Článek

ODS v České Lípě si zvolila vedení na dva roky

 
Volební sněm oblastního sdružení ODS České Lípy zvolil tento týden nové vedení na příští dva roky.
26.04.2015 10:51 |

podobné články

Podobné články

Budu dělat vše jinak než moje předchůdkyně, slibuje starostka České Lípy

 
Zásadní změnu ve vedení města přinesly komunální volby v České Lípě, kde se na koalici dohodla ČSSD, ANO 2011, ODS a Uděláme pořádek v České Lípě. Všichni musíme hrát podle jasně daných not. A ačkoli máme jasno v tom, co chceme hrát, radnice se s námi musí sladit, říká pro naše stránky starostka Romana Žatecká (ČSSD). Jaké jsou její konkrétní plány? A jak zpětně hodnotí nejen povolební vyjednávání, ale i své první týdny ve funkci? Nejen na to odpovídala pro ParlamentníListy.cz.
03.01.2015 14:12 |

podobné články

VIDEA: EXPLOZE BENZÍNKY v České Lípě! DVA MRTVÍ

 
Dva lidé zemřeli a dva se těžce zranili v pátek před polednem při výbuchu zásobníku paliva v České Lípě. Na místě zasahují vrtulníky záchranářů, informaci potvrdila mluvčí českolipské policie Ivana Baláková.
25.03.2011 12:15 |

podobné články

V České Lípě vybuchl sklad benzinu, dva mrtví

 
V České Lípě v Českokamenické ulici v pátek dopoledne explodovala benzinová čerpací stanice či sklad benzinu. Mluvčí krajské záchranné služby Lenka Markovičová uvedla, že na místě jsou dva mrtví a dva těžce zranění.
25.03.2011 12:40 |

podobné články

Strana Moravané zvolila své nové vedení. Podstatně se omladilo

 
Strana Moravané, která je nástupcem promoravských stran z 90. let, dnes zvolila na sjezdu své vedení pro další dva roky. Místo předsedy obhájil Milan Trnka a prvního místopředsedy Zdeněk Zbožínek, další část vedení se ale podstatně omladilo. Za místopředsedy byli zvoleni čtyřicátníci - historik a pedagog Ondřej Hýsek, starosta Pasohlávek na Brněnsku Tomáš Ingr a ekologický zemědělec Jiří Novotný, který byl kdysi předsedou strany.
14.04.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Trnka (23 článků) , Zdeněk Ondřej (26 článků) , Tomáš Novotný (52 článků) , Tomáš Novotný (52 článků) , Tomáš Novotný (48 článků)

VIDEO: Dva lidé zemřeli při požáru v České Lípě

 
Dva lidé zemřeli při požáru, který vypukl hodinu po středeční půlnoci na sídlišti v České Lípě.
18.11.2010 07:35 |

podobné články

V České Lípě bouchl sklad benzínu! 2 mrtví

 
V České Lípě dopoledne explodoval sklad pohonných hmot benzinové čerpací stanice. Podle záchranářů jsou na místě dva mrtví a dva vážně zranění.
25.03.2011 12:15 |

podobné články

V České Lípě koalice ztratila většinu, vystoupilo z ní ANO

 
Koalice v České Lípě ztratila většinu, dnes z ní na mimořádném jednání zastupitelstva vystoupilo hnutí ANO. Důvodem bylo odvolání Pavly Procházkové (ANO) z pozice uvolněné radní, která byla pověřena řízením městské policie. Pro její odvolání dnes hlasovalo 16 zastupitelů, mezi nimi i místostarostka za ANO Alena Šafránková, dva ze tří komunistů a dva Piráti. Řízením městské policie zastupitelé dnes pověřili starostku Romanu Žateckou (ČSSD).
11.03.2015 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Alena Procházková (2 články)

Žatecká (ČSSD): Do procesu sestavování rozpočtu jsme vnesli priority. Poprvé v historii

 
Sociální demokracie v České Lípě vede město poprvé v novodobé historii města. A má za sebou první úspěch: rozpočet, který připravila v koalici ČSSD+ANO+ODS+Uděláme pořádek v České Lípě, podpořilo 22 zastupitelů z 25 (tři se zdrželi).
04.03.2015 20:51 |

podobné články

Nový showroom Kia v České Lípě

 
Kia Motors Czech má v České Lípě nového silného partnera. Je jím společnost SAN Plus. Nový autosalon na sídlišti Špičák vznikal podle nejnovějších designových standardů značky a je tak nejmodernějším showroomem KIA v České republice.
17.07.2012 09:35 |

podobné články

Žatecká (ČSSD): Za nedomyšlený zákon pykají děti. Co je právně správně, nemusí být přijatelné morálně

 
Za nedomyšlený zákon pykají děti. Medializovaný případ dluhu za odpad - dnes jedenáctileté dívky Štefanie, která byla v letech 2003 až 2007 přihlášena k trvalému pobytu v České Lípě, rozhodně nebude v České republice ojedinělý. Jde o celostátní problém a jen v České Lípě je obdobně dluhem ohroženo až 1500 mladistvých.
15.10.2015 13:56 |

podobné články

Podejte mi ty desky, mám v nich projev, kterým se loučím. Bývalý čelný politik o skandálech ODS, Kalouskovi a mrazivé příhodě s Klausem

 
ROZHOVOR Sedmnáct let byl členem ODS, ale před sedmi lety ji opustil, protože byl znechucen praktikami ve straně. Bývalý hejtman Libereckého kraje za ODS a bývalý starosta České Lípy Petr Skokan, později poslanec za Věci veřejné, se dnes věnuje už jen komunální politice v České Lípě a svému podnikání, například se zelenou kávou. Ale říká, že už se ODS reinkarnovala, zbavila se různých příživníků, takže by ji dnes zase volil. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz prozradil také něco ze zákulisí politiky v ODS, třeba co vlastně rozhodlo o odchodu Václava Klause z ODS.
26.05.2016 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Petr Skokan (133 článků)

Příčinou tragédie v České Lípě bylo vaření pervitinu, potvrdila policie

 
Příčinou loňského tragického požáru na sídlišti Špičák v České Lípě, který si vyžádal čtyři lidské životy včetně malého dítěte, byl výbuch toluenu při výrobě pervitinu.
14.03.2011 14:40 |

podobné články

TRAGÉDIE V ČESKÉ LÍPĚ: Syn ubodal matku a babičku

 
Rodinné drama se v sobotu v podvečer odehrálo v České Lípě. 26letý muž tam napadl nožem svou matku a babičku. Ženy útok nepřežily.
21.01.2012 18:35 |

podobné články

Tragédie v České Lípě: Syn ubodal matku a babičku

 
AKTUALIZOVÁNO. Smrtí dvou žen skončila dnes v podvečer v České Lípě zřejmě domácí potyčka. V jednom z bytů v panelovém domě údajně napadl šestadvacetiletý muž nožem svou matku a babičku. Způsobil jim velmi závažná zranění. I přes poskytnutou pomoc obě ženy ve věku 60 a 80 let svým zraněním podlehly. Pachatel zločinu je v rukou policistů
21.01.2012 19:50 |

podobné články

Romové pobodali a okradli muže v České Lípě

 
AKTUALIZOVÁNO. S bodným poraněním břicha skončil v pondělí pozdě večer v nemocnici v České Lípě dvaačtyřicetiletý muž. Zranění podle prvních informací utrpěl při napadení v baru na českolipském sídlišti Sever, řekla dnes policejní mluvčí Ivana Baláková. Podle záchranářů byl zraněný muž z Českolipska v ohrožení života. Ještě v noci jej v nemocnici operovali.
24.01.2012 11:45 |

podobné články

Zpověď Romky: Pomoc od sdružení? Tam se mi jen chlubili, že berou 50 tisíc

 
PŘÍBĚH Jitka Gáborová je osmačtyřicetiletá Romka, která si ve svých šestnácti letech vzala syna z doktorské rodiny a narodil se jim chlapec. Ona skončila v kriminále a syna jí odebrali. Dnes po něm marně pátrá. Jitka žije v České Lípě a v bídě, syn zřejmě v Německu a v luxusu. O politiku se Jitka nestará, s neziskovou organizací na podporu Romů má negativní zkušenost a myslí si, že v České Lípě nevládnou ve skutečnosti politici, ale lichváři.
11.02.2012 07:25 |

podobné články

Drsná životní zpověď Romky. Vlastní lidé ji dostali do kriminálu

 
PŘÍBĚH Jitka Gáborová je osmačtyřicetiletá Romka, která si ve svých šestnácti letech vzala syna z doktorské rodiny a narodil se jim chlapec. Ona skončila v kriminále a syna jí odebrali. Dnes po něm marně pátrá. Jitka žije v České Lípě a v bídě, syn zřejmě v Německu a v luxusu. O politiku se Jitka nestará, s neziskovou organizací na podporu Romů má negativní zkušenost a myslí si, že v České Lípě nevládnou ve skutečnosti politici, ale lichváři.
11.02.2012 07:45 |

podobné články

V České Lípě došlo ke srážce rychlíku a auta. Dvě ženy jsou těžce zraněné

 
Na přejezdu v České Lípě se dnes odpoledne srazil rychlík s osobním autem. Pětatřicetiletá řidička i její matka na místě spolujezdce byly vážně zraněny, vyprostit je museli hasiči. Ve vlaku nikdo zraněn nebyl, řekla dnes českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková.
21.08.2012 19:30 |

podobné články

Policie v České Lípě nalezla brutálně zavražděné dítě. Matka se pokusila zabít

 
Policie od pondělního večera vyšetřuje brutální vraždu čtyřletého dítěte v České Lípě Svárově. Záchranáři z místa odvezli jeho těžce zraněnou matku, která se zřejmě pokusila o sebevraždu, uvedla dnes Česká televize (ČT). Mluvčí krajské policie Vlasta Suchánková řekla, že kriminalisté vyšetřují násilné úmrtí dítěte na Českolipsku, jakékoli další informace prý zatím policie poskytovat nebude.
12.02.2013 07:50 |

podobné články