Článek

ODS: Na místopředsedu Senátu nominujeme Jaroslava Kuberu

 
Senátorský klub ODS na svém včerejším jednání přijal za svého člena nově zvoleného senátora Zdeňka Nytru
19.10.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků)
Podobné články

Škromach křičel v Senátu na Kuberu. Kvůli příplatku 1200 korun pro důchodce

 
Bouřlivá atmosféra provázela v horní parlamentní komoře schválení jednorázového příspěvku důchodcům ve výši 1200 Kč. Podle serveru iDnes.cz kvůli této věci před hlasováním dokonce senátor Zdeněk Škromach (ČSSD) na svého kolegu z ODS Jaroslava Kuberu křičel.
10.12.2015 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků) , Zdeněk Škromach (583 článků)

Kubera: Prosím vás, nějaké platy politiků... Řeknu vám, kde tečou miliardy do kanálu

 
ParlamentníListy.cz oslovily senátora ODS Jaroslava Kuberu, co si myslí o návrhu ministerstva práce na zvýšení platů ústavních činitelů a soudců. Kuberu už ale tato otázka příliš nezajímá a upozornil, že peníze „tečou do kanálu“ jinde. A poukázal přímo kde.
19.07.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků)

Kubera: Platy politiků mě nezajímají. Miliardy tečou do kanálu jinde

 
ParlamentníListy.cz oslovily senátora ODS Jaroslava Kuberu, co si myslí o návrhu ministerstva práce na zvýšení platů ústavních činitelů a soudců. Kuberu už ale tato otázka příliš nezajímá a upozornil, že peníze „tečou do kanálu“ jinde. A poukázal přímo kde.
19.07.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků)

Stovku lidem vezmete, padesát vrátíte a ještě chcete, aby vám za to byli vděční. Moravec se vrátil z prázdnin a přivítal Kuberu a Marksovou

 
Moderátor Václav Moravec v neděli v poledne přivítal v Žižkovské věži ministryni práce a sociálních věcí Michaelu Marksovou (ČSSD) a senátora Jaroslava Kuberu (ODS). Ten i tentokrát dokázal, že pro rázná slova nejde daleko. Ministryně Marksová mu ovšem před kamerami zdatně sekundovala, když divákům popisovala některé rodinné nápady lidovců. KDU-ČSL si prý přeje, abychom rodinu přiblížili rodině boží, protože jen ta je dokonalá.
03.09.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků) , Václav Moravec (456 článků)

Kubera je se Zemanem v Chorvatsku: Trénuje na funkci prezidenta

 
Nečekanou postavu má delegace prezidenta republiky Miloše Zemana (72) v Chorvatsku. Místopředsedu Senátu a celoživotního „pravičáka“ Jaroslava Kuberu (70, ODS). Ten Blesku prozradil, že tam letěl „okounět“. Nevylučuje totiž, že by se mohl roku 2018 ucházet o hradní post právě proti Zemanovi…
28.03.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků) , Miloš Zeman (20974 článků)

SPD: Nominujeme Tomia Okamuru na místopředsedu Poslanecké sněmovny

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) pro tento týden.
22.11.2017 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2064 článků)

Senátorský klub ODS má nového předsedu

 
Senátorský klub Občanské demokratické strany zvolil v úterý 8. listopadu pro následující dvouleté funkční období svým předsedou senátora a místopředsedu ODS Miloše Vystrčila. V čele senátorského klubu tak vystřídá Jaroslava Kuberu, který tento post zastával od roku 2012.
11.11.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků)

Hajlující odborářky a zaskočený šéf Senátu. Pravičák Kubera řádil na Primě

 
Spor kolem výkladu sobotní protivládní demonstrace, paradoxní kritika vládního zvyšování daní ze strany levice i kontroverzní Drábkovy sKarty, které kritizuje i premiér Nečas. To byla témata Partie na Prima FTV pro šéfa Senátu Milana Štěcha (ČSSD) a senátora Jaroslava Kuberu (ODS).
18.11.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků)

KSČM snížila počet místopředsedů strany ze šesti na čtyři

 
KSČM snížila počet místopředsedů strany ze šesti na čtyři. Ústřední výbor KSČM dnes odvolal místopředsedu pro řízení stranické práce Leo Luzara a místopředsedu pro regionální, komunální politiku a občanský sektor Josefa Skálu.
26.06.2010 19:10 |

podobné články

Současná volební období jsou pro Jaroslava Kuberu poslední

 
Od roku 1994 stojí v čele lázeňských Teplic, od roku 2000 je senátorem, loni poprvé zasedl i v krajském zastupitelstvu, stal se místopředsedou senátu. Jaroslav Kubera (ODS) oslaví příští týden sedmdesáté narozeniny. V rozhovoru s ČTK řekl, že jak senátní, tak komunální volební období je pro něj poslední. Chce se věnovat blízkým, na které neměl více než 25 let v politice dostatek času.
12.02.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků)

ANO už s ČSSD v Ostravě nemluví, Teplice možná nepovede Kubera

 
Vítězné hnutí ANO v Ostravě už o povolební koalici na magistrátu s dříve nejsilnější ČSSD nemluví a rozhovory směřuje ke vzniku čtyřkoalice ANO, hnutí Ostravak, lidovců a ODS. Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka veřejně přemítá o tom, že ve městech, kde sociální demokracie nevyhrála komunální volby a dostala se do opozice, by mohla strana změnit lídry. V Teplicích budou mít možná po 20 letech jiného primátora než Jaroslava Kuberu z ODS, druhá Volba pro Teplice se tam pokouší vyjednat koalici, která by vítěznou ODS poslala do opozice.
16.10.2014 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků) , Bohuslav Sobotka (9488 článků)

Středočeská ČSSD: Na hejtmanku nominujeme Zuzanu Moravčíkovou

 
Vyjádření Předsednictva KVV ČSSD Středočeského kraje ke kauze D. Ratha
16.05.2012 18:25 |

podobné články

Na Kuberu z ODS vytáhli vulgární odposlechy, prý vymyšlené

 
Drsnou realitu předvolebního boje zakusil na vlastní kůži teplický primátor a šéf senátního klubu ODS Jaroslav Kubera. Po internetu koluje přepis jeho údajné konverzace s některými politiky, například s exposlancem ODS a zastupitelem Milanem Zunou, s teplickým radním za ODS Pavlem Šustáčkem a bývalým náměstkem ministra dopravy Jiřím Hodačem (také ODS).
10.10.2014 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků) , Pavel Zuna (62 článků) , Pavel Kubera (15 článků)

Odneste to, zakopejte to někam, zavelel šéf Senátu na zpívající notebook

 
O kulturní vložku se postaral dnes v Senátu notebook jednoho ze senátorů. Ten se totiž na začátku dnešní schůze senátorů rozezněl na stole přímo v jednacím sále písní připomínající skladbu ze známého filmu Kmotr. „Odpojte to, vyneste to ze sálu,“ reagoval na to se smíchem předseda Senátu Milan Štěch. Podle senátora Jaroslava Kubery má jít dokonce o novou znělku Senátu. Kancelář Senátu ale o tom nic neví, znějící notebook byl prý jen nedopatření.
25.04.2012 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků) , Milan Štěch (693 článků)

Piráti se zatím nerozhodli, jaký počet místopředsedů podpoří

 
Piráti se rozhodnou o tom, jaký počet místopředsedů sněmovny podpoří, ve středu ráno na jednání poslanecké frakce. Novinářům to po dnešním jednání Pirátů se zástupci Demokratického bloku ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN oznámil předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. O počtu místopředsedů se bude rozhodovat na středečním pokračování ustavující schůze dolní komory, připomněla ČTK.
21.11.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (941 článků)

Sněmovna rozhodla, že bude mít pět místopředsedů. Okamura kritizoval nárůst placených funkcí

 
Sněmovna dnes na návrh nového předsedy Radka Vondráčka (ANO) rozhodla, že bude mít pět místopředsedů. ODS neuspěla s požadavkem, aby místopředsedové byli čtyři jako v minulém volebním období. Druhý jednací den ustavující schůze tím skončil. Volba místopředsedů se uskuteční v pátek.
22.11.2017 18:10 |

podobné články

Kubera na Primě: Spářili jste rajče a bramboru, to bude prezident, hrůza

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Jak se postavit k přímé volbě prezidenta, jaký vliv budou mít média a jak bude prezident reprezentovat Českou republiku? Tato témata byla ústřední pro oba hosty nedělní Partie, senátory Milana Štěcha (ČSSD) a Jaroslava Kuberu (ODS). Oba diskutéři se ovšem neshodnuli na jediném. Kubera přímou volbu ostře odsoudil, Štěch během vysílání výhradně reagoval právě na kritiku svého oponenta.
12.02.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků) , Milan Štěch (693 článků)

Kubera řídí rozbité město, naznačila reportáž. A politik se ozval

 
Senátora a teplického primátora Jaroslava Kuberu ODS) pobouřil článek z pera Petra Holce uveřejněný na serveru Reflex.cz. Autor v něm totiž prohlašuje, že se Kuberovi v Teplicích nedaří řešit řadu problémů a přesto tam pravidelně vyhrává volby od roku 1994. Je to prý takový "Klaus v regionálním vydání". Primátor Kubera ale dává najevo, že si tuto kritiku nenechá líbit. Jeho reakci uveřejnil portál PravýBřeh.cz.
02.05.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků)

Co Nečas ušetřil, Rusnok rozhází, obává se Kubera

 
Někteří ministři Rusnokovy vlády již naznačili, že hodlají v některých oblastech zvyšovat výdaje. Tím velmi rozčílili senátora ODS Jaroslava Kuberu, který se obává, že vláda v rámci předvolebních vábniček rozhází vše, co Nečasův kabinet za tři roky dokázal uspořit.
01.08.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků)