim klepe na dveře, ale když stojí na pódiu, nikdo je nezastaví. Komedie Alice Nellis Revival stojí na divácky vděčném tématu a skvělých hercích, které jsme pohromadě na plátně ještě neviděli.
07.07.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků)

Filmové premiéry: Revival, Pacific Rim: Útok na Zemi, Stážisti

 
Bezprostředně po získání Divácké ceny deníku Právo na karlovarském filmovém festivalu vstupuje do kin komedie Alice Nellis Revival. V americkém akčním filmu Pacific Rim - Útok na Zemi režiséra Guillerma del Torra bojují lidé o přežití s příšerami. Příběh dvou nezaměstnaných kamarádů, kteří začínají od píky jako stážisti neboli Noogleři v Googlu mezi mladšími a talentovanými lidmi, se jmenuje Stážisti.
11.07.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků)

Nová alba: Robin Thicke, Jane’s Addiction, Desmod a Revival

 
V dalším letním týdnu se na pulty obchodů a do nabídkových listů internetových servisů dostávají alba zajímavého Američana Robina Thickeho, jeho kolegů ze skupiny Jane’s Addiction, Slováků Desmod a také soundtrack k filmu Revival.
17.07.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Robin Thicke (31 článků)

Soundtrack k filmu Revival i digitálně

 
Soundtrack k novému filmu režisérky Alice Nellis Revival se v minulých dnech dostal do nabídky digitálních prodejců hudby. Je možné si ho stáhnout například z iTunes či Supraphonline nebo ho poslouchat prostřednictvím služby MusicJet.
11.08.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků)

Nová DVD: Revival, Hon, Hlídka v Ardenách a Stav milosti

 
Film scenáristky a režisérky Alice Nellis Revival o návratu jedné kdysi slavné kapely patří k tomu nejlepšímu, co letos v českém filmu vzniklo. Hon je vynikající snímek dánského režiséra Thomase Vinterberga, oceněný nejen na MFF v Cannes 2012. Děj válečného dramatu Hlídka v Ardenách je situován do francouzských ardenských lesů v prosinci roku 1944. Irská mafie zuří v New Yorku ve filmu Stav milosti.
12.11.2013 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků)

Nejlepší komedie jsou Revival a Osmy

 
Hlavní cenu Zlatý prim získaly na 36. ročníku Festivalu filmové a televizní komedie, který skončil v sobotu večer v Novém Městě nad Metují, filmy Revival scenáristky a režisérky Alice Nellis (kategorie filmová komedie) a Osmy scenáristy Marka Espteina a režiséra Jiřího Stracha (kategorie televizní komedie).
16.06.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (105 článků) , Jiří Marek (308 článků) , Jiří Marek (308 článků)

Selena Gomez ruší kvůli nemoci evropské turné, v říjnu v Praze nevystoupí

 
Americká zpěvačka a herečka Selena Gomez zrušila své evropské turné Revival Tour včetně pražského koncertu, který byl naplánován na 24. října do pražské O2 areny. Kvůli nemoci lupus, kterou u ní lékaři odhalili zhruba před rokem, se rozhodla vzít si na nějaký čas volno. "Zjistila jsem, že úzkost, záchvaty paniky a deprese mohou být vedlejšími účinky právě této nemoci. Rozhodla jsem se, že nejlepší cestou vpřed je vzít si na nějaký čas volno. Děkuji všem svým fanouškům za podporu," napsala zpěvačka. Evropské turné, které bylo plánováno od 10. října (Helsinky) do 16. listopadu (Lisabon), mělo představit zpěvaččino poslední album Revival. Lidé budou moci vstupenky vracet od 12. září.
31.08.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (368 článků)