Článek

Odvrácená tvář vtipálka Náhlovského: Zoufalství a beznaděj!

 
Na jevišti rozdává lidem radost a smích. Když je sám, propadá se do depresí. Josef Alois Náhlovský dokonce naznačil, že uvažuje o sebevraždě!
04.09.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Žalkovský (STAN): Odvrácená tvář sociálních sítí

 
Odvrácená tvář facebooku, sociální, v tomto případě asociální sítě. Je to celosvětový fenomén. Svět se rozhodl, že bude nejlepší, když všichni budou znát názory všech.
21.09.2014 16:31 |

podobné články

Máma čtyř dětí Martina: Skončila s dcerami na ulici! Ze zoufalství chtěla prodat ledvinu!

 
Zoufalství a beznaděj! Takové pocity už několik týdnů prožívá Martina Nkemetahová (40) z Prahy. Máma čtyř dětí nemá peníze na zaplacení podnájmu, a proto své dcerky svěřila do zařízení pro ohrožené děti – Klokánku. Sama přespává, kde se dá. Nešťastná žena byla po vystěhování z bytu tak zoufalá, že dokonce chtěla prodat vlastní ledvinu!
22.10.2011 12:10 |

podobné články

Krvavý svátek muslimů: Bičují se a noži řežou sebe i děti

 
Ášúrá je nejdůležitějším svátkem v šíitském kalendáři. Věřící si jím připomínají mučednickou smrt imáma Husajna, který byl vnukem proroka Mohameda, a dalších 72 jeho stoupenců v roce 680 během bitvy u Karbaly. Oslavy doprovází známé obřady, při nichž se muži bičují řetězy na znamení zoufalství. Ášúrá je nejdůležitějším svátkem v šíitském kalendáři. Věřící si jím připomínají mučednickou smrt imáma Husajna, který byl vnukem proroka Mohameda, a dalších 72 jeho stoupenců v roce 680 během bitvy u Karbaly. Oslavy doprovází známé obřady, při nichž se muži bičují řetězy na znamení zoufalství.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/283996/pres-milion-siitskych-poutniku-v-iraku-slavi-svatek-asura.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Ášúrá je nejdůležitějším svátkem v šíitském kalendáři. Věřící si jím připomínají mučednickou smrt imáma Husajna, který byl vnukem proroka Mohameda, a dalších 72 jeho stoupenců v roce 680 během bitvy u Karbaly. Oslavy doprovází známé obřady, při nichž se muži bičují řetězy na znamení zoufalství.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/283996/pres-milion-siitskych-poutniku-v-iraku-slavi-svatek-asura.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
25.10.2015 19:15 |

podobné články

Miliardářská dcerka Rezešová: Jak se jí ve vězení mění tvář?

 
V soudní síni mlčí jako ryba, z jejího výrazu čiší beznaděj a zoufalství. Mediální expertka zhodnotila mimiku Evy Rezešové-Varholíkové (36), která se zodpovídá ze zavinění smrtelné nehody. Jak se na ní podepsal roční pobyt v cele o velikosti 3x6 metrů?
05.09.2013 12:55 |

podobné články

Konečná (KSČM): Po výsledku hlasování o biopalivech mě ovládla beznaděj!

 
Dnes proběhlo závěrečné hlasování Evropského parlamentu k nové směrnici o biopalivech, jejíž text jsem téměř tři čtvrtě roku sledovala jako stínová zpravodajka. Musím se však přiznat, že po jeho výsledku mě ovládla beznaděj.
29.04.2015 09:01 |

podobné články

Odvrácená tvář Anny Fialové z »Tváře«: Chlast a cigára!

 
Je jí teprve dvacet, ale už za to umí pořádně vzít. A to nejen v show Tvoje tvář má známý hlas. Anna Fialová si totiž libuje jak ve zpěvu, tak v mejdanech.
02.05.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Fialová (41 článků)

Pátrání po Aničce (9): Je za hranicemi?

 
Zoufalství a beznaděj rodiny Janatků nemají konce. Ve středu to bude týden, co se jim Anička (9) nevrátila domů. Únos se ale den po dni stává čím dál tím pravděpodobnější. Hranice jsou proto teď jako nedobytná pevnost. S dítětem ve voze neprojedete bez kontroly. Pro Aničku je to ale možná už pozdě... Rodiče přesto dál doufají, že se případný únosce ozve a dcerku jim vrátí.
19.10.2010 05:05 |

podobné články

Babička napsala: Jsem nemocná, nechci žít! A zmizela!

 
Zoufalství a beznaděj zachvátily rodinu třiasedmdesátileté důchodkyně Jaroslavy Komárkové z Mělníka, která ve čtvrtek večer odešla z domu a od té doby o sobě nedala vědět. Nešťastná žena chce spáchat sebevraždu!
30.03.2012 20:05 |

podobné články

Jaroslavě (52) ukradli občanku: Teď dluží 700 000 Kč! A má exekuci na byt!

 
Zoufalství a beznaděj! Takové pocity prožívá Jaroslava Čiháková (52) z Prahy, která před 14 lety přišla o občanku. Ukradeným průkazem se někdo opakovaně prokazoval revizorům při jízdě načerno. Až teď, po tolika letech, Jarka zjistila, že kvůli podvodu někoho jiného má v exekuci zaplatit pražskému dopravnímu podniku téměř 700 tisíc korun!
30.06.2012 20:45 |

podobné články

Tragická nehoda v Táboře: Tihle zaplatili za frajeřinu životem, dívka unikla jen o vlásek! Jeli možná až 180 km/h!

 
Pláč, bolest, beznaděj a zoufalství prožívají rodiny a přátelé tří kluků, kteří v sobotu brzo ráno zahynuli při dopravní nehodě v Táboře. Jen jediný ze čtveřice přežil a je v nemocnici. Znovu se doslova narodila i Simona (19). Od smrti ji dělilo pouhých 300 metrů.
24.07.2012 10:30 |

podobné články

Zdeněk Pohlreich v protialkoholní léčebně! Kuchaři Jirkovi zachránil život!

 
Zoufalství, beznaděj a hluboká deprese. Přesně takové pocity zaplavily jindy drsného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha (55), když se v březnu ocitl za zdmi protialkoholní léčebny ve Svitavách. „Alkoholismus je v gastronomii téměř nemoc z povolání,“ tvrdí Pohlreich, který doufá, že se tam již nebude muset vrátit.
05.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (416 článků)

10 let od povodní: Všude byla voda, ale zůstali jsme

 
Beznaděj, zoufalství a místo domů jen rozpadlé ruiny. Přesně před deseti lety velká voda zaplavila na tisíc obcí, zahynulo 17 lidí. Povodeň zasáhla i velkou část Prahy, celková škoda se vyšplhala na 75 miliard korun.
13.08.2012 12:15 |

podobné články

Do jejich domu udeřil blesk. Rázem přišli o všechno

 
Příběh o neuvěřitelné solidaritě lidí napsal sám život v minulých dnech v Plzeňském kraji. Po úderu blesku v neděli 5. srpna večer vyhořel rodině Valdmanových ze Stojanovic nedaleko Velhartic dům. V několika minutách přišli o všechno a uprostřed noci prožívali před doutnající ruinou zoufalství i beznaděj. Setkali se ale s obrovskou solidaritou lidí, která je opět postavila na nohy.
11.09.2012 10:35 |

podobné články

Lichvář Drak a jeho manželka zmizeli: Zřejmě je někdo zavraždil!

 
Zoufalství a beznaděj prožívá už více než týden dcera manželů Zbigniewa (66) a Jarmily (58) Muszańských z Bohumína, po kterých se slehla zem. Rozhořčena je také z přístupu policistů, kteří zmizení postarších manželů šetří pouze na okresní úrovni, byť nevylučují likvidační vraždu či únos.
09.03.2013 07:40 |

podobné články

Fotky, ze kterých mrazí: Jak to vypadá v Černobylu 27 let od jaderné katastrofy

 
Fotografce Hélène Veilleux bylo povoleno vstoupit do takzvané Zóny odcizení, která se rozkládá kolem černobylské jaderné elektrárny. Její snímky ukazují, jak dnes vypadá oblast o rozloze přibližně 2600 km čtverečních, která byla po výbuchu v dubnu roku 1986 evakuována. Čiší z nich beznaděj, samota, zmar - a v neposlední řadě také zoufalství těch, kteří zde kdysi žili.
27.04.2013 10:25 |

podobné články

Česko zaplavila voda: 2 MRTVÍ, 4 POHŘEŠOVANÍ!

 
Strach, zoufalství a beznaděj... Silné deště zaplnily přehrady, rybníky a voda se začala rozlévat. Záplavy mají v Česku již dvě oběti a čtyři lidé – vodáci – jsou pohřešovaní. Rozbouřené řeky už stovkám obyvatel sebraly domovy. Voda má přitom podle meteorologů ještě stoupat!
02.06.2013 20:35 |

podobné články

Unikátní kniha o Ivetě Bartošové: Jen za 1 SMS

 
I. B. Iniciály ženy, která nebude mít v českém showbyznysu ještě dlouho obdoby. Skrývá se za nimi obrovský talent, půvab, touha prorazit na výsluní, obrovské moře lásky, chvilky štěstí, ale i beznaděj, alkohol, prášky, pocity nejistoty a zoufalství, neuvěřitelné historky o únosech, opakovaná snaha vzít si život…
16.05.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6554 článků)

V Himálaji spadla lavina: 30 Čechů se pohřešuje, jejich rodiny v Česku drtí zoufalství a beznaděj

 
"Sněhové bouře":http://www.extra.cz/tragedie-v-himalaji-zmizeli-dva-cesti-horolezci-zbyl-po-nich-jen-poskozeny-stan si v nepálském Himálaji si vyžádala už 27 obětí. Velvyslanec v indickém Dillí Miloslav Stašek dnes uvedl, že se zatím nepodařilo zkontaktovat kolem 30 Čechů, jejichž rodiny nemají tušení, zda ještě žijí.
17.10.2014 09:50 |

podobné články

To byl porod: Dyk s Vilhelmovou jsou rodiče! Miminku dali jméno podle komika Náhlovského!

 
Největší bulvárně – porodní manévry v historii českého porodnictví mají za sebou první dějství.
13.05.2013 13:15 |

podobné články