Článek

ODS varovala před registračními pokladnami

 
ODS spustila informační kampaň k elektronické evidenci tržeb, kterou připravuje ministerstvo financí Andreje Babiše (ANO). ODS připravovaný zákon tvrdě kritizuje. Registrační pokladny podle nich připraví mnoho podnikatelů o živnost.
07.04.2015 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11986 článků)
Podobné články

Zadlužené Řecko dál trápí daňové úniky i podvody s pokladnami

 
Řecko se už několik měsíců potýká s obrovským zadlužením. To ovšem neznamená, že by v zemi zmizely daňové úniky a podvody s registračními pokladnami. Informuje o tom německý deník Frankfurter Allgemeine Zeitung. 
08.08.2015 12:25 |

podobné články

Babišova média raději obrátila téma na "opilého" Kalouska, když došlo na problém s biopalivy, soptí místopředseda ODS

 
ROZHOVOR „Většina poslanců ANO vyslyšela nepochybně skryté volání Andreje Babiše,“ říká ohledně daňového zvýhodnění biopaliv místopředseda ODS Martin Kupka. Dodává, že jednání o vyslovení nedůvěry vládě je nutné. Mluví i o tom, že nesouhlasí s registračními pokladnami, kvůli kterým mohou podle jeho názoru někteří živnostníci skončit. Promluvil také o Andreji Babišovi a českých médiích.
23.05.2015 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11986 článků)

Babiši, ty kuní ksichte, táhni s EET! Na Václaváku probíhá velký protest Soukromníků a Svobodných

 
Strana soukromníků České republiky společně se Svobodnými dnes odpoledne na Václavském náměstí zahájila protest. Na akci se sešlo několik stovek lidí, kteří si přinesli s sebou transparenty burcující proti plánům levicové vlády. Nesouhlasí především s registračními pokladnami a zaváděním elektronické evidence tržeb. Na mnohých transparentech bylo možné vidět také ostrý vzkaz ministru financí Andreji Babišovi (ANO).
28.10.2015 15:06 |

podobné články

Babiši, ty kuní ksichte, táhni s EET! Na Václaváku proběhl velký protest Soukromníků a Svobodných

 
Strana soukromníků České republiky společně se Svobodnými dnes odpoledne na Václavském náměstí uspořádala protest. Na akci se sešlo více než lidí, kteří si přinesli s sebou transparenty burcující proti plánům levicové vlády. Nesouhlasili především s registračními pokladnami a zaváděním elektronické evidence tržeb. Na mnohých transparentech bylo možné vidět také ostrý vzkaz ministru financí Andreji Babišovi (ANO).
28.10.2015 16:51 |

podobné články

Oldřich Fischer: Ostraha aneb Jak to chodí...

 
V běžném, velkém obchodě s potravinami, je za vstupními dveřmi před pokladnami prostor na přendání nákupu z vozíků do tašek a pak se odchází. Na pořádek má dohlížet ostraha. Ta je většinou v prostoru se zbožím a má dohlížet, jestli se nekrade. Často vejdou i dva mohutní (někdy tři) nebílí zákazníci. Jeden má velkou tašku a zůstane v prostoru před pokladnami. Druhý , s menší taškou jde nakupovat. Vozík si nevezme a nákup dává do tašky. U pokladny vyndá z tašky jedno pivo a zaplatí. Taška však má dvě dna. Dojde k druhému zákazníkovi a pivo vypijí. Mezitím nenápadně přemístí nákup ze dvojitého dna do velké tašky. Pak jde jeden z nich nakupovat znovu. Po čtyřech pivech mají hotov velký nákup a odejdou. (Dvě lahve žitné, dvě šišky salámu, konzervy atd. ) Stěží to unesou.
31.12.2016 14:20 |

podobné články

Po volbách už bude pozdě. Němcová znovu varovala před minulostí Babiše

 
V dalším díle Dvaceti minut Radiožurnálu se moderátor Jan Pokorný věnoval Miroslavě Němcové, která vede kandidátku ODS v Praze. Němcová v něm varovala před komunisty a před takzvanými „spasiteli“, ke kterým řadí miliardáře Andreje Babiše, senátora Tomia Okamuru nebo Janu Bobošíkovou. ODS prý obměnila kandidátní listiny, a lidé tak mají z čeho vybírat.
16.10.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11986 článků) , Miroslava Němcová (1361 článků) , Jana Bobošíková (600 článků) , Jan Pokorný (126 článků) , Jana Němcová (85 článků)

Nedělejte to! Kalousek dnes ve Sněmovně varoval koalici před elektronickými pokladnami

 
Předseda poslaneckého klubu TOP 09/STAN Miroslav Kalousek spolu se šéfem poslanců ODS Zbyňkem Stanjurou dnes ve Sněmovně opětovně koalici vzkázali: Počítejte s tím, že vám elektronické pokladny zatípneme! Kalousek pak směrem k nepřítomnému ministru financí Andreji Babišovi zcela vážně řekl: „Je to zbytečná snaha a marná. Nedělejte to!“
20.05.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6346 článků)

Profesorka psychiatrie varovala Coloradskou univerzitu před Holmesem

 
VIDEO. Profesorka psychiatrie, u které se léčil James Holmes podezřelý ze střelby v denverském kině, varovala Coloradskou univerzitu před jeho chováním více než měsíc před masakrem.
02.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: James Holmes (35 článků)

Před útokem varovala CIA dva měsíce dopředu!

 
Už před dvěma měsíci varovala před možným teroristickým útokem v Barceloně CIA! Tvrdí to španělský list El Periódico, podle něhož americká tajná služba dokonce zmiňovala promenádu La Rambla, kde k masakru skutečně došlo.
19.08.2017 05:05 |

podobné články

Audit prokázal machinace s prominentními SPZ na pražském magistrátu

 
Audit pražského magistrátu ukázal na machinace s automobilovými registračními značkami, v centrálním skladu není dokumentace o vyjmutých registračních značkách z ucelených obalů.
18.04.2011 08:00 |

podobné články

Chcete protekční SPZ? Magistrát to zařídí!

 
Machinace s registračními značkami ukázal audit pražského magistrátu, kvůli kterému se dostal do exekuce, uvedly to pondělní Hospodářské noviny.
18.04.2011 10:35 |

podobné články

VIDEO: Zběsilá honička s policií. Šlo při ní o život!

 
Až po divoké honičce centrem metropole se policistům ve čtvrtek večer podařilo zastavit luxusní jaguár s kradenými registračními značkami, jehož řidič při útěku naboural několik zaparkovaných aut. Mediafaxu to sdělila mluvčí pražské policie Eva Stulíková.
01.12.2011 18:50 |

podobné články

Prvních tisíc vozidel s registračními značkami na přání již jezdí po českých silnicích

 
Nové možnosti, která se řidičům naskytla s úderem nového roku, tedy pořídit si na své vozidlo nebo vozidlo své firmy registrační značku na přání, využilo během prvního měsíce přes 2 500 lidí, z toho přes 300 zájemců si o značku na přání zažádalo pro svůj motocykl. Lidé mohou žádost podat na jednom z 205 úřadů obcí s rozšířenou působností, podle místa registrace svého vozidla.
29.01.2016 14:21 |

podobné články

Ďábelský problém se značkami na přání: Satan děsí úředníky

 
»Ďábelská« záhada s registračními značkami na přání. Číslo 666, které na ně v jednom kraji úředníci schválili, v jiném nepovolili. Prý je to propagace satanismu.
04.04.2016 05:30 |

podobné články

Proti Evropské unii bojují samolepkami, je to přestupek

 
Na silnici jsou občas k vidění vozy s upravenými registračními značkami. Řidiči mají pocit, že když na své espézetce přeškrtnou znak Evropské unie nebo ho přelepí jiným obrázkem, tak tím okolí sdělí svůj politický názor. Ve skutečnosti se tím hlavně dopouštějí přestupku, za který jim hrozí až dvoutisícová pokuta.
16.05.2016 15:20 |

podobné články

Na první vstupenky čekalo zhruba dvě stě diváků

 
Zhruba dvě stě filmuchtivých diváků čekalo ve čtvrtek před devátou hodinou ráno ve frontě před pokladnami karlovarského filmového festivalu v hotelu Thermal.
30.06.2011 12:05 |

podobné články

Clintonová varovala před vysíláním teroristů do Sýrie

 
Před vysíláním teroristických bojovníků do pokračujícího konfliktu v Sýrii dnes varovala americká ministryně zahraničí Hillary Clintonová. Podle agentury Reuters také upozornila, že krize v Sýrii se nesmí zvrhnout v sektářský boj.
07.08.2012 18:15 |

podobné články

Novinářka Tachecí varovala před Okamurou a peklem. A toto následovalo

 
Lidovecké senátory a případně další strany, které by chtěly vzít pod svá křídla Tomia Okamuru, varovala v textu pro čtvrteční MfD Barbora Tachecí před cestou do pekel. Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek oponuje tím, že Okamurovy kritizované výroky nebyly v rasistickém kontextu, a proto ani nemá strach, že by nový senátor byl zastáncem nedemokratických praktik. Senátor pak jde ve své obhajově dál.
02.11.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1483 článků)

Tachecí varovala před Okamurou a peklem. A toto následovalo

 
Lidovecké senátory a případně další strany, které by chtěly vzít pod svá křídla Tomia Okamuru, varovala v textu pro čtvrteční MfD Barbora Tachecí před cestou do pekel. Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek oponuje tím, že Okamurovy kritizované výroky nebyly v rasistickém kontextu, a proto ani nemá strach, že by nový senátor byl zastáncem nedemokratických praktik. Senátor pak jde ve své obhajově dál.
02.11.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1483 článků)