Článek

Odstartoval závod luxusních aut Diamond Race, řidič maserati dostal pokutu 17 700 korun

 
V Brně ve čtvrtek odstartoval závod luxusních aut Diamond Race 2015, jehož se účastní posádky 32 vozidel. Před sebou mají 750 kilometrů dlouhou cestu přes celé Slovensko. V Košicích pak odbočí na jih a skončí v Budapešti. Mezi vozidly nejsou jen luxusní auta značek Lamborghini, Ferrari nebo Ashton Martin, ale i Volkswagen Brouk.
18.06.2015 18:16 |

podobné články

Podobné články

Diamond Race už je skoro tady: Tohle je 9 fotek sexy kočiček z minulých ročníků, nebudou chybět ani letos!

 
Už za tři dny vypukne slavný závod **"Diamond Race":http://www.diamondrace.cz/**. Ostřílení členové posádek z předchozích ročníků se opětovně shodli na "hit the road" východní Evropou. Po vynucené přestávce je nadšení znásobeno na maximum. Finální podoba trasy obou verzí Diamond Race i Super Daimond Race je jasně stanovena a na startu na vás bude čekat "spousta výstavních kočiček":http://www.extra.cz/sexy-zapisky-redakcni-umbrella-girl-na-diamond-race-jedine-v-lambu-zkrotim-ho-i-v-podpatcich-a-navic-mi-jde-k-pleti.
16.06.2014 21:21 |

podobné články

Milionářský závod Diamond Race: Vyjeli za diamanty, už platí pokuty!

 
Pořádně drahá jízda! Český účastník závodu luxusních aut Diamond Race 2015 musel brzy po startu vysolit pořádný balík peněz. Na slovenské dálnici totiž výrazně překročil povolenou rychlost a policie mu za to napařila maximální možnou pokutu ve výši 650 eur (17 700 korun).
18.06.2015 21:35 |

podobné články

Diamond Race: Závod luxusních aut začne v pátek v Praze

 
Luxusní auta by měla v pátek ráno vyjet od pražského hotelu Hilton při třetím setkání luxusních aut Diamond Race. Podle hlavního organizátora Milana Markoviče je do závodu přihlášeno dvaatřicet vozů.
09.09.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Markovič (5 článků)

Z Prahy vyjíždí závod luxusních automobilů Diamond Race

 
Od pražského pětihvězdičkového hotelu Hilton dnes v poledne odstartuje závod luxusních automobilů Diamond Race. Auta pojedou do Budapešti s kontrolní zastávkou v Brně. Akce, jejíž účastnický poplatek se pohybuje v desítkách tisíc korun, je letos spojená s nizozemským závodem StreetGasm 2000. Pražská policie kvůli závodu plánuje zvýšený dohled.
12.06.2016 06:40 |

podobné články

Z Prahy odstartoval Diamond Race, luxusní auta zamířila na D1

 
Asi padesát luxusních aut vyjelo ve čtvrtek odpoledne na závod Diamond Race. Na kapotách měly jejich posádky černé pásky, chtěly tak vyjádřit účast s oběťmi letecké tragédie, při níž ve středu zahynuli tři čeští hokejoví reprezentanti. Závodníci míří přes Brno do Budapešti, část pak pokračuje do Chorvatského Záhřebu a Slovinského Mariboru.
08.09.2011 15:55 |

podobné články

Diamond Race měla předjezdce: Ekonom Ševčík se řítil 178 km/h

 
Policie číhala na silniční piráty nechvalně známého milionářského závodu Diamond Race. Ještě dřív než k nim dorazil první závodník, lapili někoho jiného - ekonoma a šéfa Liberálního institutu Miroslava Ševčíka (52), kterému naměřili rychlost 178 kilometrů za hodinu. Nechtěný předjezdec Diamond Race se však brání, že je to nesmysl.
10.09.2010 13:35 |

podobné články

Naše přední K1 mlátička se večer utká s monstrem z Bosny! Rozbije mu český šampion ciferník?

 
"Luboš Raušer":http://www.extra.cz/tema/lubos-rauser, český šampion K1 z loňského roku, se dnes večer v Brně v rámci "promoakcí okolo letošního závodu":http://www.extra.cz/diamond-race-uz-je-skoro-tady-tohle-je-9-fotek-sexy-kocicek-z-minulych-rocniku-nebudou-chybet-ani-letos "Diamond Race":http://www.extra.cz/tema/diamond-race utká s "kladivem" z Bosny, stoosmikilovým pořízkem Sanidem Imamovičem.
19.06.2014 13:45 |

podobné články

Šílený závod Diamond Race: Tyhle fára jedou i 330 km/h!

 
Třetí ročník ilegálního závodu českých a slovenských boháčů Diamond Race odstartoval. V pátek po jedenácté hodině od pražského hotelu Hilton vyjelo více než 30 luxusních nebo alespoň 'vytuněných' vozů, jejichž řidiči se s dopravními předpisy nikterak nemazlí.
11.09.2010 05:10 |

podobné články

Boháči se vydali na letošní Diamond Race: Přijely tři desítky bouráků. Podívejte se!

 
Osádky asi 30 luxusních aut se dnes odpoledne sjížděly k Olympii u Brna na start známého závodu Diamond Race. Nechyběl mezi nimi ani populární DJ Uwa (42). A řada zajimavých aut.
19.06.2014 22:35 |

podobné články

Závod boháčů je tady. Šest luxusních aut nemělo značku

 
Závod Diamond Race odstartoval v pátek dopoledne u hotelu Hilton. Odpoledne se milionáři v luxusních autech přesunuli na Slovensko.
10.09.2010 12:50 |

podobné články

Diamond Race: Policie zabavila auta do 6. září!

 
Německá policie odpoledne na hraničním přechodu v Rozvadově zadržela asi třicet aut účastníků tajného závodu luxusních vozů Diamond Race. Podle posledních informací budou auta svým majitelům vrácena až 6. září.
03.09.2009 20:50 |

podobné články

Účastníci závodu Diamond Race v ČR zákony neporušili

 
Účastníci neoficiálního závodu luxusních aut Diamond Race údajně neporušili zákon. Serveru Týden.cz to řekl ředitel dopravní policie Leoš Tržil s tím, že má právní rozbor k dispozici.
23.09.2009 15:00 |

podobné články

Policie sledovala účastníky zběsilého Diamond Race až na Slovensko

 
Účastníci neoficiálního závodu luxusních aut Diamond Race projeli v pátek bez vážnějších dopravních problémů po dálnici D1 Českou republikou a po 16:00 vjeli na Slovensko.
10.09.2010 17:30 |

podobné články

Kdo je invalida v lamborghini? Vítěz závodu Diamond Race!

 
Místo pro invalidy? Parkoviště pro policisty nebo majitele luxusních aut! Stejně jako se pozornému čtenáři Blesku podařilo nachytat dálniční policii na vyhrazeném stání, jiný čtenář tam načapal luxusní lamborghini. Větším překvapením bylo, když se z majitele superrychlého auta se značkou pro postižené vyklubal vítěz milionářského závodu Diamond Race, podnikatel Marek Horníček.
14.10.2010 05:05 |

podobné články

Účastníci Diamond Race vyjedou s černými páskami na kapotách

 
Zhruba třicítka účastníků letošního ročníku závodu luxusních aut Diamond Race, který startuje ve čtvrtek ve 14 hodin z parkoviště před pražskými Arkádami Pankrác, bude mít na kapotách černé pásky. Chtějí tak vyjádřit účast s oběťmi letecké tragédie, při níž ve středu zahynuli tři čeští hokejoví reprezentanti.
08.09.2011 13:15 |

podobné články

Sexy zápisky redakční Umbrella girl: Na Diamond Race jedině v Lambu! Zkrotím ho i v podpatcích, a navíc mi jde k pleti

 
Potvrzeno! Neskutečně šťastná oznamuji, že již v půlce června se můžete těšit na "exkluzivní zápisky":http://www.extra.cz/sexy-zapisky-redakcni-umbrella-girl-s-jezdci-superbiku-nikdy-nespime-a-ja-vam-nyni-reknu-proc z adrenalinového závodu luxusních aut Diamond Race.
05.05.2014 10:30 |

podobné články

Řidiči, pozor: Diamond Race 2010 začal!

 
FOTOGALERIE: Třetí ročník ilegálního závodu českých a slovenských boháčů Diamond Race začal. Po jedenácté hodině na něj od pražského hotelu Hilton vyjelo více než 30 luxusních nebo alespoň 'vytuněných' vozů, jejichž řidiči se s dopravními předpisy zřejmě nikterak mazlit nebudou.
10.09.2010 13:35 |

podobné články

Ve čtvrtek se pojede další Diamond Race, policisté budou v pohotovosti

 
Osm policejních hlídek bude na Vysočině ve čtvrtek 8. září odpoledne a večer dohlížet na průjezd kontroverzního závodu luxusních vozů Diamond Race po dálnici D1. Policisté budou hlavně monitorovat průjezd jednotlivých vozidel, dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu a dodržování veřejného pořádku.
05.09.2011 19:40 |

podobné články

Start závodu Diamond Race: Nalepili černou a šlápli na plyn

 
Letošní ročník kontroverzního závodu luxusních vozů Diamond Race byl poznamenán tragickou smrtí českých hokejistů. Jindy bujará nálada startu milionářských vozů byla o poznání pokornější.
09.09.2011 12:10 |

podobné články