Odveta jak se patří! Bayern doma vyškolil Arsenal a vyhrál 5:1

Minule byl za hrdinu, tentokrát však brankář Petr Čech nedokázal vzdorovat ofenzivním nájezdům Bayernu. Po matném výkonu celého týmu si Arsenal odváží z Mnichova porážku 1:5 a výrazně si tak zkomplikoval cestu do vyřazovací části. Naopak Zenit Petrohrad má po výhře 2:0 nad francouzským Lyonem účast v osmifinále jistou.
04.11.2015 23:20 |

Osobnosti: Petr Čech (1041 článků)

Zeman na Hradě vyškolil Sobotku: Dal mu za uši kvůli šesti chybám v dopise!

Na Hradě dnes došlo ke jmenování nové vlády ČSSD, ANO a KDU-ČSL. Neobešlo se však bez rýpnutí ze strany prezidenta Zemana. Premiéra Sobotku vyškolil ve "slavnostním" proslovu kvůli dopisu s návrhem jednotlivých ministrů, ve kterém prý našel šest závažných chyb! A naznačil, že to s ním Sobotka a spol. nebudou mít ani do budoucna snadné.
29.01.2014 13:20 |

LM: Bayern zachránil postup v nastavení, Arsenal v Lize mistrů končí

Barcelona porazila v domácí osmifinálové odvetě Arsenal 3:1. Obhájci trofeje si tak podeváté v řadě zahrají čtvrtfinále Ligy mistrů. Mezi nejlepší osmičku pronikl i Bayern, který zdolal Juventus Turín 4:2, ačkoliv ještě v devadesáté minutě zápasu s loňským finalistou prohrával.
17.03.2016 00:00 |

Arsenal bez Rosy schytal DEBAKL! Citizens ho rozstříleli 6:3

Fotbalisté Manchesteru City rozstříleli doma Arsenal 6:3 a stáhli jeho náskok v čele v anglické ligy na tři body. Tomáš Rosický za lídra soutěže nenastoupil. "Citizens" vyhráli doma i osmý zápas v tomto ligovém ročníku a navíc už potřetí dokázali nasázet v jednom utkání minimálně šest branek. Arsenal dvě ze tří porážek v sezoně utrpěl právě v Manchesteru.
14.12.2013 16:30 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (571 článků)

LIGA MISTRŮ: Olič sestřelil Lyon a poslal Bayern do finále

Pro mnichovský Bayern byla po domácí výhře 1:0 odveta semifinále Ligy mistrů v Lyonu překvapivě procházkou růžovou zahradou.
27.04.2010 22:55 |

LM: Griezmann vystřelil Atléticu postup, semifinále si zahraje i Bayern

Již po odehrání odvetných čtvrtfinálových zápasů je jasné, že fotbalisté Barcelony neobhájí loňský triumf v Lize mistrů. Katalánský celek sice minulý týden na domácím hřišti porazil Atlético Madrid 2:1, odveta však patřila jeho soupeři. Do semifinále prošel i Bayern Mnichov, který dnes remizoval s Benficou Lisabon.
13.04.2016 23:20 |

Sparťané pojedou do Ruska. Čeká je Rostov, který vyřadil Bayern

Los Evropské ligy připravil fotbalistům Sparty těžkého soupeře. Ve druhém kole se utkají s ruským Rostovem, který porazil mimo jiné i Bayern Mnichov, navíc budou začínat na jeho hřišti. První zápas se odehraje 16. února, odveta o týden později na Letné.
12.12.2016 14:45 |

Premier League začala: Liverpool a Arsenal na úvod soutěže remizovali

Spolufavorité na titul Arsenal a Liverpool vstoupili do nové sezony anglické fotbalové ligy jen remízami. Liverpool i s čtyřmi letními posilami v základní sestavě doma pouze remizoval se Sunderlandem 1:1. Arsenal pak hrál 0:0 na půdě Newcastlu, když dohrával poslední čtvrthodinu bez vyloučeného Gervinha.
13.08.2011 21:55 |

Robbenova „strašlivá“ penalta stála Bayern vítězstí nad Chelsea

Nizozemský fotbalista Arjen Robben přiznal, že pokutový kop v prodloužení finále Ligy mistrů proti Petru Čechovi zahrál strašlivě a připravil tím Bayern o možný triumf. Chelsea následně vyhrála penaltový rozstřel. Zklamání je to pro něj o to větší, že v této sezoně už při jedné důležité penaltě v dubnu zklamal, a připravil tak Bayern o německý titul.
20.05.2012 18:15 |

Osobnosti: Petr Čech (1041 článků) , Arjen Robben (39 článků)

Los Ligy mistrů: Arsenal 'vyfasoval' Bayern, na Real čeká Paris St. Germain

Bayern Mnichov bude jedním ze soupeřů Arsenalu v základní skupině Ligy mistrů. V cestě za postupem budou "Kanonýrům", jejichž barvy hájí Petr Čech a Tomáš Rosický, ještě stát Olympiakos Pireus a Dinamo Záhřeb. Rozhodl o tom los v Monaku, který rozdělil 32 klubů do osmi skupin.
27.08.2015 19:25 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (571 článků) , Petr Čech (1041 článků)

ŽIVĚ Bayern vyhrál v Realu na penalty a postoupil do finále

Přečtěte si online reportáž z odvetného utkání semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Bayernem Mnichov. Bayern vyhrál v penaltovém rozstřelu 3:1 a ve finále se 19. května utká v Mnichově s londýnskou Chelsea.
25.04.2012 20:25 |

ONLINE: V Edenu se bojovalo o Superpohár. Bayern vyhrál až na penalty

Poprvé se boj o fotbalový Superpohár přestěhoval mimo Monako. Pražský Eden hostil souboj vítěze Ligy mistrů a Evropské ligy. Po prodloužení skončil zápas 2:2, Bayern vyrovnal v poslední možné chvíli. A pak vyhrál i na penalty, fantastický Petr Čech na vše nestačil.
30.08.2013 20:30 |

Kouč Chelsea Ancelotti: Už se konečně musíme PROBRAT!

Londýnská Chelsea prožila parádní začátek sezony, jenže poslední výsledky z giganta světového fotbalu dělají průměrný tým. Chelsea naposledy vyškolil Arsenal a jasně vzkázal: Vy s námi o titul bojovat nebudete.
28.12.2010 09:05 |

LM: Arsenal rozstřílel Bragu, Real porazil Ajax

Bayern Mnichov - AS Řím 2:0, Arsenal - Braga 6:0
15.09.2010 23:30 |

Arsenal doplatil na hrubou chybu brankáře, Bayern deklasoval Záhřeb

Arsenal prohrál i svůj druhý zápas v Lize mistrů, když i kvůli vlastnímu gólu brankáře Davida Ospiny podlehl Olympiakosu Pireus 2:3. Barcelona sice nad Leverkusenem vyhrála i bez zraněného Messiho, zápas však kvůli svalovému zranění nedohrál záložník Andrés Iniesta. Robert Lewandowski se blýskl hattrickem a přispěl tak k vysokému vítězství Bayernu nad Dinamem Záhřeb.
30.09.2015 15:11 |

Osobnosti: Andrés Iniesta (25 článků) , Robert Lewandowski (19 článků)

Huawei, oficiální partner Arsenal FC, uvede speciální edici telefonu Huawei Ascend P7 Arsenal

Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a třetí největší dodavatel smartphonů na světě, představil netrpělivě očekávaný smartphone Huawei Ascend P7 Arsenal Edition. Nový 4G LTE telefon nově definuje dokonalost pomocí celé řady funkcí pro nejvěrnější příznivce severolondýnského klubu.
29.07.2014 19:30 |

Rosický po více než dvou letech vstřelil v Premier League gól, Arsenal vyhrál

Český fotbalista Tomáš Rosický se v anglické lize podílel vítězným gólem na obratu Arsenalu v londýnském derby s Tottenhamem. Kapitán české reprezentace se trefil v Premier League téměř přesně po dvou letech, naposledy se z branky radoval 20. ledna 2010 proti Boltonu. Arsenal i díky jeho příspěvku prolomil sérii nepříznivých výsledků a zvítězil 5:2, i když ve 34. minutě doma prohrával už 0:2.
26.02.2012 18:10 |

Show Lionela Messiho. To byla odveta čtvrtfinále LM. V první půli útočník Barcelony nasázel během dvaceti minut Arsenalu hattrick, v samotném závěru zpečetil jasnou výhru 4:1. Arsenalu, za který nastoupil také Tomáš Rosický, zbyly oči pro pláč. Barcelona v semifinále narazí na Inter Milán, který vyhrál na půdě CSKA Moskva v poměru 1:0.
06.04.2010 23:40 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (571 článků) , Lionel Messi (393 článků)

Bayern a Wolfsburg v bundeslize nadělovaly. VIDEA GÓLŮ

Bývalý teplický útočník Edin Džeko pomohl dvěma góly k výhře Wolfsburgu nad Dortmundem 3:0. Stejným rozdílem vyhrál i Bayern nad Leverkusenem.
12.05.2009 22:10 |

Osobnosti: Edin Džeko (38 článků)